Il fenomeno vero by mpolek

Tapety, bramki, filmy, kompilacje, grafiki - jednym słowem wszystko co związane z multimediami dotyczącymi Juventusu i nie tylko.
ODPOWIEDZ
mpolek

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 czerwca 2005
Posty: 1407
Rejestracja: 14 czerwca 2005

Nieprzeczytany post 17 stycznia 2009, 15:03

Przedstawiam wam moją pierwszą pracę w SV. Wykonałem ją specjalnie na V Koncert Młodych Talentów, który odbywa się co roku w mojej szkole. Dochód z koncertu przeznaczany jest w całości na WOŚP. Zanim zabrałem się do robienia kompilacji, w ramach rozgrzewki wykonałem minutowe intro poświęcone Juve, które umieściłem jako wstęp. Kompilacja dotyczy Alexa Del Piero i zawiera jego najciekawsze bramki i zagrania. Życzę miłego oglądania;)

Obrazek

Tytuł:'Il fenomeno vero'
Waga:68,2 Mb
Format:wmv
Długośc:4:43
Muzyka:X-Ray Dog - Reign Of Hell, Bon Jovi - Have A Nice Day, Yael Naim - New Soul, Coldplay - Viva La Vida,
Podziękowania:Cici, Milczar, Witz

Pobierz (sendspace.pl)
Oglądaj (YT)


Obrazek
Kamex22

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2006
Posty: 1624
Rejestracja: 19 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 17 stycznia 2009, 15:31

Nie wiem czy znasz, ale jest takie brzydkie czteroliterowe slowo na "c", ktorego nie lubie uzywac, ale ktore podkresli Twoja prace. Chodzi mi o slowo "cudo" :P . Byc moze wiele sie nie zgodzi, ale jak na ten poziom doswiadczenia i umiejetnosci w robieniu kompilek tym programem ot rzeczywiscie niezle. Ogol pracy mi sie podobal nie bylo przeladowan efektow a jak juz byly to pomyslane niezle, widac, ze koncepcja byla. No i muzyka tez mi pasowala.

Ogolnie dalbym 8,5/10 , żeby zachęcic do dalszej pracy :)


Il Storico

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 639
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 17 stycznia 2009, 15:38

Naprawdę bardzo ładna praca,nie wygląda na debiut :-D Fajne efekty i przejścia i ta muzyka na początku 8) 9/10(trochę niewyraźne :wink: )
Pozdrawiam i zachęcam do tworzenia nowych prac.Na pewno będę jeszcze lepsze :ok:


Tigmar

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lutego 2005
Posty: 804
Rejestracja: 20 lutego 2005

Nieprzeczytany post 17 stycznia 2009, 15:46

nieźle, nieźle

dynamiczna, fajnie dobrane materiały, bardzo mi sie podobała
przyjemnie się ogladalo, bardzo!

no i muza niezła, new soul fajne ;)


Bukol87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2005
Posty: 1253
Rejestracja: 23 marca 2005

Nieprzeczytany post 17 stycznia 2009, 15:47

Jak na pierwszą kompilację w SV to wykonałeś naprawdę kawał niezłej roboty. Filmik miły i przyjemny. Oczywiście jest kilka błędów, ale nie są na tyle wielkie, żeby móc popsuć przyjemność oglądania. No może jedynie niezasłonięte loga stacji telewizyjnych troszkę burzyły estetykę pracy, ale ogólnie praca na wielki plus.


Posty na tym forum czytam sporadycznie. Nie wiem kim jesteście i mnie to nie interesuje. Jestem tu, bo każdy z was zasługuje by kiedyś przeczytać coś mądrego na temat piłki nożnej.
#TeamBukol
Dybala 4ever

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 października 2007
Posty: 1847
Rejestracja: 28 października 2007

Nieprzeczytany post 17 stycznia 2009, 16:06

Nie dość, że Cię chłopie długo na naszym forum nie widziałem :prochno: to teraz normalnie return of the king^^ :P swietna kompilka w 1 piosence jak był refren piosenki to najpiekniejsze gole Del Piero z tego sezonu, aż sie serce raduje, że Alex raczy nas takimi trafieniami i idealnie to zestawiłeś w całość :). Potem fajny powrót do przeszłości ukorowany Mistrzostwem Świata przez Del Piero przed Calciopoli. Kompila inna niz wszystkie oklepane o Alexie. 9/10 jak na debiut świetnie, widać, że masz talent kompilatorski i mam nadzieję, że nie uraczyłeś nas ostatni raz swoją kompilką, czekam z niecierpliwością na kolejną pracą. Pozdrawiam serdecznie :-D .


KeRmit19

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 marca 2008
Posty: 577
Rejestracja: 29 marca 2008

Nieprzeczytany post 17 stycznia 2009, 16:18

Kompilacja zrobila na mnie naprawde bardzo duze wrazenie, mimo, ze praktycznie wszystkie materialy tam zawarte juz widzialem. Do tego tematyka zwiazana z naszym krolem jest juz bardzo oklepana, a Tobie naprawde udalo sie stworzyc bardzo dobra prace, ktora nawet na chwile mnie nie znudzila. Muzyka tez fajnie sie zgrywa. Nie mam sie czego czepic :wink: . 9+/10


goly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 kwietnia 2007
Posty: 513
Rejestracja: 28 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 17 stycznia 2009, 16:31

Bardzo fajna komplikacja. Z pewnością inna niż pozostałe. Ma w sobie to coś....Ja od siebie daje 9,5/10. Dobrałeś dobre piosenki no i w ogóle chciało by się powiedzieć że jest bezbłędna ale 0,5 pkt i tak urwałem :-D


stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 17 stycznia 2009, 16:43

Zaaaaaaaaaaaajjjjjeeeeeeebbbbbbbbiisttttttteeeeeeee. Tak mogę to określić. Zanim włączyłem, zanim zacząłem oglądac pomyślałem: "kolejna, taka sama, nudna kompilacja jakiegos fanatyka Del Piero z tymi samymi golami i sztuczkami co sa pokazywane od 10 lat, pozlepianych w jedną całość". Przepraszam.

To jedna z kompilacji, które powinno sie zobaczyć. Mnie porwała na 4,5 minuty. Można powiedzieć, że kompilacja "z duszą".


Karol_Juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 188
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 17 stycznia 2009, 16:56

Nie znam sie bardzo na komplilacjach ale ta jest naprawde świetna.

1:55 Messi czy podobizna :) :think:


Obrazek
.::::::FORZA JUVE::::::.
Majos

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 1175
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 17 stycznia 2009, 21:53

No chłopie masz talent. Najbardziej podobał mi się moment cofnięcia Del Piero w czasie :-D :-D Muzyka też świetnie wkomponowana, szczególnie ta druga nutka :wink: A ten kto uważa, że jest zamazane niechaj zrobi lepsze ! <joke> :bravo: :bravo:


LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 17 stycznia 2009, 22:35

MajosJuventino pisze: A ten kto uważa, że jest zamazane niechaj zrobi lepsze ! <joke> :bravo: :bravo:
Mam zrobić lepsze? :C :wink:

Ja napisze tylko tyle, ogólnie praca nie powala ani pomysłem, ani wykonaniem(choć jest wykonana dość starannie i poprawnie, miło się ogląda a efekty wcale nie są przesadzone...czasem tylko nie pasują do tego co słychać), jednak jedno mi się bardzo spodobało i skłoniło do napisania tych kilku zdań.

Moment - a raczej pomysł i ciekawe jego wykonanie - cofnięcia się w czasie barrrdzo mi się spodobał, :bravo: za to, niby to tylko kilka sekund, ale to zawsze pewna inwencja twórcza i pewien powiew świeżości. :)


Railis

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2006
Posty: 1489
Rejestracja: 01 lutego 2006

Nieprzeczytany post 17 stycznia 2009, 23:23

Przyznam się szczerze, że spodziewałem się pracy przeciętnej. Miło mnie jednak zaskoczyłeś. Powiem nawet bardzo miło. Praca wykonana bardzo estetycznie. Nie zaśmieciłeś obrazu, żadnymi niepotrzebnymi efektami. Synchronizacja ... co powiedzieć... fachura i tyle. :-D Zobaczyłem to dojrzałe połączenie klipów, te zgranie nie na każdy bit, ale takie, że video zlewa się z dynamizmem muzyki, a przy okazji nie utrudnia oglądania. Zlewanie różnych powtórek, mieszanie z ucieszkami, wszystko wygląda tak, jakbyś już miał spore doświadczenie. Podobał mi się rówież motyw z cofnięciem czasu. Skala szarości, klipy do tyłu, coraz dynamiczniejsze przejscia, wszystko świetnie pasowało. Nie rezygnuj z tego zawodu, bo dajesz po sobie okazac, że masz duży potencjał. :wink:


PS. Kompilacja, a nie "komplikacja". Luuuudzie...


ODPOWIEDZ