Alessandro Del Piero vs. real - moja kompilacja

Tapety, bramki, filmy, kompilacje, grafiki - jednym słowem wszystko co związane z multimediami dotyczącymi Juventusu i nie tylko.
ODPOWIEDZ
juveninhoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 grudnia 2008
Posty: 145
Rejestracja: 29 grudnia 2008

Nieprzeczytany post 07 stycznia 2009, 21:50

Chciałem przedstawić- krótką kompilację(?) na temat meczu na Santiago Bernabeu pomiędzy Juventusem a Realem, trwa on niespełna 3 minuty i wiem że nie przedstawia sob poziomu godnego oglądania lecz proszę looknijcie i skomentujcie :) z góry dzięki :))


to sie nazywa stres przed premierą :C już jest link :D
Ostatnio zmieniony 07 stycznia 2009, 22:24 przez juveninhoo, łącznie zmieniany 2 razy.


"Pragnienie bycia kimś innym to marnowanie osoby, którą się jest"- Kurt Cobain
Pawełek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 listopada 2004
Posty: 785
Rejestracja: 23 listopada 2004

Nieprzeczytany post 07 stycznia 2009, 22:04

Kolego, jak bym chciał doznać podobnego wrażenia i uzyskać podobny efekt to bym sobie ściągnął obie te bramki i odpalił winampa. Zwykła sklejka dwóch bramek + owacje dla Del Piero. Do tego dobijający napis KONIEC. No padłem.


Sky is the limit!
Czachor

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2005
Posty: 240
Rejestracja: 17 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 07 stycznia 2009, 22:13

Przyznam sie że sie rozczarowałem :prochno: ale głównie dla tego że po skasowaniu sobie z dysku meczu z realem ( mecz rewanżowy w turynie z roku 2003) oglądałem skrót tego meczu i myślałem że tu też zobaczę jak del piero wkręca w ziemie hierro :rotfl: :smile: Dopiero jak obejrzałem kompilacje i zabierałem się za pisanie posta przeczytałem
Chciałem przedstawić- krótką kompilację na temat meczu na Santiago Bernabeu pomiędzy Juventusem a Realem
:angry: zrozumiałem wtedy że to ja nie myśle ale to wszytko przez mylący temat :doh:. Szkoda że tylko 2 akcje, wszytkie bramkowe, i owacja dla dp od kibiców. Zabrakło mi np. strzału dp z 87 minuty czy tego jak dp sie zastawiał i był faulowany na własnej połowie bo zawodnicy realu nie potrafili sobie z nim poradzić :smile:
Rozumiem, ze przesłaniem było Alex vs real
Właśnie dlatego nie kapuje dlaczego opierał się TYLKO na 1 meczu. Del piero występował kilkakrotnie w meczach z realem :think:

Ktoś napisał że początek słaby a mnie właśnie zaciekawił bo był inny niż wszystkie(większość) ale potem sie wszytko posypało :prochno: :płaczę:
Ostatnio zmieniony 07 stycznia 2009, 23:14 przez Czachor, łącznie zmieniany 2 razy.


gawron

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2008
Posty: 748
Rejestracja: 01 marca 2008

Nieprzeczytany post 07 stycznia 2009, 22:20

Pozwolę sobie skomentować to dzieło, ehh..
Rozumiem, że oceniamy kompilację, a nie mecz, o którym jest kompilacja. Może to znacznie obniżyć ocenę. :whistle: Choć oczywiście ważne jest jaki okres wybierasz na cel kompilowania, w tym przypadku jest to jeden mecz. Efekty są niezłe, ale za długie są przestoje w wyczekiwaniu na "bum!" w ścieżce dźwiękowej, jak się domyślam. Ogólnie muzyki nie oceniam, bo to przecież kwestia gustu, jednym może się podobać, innym nie. Według mnie, jeżeli chcesz zrobić dobrą kompilację to musisz zebrać więcej materiałów do kompilacji. I to jest duży minus, bo nie wiem, czy inni kompilatorzy się nie obrażą za to, że ty nazwałeś kompilacją sklejenie trzech filmików do kupy i narzucenie na to jakichś tam efektów. Jeżeli się bym zabierał do kompilacji, to bym pogrzebał trochę w materiałach na dany temat, a nie wrzucał tam tylko, to co mi dają na tacy: 2 bramki i oklaski z JP. Mogłeś poszukać też na innych forach/youtubie, bo myślę, że obrazą dla naszych piłkarzy byłoby to, gdybyś powiedział, że nie pokazali nic więcej w tym meczu. Sam Alex, na którym się skupiłeś "najbardziej" zrobił więcej (kiwki, nieudane akcje, strzały itd.).
Fajny pomysł z tymi krzykami kibiców przy napisach końcowych. Wstęp był troszkę uboższy.
Trochę chyba byłem za surowy, ale co zrobić - chciałeś komentarzy, to go masz. :whistle:
Ocena: 3=


*edit:
tak patrząc na komentarze innych oceniających, to myślę, że te moje 3=, to będzie jedna z wyższych ocen.. pracuj dalej! powodzenia!

*edit2:
no. nie poddawaj się. liczymy na progres. :P
Ostatnio zmieniony 07 stycznia 2009, 22:45 przez gawron, łącznie zmieniany 3 razy.


juveninhoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 grudnia 2008
Posty: 145
Rejestracja: 29 grudnia 2008

Nieprzeczytany post 07 stycznia 2009, 22:21

na pewno będę pracował o to sie nie martw, w sumie to sam nie wiem co mnie podkusiło żeby dać ją na forum, bo w sumie to sam wiem bardzo dobrze ze czasu nad nią mało spędziłem i mało jest tam pracy własnej,a le taki juz jestem, za to obiecuję, ze następnym razem jak wrzucę to to bd już solidna produkcja :)


"Pragnienie bycia kimś innym to marnowanie osoby, którą się jest"- Kurt Cobain
stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 07 stycznia 2009, 23:07

gawron pisze:Mogłeś poszukać też na innych forach/youtubie, bo myślę, że obrazą dla naszych piłkarzy byłoby to, gdybyś powiedział, że nie pokazali nic więcej w tym meczu.
A co mieli pokazywac w kompilacji o Del Piero? :> Rozumiem, ze przesłaniem było Alex vs real, i byłoby to fajne gdyby znalazło sie jednak więcej materiału. Efekty i te duperele które dla mnie sa nie ważne całkiem spoko ;) Zabrakło mi jednak takiego "ducha kompilacji", czegoś co wgniata w krzesło ;) A temat pozwalał na zrobienie czegoś takiego! Nerwowości, dramaturgii. Ja bym dał taka 3- za lenistwo :D
gawron pisze: Więc nie łap mnie za zdanka :-D Stanisławie! :D
..Bo ja Ciebie nie łapię :whistle:
:prochno:
Ostatnio zmieniony 08 stycznia 2009, 07:11 przez stahoo, łącznie zmieniany 1 raz.


gawron

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2008
Posty: 748
Rejestracja: 01 marca 2008

Nieprzeczytany post 07 stycznia 2009, 23:30

stahoo pisze:
gawron pisze:Mogłeś poszukać też na innych forach/youtubie, bo myślę, że obrazą dla naszych piłkarzy byłoby to, gdybyś powiedział, że nie pokazali nic więcej w tym meczu.
A co mieli pokazywac w kompilacji o Del Piero? :>
Szczerze mówiąc, to jak tworzyłem te swoje wypociny, a przedtem oglądałem film, to cały czas byłem przekonany, że to jest kompilacja o całym Juventusie, bo tak było napisane w pierwszym poście tematu, nieważne jaki jest tytuł tematu.
Nie chcę mi się już zmieniać tego, co napisałem, bo to i tak niczego nie zmienia - nawet jak na kompilację o samym Del Piero ,to jest za mało (!) materiału zawartego w tej kompilacji, bo przecież to on zrobił najwięcej z całej drużyny w tym ważnym meczu.
Więc nie łap mnie za zdanka :-D Stanisławie! :D
..Bo ja Ciebie nie łapię :whistle:


Brutalo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 grudnia 2006
Posty: 2663
Rejestracja: 19 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 07 stycznia 2009, 23:53

Nie chcę kopać leżącego dlatego nie ocenie po prostu twojego filmiku. Nie będę powtarzał tego co inni-że za mało materiałów, że za długie przestoje... kurcze już to zrobiłem :D
A tak na poważnie to obejrzyj sobie tą kompilację Railisa. Trwa 3 minuty 48 sekund ale przekazuje więcej niż 20 minutowy zlepek bramek... (choć ty akurat wybrałeś wyjątkowe 8) )

Real Loyality

Mam nadzieję że zarówno mój post, jak i inne przyjmiesz jako konstruktywną krytykę, wyciągniesz wnioski i zaskoczysz nas na Wielkanoc czymś poruszającym :roll:


Obrazek
WWW.PAJACYK.PL <-- KLIKNIJ
juveninhoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 grudnia 2008
Posty: 145
Rejestracja: 29 grudnia 2008

Nieprzeczytany post 08 stycznia 2009, 15:47

z całą pewnością się nie obrażę, w końcu nie od razu Rzym zbudowano (czy jakieś inne miasto :D). Bo do nauki bardziej po prawdzie motywuje krytyka :D


"Pragnienie bycia kimś innym to marnowanie osoby, którą się jest"- Kurt Cobain
Majos

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 1175
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 09 stycznia 2009, 20:59

juveninhoo , musisz jeszcze trochę nad komplikacjami popracować, To są tylko dwie bramki i owacja dla Alexa, tyle że pokazane z kilku kamer i powtórek, nic specjalnego, dobijający napis"KONIEC".


ODPOWIEDZ