Al Jazeera sport 1

Tapety, bramki, filmy, kompilacje, grafiki - jednym słowem wszystko co związane z multimediami dotyczącymi Juventusu i nie tylko.
ODPOWIEDZ
kamilu_87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 października 2008
Posty: 655
Rejestracja: 03 października 2008

Nieprzeczytany post 27 grudnia 2008, 15:41

Witam, dziś dosyć przypadkowo natrafiłem na w/w kanał..znajduje sie on na 468 kanale na "ence" i leciało tam spotkanie Rangers - Celtic, no ale do rzeczy jest to własnie ten kanał z ktorego czesto oglądamy skróty meczów Juve czy to na youtubie czy ktoś da linka do bramek i moje pytanie: orientuje sie ktoś czy przypadkiem nie lecą na nim spotkania Seriea ?

Oto logo tego kanału Obrazek


Obrazek
Mati

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 kwietnia 2004
Posty: 1427
Rejestracja: 15 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 27 grudnia 2008, 16:09

Głowy sobie nie dam uciąć, ale czasami oglądając mecze Juventusu wydaje mi się, że oglądam telewizję o właśnie takim logo. Z dużym prawdopodobieństwem wydaje mi się, że masz rację.

Sprawdziłem w zapowiedziach meczów na naszym forum, tam widnieje ten kanał, więc potwierdza się to o czym pisałeś.


Max_LP

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 października 2006
Posty: 172
Rejestracja: 16 października 2006

Nieprzeczytany post 27 grudnia 2008, 16:43

O prosze, bardzo cenne znalezisko .. Mam nadzieje że to rzeczywiście ten kanał.


bianco che abbraccia il nero..
biel, która obejmuje czerń..
Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2693
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 27 grudnia 2008, 17:17

i zdaje sie, ze wlasnie o niego jakis czas temu mieli duze pretensje wlasciciele praw do achodnich lig czy tez wladze samych lig... w kazdym badz razie wychodzi na to, ze mozna za posrednictwem tych arabskich kanalow ogladac najsilniejsze ligi europejskie... i niedlugo moze sie to zmienic :x


calma calma
Melex

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 sierpnia 2008
Posty: 37
Rejestracja: 09 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 27 grudnia 2008, 17:29

Niestety musze was panowie rozczarowac - ten kanal FTA nie jest klonem prawdziwego JSC +1 i nie leci tam to samo wiec meczow Juve nie poogladacie!


Railis

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2006
Posty: 1489
Rejestracja: 01 lutego 2006

Nieprzeczytany post 27 grudnia 2008, 17:32

Aktualnie nasi wschodni sąsiedzi nadają na Hotbirdzie trzema sportowymi kanałami Al Jazzeera. Nie ma co mówić. Lecą na nich najlepsze spotkania z wszystkich najbardziej znanych lig europejskich i prawie zawsze na jednym z nich oglądać można mecze Juventusu. Nie da się ukryć że na tym kanale szczególnie upodobali sobie ligę włoską. Kanały te są jednak trudno dostępne w polsce i aby je odbierać trzeba mieć kartę, ponieważ kodowane są w Viaccess 3. W innym wypadku pozostaje sharing.
no i nie zawsze te kanaly sa free air
Nie wiem dokładnie, ale chyba tylko dwa z nich są "fre to air", ale to tylko na Arabsacie, z którego odbierającym życze powodzenia.
Ostatnio zmieniony 27 grudnia 2008, 17:42 przez Railis, łącznie zmieniany 1 raz.


maydayxxx

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2006
Posty: 172
Rejestracja: 26 marca 2006

Nieprzeczytany post 27 grudnia 2008, 17:37

no i nie zawsze te kanaly sa free air :(


Obrazek
ODPOWIEDZ