Program do obróbki video, jaki używasz?

Tapety, bramki, filmy, kompilacje, grafiki - jednym słowem wszystko co związane z multimediami dotyczącymi Juventusu i nie tylko.
ODPOWIEDZ
_Nothing_

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 października 2008
Posty: 36
Rejestracja: 31 października 2008

Nieprzeczytany post 26 grudnia 2008, 03:27

Witam!

Ciekawi mnie jakimi programami robicie swoje kompilacje, ja z początku robiłem Windows Movie Maker ale za mało efektów itp. Teraz bawię się Sony Vegas 8.0 Pro i nie długo stworze coś nowego tylko niemam tematyki :)


Il Storico

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 639
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 26 grudnia 2008, 10:39

Ja używam Sony Vegasa 9.0,choć go jeszcze nie rozgryzłem i nie znam go jeszcze nawet w 50%.Znam tylko podstawowe możliwości :wink: A tak używam WMM.Prosty i łatwy w użyciu,ale jak chcesz profesjonalnie robić filmy Soniak jest lepszy;)Pozdro

P.S.200 post 8) 8)


Swider10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2005
Posty: 806
Rejestracja: 27 lipca 2005

Nieprzeczytany post 26 marca 2009, 15:24

ja mam takie problem z Windows Movie Maker mainowicie jak chce wrzucic jakies video to wyskoakuje mi komunikat
"Nie można zaimportować pliku F:\JUVE\Zagrania\DP pieta.avi, ponieważ nie jest zainstalowany koder-dekoder wymagany do odtwarzania pliku. Jeśli już próbowano pobrać i zainstalować koder-dekoder, zamknij i uruchom program Windows Movie Maker, a następnie ponownie spróbuj zaimportować plik."

probowiel juz instalowac oby koder-dekoder i dalej nic... a zaskoczylo mnie jeszcze jedno jak dzisiaj wlaczylem WMM i odrazu sprobowalem zimportowac obraz video to sie udalo o dziwo a kiedy juz zaczolem tworzyc dalej wrzucilem kilka zdjec na poczatek i kiedy znowu chcialem wrzucic video znowu ten sam komunikat ... ?

Prosze o jak najszybsza odpowiedz jezeli ktos z na rozwiazanie


"Pozytywne rezultaty to coś wspaniałego , ale istnieje coś większego: móc powiedzieć, że jest się kibicem Juventusu i być z tego dumnym."

"Dla tych barw niektórzy stracili swe życie"
Il Storico

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 639
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 26 marca 2009, 15:45

Swider10 pisze:Prosze o jak najszybsza odpowiedz jezeli ktos z na rozwiazanie
Myślę, że musisz także zainstalować K-Lite Kode Pack. Mianowicie takiego problemu nigdy nie miałem, lecz też nie umiałem odtwarzać filmów, gdy sformatowałem komputer. Ten koder-dekoder nic mnie nie dał, więc zainstalowałem K-Lite. Spróbuj go pobrać. TU masz link. Pozdrawiam


Conrad JUVE

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2006
Posty: 294
Rejestracja: 04 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 26 marca 2009, 16:02

Ja wam polecam Pinnacle wersja 11 co prawda nie robie zadnych kompilacji ani nic lecz miałem stycznośc i cały czas mam pośrednią program godny polecenia .


NA ZAWSZE JUVENTINO !!!
ODPOWIEDZ