Carvalho Amauri by Bukol87

Tapety, bramki, filmy, kompilacje, grafiki - jednym słowem wszystko co związane z multimediami dotyczącymi Juventusu i nie tylko.
ODPOWIEDZ
Bukol87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2005
Posty: 1253
Rejestracja: 23 marca 2005

Nieprzeczytany post 21 października 2008, 15:07

Obrazek

Autor: Bukol87
Muzyka: Arctic Monkeys "Mardy Bum"
Czas: 3:23
Waga: 24MB

Moja praca "rozgrzewkowa" przed większą kompilacją o Chiellinim. Zapraszam do pobierania i oceniania.

POBIERZ / OBEJRZYJ


Posty na tym forum czytam sporadycznie. Nie wiem kim jesteście i mnie to nie interesuje. Jestem tu, bo każdy z was zasługuje by kiedyś przeczytać coś mądrego na temat piłki nożnej.
#TeamBukol
Il Storico

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 639
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 21 października 2008, 16:07

Nie no kompila świetna.Śmiem twierdzić,że dla mnie młodego kompilatora,jesteś wzorem :-D świetne efekty,te z powtarzaniem ruchów fajne,muzyka dopasowana.Naprawdę :bravo:
Mam tylko pytanie:Jakim to robiłeś programem.Bo ja potraciłem wszystko,bo robiłem formata kompa :/ A i czy może nie wiecie skąd można pobrać Windows Service Pack 1 ,bo tego potrzebuję.Ale kompilacja 5/5.Obejrzyj moją i oceń(program WMM) link:

Pozdro :wink:


mateelv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 listopada 2006
Posty: 1512
Rejestracja: 26 listopada 2006

Nieprzeczytany post 21 października 2008, 16:47

Gdybyś nie napisał, że to Twoja praca rozgrzewkowa, to niestety moja 'recenzja' była by dość surowa.
Po pierwsze (może i twierdzę tak troszkę na wyrost) muzyka, którą użył Radeek w swoim Palladino. Oczywiście sama nuta w porządku, jednak patrząc na Twoją pracę, przypominałem sobie fragmenty z filmiku Radka.
Chyba rozumiesz. Szkoda, że nie skorzystałeś z jakiegokolwiek innego utworu Monkeys'ów.
Po drugie montaż. Chciałeś uzyskać efekt zgrania muzyki i obrazu. Niestety muszę powiedzieć, że nie wyszło to najlepiej. Mam wrażenie, że albo nie równo z bitem, albo go gdzieś opuściłeś. To czasami razi i jeśli chcesz zgrać dość dokładnie video z dźwiękiem to musisz się bardziej postarać.
Po trzecie - za dużo rozmazań. Chciałeś chyba zatuszować jakość klipów, ale no momentami wychodziło to .. dziwnie?

Następnie chciałem Cię pochwalić za umieszczony w kompili komentarz do bramek, szkoda, że nie ma go więcej :prochno:
Praca ok, można przyjemnie spędzić 3 minuty, gratuluję.

PS. Usprawiedliwia Cię ta zapowiadana dłuższa kompilacja o Chiellinim. Mam nadzieję, że montaż będzie stał na wyższym poziomie.

Pozdro : )


Bukol87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2005
Posty: 1253
Rejestracja: 23 marca 2005

Nieprzeczytany post 21 października 2008, 16:52

mateelv pisze:Gdybyś nie napisał, że to Twoja praca rozgrzewkowa, to niestety moja 'recenzja' była by dość surowa.
Mam tego świadomość. Umieściłem kompilę głównie, dlatego, że prac o Amaurim jest niewiele. Głównym celem jest film o Chiellinim, ale z racji tego, że długo nie robiłem kompilacji musiałem odkurzyć swojego Vegasa:)

Niektórzy userzy wiedzą o moich dość dużych wątpliwościach co do publikowania tej pracy:)

Szczerze mówiąc to nie oglądałem pracy Radka o Palladino:/


Posty na tym forum czytam sporadycznie. Nie wiem kim jesteście i mnie to nie interesuje. Jestem tu, bo każdy z was zasługuje by kiedyś przeczytać coś mądrego na temat piłki nożnej.
#TeamBukol
krop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 maja 2005
Posty: 439
Rejestracja: 25 maja 2005

Nieprzeczytany post 21 października 2008, 17:25

Jak dla mnie to rewelka :bravo: moze faktycznie troche za duz tych "zamazan" ale mi sie ogladalo super. Muzyka git i jak dla mnie to dobrana idealnie ;]

EDIT:

Z niecierpliwoscia czekam na Giorgio :D


Bukol87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2005
Posty: 1253
Rejestracja: 23 marca 2005

Nieprzeczytany post 21 października 2008, 18:53

Il Tifoso pisze:Nie no kompila świetna.Śmiem twierdzić,że dla mnie młodego kompilatora,jesteś wzorem :-D świetne efekty,te z powtarzaniem ruchów fajne,muzyka dopasowana.Naprawdę :bravo:
Mam tylko pytanie:Jakim to robiłeś programem.Bo ja potraciłem wszystko,bo robiłem formata kompa :/ A i czy może nie wiecie skąd można pobrać Windows Service Pack 1 ,bo tego potrzebuję.Ale kompilacja 5/5.Obejrzyj moją i oceń(program WMM) link:

Pozdro :wink:
Sony Vegas

Kompilację obejrzałem... Cóż trudno jest zrobić arcydzieło na WMM. Dużo rzeczy mi się nie podobało począwszy od jakości video skończywszy na muzyce. Co bym Ci doradzał:
- zaistalowanie Sony Vegasa i zabawa z plikami video
- obejrzenie kompilacji dobrych compamer'ow chociażby panów z eurogoal.pl - tam dopiero znajdziesz "wzory do naśladowania" zapewniam Cię

Te rzeczy są raczej niezbędne by robić przyzwoite prace.


Posty na tym forum czytam sporadycznie. Nie wiem kim jesteście i mnie to nie interesuje. Jestem tu, bo każdy z was zasługuje by kiedyś przeczytać coś mądrego na temat piłki nożnej.
#TeamBukol
Makoto

Qualità Juventina
Qualità Juventina
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Posty: 388
Rejestracja: 23 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 31 października 2008, 14:20

Jak wiadomo nazwisko dużo daje, więc ledwo widząc taki temat twojego autorstwa nastawiam się na fajną kompilację. Jest w niej coś, taki styl alla' Amauri. Ale z drugiej strony moja ocena byłaby tak 6/10, bo przecież nie takie rzeczy już widzieliśmy od ciebie. Z trzeciej strony natomiast, to jest rozgrzewka więc nie przykładałeś się do niej na maxa.
Brakowało takiego punktu zwrotnego w całości, początek bardzo dobry, ale za to tam tuż przed i zaraz za drugą minutą zbyt dynamicznie; bardzo fajnie, że wstawiłeś też gole zdobyte nie tylko dla Juve. Komentarz włoski uno a zero ecc -gdyby ode mnie zależało- byłby gdzieś bliżej początku, bo chyba nadałby jeszcze smaczku dalszej, następującej po nim części filmu. W końcówce kiedy jest spowolnienie rytmu muzyki także mogły być troszkę inne ujęcia. Mimo tego i tak przeważnie widzę pozytywy i cały styl tej pracy jest dobry, szczerze. Nie żałuję, że zdecydowałeś się ją wrzucić, bo jak sam wspominasz, mało jest tego typu kompilek. Nie pozostaje nic innego, jak zrobić kolejną taką, tyle że już tylko z golami dla Juve, może tak w przyszłym sezonie, o ile Bóg da i Amauri strzeli wystarczającą liczbę goli.


C'è una stella in cielo che indica il cammino.. forza Juve vincere è il tuo destino!
ODPOWIEDZ