Kompilacje By Simi93 - "Grande Del Piero"

Tapety, bramki, filmy, kompilacje, grafiki - jednym słowem wszystko co związane z multimediami dotyczącymi Juventusu i nie tylko.
ODPOWIEDZ
Simi93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 listopada 2005
Posty: 10
Rejestracja: 16 listopada 2005

Nieprzeczytany post 11 października 2008, 22:48

Grande Del Piero

Obrazek


Grande Del Piero
56 mb


Kompilacja o waszym kapitanie. Przedstawia jego popisy tak w zeszłym, jak i w tym sezonie.
Pobierz

Obejrzyj (słabsza jakość)

PS - Moja pierwsza kompilacja w Sony Vegas, wcześniej tworzyłem głównie w Ulead Video Studio. Czekam na komentarze :wink:

EDIT:
Poprawiona wersja do ściągnięcia :)

Obejrzyj (poprawiona wersja) :)
Ostatnio zmieniony 13 października 2008, 14:44 przez Simi93, łącznie zmieniany 4 razy.


Serhinio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 stycznia 2007
Posty: 68
Rejestracja: 10 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 12 października 2008, 10:16

Simi93 jak dla mnie to wykonałeś kawał dobrej roboty. Muzyka dobrze dobrana , dobra jakość filmu, pięknie pokazane bramki, wspaniałe zakończenie - te komentarze komentatorów itd aż dreszcze przechodzą po plecach. Tylko mam jedno zastrzeżenie co do filmiku ,a dotyczy to tego efektu nałożonego na ekran, tej siatki ,niewiem jak innym ale mi to troszke przeszkadzało ,zmniejszyło widoczność.

ocena to 8/10


dav3d

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 maja 2007
Posty: 483
Rejestracja: 30 maja 2007

Nieprzeczytany post 12 października 2008, 10:50

Kawał dobrej roboty :D Muzyka,bramki-wszystko na najwyższym poziomie :-D Noo i zajefajny pomysł z tymi komentarzami na końcu-tego jeszcze chyba nie było :) Ogólne wrażenie psuje ten filtr,który nałożyłeś,moim zdaniem całkiem niepotrzebne są te paski, bo słabiej przez nie widać ;/ jakbyś mógł to usuń je ,a wtedy film o Alexie będzie najlepszy jaki dotąd widziałem :D


Kamil_on

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 sierpnia 2006
Posty: 838
Rejestracja: 24 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 12 października 2008, 10:54

W jakiej wesji Sony Vegas tworzysz :?: Jak mi się pobierze kompilacja, to zedytuje posta ;)


"Przejście do Juventusu, klubu, w którym pracuje się najciężej na świecie, to był wielki postęp. Wspiąłem się na poziom, którego nie osiągnąłbym nigdzie indziej" - Zinedine Zidane
Dybala 4ever

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 października 2007
Posty: 1847
Rejestracja: 28 października 2007

Nieprzeczytany post 12 października 2008, 12:04

dav3d pisze:Kawał dobrej roboty :D Muzyka,bramki-wszystko na najwyższym poziomie :-D Noo i zajefajny pomysł z tymi komentarzami na końcu-tego jeszcze chyba nie było :) Ogólne wrażenie psuje ten filtr,który nałożyłeś,moim zdaniem całkiem niepotrzebne są te paski, bo słabiej przez nie widać ;/ jakbyś mógł to usuń je ,a wtedy film o Alexie będzie najlepszy jaki dotąd widziałem :D
Ja sie też zgadzam wszystko ładnie, piękne tylko te niepotrzebne paski ;/ ale reszta miodzio. Dzieki Milanisto za fajna kompilke :wink: .


goly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 kwietnia 2007
Posty: 513
Rejestracja: 28 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 12 października 2008, 12:29

Gdyby nie te paski szczerze dałbym tej komplikacji 10/10. Błagam cie człowieku zrób to jeszcze raz i usuń te paski :-D Naprawde mnie się bardzo podobało tym bardziej że utworzyleś filmik z jeszcze mało oklepanymi bramkami Alexa dzięki czemu ta komplikacja pachnie jeszcze świeżością oraz pokazałeś mnóstwo zwodów które podkreślają bajeczną technikę Del Piero. Za paski daje 7,75/10.


Tharp

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 12 października 2008, 12:48

Przy okazji moglbys wrzucic na Youtube, dla takich leni jak ja, ktorym sie nie chce sciagac...
...A tam, zrobie wyjatek i sciagne :-P Mam nadzieje ze warto! :P
EDIT: Obejrzalem.
Swietna kompilacja, naprawde super pokazane bramki, akcje, i 'cieszynki' po golach... i ta koncowka. Miodzio!

A te paski to nie jest zly pomysl, bez nich wrazenie mogloby byc odrobine gorsze, ale moim zdaniem sa lekko zbyt wyrazne, sprobuj cos z nimi zrobic zeby nie byly az takie wyrazne.
Ostatnio zmieniony 12 października 2008, 13:10 przez Tharp, łącznie zmieniany 1 raz.


KeRmit19

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 marca 2008
Posty: 577
Rejestracja: 29 marca 2008

Nieprzeczytany post 12 października 2008, 13:04

Kompilacja super :-D Bardzo mi sie podobala. Muzyka - idealna! Tylko po co te paski? Popsulo to przyjemnosc ogladania bo obraz byl troche nie wyrazny. Jak mozesz top zrob bez paskow :-D Daje 7/10, gdyby nie te paski bylo by 11/10;]!
moglby ktos zarzucic linki do utworow z tej kompilacji na YouTube? Bo szukam, szukam i jakos nie moge znalezc :/ Bylbym bardzo wdzieczny :wink:

EDIT:
Dzieki Juventinek :wink:
Ostatnio zmieniony 12 października 2008, 13:19 przez KeRmit19, łącznie zmieniany 1 raz.


Dybala 4ever

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 października 2007
Posty: 1847
Rejestracja: 28 października 2007

Nieprzeczytany post 12 października 2008, 13:14

KeRmit19 pisze: moglby ktos zarzucic linki do utworow z tej kompilacji na YouTube? Bo szukam, szukam i jakos nie moge znalezc :/ Bylbym bardzo wdzieczny :wink:
prosze bardzo :wink:

1 piosenka:
2 piosenka:


MaHeR

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 maja 2006
Posty: 233
Rejestracja: 26 maja 2006

Nieprzeczytany post 12 października 2008, 14:06

Świetna kompilacja, dawno nie widziałem tak dobrego filmiku ;D
Pozostaje tylko prosić o więcej tak dobrych kompilacji
P.S. nom może jedynym minusem faktycznie są te paski...;P


mati888

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2007
Posty: 687
Rejestracja: 16 września 2007

Nieprzeczytany post 12 października 2008, 14:10

coś niesamowitego-najbardziej ujął mnie komentarz Szpaka na koniec...pięknie, pięknie-przypominam sobie tego gola i aż mi się łezka w oku kręci...i pomyśleć,ze możemy go już więcej nie zobaczyć w kadrze :(

co do samej kompilacji-nie powiem nic, co nie zostało wyżej wspomniane-paski troszeczkę obniżają jakość, ale poza tym-coś pięknego-fantastyczna robota :wink:


'Czasem lepiej nic nie mówić i sprawiać wrażenie głupiego niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości'
Sapo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 lipca 2006
Posty: 1281
Rejestracja: 15 lipca 2006

Nieprzeczytany post 12 października 2008, 14:52

Właśnie obejrzałem na YouTube bo z RS ostatnio jakoś nic nie mogę ściągnąć :/

Kompilacja naprawdę genialna, świetny podkład muzyczny, rzadko pokazywane w kompilacjach bramki i akcje (ale pewnie dlatego, że jeszcze świeże ;) ) Widać, że Alex w tym sezonie wcale nie jest taki słaby :]

Usuniesz paski i będzie 10/10. A tak jest 9/10 :)


Makoto

Qualità Juventina
Qualità Juventina
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Posty: 388
Rejestracja: 23 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 12 października 2008, 15:29

Słuchaj, bardzo fajna, a bylaby o połowe lepsza bez tych pasków (taka drobna sugestia.. :wink: )

No i końcówka, nie bedzie arrivederci Italia, bedzie auf wiedersehen Deutschland ; wspomnienia
wielki..


C'è una stella in cielo che indica il cammino.. forza Juve vincere è il tuo destino!
NeBu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 grudnia 2006
Posty: 289
Rejestracja: 15 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 12 października 2008, 15:46

Te paski tak mnie zirytowały że po paru sekundach wyłączyła i dopiero za drugim podejściem obejrzałam. Zdecydowanie było warto :D Świetnie jak dla mnie komponuje się muzyka, oglądałam przez nią ze ściśniętym gardłem. Tylko te paski... :-D


'this crazy shine it never lets you die'
Simi93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 listopada 2005
Posty: 10
Rejestracja: 16 listopada 2005

Nieprzeczytany post 12 października 2008, 15:55

Kompilacja została już poprawiona, i leci na rapida (chwile to zajmie z moim netem...)

Nie usunąłem pasków, a tylko zwiększyłem ich przeźroczystość, ponieważ bez nich kompilacja traci urok :wink:

Nie będę już jej wrzucał na YT, jeśli ktoś ma szybkiego neta i mógłby to zrobić za mnie...
z góry dziękuje .

pzdr.
W jakiej wesji Sony Vegas tworzysz Question
Sony Vegas 7.0


ODPOWIEDZ