Claudio Marchisio "The new Marco Tardelli"

Tapety, bramki, filmy, kompilacje, grafiki - jednym słowem wszystko co związane z multimediami dotyczącymi Juventusu i nie tylko.
ODPOWIEDZ

Czy spodobała Ci się kompilacja?

Można wybrać tylko 1. opcję

 
 
Pokaż wyniki
Il Storico

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 639
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 28 września 2008, 17:34

Oto moja pierwsza kompilacja,którą chce Wam zaprezentować:

Pobierz na Sendspace.pl
Obejrzyj na Youtube
Jest to mój debiut,więc proszę o wyrozumiałość :-D
Robiłem to na programie Sony Vegas 9.0,ale nie ma tam wielu efektów,bo mam go 4 dni i nie jestem jeszcze zaawansowany w tym programie :-D
Komentujcie!

Narka;)
Ostatnio zmieniony 19 grudnia 2009, 13:32 przez Il Storico, łącznie zmieniany 11 razy.


Sapo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 lipca 2006
Posty: 1281
Rejestracja: 15 lipca 2006

Nieprzeczytany post 28 września 2008, 19:02

Jak na początek nieźle. Widać, że można zrobić fajną i ciekawą kompilację bez wielkich efektów graficznych :) Mimo, że wszystkie bramki i akcje już widziałem wcześniej, chętnie sobie je 'odświeżyłem' ;) Dodatkowy plus za to, że to pierwsza kompilacja jaką widzę w której jest bramka z Zenitem! :twisted: Oby tak dalej :)


Sossar

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lipca 2008
Posty: 198
Rejestracja: 02 lipca 2008

Nieprzeczytany post 28 września 2008, 19:21

jak nazywa sie kawałek i skąd moge go pobrać ?

a filmik taki sobie :P


Sapo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 lipca 2006
Posty: 1281
Rejestracja: 15 lipca 2006

Nieprzeczytany post 28 września 2008, 19:23

Sossar pisze:jak nazywa sie kawałek i skąd moge go pobrać ?

a filmik taki sobie :P
Kawałek nazywa się 'Juventuslandia'
Pobrać go możesz stąd -> http://juvepoland.com/download.php?op=list&id=4

:ok:


einherjar

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 września 2008
Posty: 16
Rejestracja: 18 września 2008

Nieprzeczytany post 28 września 2008, 19:52

Podoba mi się. Muzyka tworzy fajny klimat. Akcje i bramki dobrze znane ale takie zagrania się nie nudzą. Jedyne do czego można się przyczepić to że niektóre sceny powtarzały się ale to szczegół. Jak na debiut to całkiem ładnie :)
Kombinuj dalej i powinno być coraz lepiej


Obrazek
Tharp

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 28 września 2008, 20:03

Nic odkrywczego, ot typowa kompilacja o Del Piero. W wiekszosci te same gole co w praktycznie kazdej innej kompilacji. Akcja wydaje sie momentami wyjatkowo wolna, chociaz to moze byc wina tej tandetnej muzyki.

Ogladajac ta kompilacje mialem takie wrazenie, jakbys przegladajac swoje skromne zasoby video zwiazane z Juventusem z nudow stwierdzil "A, skleje to wszystko w kompilacje" Pare klasycznych goli ktore byly wszedzie plus pare losowych akcji z ostatnich trzech sezonów + na deser bramka strzelona zenitowi, i dwa razy jezyczek Alexa po golu strzelonemu genoi (czemu dwa razy? i gdzie sama bramka?)

na przyszlosc pamietaj zeby sie nie spieszyc, bo robienie kompilacji w pospiechu tylko psuje ostateczny efekt.
Pozatym, malo materialow. Zabraklo co ciekawszych goli chociazby z zeszlego sezonu, a te co byly to... (w wiekszosci) lekko 'przejedzone' juz sa. Dalej, postaraj sie lepiej muzyke dopasowac, po pierwsze - zeby jakos to sie 'zgrywalo' z rytmem kompilacji, i po drugie - ten kawalek byl zdecydowanie zbyt wolny i ... nudny.

Takie moje zdanie.


Il Storico

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 639
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 28 września 2008, 20:11

Faktycznie,przeróbka nie najlepsza,ale mówiłem debiut.Języczek-faktycznie błąd dwa razy jest i tam jeszcze urywek jakieś bramki.Ale chyba beznadziejna nie jest;)Dzięki za komenty,nawet te gorzkie,bo to pomoże mi to być jeszcze lepszym;)

P.S.:To był gol z Napoli,nie Genoą;)

EDIT:Języczek jest efektem pośpiechu.To samo w momencie gdy Alex siedzi na ławce,a potem przez mniej niż sekundę jest moment gdy podnosi pięść.Na koniec jest zamierzone;)


adryjan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lutego 2007
Posty: 58
Rejestracja: 03 lutego 2007

Nieprzeczytany post 28 września 2008, 21:03

Fajna kompilka pokazane jest to z czego słynie Alex a następne będą na pewno coraz lepsze muzyka moze nie idealna ale to piosenka o naszym ukochanym Juve więc jest ok pozdro dla kompilatora :) :-D


Kamil_on

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 sierpnia 2006
Posty: 838
Rejestracja: 24 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 28 września 2008, 21:03

Jak na pierwszy raz nie było tragicznie ;) Wszystkie bramki i zagrania są mi dobrze znane, temat już dosyć oklepany... Proponuję Ci poszukać orginalnego pomysłu i spokojnie go realizować. Mam jeszcze takie pytanie do Ciebie: Czy masz pełną wersję SV9 :?: Jeśli tak to gdzie mogę kupić, pobrać ten program :?:


"Przejście do Juventusu, klubu, w którym pracuje się najciężej na świecie, to był wielki postęp. Wspiąłem się na poziom, którego nie osiągnąłbym nigdzie indziej" - Zinedine Zidane
Il Storico

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 639
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 28 września 2008, 21:09

Kamil_on pisze: Mam jeszcze takie pytanie do Ciebie: Czy masz pełną wersję SV9 :?: Jeśli tak to gdzie mogę kupić, pobrać ten program :?:
Nie to chyba nie jest pełna wersja.Ale WMM to 1/25 a może i mniej tego programu.Pobierałem stąd:
Klik
Ostatnio zmieniony 26 grudnia 2008, 13:01 przez Il Storico, łącznie zmieniany 2 razy.


Kamil_on

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 sierpnia 2006
Posty: 838
Rejestracja: 24 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 28 września 2008, 21:15

Il Tifoso pisze:
Kamil_on pisze: Mam jeszcze takie pytanie do Ciebie: Czy masz pełną wersję SV9 :?: Jeśli tak to gdzie mogę kupić, pobrać ten program :?:
Nie to chyba nie jest pełna wersja.Ale WMM to 1/25 a może i więcej tego programu.Pobierałem stąd:
http://www.programosy.pl/program,sony-vegas.html
Ile dni można korzystać z tej wersji :?: Jeśli ktoś wie gdzie mogę kupić SV9, to proszę o kontakt na PW ;)


"Przejście do Juventusu, klubu, w którym pracuje się najciężej na świecie, to był wielki postęp. Wspiąłem się na poziom, którego nie osiągnąłbym nigdzie indziej" - Zinedine Zidane
Il Storico

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 639
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 28 września 2008, 21:18

Kamil_on pisze:
Il Tifoso pisze:
Kamil_on pisze: Mam jeszcze takie pytanie do Ciebie: Czy masz pełną wersję SV9 :?: Jeśli tak to gdzie mogę kupić, pobrać ten program :?:
Nie to chyba nie jest pełna wersja.Ale WMM to 1/25 a może i więcej tego programu.Pobierałem stąd:
http://www.programosy.pl/program,sony-vegas.html
Ile dni można korzystać z tej wersji :?: Jeśli ktoś wie gdzie mogę kupić SV9, to proszę o kontakt na PW ;)
Nie wiem;D Ale program dla profesjonalistów,ja go mam tylko w zastępstwie,bo WMM nawalił.Kupić to nie wiem,gdzie,ale słyszałem,że cena oryginału to-uwaga-700$.Ale zawsze jak już coś tam porobisz to gdy wychodzisz i wyłączasz program pisze(BUY NOW),czyli chyba tam klikasz;D


Bartas_01

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 385
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 28 września 2008, 22:41

Kamil_on pisze: Mam jeszcze takie pytanie do Ciebie: Czy masz pełną wersję SV9 :?: Jeśli tak to gdzie mogę kupić, pobrać ten program :?:
Jest na www.darkwarez.pl zresztą tam jest wszystko;) jak nie chce Ci się czekać ze ściąganiem z rapida tu kup na allegro konto na rapida jakieś małe za 2 zł i w chwilę będziesz miał SV:P Pozdrawiam


Il Storico

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 639
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 29 października 2008, 18:50

Siemka.Dzisiaj chce Wam zaprezentować moją drugą kompilację pt."Momo&Paolo Compilation"przedstawiający wyczyny Momo Sissoko i Paolo De Ceglie :wink: Jest w pełni robiona w SV9,ale robiłem pierwszy raz w pełni filmik na tym programie.Wcześniejszy tylko montowałem na SV,a reszta była robiona w WMM.Oto link:Momo&Paolo CompilationMam nadzieję,że poprawiłem się w stosunkui do poprzedniej części o Alexie.A więc zapraszam do komentowania i oglądania!;)
Ostatnio zmieniony 26 grudnia 2008, 13:02 przez Il Storico, łącznie zmieniany 1 raz.


Sapo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 lipca 2006
Posty: 1281
Rejestracja: 15 lipca 2006

Nieprzeczytany post 29 października 2008, 19:04

Il Tifoso pisze:Siemka.Dzisiaj chce Wam zaprezentować moją drugą kompilację pt."Momo&Paolo Compilation"przedstawiający wyczyny Momo Sissoko i Paolo De Ceglie :wink: Jest w pełni robiona w SV9,ale robiłem pierwszy raz w pełni filmik na tym programie.Wcześniejszy tylko montowałem na SV,a reszta była robiona w WMM.Oto link:Momo&Paolo CompilationMam nadzieję,że poprawiłem się w stosunkui do poprzedniej części o Alexie.A więc zapraszam do komentowania i oglądania!;)
Jeśli mam być szczery, wyłączyłem po 30 sekundach. Nie da się tego oglądać, fatalna jakość i jeszcze taki mały ekranik :/ Treści nie komentuję, bo nie dałem rady. Mam nadzieję, że się nie obrazisz za krytykę :)


ODPOWIEDZ