Claudio Marchisio "The new Marco Tardelli"

Tapety, bramki, filmy, kompilacje, grafiki - jednym słowem wszystko co związane z multimediami dotyczącymi Juventusu i nie tylko.
ODPOWIEDZ

Czy spodobała Ci się kompilacja?

Można wybrać tylko 1. opcję

 
 
Pokaż wyniki
evilboy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 kwietnia 2006
Posty: 1005
Rejestracja: 30 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 17 marca 2009, 13:15

JuveR pisze:
evilboy pisze:
Jeżeli chodzi o kompilacje, to zgadzam się w 100% z juveluckiem... Ludzie, Wy już naprawdę nie macie o kim robić filmików? Może jeszcze coś o Tottim? :/
A widzisz jakieś przeciwwskazania? Bo ja nie... Całkiem niedawno interista zrobił kompilację o Alexie :whistle: Zresztą co ma piernik do wiatraka?
Z tego co wiem, Totti szczególną sympatią bianconerich nie darzy...


"Un cavaliere non lascia mai una signora."
Alex Del Piero
juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 17 marca 2009, 20:15

evilboy pisze:
JuveR pisze:
evilboy pisze:
Jeżeli chodzi o kompilacje, to zgadzam się w 100% z juveluckiem... Ludzie, Wy już naprawdę nie macie o kim robić filmików? Może jeszcze coś o Tottim? :/
A widzisz jakieś przeciwwskazania? Bo ja nie... Całkiem niedawno interista zrobił kompilację o Alexie :whistle: Zresztą co ma piernik do wiatraka?
Del Piero nie machał paluszkami, jak głupek, do piłkarzy romy, szydząc z nich po zwycięstwie...


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
JuveR

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2005
Posty: 662
Rejestracja: 17 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 18 marca 2009, 09:06

juveluck pisze:
JuveR pisze:
evilboy pisze:
Jeżeli chodzi o kompilacje, to zgadzam się w 100% z juveluckiem... Ludzie, Wy już naprawdę nie macie o kim robić filmików? Może jeszcze coś o Tottim? :/
A widzisz jakieś przeciwwskazania? Bo ja nie... Całkiem niedawno interista zrobił kompilację o Alexie :whistle: Zresztą co ma piernik do wiatraka?
Del Piero nie machał paluszkami, jak głupek, do piłkarzy romy, szydząc z nich po zwycięstwie...
Del Piero nigdy też na żadnego piłkarza nie splunął... bo to jest klasa sama w sobie, na boisku i po za nim :) Ale ja już napisałem, że nie porównuję tych piłkarzy. Po prostu podałem przykład i bardzo żałuję, że akurat taki :?


Il Storico

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 639
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 28 marca 2009, 18:23

Chciałbym przedstawić Wam moją najnowszą kompilację. Dotyczy ona Sebastiana Giovinco. W kompilacji przedstawiam jego najlepsze bramki, tricki i inne sytuacje z boiska. Czas będzie Wam spędzał również na słuchaniu muzyki pt: "Human Interest". Pozdrawiam

Czas: 4:06
Muzyka: "Human Interest" Hooverphonic
Waga: 87 MB
Linki: YouTube (koniecznie w HQ)
Rapidshare

ZACHĘCAM, BO KOMPILACJA RACZEJ UDANA
Ostatnio zmieniony 31 marca 2009, 15:03 przez Il Storico, łącznie zmieniany 1 raz.


Kamex22

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2006
Posty: 1624
Rejestracja: 19 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 28 marca 2009, 20:14

Kompilka nawet nawet, co prawda do malego bardziej pasuje cos dynamicznego no ale nie bylo zle ;) muzyka tez w miare wporzo. Nie stosujesz na szczescie za duzo efektow wiec oglada sie tak ze widac o co chodzilo ;) szkoda tylko ze nie bylo bramki za czasow gry w empoli przeciwko Romie :P , ale nie mozna miec wszystkiego.

Czekam na inne kompilki o mlodych, moze jakis tak cykl caly :P (jest w suemie o czym nie? :) )


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 28 marca 2009, 20:55

Niby nic nowego bo wszystkie akcje już widziałem w przeróżnych kompilacjach, ale daje radę :). Ciekawy pomysł tylko muzyczka deczko szybsza by była:). Wysokie noty mimo to.


Majos

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 1175
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 29 marca 2009, 10:00

Też jestem za trochę szybszą muzyką, ale ogólnie kompilacja bardzo mi się podobała. Dużo zagrać Giovinco już widziałem, ale były też te, których nie widziałem, a zawarłeś je w swojej kompilacji. Jednym słowem(zdaniem): "Ja bym lepszej nie zrobił".


marcinek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2003
Posty: 1195
Rejestracja: 04 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 29 marca 2009, 12:32

KOMPILACJA z Del Piero a Giovinco to niebo i ziemia. w pierwszej nie bylo na co popatrzec a z Giovinco sytuacja diametralnie inna. naprawde dobra i fajna kompilacja i bardzo mi sie podoba muzyka nie wiem czemu innym nie ;)


Stefano Tacconi o pseudokibicach: "Szkoda, że czyjeś starania, by zrobić coś dla sportu są niszczone przez bandę idiotów..."
Il Storico

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 639
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 30 września 2009, 22:26

Jako, że mam w planach zrobić pracę nt. Felipe Melo, a materiałów niestety za dużo nie ma (chodzi mi o zagrania z Juve, ale mogą być też z Violi i Brazylii), więc o wszelkie materiały zwracam się z prośbą do Was. Jeśli ktoś miałby takie materiały, to niech pisze na PW lub tu, bo ja obszukałem wszystko i oprócz goli nie mogę nic znaleźć. Pozdro


mpolek

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 czerwca 2005
Posty: 1407
Rejestracja: 14 czerwca 2005

Nieprzeczytany post 01 października 2009, 14:54

Il Storico pisze:Jako, że mam w planach zrobić pracę nt. Felipe Melo, a materiałów niestety za dużo nie ma (chodzi mi o zagrania z Juve, ale mogą być też z Violi i Brazylii), więc o wszelkie materiały zwracam się z prośbą do Was. Jeśli ktoś miałby takie materiały, to niech pisze na PW lub tu, bo ja obszukałem wszystko i oprócz goli nie mogę nic znaleźć. Pozdro
Jeśli jeszcze nie sprawdzałeś w tym miejscu to poszukaj tu ;)

Na moje oko Melo jest bardzo dobrym tematem do kompilacji, jednakże trochę trudnym (między innymi właśnie ze względu na materiały, które ciężko znaleźć). W każdym bądź razie warto powalczyć.


Obrazek
Il Storico

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 639
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 20 października 2009, 14:41

Witam. Melo z powodu mniejszej ilości materiałów, ale także innych mniejszych problemów, wypadł z rachuby kompilacji i w planie mam Gianluigiego Buffona. Tu z materiałami nie było problemu, jednak narodził się nowy- odpowiedni kawałek. Niestety nie umiem znaleźć odpowiedniej nuty (nie jestem za mocnym wielbicielem muzyki), więc radzę się Was, gdyż może to Wy będziecie wiedzieć jaka nuta byłaby najodpowiedniejsza. Mam w planie zrobić bardzo dobrą kompilację, więc chcę by nawet tak kontrowersyjna sprawa jak muzyka (wiadomo każdy lubi inną), była dobrana jak najlepiej. Dlatego w tej sprawie muszę się Was poradzić. Piszcie i dzięki


Brutalo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 grudnia 2006
Posty: 2663
Rejestracja: 19 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 20 października 2009, 16:17

Il Storico pisze:Chciałbym przedstawić Wam moją najnowszą kompilację. Dotyczy ona Sebastiana Giovinco. W kompilacji przedstawiam jego najlepsze bramki, tricki i inne sytuacje z boiska. Czas będzie Wam spędzał również na słuchaniu muzyki pt: "Human Interest". Pozdrawiam

Czas: 4:06
Muzyka: "Human Interest" Hooverphonic
Waga: 87 MB
Linki: YouTube (koniecznie w HQ)
Rapidshare

ZACHĘCAM, BO KOMPILACJA RACZEJ UDANA
Jak klikam na link na YT to jest napisane że "Ten film wideo został usunięty przez użytkownika. " a RS nie da się ściągać :whistle:
A chciałem obejrzeć :prochno:


Obrazek
WWW.PAJACYK.PL <-- KLIKNIJ
Il Storico

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 639
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 20 października 2009, 21:48

Nie ma sprawy, jutro zuploaduję :-D Konto mi zbanowali, a na RS nie mam premium :/ Jak coś to jutro wbiję Pzdr


Il Storico

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 639
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 19 grudnia 2009, 13:38

Dziś pragnę przedstawić moją najnowszą kompilację pt: "Claudio Marchisio- "The new Marco Tardelli". Jak sama nazwa wskazuje dotyczy ona naszego pomocnika, a inspiracja przyszła po meczu z Interem. Tak więc zapraszam do oglądania!

Informacje nt: pracy:

Czas: 3:44
Waga: 100 MB
Muzyka: Depeche Mode "Enjoy the Silence"
Program: Sony Vegas 9.0

Linki:
Pobierz przez mediafire.com
Oglądaj przez YouTube

P.S. UWAGA! Firma WGA usunęła mi głos na YT, więc nie ma w wersji oglądanej głosu :/


Brutalo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 grudnia 2006
Posty: 2663
Rejestracja: 19 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 19 grudnia 2009, 14:15

Ściągnąłem kompilacje i nie jestem zawiedziony 8) Bardzo schludna praca, dobry wybór zawodnika, piosenka którą lubię i brak udziwniania z montażem i efektami. I fajne tło podczas napisów końcowych, ekstra jakość 8)
Zastanawia mnie tylko tytuł ( nie wiem jak grał Tardelli, ale wiem że jest legendą. Claudio jeszcze nie... ). Moim zdaniem na końcu tytułu przydał by się znak zapytania :wink:
Ode mnie masz 5
PS. Ponownie proszę o reupload kompilacji o Giovinco 8) Tylko nie YT, ładna jakość :pray:
Pozdrawiam i życzę weny do następnej :D


Obrazek
WWW.PAJACYK.PL <-- KLIKNIJ
ODPOWIEDZ