Claudio Marchisio "The new Marco Tardelli"

Tapety, bramki, filmy, kompilacje, grafiki - jednym słowem wszystko co związane z multimediami dotyczącymi Juventusu i nie tylko.
ODPOWIEDZ

Czy spodobała Ci się kompilacja?

Można wybrać tylko 1. opcję

 
 
Pokaż wyniki
D-Rose

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 stycznia 2007
Posty: 1863
Rejestracja: 01 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 15 marca 2009, 16:05



R.A.B.

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 września 2008
Posty: 67
Rejestracja: 05 września 2008

Nieprzeczytany post 15 marca 2009, 16:08

Jeśli o to chodziło to nie rozumiem juvelucka(zresztą jak nikt tutaj)
nic nie powiedział obrażającego


Kubba

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2006
Posty: 1576
Rejestracja: 27 lipca 2006

Nieprzeczytany post 15 marca 2009, 17:44

Kompilacja spoko... Co do hymnu Palermo, to faktycznie taki wiejsko-dyskotekowy :wink:

Nie rozumiem dwóch rzeczy:
1) Po co robić kompilacje o średnim grajku, który czasami coś pokaże.
2) Jak można porównywać Miccoliego do "boskiego Diego" :?: :!:


Push3k

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2006
Posty: 3453
Rejestracja: 24 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 15 marca 2009, 18:12

KU-bra pisze:Po co robić kompilacje o średnim grajku, który czasami coś pokaże.
Jak dla mnie to Miccoli jest ponad przeciętny. Jest dla mnie kimś, kto by mógł grzać ławę w meczu LM i czekać na swoją chwilę.


Lumberjack

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 grudnia 2007
Posty: 76
Rejestracja: 12 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 15 marca 2009, 20:36

juveluck pisze:Czego kibic Juventusu robi kompilacje o wieprzu który obrażał nasz klub...
a do tego o zlewaczałym fanie "boskiego ernesto" - może lepiej nazwać kompilację "italiano futboli lenino"


I always wanted to be a lumberjack!
juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 15 marca 2009, 22:39

Tigmar pisze:
juveluck pisze:Czego kibic Juventusu robi kompilacje o wieprzu który obrażał nasz klub...
znasz dokładnie całą sytuację, że się wypowiadasz?
A jak bym nie znał całej sytuacji i wiedział tylko, że jest nielubiany przez naszych kibiców, to już bym nie mógł się wypowiedzieć? :lol: :lol:
VirusT pisze:czyzby o to chodzilo?

http://www.juvepoland.com/news.php?id=2404
nie

miccoli to jeden z bardziej nie lubianych piłkarzy wśród kibiców Juventusu, przy okazji ostatniego meczu z palermo można było usłyszeć co o nim myślą w Turynie. Tylko w Polsce ktoś taki jak on może liczyć na sympatie ze strony kibiców Juve. Koleżka publicznie obrażał naszych kibiców, a będąc już w palermo w bardzo niepochlebny sposób wypowiadał się o Juventusie, jeżeli dobrze pamiętam o kwestiach organizacyjnych, obarczając nasz klub, tym, że nie potrafił się przebić. Dodajmy do tego poglądy polityczne i mamy obraz "idola".


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 15 marca 2009, 22:53

a tak w ogóle, to kto to jest Fabrizzio Miccoli ?...
Tifoso zobacz o kim robisz kompilacje, bo żal patrzeć na takie byki


juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 15 marca 2009, 23:38

Poszukałem trochę, żeby sprawdzić kiedy padły te słowa miccoliego o których pisałem wyżej. Wszystko miało miejsce w trakcie przesłuchań farsopoli, czyli był wtedy piłkarzem benfici, nie palermo jak napisałem. Poza tym co przytoczyłem wyżej, doczytałem, że miccoli był jednym z twórców "koalicji" anty-Juventusowej gdzie wraz z innymi osobami oczerniał Juventus w trakcie farsopoli...
Może jeszcze jedną kompilację?


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
Brutalo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 grudnia 2006
Posty: 2663
Rejestracja: 19 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 15 marca 2009, 23:41

juveluck pisze:Poszukałem trochę, żeby sprawdzić kiedy padły te słowa miccoliego o których pisałem wyżej. Wszystko miało miejsce w trakcie przesłuchań farsopoli, czyli był wtedy piłkarzem benfici, nie palermo jak napisałem. Poza tym co przytoczyłem wyżej, doczytałem, że miccoli był jednym z twórców "koalicji" anty-Juventusowej gdzie wraz z innymi osobami oczerniał Juventus w trakcie farsopoli...
Może jeszcze jedną kompilację?
A tak może w ramach lekkiego off-topica mam prośbę Juveluck, czy mógłbyś podać jakieś linki do jakiś wyczerpujących i obiektywnych artykułów odnośnie w.w "afery"? Bardzo bym prosił.


Obrazek
WWW.PAJACYK.PL <-- KLIKNIJ
evilboy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 kwietnia 2006
Posty: 1005
Rejestracja: 30 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 16 marca 2009, 00:00

juveluck pisze:Poszukałem trochę, żeby sprawdzić kiedy padły te słowa miccoliego o których pisałem wyżej. Wszystko miało miejsce w trakcie przesłuchań farsopoli, czyli był wtedy piłkarzem benfici, nie palermo jak napisałem. Poza tym co przytoczyłem wyżej, doczytałem, że miccoli był jednym z twórców "koalicji" anty-Juventusowej gdzie wraz z innymi osobami oczerniał Juventus w trakcie farsopoli...
Może jeszcze jedną kompilację?
Chociaż jeden, który nie wierzy w tę całą aferę :wink: Tak jak bloku, też chętnie przeczytałbym sobie o tym coś więcej - szczególnie gdybyś miał namiary na jakieś artykuły "bardziej obiektywne" niż te, którymi wspierali się interiści :)


Jeżeli chodzi o kompilacje, to zgadzam się w 100% z juveluckiem... Ludzie, Wy już naprawdę nie macie o kim robić filmików? Może jeszcze coś o Tottim? :/


"Un cavaliere non lascia mai una signora."
Alex Del Piero
juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 16 marca 2009, 17:47

Niestety nie mam żadnego konkretnego artykułu. To co napisałem oparte jest na mojej wiedzy, a później wyszukanym temacie z jednego z for, a także newsie z jakieś strony anty - Juventusowej, gdzie było wspomniane, że sytuacja ta miała miejsce właśnie przy okazji przesłuchań w farsopoli.


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
Il Storico

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 639
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 16 marca 2009, 19:41

Może macie rację z Miccolim. Wiem, że nie jest on lubiany przez naszych tifosich. To była rozgrzewka, o czym piszę na YT. Mam zamiar zrobić o Sebie, to zatrze nie miłe wrażenie. A Cassano podobał się?

Pozdro


Brutalo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 grudnia 2006
Posty: 2663
Rejestracja: 19 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 16 marca 2009, 20:39

juveluck pisze:Niestety nie mam żadnego konkretnego artykułu. To co napisałem oparte jest na mojej wiedzy, a później wyszukanym temacie z jednego z for, a także newsie z jakieś strony anty - Juventusowej, gdzie było wspomniane, że sytuacja ta miała miejsce właśnie przy okazji przesłuchań w farsopoli.
Albo źle mnie zrozumiałeś albo... szkoda 8) Chodziło nam o to, że chętnie poczytalibyśmy o tej całej aferze, jakieś artykuły etc, a nie stricte o wiadomości o Miccolim. Wiem że można sobie wrócić np newsami do maja-czerwca-lipca 2006 i poczytać, ale chodziło mi o jakiś konkretny artykuł. Pozdrawiam 8)


Obrazek
WWW.PAJACYK.PL <-- KLIKNIJ
JuveR

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2005
Posty: 662
Rejestracja: 17 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 16 marca 2009, 20:50

evilboy pisze:
juveluck pisze:Poszukałem trochę, żeby sprawdzić kiedy padły te słowa miccoliego o których pisałem wyżej. Wszystko miało miejsce w trakcie przesłuchań farsopoli, czyli był wtedy piłkarzem benfici, nie palermo jak napisałem. Poza tym co przytoczyłem wyżej, doczytałem, że miccoli był jednym z twórców "koalicji" anty-Juventusowej gdzie wraz z innymi osobami oczerniał Juventus w trakcie farsopoli...
Może jeszcze jedną kompilację?
Chociaż jeden, który nie wierzy w tę całą aferę :wink: Tak jak bloku, też chętnie przeczytałbym sobie o tym coś więcej - szczególnie gdybyś miał namiary na jakieś artykuły "bardziej obiektywne" niż te, którymi wspierali się interiści :)


Jeżeli chodzi o kompilacje, to zgadzam się w 100% z juveluckiem... Ludzie, Wy już naprawdę nie macie o kim robić filmików? Może jeszcze coś o Tottim? :/
A widzisz jakieś przeciwwskazania? Bo ja nie... Całkiem niedawno interista zrobił kompilację o Alexie :whistle: Zresztą co ma piernik do wiatraka?
Ogólnie kompilacja dobra i (że się tak wyrażę) schludna, choć specjalistą żadnym nie jestem. Nie spodobał mi się jedynie tytuł "Italian Maradona", bo porównywanie jego to takiego piłkarza do gruuba przesada.
Choć bardzo interesuje mnie ta cała sprawa o Miccolim. Wiedziałem że nie darzy on Naszego klubu sympatią, ale że aż tak...
juveluck - masz możę chociaż link do tej strony 'anti-Juve'? Bo pod TYM linkiem jakieś same 'dyrdymały' :)

EDIT: Nie chodzi mi tu o żadne porównania :wink: Pisze tylko że niby dlaczego nie robić kompilacji o innych piłkarzach? Niestety nie jestem takim, żę gardzę każdym innym piłkarzem, który nie gra dla Juve. Wstyd mi :oops: Ale akurat jestem dumny, że mamy takiego piłkarza jak Alex Del Piero. To głównie dzięki niemu kibicuję Bianconerim.
Ostatnio zmieniony 16 marca 2009, 22:32 przez JuveR, łącznie zmieniany 3 razy.


Mati

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 kwietnia 2004
Posty: 1427
Rejestracja: 15 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 16 marca 2009, 21:23

Skoro porównujesz Alexa do Tottiego, to faktycznie nie mamy o czym rozmawiać. Oszczędź wstydu, zamiast być dumnym piszesz takie głupoty.


ODPOWIEDZ