Claudio Marchisio "The new Marco Tardelli"

Tapety, bramki, filmy, kompilacje, grafiki - jednym słowem wszystko co związane z multimediami dotyczącymi Juventusu i nie tylko.
ODPOWIEDZ

Czy spodobała Ci się kompilacja?

Można wybrać tylko 1. opcję

 
 
Pokaż wyniki
mateelv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 listopada 2006
Posty: 1512
Rejestracja: 26 listopada 2006

Nieprzeczytany post 29 października 2008, 19:12

Taka mała rada ode mnie - pamiętaj, że nie wszystko co wykonasz w SV musisz od razu wystawiać na neta. Bardzo niechlujna praca, nie widzisz tego? Nie ma tu żadnej uszczypliwości z mojej strony, po prostu mówię co widzę.


stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 29 października 2008, 19:59

Bez pomysłu, na szybko robione, tak jakby przed wyjściem do szkoły/pracy ;) mam andzieje, ze nasza krytyke wezmiesz do serca, nie obrazisz sie i bedziesz probowac dalej ;]


Il Storico

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 639
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 29 października 2008, 20:00

No spoko chłopaki :wink: Wiem,muszę jeszcze dopracować.I ta jakość :/

EDIT:
Stahoo napisał:
"Bez pomysłu, na szybko robione, tak jakby przed wyjściem do szkoły/pracy Wink mam andzieje, ze nasza krytyke wezmiesz do serca, nie obrazisz sie i bedziesz probowac dalej ;]"

No spoko.Szybko zajęło tylko jeden dzień;DA w dodatku materiały z YT maja słabą jakość :/ Wrzuciłem tu tylko po to,by sprawdzić,czy zrobiłem jakiś postęp :smile: Także piszcie,krytyka of course musi być.Ale piszcie czy dobry montaż itd.Jakość jest słaba to już wiem;D Ale szukałem cholernie długo materiałów z YT i tylko tyle znalazłem.Reszta nie chciała mi się pobrać :/

Oczywiście,że będę próbował.Z lepszą jakością;D


stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 29 października 2008, 20:08

To nie chodzi tyle o jakość, a o sposób zrobienia. Nad montażem sie nie wypowiadam, bo dla mnie nie najważniejsze sa super ekstra hiper fajne przejścia i "udziwnienia". Moim zdaniem zeby kompialcja była fajna, musi miec to cos, mysl przewodnia np. waleczność piłkarzy juve, albo poświęcenie Chielliniego. No i nie podoba mi się też, że większość materiału jest o Sissoko i to jeszcze w jakies czerwonej koszulce xD De ceglie chyba tylko troche na początku był? A może nie zauwazyłem. Zakończenie bez pomysłu. Początek bez wprowadzenia... Tak jak mówiłem, pozlepiane akcje be zpomysłu na kompilacje ;]


Il Storico

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 639
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 29 października 2008, 20:14

stahoo pisze:To nie chodzi tyle o jakość, a o sposób zrobienia. Nad montażem sie nie wypowiadam, bo dla mnie nie najważniejsze sa super ekstra hiper fajne przejścia i "udziwnienia". Moim zdaniem zeby kompialcja była fajna, musi miec to cos, mysl przewodnia np. waleczność piłkarzy juve, albo poświęcenie Chielliniego. No i nie podoba mi się też, że większość materiału jest o Sissoko i to jeszcze w jakies czerwonej koszulce xD De ceglie chyba tylko troche na początku był? A może nie zauwazyłem. Zakończenie bez pomysłu. Początek bez wprowadzenia... Tak jak mówiłem, pozlepiane akcje be zpomysłu na kompilacje ;]
No i właśnie to jest mój problem.Jestem bardzo niecierpliwy.Toteż kompilacja jest na szybko.Dodam,że później jakość jest lepsza.A o Momo z Juve miałem tylko akcje z Napoli,Violą,Udinese,Realem,Zenitem i Sampą.A tam sam L'pool.A o De Ceglie jest pod koniec;DTeż mój SV niekiedy nawala stąd trochę to nie wyszło.Teraz zrobię o kimś jednym(tzn.w jednej osobie;D)w lepszej jakości,dokładniej.Myślę już nad motywem i muzą :wink:

P.S.:Ale muzyki i wstęp chyba fajne;D


stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 29 października 2008, 20:22

Muza mi sie podobała, dość klimatowa. Nie była w stylu "Lubie piosenke Dody to dam ją do kompilacji o Materazzim" ;)


Il Storico

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 639
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 31 października 2008, 12:58

Siemka.To moja rehabilitacja za nieudaną Momo&Paolo La Ceka Furia
Mam nadzieję,że się spodoba;)

P.S.Włączyć wysoką rozdzielczość!

EDIT:Link do pobrania mojej kompili La Ceka Furia.Najlepsza z moich kompili 8) Pozdrawiam

EDIT:Powyższy link jest zaktualizowany;)
Ostatnio zmieniony 26 grudnia 2008, 13:03 przez Il Storico, łącznie zmieniany 3 razy.


Sapo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 lipca 2006
Posty: 1281
Rejestracja: 15 lipca 2006

Nieprzeczytany post 31 października 2008, 13:33

Il Tifoso pisze:Siemka.To moja rehabilitacja za nieudaną Momo&Paolo La Ceka Furia
Mam nadzieję,że się spodoba;)

P.S.Włączyć wysoką rozdzielczość!
Nie wiem jak Ty to robisz, ale raz robisz fajną kompilację (Pierwsza o Alexie, trzecia o Nedvedzie), a raz fatalną (O Momo i De Ceglie). Obyś robił tylko dobre, fajne kompilacje :) Najnowsza kompilka bardzo mi się podoba :) Oby tak dalej :ok:


Kamex22

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2006
Posty: 1624
Rejestracja: 19 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 25 grudnia 2008, 14:54

a moglbys tez uploadnac gdzies Furię? ;) bo linki zanikły. Z góry dzięki :)


Il Storico

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 639
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 25 grudnia 2008, 16:54

Christmas Compilation-Giorgio Chiellini

Obrazek

Chciałbym przedstawić Wam nową kompilację stworzoną przeze mnie.
Oto Kompilacja Świąteczna-Giorgio Chiellini,która opowiada o naszym obrońcy.To przetarcie przed kompilą Sylwestrową/Wielkanocną :wink:
Zobacz na Youtube
Pobierz na Rapidshare

Music:Carnival De Paris Waga:45 MB Czas:3:03

Enjoy! :wink:
Ostatnio zmieniony 26 grudnia 2008, 13:06 przez Il Storico, łącznie zmieniany 4 razy.


dr.DeV

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 maja 2006
Posty: 980
Rejestracja: 10 maja 2006

Nieprzeczytany post 25 grudnia 2008, 20:55

Brakowało mi takich przejść z napisu do filmu i kolejnych scen coś w rodzaju mignięcia ale to tylko moje skromne zdanie ;)

Jak na poczatek to bardzo fajnie ;)


Obrazek
Kamex22

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2006
Posty: 1624
Rejestracja: 19 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 25 grudnia 2008, 21:16

co do wykonania to mi sie podobalo proste i schludne, tylko ta muzyka wyjatkowo swiateczna :) i ogolnie jakos mi nie pasowala do filmiku, ale co najbardziej mnie osobiscie zawiodlo to brak w tej kompilacji tego czegos. Chodzi mi o pokazanie mentalnosci Giorgio wiadomo ze jest swietnym obronca, bramki tez potrafi zdobywac no ale tym za co go cenimy (a przynajmniej ja) jest ten taki pazur, wojowniczosc, to co odzwierciedla sie w jednym z jego pseudonimow "Czołgista". Był ten fragment z ibra, ale jak dla mnie troche malo. Tak na marginesie szkoda ze nie pokazales jak cieszyl sie po bramce z cagliari (na 2-3 w 89 chyba) bo to osobiscie mi sie bardzo podobalo taka spontaniczna radosc. NO wiec reasumujac calosc ladnie i dobrze, ale mi osobiscie zabraklo tego czegos w kompili. No to juz wszystko z serii "opinia niefachowej osoby". :)

Edit: Gdzie Nedved? :P


Il Storico

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 639
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 25 grudnia 2008, 21:25

No wiem,ale właśnie szukałem takich fragmentów,a YT nie będę ściągał,bo trochę słaba jakość :/ No cóż nie będę jej drugi raz przerabiał,bo ona już była przerabiana 8)
Miałeś rację,ale ja wolałem go pokazać z innej strony:wink: Fragment z Ibrą były,ale w słabej jakość jak już wspomniałem.Taka ciekawostka nt.Giorgio.
Wiecie,że on miał w szkole średniej wysoki dyplom z nauk ścisłych i studiuje ekonomię?;)

Nedzio będzie,na PW Ci napisałem :D :wink:

EDIT:Bardzo proszę na prośbę Kamexa La Ceka Furia do pobrania na Rapidzie


Il Storico

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 639
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2009, 16:15

Z racji zbliżającego się wielkimi krokami meczu z Chelsea chciałbym przedstawić Wam moją najnowszą kompilację "Zapowiedź Chelsea-Juventus".Liczę,że się Wam spodoba.

Czas:2m 50s
Muzyka:Queen-We are the champions
Waga:77,5 MB
Link do obejrzenia na YouTubie
Pobierz w Rapidshare

Pozdrawiam i zachęcam do komentowania


adryjan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lutego 2007
Posty: 58
Rejestracja: 03 lutego 2007

Nieprzeczytany post 01 lutego 2009, 13:12

Super wykonana zapowiedz:) spoko muzyczka tylko patrząc na te niektóre szybkie akcje w Wykonaniu Chelsea aż boje się pomyślec jak poradzi sobie nasza obrona szczególnie po ostatnich meczach no ale co trzeba walczyc nie ma innego wyjścia:)


ODPOWIEDZ