Juventini na wypożyczeniach...

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
eslk

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 listopada 2008
Posty: 824
Rejestracja: 09 listopada 2008

Nieprzeczytany post 22 lutego 2010, 12:46

kropek pisze:No na Goal.com Ariaudo zalapal sie do skladu tygodnia http://goal.com/en/news/1717/editorial/ ... k-round-25 Ciekawe, bo piszemy ze trzeba nam srodkowego obroncy a moze to on wlasnie dobrze sie spisze na tej pozycji, zeby nie bylo tego samego bledu co z Criscito...
Zeby bylo smieszniej, to byl jego pierwsze 90 minut w Serie A w barwach Cagliari. Wczesniej zreszta nie pograł ani minuty ;) Ale bardzo cieszy tak dobra postawa tego chłopaka.


krop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 maja 2005
Posty: 439
Rejestracja: 25 maja 2005

Nieprzeczytany post 22 lutego 2010, 12:55

eslk pisze:Zeby bylo smieszniej, to byl jego pierwsze 90 minut w Serie A w barwach Cagliari. Wczesniej zreszta nie pograł ani minuty ;) Ale bardzo cieszy tak dobra postawa tego chłopaka.
Tego akurat nie wiedzialem, fajnie by bylo gdyby bardziej sie ogral i wrocil do nas, bo ja bym wolal niekiedy postawic na niego, niz Canne albo Legro...


Simi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2006
Posty: 1275
Rejestracja: 07 maja 2006

Nieprzeczytany post 22 lutego 2010, 14:46

eslk pisze:
kropek pisze:No na Goal.com Ariaudo zalapal sie do skladu tygodnia http://goal.com/en/news/1717/editorial/ ... k-round-25 Ciekawe, bo piszemy ze trzeba nam srodkowego obroncy a moze to on wlasnie dobrze sie spisze na tej pozycji, zeby nie bylo tego samego bledu co z Criscito...
Zeby bylo smieszniej, to byl jego pierwsze 90 minut w Serie A w barwach Cagliari. Wczesniej zreszta nie pograł ani minuty ;) Ale bardzo cieszy tak dobra postawa tego chłopaka.
Fajnie by było jakby od tego meczu zaczął regularnie grac, i oby z dużym skutkiem. Jak mu się powiedzie może przyjśc do Juventusu, a niby czemu miałby szansy nie dostac ? Canna i Legro już powoli powinni odchodzic wiec widze miejsce dla Ariaudo.

P.S. Tiago w meczu z Almeria (Almeria 1 : 0 Atletico), strzelił nawet w poprzeczke :smile:
triada pisze:Criscito może wrócić? czy będzie definitywnie sprzedany? a może już jest, bo się pogubiłem
Jeżeli dogadamy się z Genoą i samym zawodnikiem, to zapewne będzie mógł wrócic. Jak narazie mamy połowe karty Domenico.


Mati

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 kwietnia 2004
Posty: 1427
Rejestracja: 15 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 22 lutego 2010, 21:28

Wydaje mi się, że za bardzo się napalacie panowie. Już raz młodzian miał u nas grać na środku, i Totti wkręcał go w ziemię jak gwoździa. Na środku obrony nie ma sensu kombinować, przez najbliższe lata Ariaudo nie powinien tu grać. Potrzebny jest doświadczony stoper, a nie błyskotliwy i obiecujący zawodnik. Jesteśmy w Serie A, tu nie ma miejsca na takie rzeczy.

Criscito chętnie bym u nas widział, ale na boku, co konsekwentnie powtarzam od wielu sezonów.


krop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 maja 2005
Posty: 439
Rejestracja: 25 maja 2005

Nieprzeczytany post 22 lutego 2010, 21:55

Mati pisze:Wydaje mi się, że za bardzo się napalacie panowie. Już raz młodzian miał u nas grać na środku, i Totti wkręcał go w ziemię jak gwoździa. Na środku obrony nie ma sensu kombinować, przez najbliższe lata Ariaudo nie powinien tu grać. Potrzebny jest doświadczony stoper, a nie błyskotliwy i obiecujący zawodnik. Jesteśmy w Serie A, tu nie ma miejsca na takie rzeczy.

Criscito chętnie bym u nas widział, ale na boku, co konsekwentnie powtarzam od wielu sezonów.
Tyle ze to byl chyba pierwszy mec Criscito na srodku i zaprezentowal sie fatalnie, a Ariaudo zagral pierwszy mecz i zostal wygrany do kolejki Serie A, nie ma sie co faktycznie napalac ale w niektorych sparingach w Juve prezentowal sie calkiem przyzwoicie...


Bobeknaklo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 lutego 2007
Posty: 1010
Rejestracja: 11 lutego 2007

Nieprzeczytany post 22 lutego 2010, 23:35

Z zawodnikami których wypożyczamy jest tak, że grają bardzo dobrze ale po powrocie są przeciętni jak w momencie odchodzenia


Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 22 lutego 2010, 23:46

Bobek1991 pisze:Z zawodnikami których wypożyczamy jest tak, że grają bardzo dobrze ale po powrocie są przeciętni jak w momencie odchodzenia
Kiedyś była taka teza, że do Juve się z wypożyczenia nie wraca...
Ale to nie do końca prawda. Choćby Legro był tego zaprzeczeniem. Ale to szczególny przypadek (raz: gorzej się grać nie dało, dwa: ...wola Boska :) )


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
Mati

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 kwietnia 2004
Posty: 1427
Rejestracja: 15 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 23 lutego 2010, 19:42

...trzy -> to jednak inna sytuacja, bo to nie młodzian tylko już bądź co bądź ograny zawodnik :)


Kamil_on

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 sierpnia 2006
Posty: 838
Rejestracja: 24 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 24 lutego 2010, 15:46

- obszerny skrót VfB - Barcelona - bardzo dobry mecz naszego Molinaro.


"Przejście do Juventusu, klubu, w którym pracuje się najciężej na świecie, to był wielki postęp. Wspiąłem się na poziom, którego nie osiągnąłbym nigdzie indziej" - Zinedine Zidane
zebol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lipca 2005
Posty: 545
Rejestracja: 01 lipca 2005

Nieprzeczytany post 24 lutego 2010, 21:42

Dzisiaj znowu pełne 90 minut rozegrał Ariaudo w przegrany prze Cagliari 1:2 z Udinese.Cieszy że w końcu wywalczył sobie Ariaudo miejsce w składzie cagliari.


Juve jesteś drużyną naszych serc na boisku jedenastu bohaterów wygraj niemożliwe i do przodu idz A my pójdziemy za tobą!!!
eslk

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 listopada 2008
Posty: 824
Rejestracja: 09 listopada 2008

Nieprzeczytany post 25 lutego 2010, 11:45

Tutaj jest skrót z tego meczu:



Tylko 2 minuty - no i trudno się czegokolwiek dowiedziec o grze Ariaudo, ale lepszy rydz, niz nic. Gra z "3" na plecach.


playmaker

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 lutego 2007
Posty: 690
Rejestracja: 24 lutego 2007

Nieprzeczytany post 25 lutego 2010, 15:34

A pamiętacie jak grał Giovinco na wypożyczeniu?
Z Ariaudo nie ma co się spieszyć. Najpierw musi regularnie występować, później zaliczać dobre mecze.


Zawidowianin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lipca 2004
Posty: 908
Rejestracja: 13 lipca 2004

Nieprzeczytany post 25 lutego 2010, 15:40

eslk pisze:Tutaj jest skrót z tego meczu:



Tylko 2 minuty - no i trudno się czegokolwiek dowiedziec o grze Ariaudo, ale lepszy rydz, niz nic. Gra z "3" na plecach.
Ja tu widzę kilka niepewnych interwencji w 1 połowie (41 sekunda, brak reakcji w 55 sekundzie) i błąd przy 1 bramce dla Udinese. No chyba, że obserwuję złego zawodnika, ale raczej nie.


Brutalo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 grudnia 2006
Posty: 2663
Rejestracja: 19 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 25 lutego 2010, 17:05

http://www.solojuve.com/ pisze:"Grzałem więcej trybun w Turynie niż makaronu w domu! Czy mam jakiś żal? Nie, podziękowałem każdemu za dwa fantastyczne lata. Oczywiście, łatwiej powiedzieć po fakcie co mogło się dziać. Byłem odpowiedzialny za niektóre wybory, nawet jeśli powiedziano mi inaczej... Stuttgart pozwolił mi jednak na grę i zmierzenie się z Barceloną. Chciałem doświadczyć czegoś, co zmieni moje życie i zagrać w Lidze Mistrzów."
Przez dwa lata grał... 90 % meczy na lewej obronie ? W tym sezonie przyszedł teoretycznie o klasę lepszy Grosso i musiał ustąpić mu miejsca. Faktycznie Ciro trochę ślepo nie stawiał na Molinaro, ale takie wyrzuty uważam za nie smaczne. Swoją drogą po Tiago kolejny piłkarz jedynie wypożyczony wypowiada się dość niepochlebnie o swoim pobycie w Juventusie :whistle:
Ps. Jak by u Nas nie grał z Realem czy Chelsea. Ojjj Christian :evil:


Obrazek
WWW.PAJACYK.PL <-- KLIKNIJ
Goofy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 stycznia 2010
Posty: 137
Rejestracja: 12 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 25 lutego 2010, 19:33

pmx10 pisze:Z Ariaudo nie ma co się spieszyć. Najpierw musi regularnie występować, później zaliczać dobre mecze.
według mnie Ariaudo mógłby do nas przyjść w nowym sezonie...przydałby się......będą z niego ludzie...

a wracając do meczu VFB i Barcy to Molinaro rozegrał w pierwszej połowie naprawdę bardzo dobre zawody :shock: ...aż byłem zaskoczony....fakt, że w drugiej połowie nie specjalnie się popisał ale jego występ ogólnie mówiąc na plus


non Ti lascero' mai !
ODPOWIEDZ