LM na żywo w Onecie

Tapety, bramki, filmy, kompilacje, grafiki - jednym słowem wszystko co związane z multimediami dotyczącymi Juventusu i nie tylko.
ODPOWIEDZ
Corcky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 marca 2005
Posty: 1127
Rejestracja: 09 marca 2005

Nieprzeczytany post 25 lutego 2009, 08:44

Brat oglądał Lyon Barca. Początek elegancko, gdzieś do 15 minuty później obraz się zaciął, po 5 minutach odwiesił, by za chwilę znów przestać funkcjonować. I to by było na tyle...


Obrazek
Alessandro Del Piero ole!
*Ki$iEL*

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 września 2004
Posty: 226
Rejestracja: 24 września 2004

Nieprzeczytany post 13 września 2009, 20:39

Jako, że LM zbliża się dużymi krokami - odświeżę temat, bo mam pytanie dla tych co już wykupywali te pakiety, aby oglądać mecz(e).

Czy jakość jest taka jak tutaj na tym testowym filmiku http://sport.onet.pl/,,527867,transmisje_info.html ??

Jeśli tak to strasznie kiepska jak na dzisiejsze czasy, i nie zapłaciłbym za to ani grosza. To na SC są lepsze.

Komentatorzy są?


Obrazek
belial

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 298
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 13 września 2009, 20:44

Jakosc ta sama - jednak spokojnie mozna obejrzec na pelnym ekranie. Ja korzystalem ze 2 razy jak mialem problem z antena, i bylem zadowolony (raz mi sie zawiesilo, ale to raczej wina kompa i nie odswiezylo mi licencji - uznali mi reklamacje i dostalem gratisowy kod na kolejny mecz). Komentatorow i studio masz tylko w przypadku meczu transmitowanego na kanale nSport (podstawowy), w przypadku pozostalych sa tylko odglosy stadionu. Na laczu 512kbps przycielo sie moze ze 3 razy podczas calego meczu.


Dravil

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 kwietnia 2009
Posty: 92
Rejestracja: 13 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 13 września 2009, 20:57

CZyli na viście nie chodzi bo pisze że 2000/xp??


Obrazek
Bartas_01

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 385
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 15 września 2009, 11:23

Dravil pisze:CZyli na viście nie chodzi bo pisze że 2000/xp??
Niestety tego nie wiem bo nie próbowałem jeszcze oglądać na viście..
*Ki$iEL* pisze:Jako, że LM zbliża się dużymi krokami - odświeżę temat, bo mam pytanie dla tych co już wykupywali te pakiety, aby oglądać mecz(e).

Czy jakość jest taka jak tutaj na tym testowym filmiku http://sport.onet.pl/,,527867,transmisje_info.html ??

Jeśli tak to strasznie kiepska jak na dzisiejsze czasy, i nie zapłaciłbym za to ani grosza. To na SC są lepsze.

Komentatorzy są?
Jakość jest bardzo fajna, spokojnie oglądałem sobie na pełnym ekranie. Oglądałem w poprzedniej edycji ligi mistrzów mecze z Zenitem, pierwszy mecz z realem, oba mecze z Bate i z Chelsea i przyznam że na łączu 2 mb zacięło mi się może z 3-4 razy i to wszystko w meczu z realem. Byłem bardzo zadowolony i ani razu nie żałowałem wydanych pieniędzy. Komentarza nie ma ale za to ścieżka dźwiękowa ze stadionu rewelacyjna, wyraźnie słychać wszystkie przyśpiewki. Mam nadzieje, że nic się nie zmieniło i w tej edycji również będzie można zobaczyć kilka naszych meczy dzięki onetowi, bo na polsat to raczej nie liczę za bardzo :D Pozdrawiam

Zastanawia mnie fakt, że jak klikam na filmik testowy to mam czarny ekran i nic się nie włącza, też tak macie czy może to być wina jakiś złych ustawień? Robiłem niedawno format i wolałbym się upewnić zanim wydam 6 zł:P
Ostatnio zmieniony 15 września 2009, 11:40 przez Bartas_01, łącznie zmieniany 1 raz.


Buri

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2005
Posty: 684
Rejestracja: 04 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 15 września 2009, 12:21

Jak możecie napiszcie, gdzie mogę zamówić mecz dzisiejszy juve. Bo szukam tego na tej mega przejrzystej stronie one.pl i nie potrafię znaleźć.


"Kocham te barwy i nie wstydzę się tego powiedzieć. Kocham je i wszystko, co z nimi związane." - Alessandro Del Piero
stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 15 września 2009, 12:23

Wysyłasz smsa, że chcesz oglądać 1 mecz. Dostajesz kod, wpisujesz go, wybierasz który mecz chcesz oglądać (nie wiem kiedy najwcześniej można to wybrać, ja w zeszyłm roku robiłem to o 20.30). :)


Buri

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2005
Posty: 684
Rejestracja: 04 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 15 września 2009, 12:33

rozumiem ze mam wysłać sms, tylko nie potrafię odszukać okienka w którym zamawia się mecze. Zalogowałem się podajać e-mail i hasło. Sorry zapewno jest to gdzieś w bardzo widocznym miejscu ale za cholerę nie potrafię znaleźć.


"Kocham te barwy i nie wstydzę się tego powiedzieć. Kocham je i wszystko, co z nimi związane." - Alessandro Del Piero
Bartas_01

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 385
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 15 września 2009, 12:43

Buri pisze:rozumiem ze mam wysłać sms, tylko nie potrafię odszukać okienka w którym zamawia się mecze. Zalogowałem się podajać e-mail i hasło. Sorry zapewno jest to gdzieś w bardzo widocznym miejscu ale za cholerę nie potrafię znaleźć.
Póki co nie ma nawet rozpiski na dzisiejsze mecze więc podejrzewam, że dlatego nie ma jeszcze tego okienka z numerem pod który należy wysłac sms. Poczekajmy cierpliwie tak do tej 16-17 i zobaczymy jak to wtedy będzie wyglądało
szczerbi pisze:Mam problem. Posiadam najnowsze Mozilla Firefox i Internet Explorer, najnowszy Windows Media Player, a mimo to nie mogę uruchomić filmiku testowego. Wie ktoś czemu tak się dzieje? Czy lepiej jest nie ryzykować i nie kupować transmisji meczu?


Mam ten sam problem ale wydaje mi sie, że to wina onetu i coś tam im nie działa.

Rozpiska już jest więc teraz nikt nie będzie miał problemów ze znalezieniem tego sms-a:P
Ostatnio zmieniony 15 września 2009, 13:40 przez Bartas_01, łącznie zmieniany 1 raz.


szczerbi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 października 2005
Posty: 289
Rejestracja: 06 października 2005

Nieprzeczytany post 15 września 2009, 13:16

Mam problem. Posiadam najnowsze Mozilla Firefox i Internet Explorer, najnowszy Windows Media Player, a mimo to nie mogę uruchomić filmiku testowego. Wie ktoś czemu tak się dzieje? Czy lepiej jest nie ryzykować i nie kupować transmisji meczu?


stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 15 września 2009, 13:50

Buri pisze:rozumiem ze mam wysłać sms, tylko nie potrafię odszukać okienka w którym zamawia się mecze. Zalogowałem się podajać e-mail i hasło. Sorry zapewno jest to gdzieś w bardzo widocznym miejscu ale za cholerę nie potrafię znaleźć.
Zobacz tak o 18-19. Okienko w którym wybierasz mecz pojawi się (chyba) po wpisaniu kodu z smsa zwrotnego! ;)

Acha, jak bedziecie oglądać na onecie, to polecam włączyć tak o 20.20, bo mniej więcej wtedy rozpocznie się rozgrzewka, a w zeszłym roku onet też ją pokazywał.


Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2693
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 15 września 2009, 18:58

Nie polecam - jakość bardzo słaba, o pełnym ekranie nie ma mowy. Do tego czesto sie zacina. Do spocasta czy PPlive nie ma co porownywac... tyle, ze wyglada na to, ze dzisiejszy mecz bedzie tylko na justin :doh:. Jesli komus dziala justin to na jedno wyjdzie ta transmisja, takze lepiej nie placic.


calma calma
Brutalo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 grudnia 2006
Posty: 2663
Rejestracja: 19 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 15 września 2009, 19:50

Pluto pisze:Nie polecam - jakość bardzo słaba, o pełnym ekranie nie ma mowy. Do tego czesto sie zacina. Do spocasta czy PPlive nie ma co porownywac... tyle, ze wyglada na to, ze dzisiejszy mecz bedzie tylko na justin :doh:. Jesli komus dziala justin to na jedno wyjdzie ta transmisja, takze lepiej nie placic.
:shock:
Ja w tamtym roku oglądałem oba mecze z BATE przez oneta i byłem bardzo zadowolony. Jakość przynajmniej taka jak na Sopcast czy TVUPlayer, npłynność przy jeden mega neo na fullscreen naprawdę przyzwoita plus rozgrzewka przed meczem i obraz ze stadionu również w czasie przerwy. Mam jak najbardziej pozytywne wrażenia. Wprawdzie szkoda sześć złotych, ale miałem przynajmniej pewność że przez 120 minut będę miał nadawany mecz a nie jakieś błędy, channel is offline czy limity dla kraju.
Acha i jeszcze jedna zaleta. Zamiast komentarzu fajnie podgłośnione dźwięki z trybun a nawet boiska (okrzyki piłkarzy)


Obrazek
WWW.PAJACYK.PL <-- KLIKNIJ
Bartas_01

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 385
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 15 września 2009, 20:25

możecie to włączyć czy też cały czas czarny ekran..?? bo zastanawiam się czy to nie czasem wina tego że mam wmp 11


Chip

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 lutego 2004
Posty: 240
Rejestracja: 24 lutego 2004

Nieprzeczytany post 15 września 2009, 20:28

Mi się jakoś udało włączyć. Trwa studio, tylko nie wiem dlaczego nie mam dźwięku. Znajdzie się jakiś "wujek dobra rada"?

Ok, poszło. Mam nadzieję, że jakoś będzie chodzić.
Ostatnio zmieniony 15 września 2009, 20:34 przez Chip, łącznie zmieniany 1 raz.


"Czyż to, co daje szczęście człowiekowi, musi być następnie źródłem jego cierpień?"-Johann Wolfgang Goethe
ODPOWIEDZ