Eliminacje MŚ 2010 RPA

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ
ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 11 września 2008, 15:37

Miś Coccolino pisze:

Te dwa filmy są już niedostępne bo Sportfive posiada prawa autorskie.


Teo

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 września 2007
Posty: 96
Rejestracja: 15 września 2007

Nieprzeczytany post 11 września 2008, 16:57

Musicie jednak pamietac ze Chorwaci grali od 53 minuty w 10(do tego czasu Anglia prowadziła 1:0) co na pewno nie było bez znaczenia i mysle ze wygrac by wygrali i tak,ale raczej minimalnie...zrszeta w eliminacjach sie gra aby awansowac...nikt i tak pózniej tego nie pamieta(licza sie same MŚ i bardzo bym chciał meczu Italia Anglia i wspaniałego zwyciestwa WŁochów nad plebasami :D (Argentyna takze moze byc)


Bobeknaklo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 lutego 2007
Posty: 1010
Rejestracja: 11 lutego 2007

Nieprzeczytany post 11 października 2008, 20:35

Oglądajcie uważnie meczyk. Trzeba obserwować Grygere, czy złotego zęba wstawił :D


kamilu_87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 października 2008
Posty: 655
Rejestracja: 03 października 2008

Nieprzeczytany post 11 października 2008, 22:38

Bobek1991 pisze:Oglądajcie uważnie meczyk. Trzeba obserwować Grygere, czy złotego zęba wstawił :D
Jaki tam Grygera? Włodek sie zna lepiej i to jest "Grygiera"
Co do meczu..11 października 2006 roku pokonaliśmy Portugalie 2-1, 2 lata pozniej na tym samym stadionie, z tym samym sędzią pokonujemy Czechów równiez 2-1...magia? :prochno: Ale gratuluje chlopakom naprawde to był inny zespół niz w pierwszych dwóch meczach, gracz meczu? oczywiscie Kuba :smile:


ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 11 października 2008, 22:44

Krótko mówiąc: piękny mecz :) . Jako kibic reprezentacji ciesze się, że wreszcie się podniosła. Jako fan Juve martwi mnie to, że Grygera zbyt wiele nie pokazał. Ale jak będzie w klubie grał dobrze to wszyscy będziemy zadowoleni. Potwierdziła się moja kilkuletnia opinia o jednym piłkarzu: "Milan Baros przeciętnym piłkarzem jest", potwierdzałem to już wiele razy i dzisiaj nie zmieniłem zdania. Jego się w tym meczu najmniej obawiałem i miałem racje. Rafa Benitez miał racje pozbywając się go z Liverpoolu, niezła szybkość i waleczność to trochę za mało, żeby grać w jednym z najlepszych klubów Europy.


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 11 października 2008, 23:10

Z dzisiejszych wyników wartym odnotowania jest fatalna postawa Austriaków i Francuzów. Pierwsi udowodnili, że da się zgubić punkty praktycznie wszędzie. Drudzy podnieśli mnie na duchu, bo pokazali że jest na świecie federacja piłkarska, gdzie mają jeszcze gorszy zarząd niż nasz.
Allez Domenech!

Meczu Polaków nie oglądałem, bo ciekawsze rzeczy pokazywali w "Mam Talent". A niedługo na TVP Sport pokażą Azzurrich z Bułgarami. Więc co nieco nadrobię.

Aha, nasi grali:

Poulsen vs Malta 90 minut
Grygera vs Polska 58 minut
Manninger vs Wyspy Owcze 90 minut, puszczony gol
Sissoko vs Czad 90 minut żółta kartka
Knezevic ławka
Chiellini 90 minut vs Bułgaria, żółta kartka


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
Dybala 4ever

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 października 2007
Posty: 1847
Rejestracja: 28 października 2007

Nieprzeczytany post 12 października 2008, 17:45

mam prośbe : czy ktoś dysponuje skrótami meczów reprezentacji do el. MŚ 2010 z soboty, w których grali Juventini?? :pray: z góry dzięki ;)


Giacobbneri

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 czerwca 2007
Posty: 348
Rejestracja: 12 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 16 października 2008, 00:31

My mówimy o kompromitacji Polski w spotkaniu ze Slovenską Drużyną a tutaj Portugalia remisuje na własnym stadionie bezbramkowo z Albanią (!) mimo że od 40 minuty grali z przewagą 1 zawodnika. Futbol jest piękny !


Sapo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 lipca 2006
Posty: 1281
Rejestracja: 15 lipca 2006

Nieprzeczytany post 13 listopada 2008, 15:45

Tiago dostał powołanie na towarzyski mecz z Brazylią :)
Szkoleniowiec reprezentacji Portugalii, Carlos Queiroz powołał 20-osobową kadrę na towarzyskie spotkanie z Brazylią.

Mecz odbędzie się w środę, 19 listopada w Brasilii.

Bramkarze: Quim (Benfica), Eduardo Carvalho (Braga)

Obrońcy: Jose Bosingwa (Chelsea), Paulo Ferreira (Chelsea), Fernando Meira (Galatasaray), Bruno Alves (Porto), Pepe (Real Madryt), Rolando (Porto), Miguel (Valencia)

Pomocnicy: Maniche (Atletico Madryt), Joao Moutinho (Sporting), Danny (Zenit Sankt Petersburg), Raul Meireles (Porto), Deco (Chelsea), Cesar Peixoto (Braga), Tiago (Juventus)

Napastnicy: Simao Sabrosa (Atletico Madryt), Cristiano Ronaldo (Manchester United), Nani (Manchester United), Hugo Almeida (Werder Brema)
Nie ma się co podpalać, pewnie i tak usiądzie na ławce rezerwowych ale jakby nie patrzeć miła wiadomość ;)


kamilu_87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 października 2008
Posty: 655
Rejestracja: 03 października 2008

Nieprzeczytany post 13 listopada 2008, 16:11

Sapo_JuveFan pisze:Napastnicy: Simao Sabrosa (Atletico Madryt), Cristiano Ronaldo (Manchester United), Nani (Manchester United), Hugo Almeida (Werder Brema)
Haha..sami skrzydłowi + cieniutki Almeida..to juz My (Polska) mamy lepszych napastników :prochno:


Smok-u

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2008
Posty: 1724
Rejestracja: 31 maja 2008

Nieprzeczytany post 13 listopada 2008, 16:59

kamilu_87 pisze:
Sapo_JuveFan pisze:Napastnicy: Simao Sabrosa (Atletico Madryt), Cristiano Ronaldo (Manchester United), Nani (Manchester United), Hugo Almeida (Werder Brema)
Haha..sami skrzydłowi + cieniutki Almeida..to juz My (Polska) mamy lepszych napastników :prochno:
Uhm zgadzam się z tobą w 100% Sami skrzydłowi ,którzy strzelają więcej bramek niż nasi napastnicy razem wzięci ;]

Słabiutki Hugo Almeida jeżeli on jest słaby to co powiedzieć o naszych zawodnikach :roll:


Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 13 listopada 2008, 17:24

Vesper pisze:Słabiutki Hugo Almeida jeżeli on jest słaby to co powiedzieć o naszych zawodnikach :roll:
Jest słaby. To mniej więcej ten sam poziom.

Jedyne, za co go cenię, to wolny z 40 metrów w meczu Porto z Interem kilka lat temu. Poza tym nie prezentuje nic godnego uwagi.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 01 kwietnia 2009, 00:28

Widzę, że nie chce się nikomu napisać, a na JP też nie ma odpowiedniego newsa. Tak więc:

Chiellini, Buffon - wiadomo - 90 minut w meczu z Czarnogórą (2:0). Iaquinta 59 minut. Wartym odnotowania są lekkie kontuzje nosa i kolana naszych reprezentantów z pola.

Grygera zanotowała 90 minut w meczu ze Słowenią (0:0)
Poulsen 90 minut przeciwko Malcie (3:0)
W meczu Portugalia-Szwecja (0:0) cały mecz Mellberga, Tiago do 61 minuty.

Niedawno zakończył się mecz Towarzyski Portugalia - RPA (2:0). Tiago grał od 74 minuty.


R.A.B.

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 września 2008
Posty: 67
Rejestracja: 05 września 2008

Nieprzeczytany post 01 kwietnia 2009, 21:58

Dzisiaj ładnie nasi grają
Oprócz Vicka po golu strzelili także Poulsen i Grygera.


darasjuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 stycznia 2007
Posty: 54
Rejestracja: 19 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 01 kwietnia 2009, 23:28

R.A.B. pisze:Dzisiaj ładnie nasi grają
Oprócz Vicka po golu strzelili także Poulsen i Grygera.
Grygera to strzelił bramkę na livescore.
Z tego co widziałem po strzale Jankulovskiego piłka odbiła się od Skrtela i wpadła do siatki.

Przede wszystkim brawa dla Vincenzo. Rozegrał bdb mecz.


Obrazek
ODPOWIEDZ