El. MŚ 2010 - ITALIA

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ
Venomik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lipca 2005
Posty: 1980
Rejestracja: 20 lipca 2005

Nieprzeczytany post 06 września 2008, 22:11

Dokładnie. Ja bym wpuścił Iaquintę za Gilardino i ustawił go blisko prawej strony, na środek Camor. Bardzo zachowawcza zmiana...


Dirty mind
piotrek.prz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 października 2004
Posty: 140
Rejestracja: 03 października 2004

Nieprzeczytany post 06 września 2008, 22:22

Polecam relację live na Gazzetta.it : http://www.gazzetta.it/tr_xml_sics/2008 ... d_p=500978

Skład Włochów: Buffon - Zambrotta, Gamberini (4' Barzagli), Cannavaro, Grosso (18' Cassetti) - Camoranesi, Pirlo, De Rossi - Di Natale, Toni (46' Gattuso), Gilardino.

A więc ani Iaquinty, ani Aleksa na boisku dziś nie zobaczymy. Swoją drogą sporo zmian w pierwszej połowie. Gamberini - jak się domyślam - kontuzjowany, a co z Grosso - też? Czy może tak słabo grał? :lol:


"Po awansie do Serie A będziemy mogli spojrzeć innym w oczy. Szkoda że INNI nie będą mogli nam w nie spojrzeć" - Gigi Buffon
Venomik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lipca 2005
Posty: 1980
Rejestracja: 20 lipca 2005

Nieprzeczytany post 06 września 2008, 22:25

Przez kwadrans? ;)


Dirty mind
Push3k

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2006
Posty: 3453
Rejestracja: 24 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 06 września 2008, 22:40

Gilardino->Camoranesi->Di Natale i gol!
Cóż za piękna bramka i w ogóle piękny mecz! Tam Cypr mógł wygrać - grali szybką i pomysłową piłkę, ale przegrali technicznie.


drozdi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 marca 2007
Posty: 1412
Rejestracja: 06 marca 2007

Nieprzeczytany post 06 września 2008, 22:42

Zwycięstwo nie przyszło łatwo. Cypr ma prawo do niezadowolenia z wyniku ponieważ stworzyli sobie bardzo dużo świetnych okazji ale za każdym razem na wysokości zadania stawał Buffon bądź przy strzałach zabrakło dokładności... Zwycięstwo jest ale niekoniecznie zasłużone.


Obrazek
alex1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 października 2006
Posty: 110
Rejestracja: 24 października 2006

Nieprzeczytany post 06 września 2008, 22:42

Co za szczęscie :D
Włosi grali gorzej niz rywale :/
a te niby gwiazdy ITALI jak De Rossi czy Cannavaro to nie za bardzo się nadają na repre
De rossi jest strasznie przereklamowanym zawodnikiem nie wiem czemu tyle osób sie nim zachwyca setki rypie bo zachcialo mu sie lobowac w okienko zamiast wbiedz w pole i strzelic ;/ a podaje tylko do tylu ;/ Jesli to ma byc drugi TOTTI to raczej kiepskiego następce na Francesco


Obrazek
Push3k

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2006
Posty: 3453
Rejestracja: 24 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 06 września 2008, 22:46

alex1897 pisze:Co za szczęscie :D
Włosi grali gorzej niz rywale :/
a te niby gwiazdy ITALI jak De Rossi czy Cannavaro to nie za bardzo się nadają na repre
De rossi jest strasznie przereklamowanym zawodnikiem nie wiem czemu tyle osób sie nim zachwyca setki rypie bo zachcialo mu sie lobowac w okienko zamiast wbiedz w pole i strzelic ;/ a podaje tylko do tylu ;/ Jesli to ma byc drugi TOTTI to raczej kiepskiego następce na Francesco
Dla mnie Canna grał dobrze. Za to De Rossi i przy okazji Pirlo i Toni powinni się pożegnać z reprezentacją.


Sapo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 lipca 2006
Posty: 1281
Rejestracja: 15 lipca 2006

Nieprzeczytany post 06 września 2008, 22:52

Co za nerwówka! Di Natale jest kapitalny, chciałbym go w Juve :) Camor szarpał i szarpał, nawet popychał Cypryjczyka :D świetny jego mecz! Buffon to samo, gdyby nie on to aż strach myśleć... :twisted: Canna i De Rossi zagrali tak sobie, ten pierwszy może jeszcze nie doszedł do siebie po kontuzji, De Rossi miał tam ze dwa przebłyski tylko więc rozumiem Wasze zastrzeżenia :P Szkoda, że Legro, Alex i Iaq nie zagrali, ale lepiej niech się oszczędzają na ligę i LM :D

BTW. Wiecie może czemu zawodnicy mieli pozmieniane numerki? Np. 10 Pirlo, 7 Di Natale itd.?


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8862
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 06 września 2008, 23:05

Rzutem na taśme ale się udało.. Lippi i odrazu 3 pkt. Szkoda, że tylko jeden Juventino zagrał ale... pamiętajmy, że już niedługo świetny Di Natale będzie nękał Buffona.


Obrazek
Push3k

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2006
Posty: 3453
Rejestracja: 24 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 06 września 2008, 23:18

Dragon pisze: Szkoda, że tylko jeden Juventino zagrał
Co? A Camor? Przez te kontuzje, ADP trasi okazje na grę i myślę, że następnym razem to już Lippi wystawi od początku Iaquintę, zamiast (Drew/To)-niego.


figc1898

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 listopada 2003
Posty: 502
Rejestracja: 04 listopada 2003

Nieprzeczytany post 06 września 2008, 23:22

Na początku napiszę, że zamiast kontuzjowanego bramkarza Marco Amelii został powołany Gianluca Curci ze Sieny.

Ależ się udało! Dawno nie oglądałem takiego meczu. Ale jak to mówią niewykorzystane akcje się mszczą i tak dzisiaj było. Na początku ogromne problemy z kontuzjami i wymuszone dwie zmiany i trzeba przyznać, że Cassetti, który wszedł na boisko zawalił tego gola. Barzagli - pierwszy zmiennik również miał kilka błedów i cały mecz uratował Gigi. Gdyby nie On była by dzisiaj jeszcze większa niespodzianka od Francji. Trzecia zmiana Toni>Gattuso była bardzo dobra. Pozwoliła przejść Di Natale do ataku z Gilą a Gattuso do pomocy i to zaowocowało tą zwycięską bramkę. Naprawdę akcja godna i warta dużej uwagi bo tego nauczył ich Lippi :bravo: Również słowa podziękowania dla Camora za to podanie :bravo:
PS. Na ławce widziałem jak w pierwszej połowie Alex rozmawiał z Gattuso a w drugiej z Aquilanim. Oby to był dobry znak bo jak na razie nadal nie podpisał nowego kontraktu z Romą.


Obrazek
Obrazek
Sapo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 lipca 2006
Posty: 1281
Rejestracja: 15 lipca 2006

Nieprzeczytany post 06 września 2008, 23:26

figc1898 pisze:PS. Na ławce widziałem jak w pierwszej połowie Alex rozmawiał z Gattuso a w drugiej z Aquilanim. Oby to był dobry znak bo jak na razie nadal nie podpisał nowego kontraktu z Romą.
A to se już z kolegą nie można pogadać o meczu, żeby nie wywoływać jakichś plotek itd? :D Alex w drugiej połowie się strasznie denerwował, widać to było po nim :D Ja mam wszystkie palce obżarte :P Szkoda, że nie było Chielliniego, ciekawie by wyglądał środek Canna - Kielon :D


Push3k

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2006
Posty: 3453
Rejestracja: 24 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 06 września 2008, 23:37

Sapo_JuveFan pisze:Szkoda, że nie było Chielliniego, ciekawie by wyglądał środek Canna - Kielon :D
Starość i młodość by w końcu razem zagrały. Trzeba brzyznać, ze mają podobny styl gry, tylko, że Kielon jest wyższy, szybszy i silniejszy, ale za to Canna ma lepszą technikę i jest bardziej doświadczony. Kurde, rzeczywiście, szkoda, że kontuzja go złapała.

A na ławce to w każdym meczu tak gadają.


drozdi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 marca 2007
Posty: 1412
Rejestracja: 06 marca 2007

Nieprzeczytany post 07 września 2008, 01:08

Push3k pisze:Starość i młodość by w końcu razem zagrały. Trzeba brzyznać, ze mają podobny styl gry, tylko, że Kielon jest wyższy, szybszy i silniejszy, ale za to Canna ma lepszą technikę i jest bardziej doświadczony
mówisz że Chiellini jest silniejszy? kłóciłbym sie... gdzieś kiedyś czytałem że Fabio większość swojego wolnego czasu spędza na siłowni by doskonalić swoje mięśnie a co za tym idzie siłę... dodałbym ze swojej strony że Chiellini jest od Canny agresywniejszy


Obrazek
tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 07 września 2008, 07:33

bardzo fajnie ze nie zakodowali meczu na Rai bo była okazja obejrzec na prawde świetne spotkanie

nie spodziewalem sie ze Cypr bedzie az tak wymagajacym rywalem ale miło zaskoczyli. na szczęsci Gigi pokazał klase ahhh te jego interwencje :-D

nie wiecie czy te numery to juz na stałe tak zostaną?? bo jakos mi nie pasują


Obrazek
ODPOWIEDZ