El. MŚ 2010 - ITALIA

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ
Brutalo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 grudnia 2006
Posty: 2663
Rejestracja: 19 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 23 marca 2009, 18:16

Kuzminski pisze:Trzeba powiedziec ze Inter bardzo sie przyklada do sukcesow Azzurich :rotfl:
E tam, dobrze że ich nie ma, bo muszę wtedy pośrednio kibicować interistą 8) Podejrzewam że jakiś interista przypomni, kto strzelił bramkę w finale MŚ:roll: ale ważne że teraz już ich nie ma, ale coś czuję, że Santon nie długo dołączy do reprezentacji :whistle:


Obrazek
WWW.PAJACYK.PL <-- KLIKNIJ
De Rossi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2008
Posty: 700
Rejestracja: 14 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 23 marca 2009, 22:14

Arbuzini pisze:Po ME Cassano coś tam gadał, że kończy karierę reprezentacyjną. Moim zdaniem poważna strata dla kadry.
Nic takiego nie powiedział. Cassano cały czas czekał na powołanie, Lippi mówił, że nie ma żadnego problemu z Antonio, a jednak nie decyduje się go powołać. Pepe to dla mnie nieporozumienie. Największym nieporozumieniem z tego wszystkiego jest jednak to permanentne ignorowanie, najlepszego obecnie ofensywnego włoskiego gracza. Cassano jest wstanie dać drużynie o wiele więcej, niż Di Natale czy utalentowany Rossi. Jest altruistą, posiada wspaniały przegląd pola, wypracowuje wiele sytuacji drużynie, czy sam przejść kilku piłkarzy i umieścić piłkę w siatce (chyba, żaden inny piłkarz w Serie A nie ma takiej łatwości w mijaniu rywali).

Słowa Antonio po powołaniach Lippiego: "I could score 50 goals a season with one arm tied behind my back, have 40 assists, and win the Ballon d&#8217;Or, and Lippi still wouldn&#8217;t pick me."
&#8220;I don&#8217;t know what his problem is. I have always been sincere and polite to him, except for one time when he cut me up at a roundabout in Florence, and I told him where to go."
&#8220;But that was a few years ago, and I didn&#8217;t know it was Lippi in the other car. It was all cleared up afterwards."


BIANCONERI pisze:Inaczej wygląda sprawa Bocchettiego,prędzej spodziewalbym się powolania dla bardziej uznanego Cristico.
Lippi potrzebował 4 środkowego obrońcy, a Criscito gra na lewej, bądź lewej pomocy.

jt10 pisze:Minęły czasy, kiedy kadra liczyła 23 znane na całym świecie nazwiska. Z całym szacunkiem, ale jeśli przeciętny kibic z Angli czy Hiszpanii usłyszy: Bocchetti, Motta, Foggia, Montolivo, Palombo, Pepe, może być zaskoczony.

To jest nowa generacja (nie liczę Pepe, bo wciąż nie wierzę, że go tu widzę). Piłkarze Ci jak najbardziej zasługiwali na polowania, myślę, że to 'wy' (co by nie mówić kibice ligi włoskiej) sami bardziej jesteście zaskoczeni tymi powołaniami. Ja np. nie śledzę rozgrywek w Anglii i gdy ostatnio spojrzałem w listę powołanych do kadry, co 2 nazwisko nic mi nie mówiło - Jagielka, co to k. jest? Myślisz, że kibiców Anglików to obchodzi?

...

- Foggia - bardzo mnie to cieszy, gra ostatnio bardzo dobrze, ale skoro jest Pasquale, to na co komu Pepe?
- Motta - spodziewałem się tego powołania, odkąd przyszedł do Romy gra bardzo dobrze. Dał się we znaki m.in. graczom Arsenalu. Musi poprawić jeszcze grę w defensywie, a będziemy mieć kolejnego świetnego bocznego obrońcę, a zważywszy na jego wiek - na długi, długi czas.
- Ciekawi mnie jak zagra (o ile) Pazzini, bez Cassano.


BIANCONERI

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 967
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 23 marca 2009, 22:23

De Rossi-To na lewej,czy na lewej?:>
Ostatnio rzeczywiście jest tak ustawiany,ale wielokrotnie grywal na środku i to jest jego naturalna pozycja.Coś jak Bonera,który w zależności od potrzeb gra jako stoper,lub prawy obrońca.
Bocchetti natomiast jest bardzo przeciętny,beznadziejnie spisal się na olimpiadzie i mimo problemów ze zdrowiem innych pilkarzy warto bylo postawić na kogoś innego;wspomnianego Criscito lub Code.
Ostatnio zmieniony 24 marca 2009, 12:39 przez BIANCONERI, łącznie zmieniany 1 raz.


"Bestia najgorsza zna troche litości lecz ja jej nie znam,więc nie jestem bestią"
Obrazek
De Rossi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2008
Posty: 700
Rejestracja: 14 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 23 marca 2009, 23:08

BIANCONERI pisze:De Rossi-To na lewej,czy na lewej?:>
Lewa obrona bądź pomoc, w zależności od ustawienia.

BIANCONERI pisze:Ostatnio rzeczywiście jest tak ustawiany,ale wielokrotnie grywal na środku i to jest jego naturalna pozycja.Coś jak Bonera,który w zależności od potrzeb gra jako stoper,lub prawy obrońca.
Nie chce mi się sprawdzać od której kolejki, ale dość wcześnie Criscito zaczął być wystawiany po lewej stronie i od tego momentu na środku zagrał chyba tylko raz - z Milanem, przez absencję Ferarriego.
Ja jestem za lewą stroną Criscito. Na środek jest zbyt niepewny, ma słabe warunki fizyczne, źle się ustawia.
BIANCONERI pisze:Bocchetti natomiast jest bardzo przeciętny,beznadziejnie spisal się na olimpiadzie i mimo problemów ze zdrowiem innych pilkarzy warto bylo postawić na kogoś innego;wspomnianego Cristico lub Code.
Skoro Bocchetti jest przeciętny, to z jakiej racji powołanie miałby dostać Coda? Salvadore dość dobrze spisuje się w 3-osobowej obronie. Beznadziejnie spisał się na Olimpiadzie? Co z tego?
Criscito? Lippi miałby powołać jako 4 środkowego obrońcę, gracza który gra na innej pozycji, gdyż nie potrafił wywalczyć sobie miejsca na swojej 'nominalnej'? Pamiętam Domenico z MME 2007, gdzie grał już jako lewy obrońca i spisywał się na tej pozycji, całkiem - całkiem.


BIANCONERI

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 967
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 23 marca 2009, 23:19

W mojej ocenie niepewny Criscito bylby lepszym rozwiązaniem niż slaby Bocchetti.Co z tego,że slabo wypadl na Igrzyskach?Przede wszystkim to,że w doroslej reprezentacji będzie się spotykal z trudniejszymi przeciwnikami.Wspomnialeś,że w Genui grają trójką w obronie,przypomnę że Lippi preferuje czteroosobowy blok defensywny.
Dla czego powolanie mialby otrzymać Coda?Bo jest lepszy od Bocchettiego, a fakt że w mlodzieżówce Casiraghiego gral rzadziej niż Sal zawsze byl dla mnie niespodzianką.
Ostatnio zmieniony 24 marca 2009, 12:38 przez BIANCONERI, łącznie zmieniany 1 raz.


"Bestia najgorsza zna troche litości lecz ja jej nie znam,więc nie jestem bestią"
Obrazek
Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 24 marca 2009, 08:48

Criscito dużo lepiej prezentuje się z lewej strony. Środek to już przeszłość. Nonsensem byłoby powoływanie go w kontekście środka obrony, bo stoper z niego przeciętny.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 24 marca 2009, 12:46

Jest trochę kontuzji, więc mogę zrozumieć niektóre powołania, nawet Bocchettiego, który jeżeli nie zdarzą się jakieś kontuzje, nie ma szans zagrać. Jednak brak Cassano, a powołaniu Pepe jest dla mnie nie zrozumiałe. Co prawda zazwyczaj grają po przeciwnych stronach, jednak na takiej pozycji na jakiej występują niczego to nie zmienia. Lippi za swoich kadencji z Azzurrimi tylko dwa razy powołał Cassano! Chcąc nie chcąc ma on swoje sympatie i antysympatie, chociażby Panucci, dlatego mam lekka obawę, żeby zawodnik będący w tak dobrej formie i mogący dać tak dużo kadrze nie poszedł w odstawkę.... Mam pełne zaufanie do Lippiego, jednak kadra jest w momencie sporej przebudowy i nie trudno popełnić błąd personalny...

Co do samych spotkań, liczę na 6 punktów, przeciwnicy nie są bardzo wymagający, choć mecz z Irandią Trapa zapowiada się bardzo interesująco... Jak dla mnie trochę szkoda, że w Bari, co prawda kibice tam są dobrzy, ale jak sobie przypomnę ten piknik w Lecce z przyśpiewkami dla klubu zamiast reprezentacji to mnie mdli...


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
pawełek89

Romanista
Romanista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 stycznia 2009
Posty: 241
Rejestracja: 26 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 27 marca 2009, 14:30

Mecz jutro na żywo na Rai Uno o 20:30 jest szansa,że nie zakoduja.
Z nimi to różnie jak gra reprezentacja.


Obrazek
Majos

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 1175
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 28 marca 2009, 10:23

pawełek89 pisze:Mecz jutro na żywo na Rai Uno o 20:30 jest szansa,że nie zakoduja.
Z nimi to różnie jak gra reprezentacja.

Mam nadzieję, że nie zakodują :D:D Jeśli wszystko się dobrze potoczy, to zobaczę zmagania naszych Juventinich, oby staną nie tylko w bramce Buffon, ale i w obronie Chiellini i w napadzie Iaquinta. :D


meca

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2005
Posty: 385
Rejestracja: 01 lutego 2005

Nieprzeczytany post 28 marca 2009, 11:52

Niestety, ale RaiUno zarówno z Astry jak i Hotbirda będzie zakodowane.

Myślę, że nasz dzisiejszy atak Quagliarella, Iaquinta i Di Natale oraz pomoc w składzie De Rosii, Pirlo i Palombo powinni nam zapewnić komplet punktów :)


kamilu_87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 października 2008
Posty: 655
Rejestracja: 03 października 2008

Nieprzeczytany post 28 marca 2009, 12:13

meca pisze:Niestety, ale RaiUno zarówno z Astry jak i Hotbirda będzie zakodowane.
Skąd wiesz ?


Obrazek
hijjawi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 października 2007
Posty: 125
Rejestracja: 06 października 2007

Nieprzeczytany post 28 marca 2009, 20:31

Highlights of Italy 2 - 1 Montenegro ( WCQ 2010 1st leg ) - Wednesday 15th Oct 2008
Click Here for Video


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 28 marca 2009, 21:05

Na Rai Uno zakodowany, ale dla posiadaczy Cyfry + mam wiadomość że mecz leci na programie 334 RTCG Sat.


hijjawi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 października 2007
Posty: 125
Rejestracja: 06 października 2007

Nieprzeczytany post 28 marca 2009, 21:10

Dangerous Foul by Cannavaro 18
Click Here for Video


JuveLethal

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 listopada 2003
Posty: 561
Rejestracja: 14 listopada 2003

Nieprzeczytany post 28 marca 2009, 21:11

Kolega sie myli - kanal nazywa sie RTV Montenegro z prov. GCP

Transmisja byla nieawizowana wiec brawo dla kolegi ze znalazl , podziwiam desperacje w przelaczaniu na wszystkich kanalach :)

PRzy sytuacji z Cannavaro - nie wiem czy powinno byc czerwo, Jovetic co prawda byl juz sam na sam ale Cannavaro go nie podcial, tylko JOvetic wpadl na jego noge, wiec sedzia zachowal sie wg mnie jak najbardziej prawidlowo


ODPOWIEDZ