BYDGOSZCZ - WSPÓLNE OGLĄDANIE MECZÓW

Spotkania kibiców, zloty, wyjazdy na mecze i najnowsze informacje z kibicowskiego świata.
ODPOWIEDZ
swirmenes

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 sierpnia 2007
Posty: 4
Rejestracja: 14 sierpnia 2007

Nieprzeczytany post 15 września 2009, 00:24

Ja tam często chodzę na różne mecze, ostatnio oglądałem dwa żenujące mecze polskiej reprezentacji :P Możliwe, że jutro też będę. W każdym razie się postaram :D


"Znika we mgle otoczony przez stado wilków..."
Bobeknaklo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 lutego 2007
Posty: 1010
Rejestracja: 11 lutego 2007

Nieprzeczytany post 15 września 2009, 07:08

No trochę zamuliłem i nie odpowiedziałem. Ale nadal mogę jechać jeśli jest sens, tzn żeby każdy miał miejsce i żeby puścili Juve, wtedy będziemy. To czekamy na odpowiedź.

PS: Nawet rezerwować możesz jak da radę jeszcze, wtedy będziemy, trochę wyjdzie ten koszt na 3 czy 4 ale to mecz Juve w najwyższej jakości z polskim komentarzem i piwsko w pakiecie :D


meda11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 grudnia 2007
Posty: 1280
Rejestracja: 24 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 15 września 2009, 14:04

Mam złą wiadomość. Dzisiejszego dnia nie mamy po co się wybierać do Piwiarni, bo na 99% będzie mecz... Realu :? Powód jest tylko jeden - nasi "przyjaciele" zapowiedzieli stawienie się w pokaźnej liczbie (ok.20) i nasza grupka nie ma szans w głosowaniu. Tak więc jeśli chcemy oglądać LM to nie ma innej opcji jak stawianie się w podobnej liczbie. Dowiedziałem się również, że kiedy gra Barca to nawet nie mamy co startować, bo raz że jest ich od cholery to są dobrze zorganizowani i słowni... w przeciwieństwie do kibiców "galaktycznych". O co chodzi? Chodzi o to, że kiedy ekipa z Madrytu jest na topie i w ogóle jest o niej głośno (tak jak teraz, po tych transferach) to wtedy znajdują się "kibice" chcący oglądać mecze w Piwiarni. To taka mała dygresja :wink: Trochę inaczej będzie w środy - mecze na eNce i Polsacie. Wtedy mecze będą puszczane osobno i znajdzie się miejsce dla dwóch grup kibiców. Pozostaje więc nakręcać się na spotkanie Serie A i dopiero wtedy kombinować z LM - trzeba to na spokojnie omówić. Dzisiaj wyśle do pozostałej części użytkowników JP info o tym temacie i zobaczymy na czym stoimy.


Obrazek
adrianinho1946

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 listopada 2008
Posty: 4
Rejestracja: 05 listopada 2008

Nieprzeczytany post 15 września 2009, 14:58

Witam dopiero dzisiaj odczytałem wiadomość i ze istnieje taka możliwość to ja się na to pisze więc jak cuś to jestem zainteresowany ;D Kiedys byliśmy w grupce 3 osób na meczu z Torino W Multikinie mam nadzieje ze nastepnym razem bedzie nas więcej ;D

FORZA JUVE


swirmenes

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 sierpnia 2007
Posty: 4
Rejestracja: 14 sierpnia 2007

Nieprzeczytany post 15 września 2009, 16:32

Dzięki za informację, trzeba się będzie wybrać następnym razem.


"Znika we mgle otoczony przez stado wilków..."
Giacobbneri

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 czerwca 2007
Posty: 348
Rejestracja: 12 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 15 września 2009, 17:20

Piszcie do mnie jak coś zadecydujecie. Chętnie przyjdę. Kiedyś razem ze Stara Dama oglądaliśmy niektóre mecze ale niestety odcięli nam dostęp do C+ w multikinie ;-)


Ouaresma, Benzema, Van Der Vaart i Huntelaar - takie rzeczy tylko w FM-ie !

Marnotta gdzie te transfery ? Delneri gdzie ta piękna gra ?

Moggi wróć !!! Lato 2011 już niedługo !!!
FelekJUVE

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lutego 2007
Posty: 1000
Rejestracja: 03 lutego 2007

Nieprzeczytany post 15 września 2009, 17:34

A na Barce co maja?? Nie maja czasami Nki??


Obrazek
meda11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 grudnia 2007
Posty: 1280
Rejestracja: 24 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 15 września 2009, 19:43

Nie wiem czy na Barce jest "N" ale skoro mamy pełen wypas w Piwiarni, pubie który jak na nasze warunki jest "sports-friendly" i obraz mamy na LCD (kilku) a w oglądaniu nie przeszkadzają żadne kolumny/belki to nie ma co się zastanawiać. Stwórzmy stała ekipę i wyróbmy sobie "markę" w Piwiarni. Wysłałem wiadomości do użytkowników JP (możliwe, że 2-3 osoby pominąłem bądź 2-3 osoby dostały 2krotnie) więc mam nadzieję, że będzie w ciągu tygodnia jakiś odzew. Wtedy pozostanie nam się ugadać na spotkanie ligowe i już na miejscu będziemy się deklarować "co i jak". Nie ma co iść na HURA i potem wracać z podkulonym ogonem, bo na miejscu było 2-3x więcej Madridistów. Nie dam tej satysfakcji innym kibicom, a tym bardziej kibicom Realu. Warto też pomyśleć o znajomych, którzy mogliby nas wesprzeć - coś na wzór "zgód". Ja mogę liczyć na wsparcie 1-2 Katalończyków, którzy swoją drogą jak usłyszeli, że na miejscu będzie Real to zaczęli skakać z radości - mówili coś o sile perswazji i daniu lekcji fanom Raula i spółki. Co mieli na myśli mówiąc "siła perswazji"... nie wiem :C Jak ktoś ma jakiś pomysł to pisać. Pozdro!

EDIT:

Osoby, które w ciągu ostatnich kilku dni w mniejszym lub większym stopniu zgłosiły gotowość:

1 ) FelekJUVE
2 ) Jacques
3 ) swirmenes
4 ) adrianinho1946
5 ) Bobek1991
6 ) Pawełek
7 ) mrocznyyy
8 ) nad gopłem
9 ) ja :D

Jak dodamy do tego 2-3 biało-czarnych braci + jacyś znajomi (?), rodzeństwo (?), "zgody" (?) to nie wygląda tak źle. 10-15 osób jest jak najbardziej realne więc ruszyć cztery litery!


Obrazek
swirmenes

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 sierpnia 2007
Posty: 4
Rejestracja: 14 sierpnia 2007

Nieprzeczytany post 16 września 2009, 01:22

Byłem dzisiaj w piwiarni i wygląda na to, że galaktyczni się nie zjawili gdyż puścili mecz juve. Dobre spotkaniem, ale trochę szkoda tego gola ze spalonego (tym bardziej, że postawiłem na juve :P). Pozdrawiam


"Znika we mgle otoczony przez stado wilków..."
mrocznyyy

Juventino
Juventino
Rejestracja: 22 sierpnia 2008
Posty: 128
Rejestracja: 22 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 16 września 2009, 10:20

no nie pierd*ol ;/ a ja sie meczylem ogladajac na necie.

Szkoda ze remis, ale to dopiero poczatek :)

PS czy w piwiarni bedzie mozna ogladac Juventus - Livorno i czy idziemy na to ?:P


FelekJUVE

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lutego 2007
Posty: 1000
Rejestracja: 03 lutego 2007

Nieprzeczytany post 16 września 2009, 10:50

Na Juventus - Livorno bym sie pisał na bank! Tylko czy pokazują to na jakiejś platformie??


Obrazek
meda11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 grudnia 2007
Posty: 1280
Rejestracja: 24 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 16 września 2009, 12:01

Jeśli mecz będzie dostępny to nie ma opcji żebyśmy odpuścili. Trzeba się spotkać i wyrobić sobie w Piwiarni markę. Kiedy będzie pewne na 100%, że mecz będzie transmitowany to wtedy założymy listę obecności, którą będziemy kolejno kopiować i uzupełniać.


FelekJUVE

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lutego 2007
Posty: 1000
Rejestracja: 03 lutego 2007

Nieprzeczytany post 18 września 2009, 00:47

I co wiadomo coś na temat meczu z Livorno??


Obrazek
meda11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 grudnia 2007
Posty: 1280
Rejestracja: 24 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 18 września 2009, 08:15

Wiadomo, że go nie będzie. C+ puszcza West Ham United - FC Liverpool.


meda11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 grudnia 2007
Posty: 1280
Rejestracja: 24 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 20 września 2009, 11:49

Dobrze dziewczęta - w czwartek będziemy mogli obejrzeć w końcu nasze Juve. Początek spotkania o 20:40 ale myślę, że warto stawić się wcześniej na magazyn/studio Serie A, które rusza o 19:55. Pozostaje mi tylko podpisać listę obecności i czekać na kolejne wpisy (kopiujcie + uzupełniajcie). Jeśli będzie nas 5ka to dokonam rezerwacji pod samym LCDkiem :)

1. meda11
2. Osa ( kumpel Katalończyk :wink: )
3.
4.
5.
.
.
.
.


ODPOWIEDZ