Co myśłicie o karze dla Boruca,Dudki i Majewskiego??

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ

Czy Artur Boruc został słusznie zawieszony??

Można wybrać tylko 1. opcję

 
 
Pokaż wyniki
18danek97

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 lutego 2008
Posty: 194
Rejestracja: 27 lutego 2008

Nieprzeczytany post 23 sierpnia 2008, 17:44

Artur Boruc człowiek dzięki któremu Leo mógł jeszcze mieć trochę poważania w Polsce po EURO 2008 czy on może być zawieszony??A Dariusz Dudka i Radosław Majewski??Napiszcie co o tym myślicie!!!!


Sapo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 lipca 2006
Posty: 1281
Rejestracja: 15 lipca 2006

Nieprzeczytany post 23 sierpnia 2008, 17:49

18danek97 pisze:Artur Boruc człowiek dzięki któremu Leo mógł jeszcze mieć trochę poważania w Polsce po EURO 2008 czy on może być zawieszony??A Dariusz Dudka i Radosław Majewski??Napiszcie co o tym myślicie!!!!

TAK


Kara słuszna, Leo pokazał, że wszyscy w kadrze są równi, nie ma podziału na lepszych czy gorszych. Nie podoba mi się natomiast, że ta sprawa została tak bardzo nagłośniona, to wszystko mogło się odbyć w środowisku działaczy i trenerów bez niepotrzebnego szumu.

Pytanie w ankiecie powinno dotyczyć wszystkich trzech delikwentów, nie tylko Boruca ;)


Wolan bez kolan

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 lipca 2008
Posty: 9
Rejestracja: 09 lipca 2008

Nieprzeczytany post 23 sierpnia 2008, 17:56

jak najbardziej słuszna... szkoda tych graczy bo sa dobrzy jak na polskie warunki ale moze ten "wstrzas" dobrze wpłynie na zespół i zaczna cos wkoncu grac... tylko dziwi mnie ten rozgłos dlaczego Leo zrobił tyle szumu wokół tego?


Orochimaru

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 maja 2005
Posty: 55
Rejestracja: 09 maja 2005

Nieprzeczytany post 23 sierpnia 2008, 17:56

Nie ma równych i równiejszych!! Brawa dla Leo! Zawodnicy nie mogą sobie pozwalać na co tylko chcą bo... będzie katastrofa (jakby jeszcze jej nie było :rotfl: )


18danek97

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 lutego 2008
Posty: 194
Rejestracja: 27 lutego 2008

Nieprzeczytany post 23 sierpnia 2008, 17:57

Ja uważam że piłkarze nawet po przegranym meczu mogli wyjśc z hotelu a nie być trzymani na ręke jak małe dzieci.A Leo rozgłaśnia tą sprawę żeby dziennikarze zeszli z jego tematu po katastrofalnej klęsce na EURO!
A na miejscu Boruca bym zrezygnował z występów w kadrze aż Leo zostanie zwolniony z parcy.


Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 23 sierpnia 2008, 18:11

18danek97 pisze:Ja uważam że piłkarze nawet po przegranym meczu mogli wyjśc z hotelu a nie być trzymani na ręke jak małe dzieci.A Leo rozgłaśnia tą sprawę żeby dziennikarze zeszli z jego tematu po katastrofalnej klęsce na EURO!
A na miejscu Boruca bym zrezygnował z występów w kadrze aż Leo zostanie zwolniony z parcy.
Tu nie chodzi o to, kto jak uważa, ważne jest przestrzeganie regulaminu wewnętrznego kadry, a - jak widać - Leo zabronił opuszczać bez pozwolenia miejsca zgrupowania. Za niesubordynację należy się kara, inaczej problemy z dyscypliną mogą przesłonić wszystkie inne.
Mnie też trochę dziwi, że Leo nagłośnił ten wyczyn, ale - być może - nie jest to w polskiej ekipie pierwszy taki wyczyn i Leo dlatego zdecydował się na taki krok., choć to wszystko moje przypuszczenia.
Ale piłkarze - podobnie jak siatkarze (Igła, Kadziu) u Lozano zostaną ułaskawieni, jestem tego pewien. Ze Słowenią i San Marino powinniśmy sobie poradzić i bez nich, ale są to zbyt ważni dla kadry zawodnicy, aby wykluczać ich na dłużej i Leo na pewno o tym wie.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
Safin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 marca 2005
Posty: 323
Rejestracja: 02 marca 2005

Nieprzeczytany post 23 sierpnia 2008, 18:33

Ja uwazam ze kara jest jak najbardziej sluszna. Jak to powiedzial Tomaszewski kazdy jest czlowiekiem i wypic moze, ale musi wiedziec gdzie , z kim i kiedy.
A na pewno pilkarzom na zgrupowaniu nie wypada. Dla wielu kibicow sa idolami a to przyklad za dobry nie byl. A na pewno na kilku piwach sie nie skonczylo jak do 9 nad ranem pili.


Okoni

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2007
Posty: 642
Rejestracja: 18 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 23 sierpnia 2008, 19:38

Tak

Leo pokazał, że w kadrze jest dyscyplina i wszyscy są równi. Nie ma lepszych i gorszych. Uważam, że zawieszenie jest słuszne, gdyż libacje w czasie pracy są niedopuszczalne.


Nevermind

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 czerwca 2008
Posty: 1133
Rejestracja: 20 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 23 sierpnia 2008, 20:05

pikito pisze:Ja uwazam ze kara jest jak najbardziej sluszna. Jak to powiedzial Tomaszewski kazdy jest czlowiekiem i wypic moze, ale musi wiedziec gdzie , z kim i kiedy.

Obrazek

Z pewnoscia Pan " Spocony" Janek wie o tym najlepiej..
Czlowiek ktory zatrzymal Anglie.. Pff Mam ubaw jak slysze jego wypowiedzi..


Co do kary. Nie wypowiadam sie.. Nie znam calej sprawy. Ewentualnei, ejzeli te pogloski mialby swoje odzwierciedlenie w faktach jestem "za kara".


Niasty

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2008
Posty: 815
Rejestracja: 20 stycznia 2008

Nieprzeczytany post 23 sierpnia 2008, 21:33

Nie mam żadnych wątpliwości kara była jak najbardziej słuszna...Jeśli rzeczywiście Leo zabronił opuszczania hotelu to nie dziwie się reakcji Holendra...To zwykła niesubordynacja i kara jest jak najbardziej zrozumiała.Gorzej by było gdyby Holender nie zareagował.
Ostatnio zmieniony 20 października 2008, 21:40 przez Niasty, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
quentin

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 lipca 2008
Posty: 80
Rejestracja: 28 lipca 2008

Nieprzeczytany post 23 sierpnia 2008, 21:39

Moim zdaniem wszyscy powinni iść się zalać. Są tak beznadziejni, że tylko w piciu mogą wygrać z Chorwacją, Austrią, czy Niemcami.


Wolan bez kolan

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 lipca 2008
Posty: 9
Rejestracja: 09 lipca 2008

Nieprzeczytany post 23 sierpnia 2008, 21:45

fakt ze janek to jest polewka a wczoraj lepsza sytuacja!!! w tvp była jakas debata na ten temat i jednym z gości w studniu był uwaga!!!! były trener szanowny pan poseł Wójcik! wypowiadał sie w kwestii picia na zgrupowaniach! ciekawe dlaczego nic nie wspomniał o jeżdzie pod wpływem:) tak wyglada polska piłka listkiewicz sie smieje ludzie twirdza ze maja prawo pic na zgrupowaniach... gdzie tu jest profesionalizm jak cos osiagnąć ? z tych piłkarzy nie da sie nic "wycisnąć" kilku dobrych jak Błaszczykowski, Fabiański, żewłakow... i nic wiecej reszta to brak profesionalizmu! i my za to płacimy:/ zenada...


maxtomek

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 25
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 23 sierpnia 2008, 22:24

Boruc jest czesto widziany w hotelu Hilton w warszawie z panienkami i alkocholem.Nic nowego ze pije jak wszyscy polscy pilkarze.W polskiej lidze wszyscy chleja prawie nawet papierosy duza czesc pali.takie sa realia.Po ostanim Eruo widac bylo jak polscy pilkarze byli przygotowani kondycyjnie i fizycznie za malo wodki bylo ;)


drozdi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 marca 2007
Posty: 1412
Rejestracja: 06 marca 2007

Nieprzeczytany post 23 sierpnia 2008, 22:38

maxtomek pisze:za malo wodki bylo ;)
myśle że nie za mało tylko brak polskiej :lol: Polak nie kaktus pic musi dlatego głosuje na nie :lol:


Obrazek
Nevermind

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 czerwca 2008
Posty: 1133
Rejestracja: 20 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 23 sierpnia 2008, 22:52

drozdi pisze:
maxtomek pisze:za malo wodki bylo ;)
myśle że nie za mało tylko brak polskiej :lol: Polak nie kaktus pic musi dlatego głosuje na nie :lol:
Pewnie pic i musi.. Ale powinno robic sie to z umiarem lub w pubie po powrocie ze zgrupowania
maxtomek pisze:Boruc jest czesto widziany w hotelu Hilton w warszawie z panienkami i alkocholem.
A na swoje libacje zabiera zone z synkiem..

Jak ja nie moge czytac takich glupot.. Oczywiscie Boruc jest czlowiekiem kontrowersyjnym. Ale teraz robicie z niego pijaka. A przypomne, ze otrzymal nagrode Fair Play w ubieglym roku.. Zostal wybrany bodajze najlepszym graczem Celticu w roku 2007/2008 i jest pierwszym bramkarzem rep. Polski.

Taka jest polska mentalnosc. Najlepiej zjezdzic kogos nie znajac faktow..
Ciezko byc patriota w kraju pelnych "deb.."

PS: ALKOHOL Piszcie poprawnie.. Jezeli wypowiadacie sie w kategorii o tej wlasnie tematyce :prochno:


ODPOWIEDZ