Kompilacja Seria B

Tapety, bramki, filmy, kompilacje, grafiki - jednym słowem wszystko co związane z multimediami dotyczącymi Juventusu i nie tylko.
ODPOWIEDZ
oliver

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 maja 2008
Posty: 1124
Rejestracja: 11 maja 2008

Nieprzeczytany post 22 sierpnia 2008, 23:24

Trochę mi się nudziło ostatnio i zrobiłem mała kompilacje o Juve za czasów Serii B. Chodź miną już rok zadra w sercu pozostanie na zawsze. Graliśmy tam wzorowo, strzeliliśmy dużo bramek więc wybór był naprawdę ciężki. Wszystkie bramki, akcje dzięki JP. Wielki ukłon
Bardzo proszę o obejrzenie mojego dzieła:
http://www.wrzuta.pl/film/g2fNL3kIt0/juve_seria_b

To jest moja pierwsza kompilacja więc proszę o komentarze. Jak najbardziej te negatywne. Abym mógł wiedzieć jakich błędów unikać w przyszłości.


Dla 39 kibiców, mecz finałowy pomiędzy Liverpoolem a Juventusem był ostatnim, w jakim mogli wziąć udział. Kibice Bianconerich nigdy nie zapomną o tamtych wydarzeniach. Heysel 29 maj 1985r.

koniec iti
drozdi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 marca 2007
Posty: 1412
Rejestracja: 06 marca 2007

Nieprzeczytany post 22 sierpnia 2008, 23:35

Jak dla mnie spoko wreszcie coś nowego :D i ta nie zapomniana bramka Del Piero na 4:0 w meczu z Piacenza jak kładł rywali na murawe :)
możesz podać tytuł nuty :?:


Obrazek
stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 22 sierpnia 2008, 23:37

Do mnie kompilacja "nie przemówiła" ;) Nie wiem jak to zrobić od strony technicznej, ale hmmm wyreżyserowałbym to tak: na wstepie jakas smutna muzyka, ukazanie zdrajców, degradacja itd. Mecze np. z Napoli [puchar włoch?) pokazujace "jak nam cieżko było", potem żywsza muza, bramki i wreszcie jakas piosenka hmmm zwycięstwa i podnoszenie pucharu przez Aleksa ;) Ale nie zniechęcaj się, za pierwszym razem każdy tak miał ;]
btw. SeriE B/ Serie A


oliver

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 maja 2008
Posty: 1124
Rejestracja: 11 maja 2008

Nieprzeczytany post 23 sierpnia 2008, 00:41

drozdi pisze:możesz podać tytuł nuty :?:
Brooklyn Bounce - Club Bizarre (Radio Edit)
stahoo pisze: Ale nie zniechęcaj się, za pierwszym razem każdy tak miał ;]
Tak początki nie są łatwe. Tego typu komentarze mobilizują mnie jeszcze bardziej.
Kamil_on pisze:Można wiedzieć jakiego programu używasz :?:
MAGIX Movie 14
Ostatnio zmieniony 23 sierpnia 2008, 11:12 przez oliver, łącznie zmieniany 1 raz.


Dla 39 kibiców, mecz finałowy pomiędzy Liverpoolem a Juventusem był ostatnim, w jakim mogli wziąć udział. Kibice Bianconerich nigdy nie zapomną o tamtych wydarzeniach. Heysel 29 maj 1985r.

koniec iti
Kamil_on

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 sierpnia 2006
Posty: 838
Rejestracja: 24 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 23 sierpnia 2008, 01:23

Można wiedzieć jakiego programu używasz :?:


"Przejście do Juventusu, klubu, w którym pracuje się najciężej na świecie, to był wielki postęp. Wspiąłem się na poziom, którego nie osiągnąłbym nigdzie indziej" - Zinedine Zidane
ODPOWIEDZ