Kontuzje

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
Gotti

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 marca 2005
Posty: 1529
Rejestracja: 06 marca 2005

Nieprzeczytany post 19 listopada 2008, 11:06

Widziałem już przedwczoraj na transfermarkt.de że niby Manninger ma kontuzję, ale myślałem, że się pomylili bo żadnego info nie było.
Oby zagrał z Interem, bo jak Zobaczę w bramce 40 letniego Chimentiego to przy każdym strzale Interu stracę kilka lat życia, a tego bym nie chciał. :|


kamilu_87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 października 2008
Posty: 655
Rejestracja: 03 października 2008

Nieprzeczytany post 19 listopada 2008, 11:14

Ojj, nie przeżywajcie juz tak było info na JP ze Manninger narzeka na lekki ból pleców (a moze to było na solojuve?). Jednak w/g Mnie to po prostu umowa Ranieriego z Brucknerem zeby nie powoływać Alexa na ten mecz aby mógł sobie spokojnie odpocząć i wyleczyć sie na mecz z Interem.


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8862
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 19 listopada 2008, 11:38

Syatuacja z Zebiną jest zatrważajaca, Kolejny po Andrade, ktorego już nie zobaczymy, a szkoda, bo Zebina ma zadatki na dobrego obroncę jak jest w formie, no ale możemy już zapomnieć jak wygląda :whistle:
Co do Manningera, to przeczuwam ,że jest to lekkie naciąganie, aby w spokoju przygotowal sie do sobotnich Derby. Co nie zmienia faktu, że jesli nie zagra w tym meczu, to gramy w 10-tkę... :roll:

Co do naszego ,,sztabu zabójczego'', odkąd jestem za Juventusem, a trwa to naprawdę długo, nigdy nie byłem świadkiem takiego gnoju! To co się tam wyprawia jest karygodne! co za brak profesjonalizmu, co za ułomni ludzie tam pracują :evil: :think:


Obrazek
Bart_DB

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 322
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 19 listopada 2008, 23:40

Dragon, ale zauważ od ilu lat w ogóle sztab medyczny gdzieś tam w newsach się przewija. Zawsze negatywnie. W innych zespołach sztab medyczny jest wspominany przy mówieniu kto kiedy wróci do gry i koniec. U nas zaczęło się od oskarżeń Agricoli, domniemanej podziemnej apteki, faszerowaniu piłkarzy niedozwolonymi środkami co miało powodować kontuzjogenność m.in. Del Piero. W ostatnich latach dochodzi ponadprzeciętna ilość kontuzji, które w dodatku leczone są zdecydowanie za długo. Eduardo da Silva do gry wraca niedługo, a Andrade, Zebina i niedługo Treze z Buffonem przebiją długością jego nieobecność. Sztab medyczny nie dość, że leczyć nie umie, to w dodatku nie zna się na odnowie biologicznej i stąd wg. mnie biorą się ciągłe naciągnięcia.


Gotti

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 marca 2005
Posty: 1529
Rejestracja: 06 marca 2005

Nieprzeczytany post 19 listopada 2008, 23:45

Sztab medyczny nie dość, że leczyć nie umie, to w dodatku nie zna się na odnowie biologicznej i stąd wg. mnie biorą się ciągłe naciągnięcia.
Ci ludzie to doktorzy i na pewno się znają, więc takie teorie to wiesz...
Nie wiemy jak wygląda sytuacja, więc nie ma co oskarżać sztabu medycznego, bo może zwyczajnie mamy pecha.


Bart_DB

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 322
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 19 listopada 2008, 23:49

No wiesz, sam kilka bardziej skomplikowanych problemów zdrowotnych w swoim życiu miałem i słyszałem kilka różnych teorii z ust kilku różnych doktorów. Prawda jest taka, że mylić się może każdy. Ale może rzeczywiście przesadziłem trochę. Fakt faktem, że leczą z opłakanym skutkiem.


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 20 listopada 2008, 00:05

Gotti pisze:Nie wiemy jak wygląda sytuacja, więc nie ma co oskarżać sztabu medycznego, bo może zwyczajnie mamy pecha.
Pecha moglibyśmy mieć, gdyby ktoś skręcał kostkę, czy łamał kości nogi, śródstopia itd. To są urazy mechaniczne mogące się przytrafić na każdym treningu.

1.My łapiemy drugi rok z rzędu kontuzje mięśni, ścięgien czy wiązadeł kolanowych. Kontuzje przeciążeniowe.
2.Nasi zawodnicy nie mogą dojść do siebie po kontuzji (Zanetti, Zebina, Buffon poprzednia kontuzja, Camoranesi, Marchionni sezon temu) i zamiast grać, spędzają dodatkowe X dni w szpitalach.
3.Nasi zawodnicy mają niewyleczone urazy (ostatnio Grygera, Knezevic, Andrade), które odnawiają się po powrocie do normalnych treningów.
To nie może być pech.


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
kamilu_87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 października 2008
Posty: 655
Rejestracja: 03 października 2008

Nieprzeczytany post 20 listopada 2008, 08:37

Miś Coccolino pisze:Pecha moglibyśmy mieć, gdyby ktoś skręcał kostkę, czy łamał kości nogi, śródstopia itd. To są urazy mechaniczne mogące się przytrafić na każdym treningu.

1.My łapiemy drugi rok z rzędu kontuzje mięśni, ścięgien czy wiązadeł kolanowych. Kontuzje przeciążeniowe.
2.Nasi zawodnicy nie mogą dojść do siebie po kontuzji (Zanetti, Zebina, Buffon poprzednia kontuzja, Camoranesi, Marchionni sezon temu) i zamiast grać, spędzają dodatkowe X dni w szpitalach.
3.Nasi zawodnicy mają niewyleczone urazy (ostatnio Grygera, Knezevic, Andrade), które odnawiają się po powrocie do normalnych treningów.
To nie może być pech.


Zgadzam sie ze wszystkim, to samo sie tyczy teraz Poulsena...niby sie wyleczył, a znowu mu sie odnowił uraz, naprawde odesłać ich do MilanLab :prochno:


gryfel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 68
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 20 listopada 2008, 17:51

Hmmm no jakby na to nie spojrzec to:
1.Zarząd do wymiany
2.Sacco jw
3.Ranieri jw
4.Sztab medyczny jw
5.Turyn niewygodny
6.Calciopoli
7.Finał LM z Milanem
8.Tiago
...
no my chyba mamy największego pecha na świecie ;P
Ale sytuacja zdrowotna naszych graczy jest naprawde beznadziejna... Mam dośc życia w ciągłym strachu i przejmowac się za każdym razem gdy któryś z zawodników leży na murawie.


damillo_lbk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 września 2008
Posty: 24
Rejestracja: 28 września 2008

Nieprzeczytany post 21 listopada 2008, 17:11

No zgadzam się z tym, że sytuacja zdrowotna piłkarzy nie jest najleprza... można powiedzieć, że jest fatalna ;/


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 21 listopada 2008, 17:14

Dobrze chociaż,że Tiago prezentuje się w miarę przyzwoicie... :?


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8862
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 24 listopada 2008, 10:14

mrozzi pisze:Dobrze chociaż,że Tiago prezentuje się w miarę przyzwoicie... :?
To się poprezentował... skoro nasz sztab mówi o 40 dniach, to możemy się przygotować na 2 miesiące, jak nie więcej... :roll:


Obrazek
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8862
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 01 grudnia 2008, 10:34

Tracimy Camora już zapewne do konca roku. Co za fatum, to jakaś parodia... jeszcz nabawił się kontuzj iw tak beznadziejnej sytuacji :| Jestesmy skazani na bezbarwnego Marco... Camor ze sztywną ręką strzela gole i robi wiele, wiele wiecej niż Marchionni. Mam już dosyć tych przeklętych kontuzji!


Obrazek
Myzarel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 maja 2006
Posty: 893
Rejestracja: 25 maja 2006

Nieprzeczytany post 01 grudnia 2008, 14:40

Ileż można... ledwie chłop się wykurował :/ wiadomo coś o Zanettim? gdzieś 9pewnie na JP ) czytałem że miał być rezerwowym w meczu z Regginą ale go nie było :angry:


Juve to wiara, którą noszę w sobie. Współczuję tym, którzy kibicują innym barwom, ponieważ wybrali cierpienie. - Giampiero Boniperti
Okoni

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2007
Posty: 642
Rejestracja: 18 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 01 grudnia 2008, 17:11

Super :angry: .Nie długo ważny mecz z Milanem, a tu taka katastrofa. Mam nadzieje, że Marco stanie na wysokości zadania, chociaż wątpię w to. A jak już jesteśmy przy kontuzjach to wie ktoś kiedy wróci Salihamidzić?


ODPOWIEDZ