Italia - South Korea (Pekin 2008)

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ
Monte Cristo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 września 2006
Posty: 1592
Rejestracja: 15 września 2006

Nieprzeczytany post 10 sierpnia 2008, 15:23

Miś Coccolino pisze:Nie sluchaj Kuzminskiego ! - siedzi w Sztokholmie i ma w nosie abonament :lol:
No wiesz, teraz jestem w Polsce na wakacjach i sie dorzucam. :lol:


Giorgio_Chiellini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 sierpnia 2008
Posty: 20
Rejestracja: 10 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 10 sierpnia 2008, 15:40

Mecz zakonczony wynikiem 3-0, w pełni zasłuzone zwyciestwo Italii :o
Trzecia bramka po kontrze Acquafreski i strzale na raty Montolivo, co nie zmienia faktu, ze obaj po raz kolejny grali piach przez całe spotkanie. Pomoc oprócz Nocerino nie gra w ogóle. Słabo Giovinco zmieniony w 78 minucie, dziś nie jego dzień :) Brawo linia obrony, niestety z nieznanych przyczyn nie było dzis De Ceglie, a na lewą przesunięty został Criscito. Cała druga połowa w miare nudna, Włosi znowu po strzeleniu bramki w pierwszej połowie rozluznili sie i dali pograc przeciwnikowi, oby to sie nie zemsciło w spotkaniach z Argentyna, Brazylia, czy Holandia w polfinale/finale ;)
Brawo Emiliano Viviano - szukamy nastepcy bramkarza? Prosze bardzo - kupowac 50% karty gracza Brescii, ktory na tym turnieju potwierdza forme z euro 2007 i Toulonu. Podsumowując - małym nakładem sił mamy awans z grupy, na razie bez kontuzji i bez wiekszych problemów z grą - dobrze w obronie, solidnie cały zespół chociaz bez polotu, padaja bramki, idziemy na mistrza.

PS
Polecam ogladac mecze tutaj:
http://www.eurovisionsports.tv/olympics/

Nie trzeba słuchac tych nedznych komentatorów, mecz oglada sie tylko z dzwiekiem trybun, czyli jak na prawdziwym spotkaniu :P


Sapo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 lipca 2006
Posty: 1281
Rejestracja: 15 lipca 2006

Nieprzeczytany post 10 sierpnia 2008, 15:42

slay_mac pisze:Giovinco zszedł w 80 min., komentator nie mógł się go nachwalić :)
Też miałem takie wrażenie mimo, że oglądałem na arabskim kanale :smile: Było dobrze, parę ładnych podań, mniej strat niż w spotkaniu z Hondurasem ;) Raz się ładnie wysunął, szkoda, że był na spalonym ale w sumie i tak bramkarz obronił :P Oby tak dalej Seba - jeszcze zostanie MVP olimpiady 8)
Ostatnio zmieniony 10 sierpnia 2008, 15:43 przez Sapo, łącznie zmieniany 2 razy.


FelekJUVE

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lutego 2007
Posty: 1000
Rejestracja: 03 lutego 2007

Nieprzeczytany post 10 sierpnia 2008, 15:42

Słabo Giovinco?? Jaki wy mecz ogladaliscie??


Kogut W.

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 czerwca 2007
Posty: 555
Rejestracja: 03 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 10 sierpnia 2008, 15:44

Ja tylko mam nadzieję, że w następnym meczu wreszcie Marchisio wyjdzie w pierwszej 11, bo jedyne co on zagrał to parę minut z Hondurasem w końcówce, a ciekaw jestem jego postawy na tym turnieju...


Giorgio_Chiellini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 sierpnia 2008
Posty: 20
Rejestracja: 10 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 10 sierpnia 2008, 15:50

No własnie tez mnie martwi brak Marchisio... w reguły zawsze był podstawowym zawodnikiem, widac nie pasuje do koncepcji Casiraghiego, ktory preferuje 4-3-1-2, w środku grają (słabo) Cigarini, Montolivo i Nocerino, ktory jest kapitanem i grać gra bo ma doswiadczenie po sezonie w Juve, gdzie biegał w pierwszej jedenastce (słowa Casiraghiego).
FelekJUVE pisze:Słabo Giovinco?? Jaki wy mecz ogladaliscie??
To chyba ty ogladales pierwszy mecz w jego wykonaniu skoro uwazasz, ze dzisiaj grał dobrze. Chyba, ze juz jestes w niego tak slepo zapatrzony, jak niektorzy w Del Piero - jakby słabo nie grał to i tak powiedzą, że świetny występ :lol:


FelekJUVE

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lutego 2007
Posty: 1000
Rejestracja: 03 lutego 2007

Nieprzeczytany post 10 sierpnia 2008, 15:55

Giorgio_Chiellini pisze: To chyba ty ogladales pierwszy mecz w jego wykonaniu skoro uwazasz, ze dzisiaj grał dobrze. Chyba, ze juz jestes w niego tak slepo zapatrzony, jak niektorzy w Del Piero - jakby słabo nie grał to i tak powiedzą, że świetny występ :lol:
To jak juz gola nie strzeli to znaczy ze gral slabo?? Giovinco szarpal do przodu wyprowadzil pare kontr dobrze podawal i mial kilka swietnych strzalow! A Ty mi mowisz ze gral slabo? Słabo to gral Nocerino i Aquafresca!


Venomik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lipca 2005
Posty: 1980
Rejestracja: 20 lipca 2005

Nieprzeczytany post 10 sierpnia 2008, 16:03

parę ładnych strzałów = jeden bardzo ładny, ale po spalonym. Choć naprawdę świetny.

To czy strzelił bramkę czy nie to mało istotne, oglądałem mecz zwracając uwagę głównie na niego - chciałem jeszcze na De Ceglie, ale za rzadko pokazywali ławkę rezerwowych :]

Gra Giovinco nie zachwyciła, fakt, że trochę rozgrywał, ale też sporo strat, w grze 1 na 1. najczęściej bezproduktywny. Spodziewałem się po nim więcej.


Dirty mind
pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 10 sierpnia 2008, 16:07

Coś czuję, że po dlugoletniej sadze na forum pt: "Del Piero - grał dobrze, czy źle?" nastąpi druga część z Giovinco w roli głównej.
Do Seby przyzwyczailiśmy się, że uraczy nas jakimś niekonwencjonalnym zagraniem czy strzałem. Dzisiaj jak na swoje umiejętności wypadł słabo. Jedna sytuacja ze spalonym i to wszystko.
Jednak nie należy być frustratem tylko ze względu na to, że Mrówa zagrał średnio. Nie zawsze można utrzymać wysoką formę, a pamiętajmy że to jeszcze młodzian.
Ostatnio zmieniony 10 sierpnia 2008, 16:08 przez pan Zambrotta, łącznie zmieniany 1 raz.


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
figc1898

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 listopada 2003
Posty: 502
Rejestracja: 04 listopada 2003

Nieprzeczytany post 10 sierpnia 2008, 16:07

Ale RAI mnie zawiodło i musiałem oglądać na arabskiej telewizji a dopiero teraz leci na RAI Due. Marchisio nie zagrał bo jest kontuzjowany, De Ceglie nie wszedł na boisko no ale Giovinco grał i był to przyzwoity jego występ, chociaż spodziewałem się więcej. Dzisiaj swój dzień miał Montolivo. Jego ostatni gol w tym meczu to prawdziwy popis doświadczenia i zgrania całego zespołu. Podziękowania również dla Aquafresci za to podanie.


Obrazek
Obrazek
oliver

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 maja 2008
Posty: 1124
Rejestracja: 11 maja 2008

Nieprzeczytany post 10 sierpnia 2008, 16:09

Lol chłopy nie sie co kłucić.
Mało meczu widziałem patrzyłem fragmentami. Seba zagrał słabiej niż zwykle. Dużo piłek tracił. Włączał się w akcje ofensywne to nie znaczy, że grał dobrze. Dużo z tych akcji ofensywnych nie miały sensu.


Dla 39 kibiców, mecz finałowy pomiędzy Liverpoolem a Juventusem był ostatnim, w jakim mogli wziąć udział. Kibice Bianconerich nigdy nie zapomną o tamtych wydarzeniach. Heysel 29 maj 1985r.

koniec iti
Giorgio_Chiellini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 sierpnia 2008
Posty: 20
Rejestracja: 10 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 10 sierpnia 2008, 16:16

Co do Marchisio - kolega figc1898 ma rację. Podczas gdy jutro reprezentacja pojedzie do Tianjin przygotowywac sie do srodowego spotkania z Kamerunem, Marchisio zostanie poddany badaniom. Zaleznie od tego jak powazny okaze sie to uraz, Casiraghi moze zastapic naszego pomocnika kims z czwórki rezerwowych, najwieksze szanse mają Candreva i Russotto.


video Włochy 3:0 Korea (Pekin 2008)

Skrót 1 połowy
http://www.filestaker.com/1.php?link_id=2094

Skrót 2 połowy
http://www.filestaker.com/1.php?link_id=2096

Wszystkie bramki w 1 pliku
http://asapload.com/144218

Pojedynczo:

1-0 Rossi
http://www.filestaker.com/1.php?link_id=2092

2-0 Rocchi

http://www.filestaker.com/1.php?link_id=2093

3-0 Montolivo
http://www.filestaker.com/1.php?link_id=2095


---
Obrazek
Obrazek


;)


rad3k88

Juventino
Juventino
Rejestracja: 21 lipca 2004
Posty: 154
Rejestracja: 21 lipca 2004

Nieprzeczytany post 10 sierpnia 2008, 17:03

Giorgio_Chiellini pisze:Brawo Emiliano Viviano - szukamy nastepcy bramkarza? Prosze bardzo - kupowac 50% karty gracza Brescii, ktory na tym turnieju potwierdza forme z euro 2007 i Toulonu.
Ano potwierdza. Tym bardziej, że do Toulonu nie pojechał :P


FelekJUVE pisze:Słabo Giovinco?? Jaki wy mecz ogladaliscie??
Słabo... . W 1 połowie przegrywał wszystkie pojedynki. Zagrał 1 dobrą piłkę do Rossiego. W drugiej poprawił swoją grę, ale to nie jest to czego oczekuje się od Giovinco.

Kogut Del Piero pisze:Ja tylko mam nadzieję, że w następnym meczu wreszcie Marchisio wyjdzie w pierwszej 11, bo jedyne co on zagrał to parę minut z Hondurasem w końcówce, a ciekaw jestem jego postawy na tym turnieju...
Wg gazzetta.it w ogóle go nie było na ławce.

Giorgio_Chiellini pisze: To chyba inny mecz ogladaliśmy. Sytuacje z bodajże 5 minuty pamietasz? Dostał długą piłkę, biegł SAM na bramkarza i oczywiście trafił w niego. Poza tym miał jeszcze masę okazji w tamtym spotkaniu, ale ciagle albo sie przewracał albo kalecznie strzelał ponad/obok bramki. W tej sytuacji z karnym (ktorego byc nie powinno) tez nie zachował sie najlepiej, ogólnie chłopak jest drewniany IMO, własnie wszedł za Rocchiego, zobaczymy co pokaze dzisiaj.
Sytuacji z 5 minuty nie widziałem. Ale nie jest prawdą, iż miał masę okazji, a na pewno były to 100%. Dzisiaj nie dostawał podań.
Drewniany nie jest. Jeżeli oglądasz spotkania Cagliari w Serie A, nie możesz tak powiedzieć.
Wielka szkoda, że Casiraghi nie wziął do Pekinu Osvaldo.


Giorgio_Chiellini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 sierpnia 2008
Posty: 20
Rejestracja: 10 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 10 sierpnia 2008, 17:18

Radeek pisze:
Giorgio_Chiellini pisze:Brawo Emiliano Viviano - szukamy nastepcy bramkarza? Prosze bardzo - kupowac 50% karty gracza Brescii, ktory na tym turnieju potwierdza forme z euro 2007 i Toulonu.
Ano potwierdza. Tym bardziej, że do Toulonu nie pojechał :P
Rzeczywiście, wtopa ;)
Co nie zmienia faktu, ze bramkarz to świetny. W reprezentacji Włoch od mundialu 2005, poczatkowo jako rezerwowy potem zastapił kontuzjowanego romaniste Curciego i na pozycji pierwszego bramkarza już pozostał :)

Co do Osvaldo - nie pojechał chyba głownie przez kontuzję. Brakuje też Pelle i Lanzafame, których miejsce po prostu zajął dziadzio Rocchi :)


Sapo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 lipca 2006
Posty: 1281
Rejestracja: 15 lipca 2006

Nieprzeczytany post 10 sierpnia 2008, 21:46

Nie wiecie może dlaczego gracze Italii grają z takim białym, prostokątnym logiem z napisem ITALIA a nie z takim znaczkiem z gwiazdkami jak starsi reprezentanci?


ODPOWIEDZ