Polacy w ligach zagranicznych

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
ArtHur

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 marca 2007
Posty: 541
Rejestracja: 10 marca 2007

Nieprzeczytany post 19 listopada 2008, 14:37

http://www.sport.pl/pilka/1,65080,59634 ... ningu.html

:shock: Szczęsny nie zagra w młodzieżowce Arsenalu do końca sezonu. Jest w momencie ogromnego rozwoju i ta kontuzja to fatalna wiadomość. No i na pewno życie z połamanymi łapami jest niezbyt fajne.


Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 07 grudnia 2008, 23:31



Boruc
:shock:

On jednak chyba zostanie w ty Celtiku.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
kamilu_87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 października 2008
Posty: 655
Rejestracja: 03 października 2008

Nieprzeczytany post 08 grudnia 2008, 09:54

Łukasz pisze:

Boruc
:shock:

On jednak chyba zostanie w ty Celtiku.
Jeszcze troche i do St.Mirren sie łapać nawet nie będzie, nie mam pojęcia co z tym bramkarzem sie stało, mógł odejść z Celticu przed sezonem, a nie przedłużać kontrakt.


Obrazek
Niasty

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2008
Posty: 815
Rejestracja: 20 stycznia 2008

Nieprzeczytany post 12 stycznia 2009, 19:26

I znowu Boruc dał o sobie znać. Tym razem nie trafił w piłkę przy wybiciu w meczu z Dundee. Jak tak dalej pójdzie to Arczi, może zapomnieć o Barcelonach czy innych Milanach :roll:


Obrazek
ArtHur

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 marca 2007
Posty: 541
Rejestracja: 10 marca 2007

Nieprzeczytany post 14 lutego 2009, 20:18

Wychodzi na to, ze Krzynówek trafił w 10 z transferem do Hanoveru, dzisiaj gol z wolnego, asysta i drugi z kolei mecz mecz w pierwszej "11". Trafił także Irek Jeleń w barwach Auxerre, a jest dopiero 40 minuta meczu.
Adam Kokoszka zagral 90 min w meczu z Rimini. Wygrana Empoli 2:1. Z kolei Bartosz Salamon nie znalazl sie w kadrze meczowej Brescii. Jego druzyna niestety przegrala z Ascoli, na szczescie punkty zgubili takze Bari, Sassoulo i Livorno.
Zobaczymy jak jutro Borubar. W przypadku kolejnego zawalonego meczu przez Artura, może być z nim krucho.


Majos

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 1175
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 15 lutego 2009, 15:54

Do tego trzeba dodać, że bramkę zdobył Dawid Janczyk grający obecnie dla Lokern, wypożyczony z CSKA Moskwa. Jego drużyna wygrała 2:1. Brawo dla Ireneusza Jelenia, bo to już drugi mecz z rzędu jak trafia bramkę dla Auxerre.


zoff

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 3523
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 16 lutego 2009, 15:09

MajosJuventino pisze: Brawo dla Ireneusza Jelenia, bo to już drugi mecz z rzędu jak trafia bramkę dla Auxerre.
Dokładnie. Widać jak ważny dla Jean Fernandeza i całego Auxerre jest Irek Jeleń. Chłopak wraca po kontuzji i od razu staje się ważnym elementem drużyny. Szkoda tylko, że Beenhakker nie docenia możliwości Irka, gdyż na prawdę zalicza się do wąskiego grona polskich napastników, którzy grają w zachodniej lidze i regularnie strzelają gole.

ArtHur pisze: Zobaczymy jak jutro Borubar. W przypadku kolejnego zawalonego meczu przez Artura, może być z nim krucho.
Nie ma mowy. Artur zaliczył fantastyczny występ na Celtic Park. Moim zdaniem był najlepszy na boisku podczas wczorajszych Old Firm Derby. Oby ten mecz dla Artura stał się odskocznią i do końca sezonu jego pozycja w bramce Celtów była niezagrożona. Nawet po pobiciu podczas treningu Aidena McGeady'ego Boruc jest bezapelacyjnie nr. Gordona Strachana.

HSV wygrało wczoraj z Arminią u siebie 2:0. A Artur Wichniarek nadal pozostaje z 13 golami w czubie klasyfikacji strzelców niemieckiej Bundesligi.


Obrazek
Majos

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 1175
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 16 lutego 2009, 20:04

Nawet Arkadiusz Aleksander strzelił 3. bramki w spotkaniu II ligi Cypryjskiej, a jego drużyna wygrała cały mecz 4:1. Szkoda, że to tylko II liga Cypru, bo już dawno w czołowej lidze europejskiej (czy nawet średniej) jakikolwiek Polak nie "ustrzelił" hat-tricka. Po cichu liczę na Wichniarka, ale może mieć ciężko w Arminii, bo do potentatów nie należą.


Nevermind

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 czerwca 2008
Posty: 1133
Rejestracja: 20 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 16 lutego 2009, 20:11

Do kadry go !

A tak na powaznie. Na Cyperze byle kaleka moze zostac gwiazda.
Pamietam tego drwala z czasow gdy gral w Widzewie. Ciezko mi wymienic gorszego pilkarza, ktory ostatnio przewinal sie przez Widzew. Z pewnoscia napastnika takiego nie znajde. No, nawet Piechna prezentowal sie lepiej :prochno: .

Ciekaw jestem, ile bramek Brozek zdobylby na Cyperze, skoro Bogiem jest tam Sosin Lukasz, pilkarz rowniez o bardzo przecietnych umiejetnosciach.

A jezeli chodzi o hat-tricki nie tak dawno Emanuel Policjadebet strzelil trzy bramki w ekstraklasie Chin

Do kadry obu. Aleksander- Policjadebet.
Coz za duet napastnikow..


Kubba

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2006
Posty: 1576
Rejestracja: 27 lipca 2006

Nieprzeczytany post 16 lutego 2009, 20:50

Juventino90 pisze: A jezeli chodzi o hat-tricki nie tak dawno Emanuel Policjadebet strzelil trzy bramki w ekstraklasie Chin

Do kadry obu. Aleksander- Policjadebet.
Masz jakiś problem ze sobą? :roll:
Chętnie Oliego zobaczyłbym ponownie w reprezentacji. W głównej mierze to jemu zawdzięczamy awans na Mundial po 16 latach nieobecności.
Obecnie praktycznie w każdym meczu strzela bramki.
Nie wiem jak dobra jest liga chińska, bo się nią nie interesuje, ale myśle, że warto zwrócić ponownie naszą uwage na Nigeryjczyka z polskim paszportem.


oliver

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 maja 2008
Posty: 1124
Rejestracja: 11 maja 2008

Nieprzeczytany post 16 lutego 2009, 22:13

zoff pisze:
Nie ma mowy. Artur zaliczył fantastyczny występ na Celtic Park. Moim zdaniem był najlepszy na boisku podczas wczorajszych Old Firm Derby. Oby ten mecz dla Artura stał się odskocznią i do końca sezonu jego pozycja w bramce Celtów była niezagrożona. Nawet po pobiciu podczas treningu Aidena McGeady'ego Boruc jest bezapelacyjnie nr. Gordona Strachana.
Oglądałem ten mecz w sumie to tylko 60 min bo później grało Juve. Artur po raz kolejny wywarł na mnie dobre wrażenie, bardzo mi się podobała jego interwencja po przypadkowym zagraniu swojego obrońcy bodaj McNamusa, Chyba kluczowa interwencja
zoff pisze: HSV wygrało wczoraj z Arminią u siebie 2:0. A Artur Wichniarek nadal pozostaje z 13 golami w czubie klasyfikacji strzelców niemieckiej Bundesligi.
Gdzieś czytałem, że miał okazje do podwyższenie i to nie byle jaką. Nie strzelił karnego. Cóż zdarza się

http://sport.interia.pl/pilka-nozna/rep ... 60276,4979
Ciekawe na ile to prawda. Według mnie fajnie było by zobaczyć ich z orłem na piersi, na pewno byli by mocniejsi, najbliższych ciężkich meczach. Atak Wichniarek - Lewandowski na jednym skrzydle Kuba na drugim może Jeleń no może by coś z tego było?


Dla 39 kibiców, mecz finałowy pomiędzy Liverpoolem a Juventusem był ostatnim, w jakim mogli wziąć udział. Kibice Bianconerich nigdy nie zapomną o tamtych wydarzeniach. Heysel 29 maj 1985r.

koniec iti
Majos

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 1175
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 17 lutego 2009, 11:03

Sadzę, że jeśli Wichniarek wróci do reprezentacji Polski to tylko z korzyścią dla Polskiego zespołu. Tyle, że w reprezentacji sobie Artur radził średnio, może by się to zmieniło. Benhhaker jest już bardzo blisko odejścia, więc wszystko jest możliwe. Co do niestrzelonego karnego to już bodaj drugi w tym sezonie, ale cóż zdarza się.


zoff

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 3523
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 17 lutego 2009, 15:36

oliver pisze: http://sport.interia.pl/pilka-nozna/rep ... 60276,4979
Ciekawe na ile to prawda. Według mnie fajnie było by zobaczyć ich z orłem na piersi, na pewno byli by mocniejsi, najbliższych ciężkich meczach. Atak Wichniarek - Lewandowski na jednym skrzydle Kuba na drugim może Jeleń no może by coś z tego było?
Jeśli chodzi o Irka w kadrze to raczej widzę go jako napastnika niż skrzydłowego. Oczywiście tylko wtedy kiedy zdrowi będą zarówno Błaszczykowski jak i Krzynówek. Jeleń już był próbowany przez Don Lea na skrzydle, ale nie za bardzo mu to wychodziło. Myślę, że to właśnie między innymi dlatego Leo zraził się do Jelenia.

W ataku bogactwa nie mamy. Jeśli chodzi o klasę reprezentacyjną to mamy w kadrze chyba tylko dwóch takich napastników. Jest nim oczywiście Paweł Brożek i Robert Lewandowski, a potem wielką pustkę. Uważam, więc że zarówno Irek jak i Artur stanowić będą dobre uzupełnienie polskiego ataku.
MajosJuventino pisze:Sadzę, że jeśli Wichniarek wróci do reprezentacji Polski to tylko z korzyścią dla Polskiego zespołu.
Póki Beenhakker jest trenerem, póty Wichniarek będzie strzelał gole tylko dla Armini.

Karnego faktycznie szkoda, ale to tylko potwierdza umiejętności czysto strzeleckie naszego snajpera. Arminia w tym sezonie zdobyła 18 goli z czego 12 zdobył Artur Wichniarek. Komentarza chyba nie trzeba, te liczby mówią same za siebie.


Obrazek
Marcin_ACM

Milanista
Milanista
Rejestracja: 14 lutego 2007
Posty: 291
Rejestracja: 14 lutego 2007

Nieprzeczytany post 17 lutego 2009, 19:43

Taka ciekawostka. Jeszcze w tym sezonie VFL Bochum (przedostatnie w tabeli) odsuneło Tomasza Zdebela do drużyny rezerw grającej gdzies tam w 4 czy 5 lidze. Momentalnie Zdebel został bohaterem zaskakujacego transferu do walczącego o Ligę Mistrzów Bayeru Leverkusen (tylko 4 pkt straty do lidera bundesligi). W tej drużynie niespodziewanie Tomek Zdebel znajduje miejsce w... pierwszej 11. W ostatnim meczu, wygranym na wyjeździe z Hoffenheim 4:1 Zdebel zagrał całe 90 minut i dostał piatą notę z zespole. Jak to sie może karta odwrócić :)


Fred_juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 listopada 2008
Posty: 173
Rejestracja: 14 listopada 2008

Nieprzeczytany post 17 lutego 2009, 23:52

hehe też jestem w szoku że Tomek Zdebel gra w podstawowej 11 w Leverkusen,życzę mu jak najlepiej :wink: a Wichniarek już dostawał parę razy szanse w kadrze i jej nie wykorzystał,poprostu w repezentacji gra słabo,podobnie bylo z Warzychą w klubie strzelał dużo bramek a w repezentacji również grał słabo,ja chętnie w kadrze polski widziałbym Jelenia


ODPOWIEDZ