Puchar UEFA 2008/2009

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Nevermind

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 czerwca 2008
Posty: 1133
Rejestracja: 20 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 19 lutego 2009, 20:20

January pisze:
Juventino90 pisze: W Udinese podobal mi sie Zapata i chcialbym go widziec w Juventusie.
Szczególnie gdy minął się z piłką jak amator w swoim polu karnym. Piłkarz Juventusu nie może popełniać takich błędów.
Co nie zmienia faktu, ze dwa trzy razy po profesorsku przerwal akcje Kolejorza.

PS: Przywolywanie fuzji z Amika, jest nie na miejscu..
Przeciez gra Polski klub. Niezaleznie komu kibicujemy powinnismy go wspierac. Szszczegolnie, ze tylko Lech gra na poziomie w Pucharach i zdobywa punkty do rankingu.


ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 19 lutego 2009, 20:44

Juventino90 pisze:Rozumiem, ze przez pomylone nazwisko przelaczyles transmisje? :roll:
Ehh..
Nie, nie tylko przez to.Iwański z każdym komentowanym przez siebie meczem coraz bardziej zaczyna mnie... denerwować i nie chodzi tu tylko o nazwiska. Mimo wszystko wolę Szpaka.
ArtHur pisze: Biorąc pod uwagę zdecydowanie gorszą jakośc meczu oglądanego przez neta, twoja postawa sie zadziwiajaca :P
Nie martw się jakośc była ok :P. Znacznie bardziej wolę angielski komentarz.


[quote=pumex latem 2019 o Lukaku]
Jestem przekonany, że Belg okaże się flopem, biorąc pod uwagę absurdalnie dużą kwotę, którą trzeba za niego zapłacić [...]Nawet za połowę tej kwoty niechętnie widziałbym tego drewniaka u nas.
January

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 marca 2006
Posty: 670
Rejestracja: 14 marca 2006

Nieprzeczytany post 19 lutego 2009, 20:45

Juventino90 pisze:
January pisze:
Juventino90 pisze: W Udinese podobal mi sie Zapata i chcialbym go widziec w Juventusie.
Szczególnie gdy minął się z piłką jak amator w swoim polu karnym. Piłkarz Juventusu nie może popełniać takich błędów.
Co nie zmienia faktu, ze dwa trzy razy po profesorsku przerwal akcje Kolejorza.

PS: Przywolywanie fuzji z Amika, jest nie na miejscu..
Przeciez gra Polski klub. Niezaleznie komu kibicujemy powinnismy go wspierac. Szszczegolnie, ze tylko Lech gra na poziomie w Pucharach i zdobywa punkty do rankingu.
Ze dwa trzy razy po profesorsku to wielu obrońców zatrzymało by akcję Lecha. Wg mnie Zapata nie nadaje się do Juventusu (twierdziłem tak już wcześniej, ten dzisiejszy błąd nie był decydujący w mojej opinii).

Przez osoby, które nazywają Lech Amiką przemawia rozgoryczenie, że to nie ich klub gra dalej w Europie. Polacy mają już dość porażek Legii i Wisły w ostatnich latach w Europie (mimo że Wisła miała jeden bardzo dobry sezon w PU, który pamięta chyba każdy starszy osobnik interesujący się piłką, ale kiedy to było...). Teraz Lech daje ludziom radość i możliwość oglądania polskiej drużyny w potyczkach z dobrymi klubami europejskimi. I ten Lech wcale nie jest gorszy od tych klubów.


jakiś geniusz z fcinter.pl pisze: co do Taidera to zagrał super - w swojej strefie czyścił praktycznie wszystko i te piły kilkudziesięciometrowe grane co do milimetry majstersztyk - powiedziałbym, że był nawet lepszy od tego vidala
:rotfl:
mateo369

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lutego 2006
Posty: 1861
Rejestracja: 18 lutego 2006

Nieprzeczytany post 19 lutego 2009, 20:46

Juventino90 pisze:PS: Przywolywanie fuzji z Amika, jest nie na miejscu..
Przeciez gra Polski klub. Niezaleznie komu kibicujemy powinnismy go wspierac. Szszczegolnie, ze tylko Lech gra na poziomie w Pucharach i zdobywa punkty do rankingu.
dokładnie :bravo: niektórzy tego nie rozumieją bo woleliby pewno aby to Legia czy też Wisła grała na wiosne w pucharach ale tak nie jest i może i dobrze bo Lech to jedyna Polska drużyna w ostatnich latach za którą nie musimy się wstydzić w Europie. tyle offtopa

jeśli ktoś sprawdziłby tylko wynik na livescore nie oglądając tego meczu mógłby powiedzieć - Lech miał farta bo do 80 min przegrywał 2-0. ale wystarczy popatrzeć tylko na skrót i na statystyki (szczególnie ilość strzałów) aby stwierdzić coś zupełnie odwrotnego. myśle że jakby Murawski zagrał dziś w kilku okazjach szybciej piłką, bo niestety kilka razy zaprzepaścił bardzo dobrze zapowiadającą się kontre złym podaniem, Lech cieszyłby się dziś z 3 pkt. mimo remisu 2-2 z taką grą można z nadzieją patrzeć w przyszłość jeśli chodzi o rewanżowe soptkanie, tym bardziej że Kolejorz zazwyczaj gra lepiej na wyjazdach (podobnie zresztą jak Udine, które teraz będzie grało u siebie)


"Freddy believes if a fridge falls in front of you, it's your job to get out of its way. I believe it's the fridge's job to get out of mine." - Frank Underwood
Majos

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 1175
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 19 lutego 2009, 21:17

Sam jeszcze żyję tym meczem. Całość spotkania stała na bardzo dobrym poziomie, a szczególnie końcówka, co w Poznaniu stało się już normą. Szkoda mi trochę Manuela Arboledy, bo gdyby nie ten przypadkowy "swojak" nasze nastroje byłyby całkiem inne. A tak trzeba czekać na mecz w Udine, gdzie będzie zielona trawka, a nie jak w Poznaniu - biała 8)


SirRose

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 października 2007
Posty: 357
Rejestracja: 22 października 2007

Nieprzeczytany post 19 lutego 2009, 21:24

Na prawdę byłem pod wrażeniem gry Lecha, zwłaszcza w drugiej połowie. Przed meczem sądziłem, że Poznaniacy dostaną bęcki, a okazało się że zasługiwali na zwycięstwo. Szkoda głupio straconych bramek i niewykorzystanych sytuacji.
Mimo tak dobrej postawy sądzę, że dalej awansuje Udine, Lechowi będzie bardzo ciężko przywieść ze Stadio Friuli 3pkt i awans, ale i tak będę im serdecznie kibicował ;)

Forza Kolejorz :smile:

PS
MajosJuventino pisze: A tak trzeba czekać na mecz w Udine, gdzie będzie zielona trawka, a nie jak w Poznaniu - biała 8)
Murawa masakra, normalny snowball, a nie football :D Czy w Polsce czasem nie wszystkie zespoły Ekstraklasy mają mieć podgrzewaną murawę ?? :prochno:


Nevermind

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 czerwca 2008
Posty: 1133
Rejestracja: 20 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 19 lutego 2009, 21:32

Jeszcze jedna rzecz.
Dziwie sie, ze mecz rozgrywany byl biala pilka. Ogladajac mecz, czasami dobrze pilki nie widzialem.

Mysle, ze podobnie bylo z kibicami i innymi odbiorcami.
Niby drobna sprawa, ale w oczy kuje.

Dziwne, ze wcale nie zagral Di Natale.


stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 19 lutego 2009, 21:33

SirRose pisze: Murawa masakra, normalny snowball, a nie football :D Czy w Polsce czasem nie wszystkie zespoły Ekstraklasy mają mieć podgrzewaną murawę ?? :prochno:
Stadion przy Bułgarskiej MA podgrzewana murawę. Tyle, że przy takim sniegu to niewiele daje.
jakas strona o podgrzewanych murawach pisze:Aby podgrzewanie płyty działało w pełni, należy je uruchomić przynajmniej tydzień przed meczem. Jeśli ktoś włącza je dwie godziny przed spotkaniem, to równie dobrze w ogóle może się nie fatygować. Inna sprawa, że podgrzewanie murawy służy temu, aby ziemia nie była zamarznięta. Jeżeli opady są bardzo intensywne, to nie ma siły, aby udało się rozpuścić cały śnieg zalegający na boisku - mówi Wypychowski.
To samo było na któryms meczu Juve ;)
Juventino90 pisze: Dziwie sie, ze mecz rozgrywany byl biala pilka.
Był rozgrywany piłka żółtą. Ale fakt, że powiini zagrac czerwoną piłką. Inna sprawa, że w ostatnich latach chyba ani razu nie widziałem "w akcji" czerwonej piłki, jaką teoretycznie powinno się grać na śniegu.


oliver

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 maja 2008
Posty: 1124
Rejestracja: 11 maja 2008

Nieprzeczytany post 19 lutego 2009, 21:48

Juventino90 pisze: wysmienite nastrzelenie pilki Lewandowskiego
Nie wiem czy bardziej nie pasuje słowo przypadkowe!
Juventino90 pisze: PS: Przywolywanie fuzji z Amika, jest nie na miejscu..
Czemu? Wstydzą się własnej nazwy?
gladston pisze: Nie martw się jakośc była ok :P. Znacznie bardziej wolę angielski komentarz.
Gdy słyszę Kołtonia to też wolę angielski komentarz nawet chiński. A Iwański dobrze, że komentował ze Szczęsnym który wprowadzał spokój.
mateo369 pisze: dokładnie :bravo: niektórzy tego nie rozumieją bo woleliby pewno aby to Legia
Dziwne, że miał bym woleć Amice skoro chodzę na Legia odkąd pamiętam ;-)
mateo369 pisze: tym bardziej że Kolejorz zazwyczaj gra lepiej na wyjazdach
Bym był daleki od takich stwierdzeń:
:ball: Ruch Chorzów 2-0 (2-0)
:ball: Arka Gdynia 2-1 (1-1)
UEFA
:ball: CSKA 2-1
:ball: Austria Wiedeń 2-1
:ball: Grasshoppers 0-0
Tymi meczami wyjazdowymi raczej by nie zrobili awansu raczej ciekawej było w Poznaniu.
:ball: Wisła - 1-4
:ball: Feyenoord 0-1
Jak widać tylko dwa ciężkie mecze wygrali na wyjeździe. O ile Kraków można zaliczyć do tych ciężkich, o tyle wynik meczu w Rotterdamie był do przewidzenia.

Jakieś brava drużynie z WLKP nalezą. Stawiałem na 3-0 dla Udine w pewnym momencie myślałem, że zgadnę wynik. Jednak Stilic po raz kolejny pokazał, że zasługuje na więcej niż liga polska. Udine bardzo dobrze wiedziało kto jest największym zagrożeniem i umiejętnie co po chwile kopali wspomnianego pomocnika. Lepszej szansy nie będą już mieli warunki typowo polska zima, na pewno to był plus dla gospodarzy. Udine nie grało rewelacyjnie, miało więcej szczęścia niż umiejętności. No ale szczęście sprzyja lepszym;-) Choć po ostatnim gwizdku trochę żałowałem, że Stilić nie strzelił tego wolnego w ostatnich minutach bo jadąc do Włoch dalej było by ciekawie, a tak tylko wycieczka.
stahoo pisze: To samo było na któryms meczu Juve ;)

Z Genoa CFC ;-)
Ostatnio zmieniony 19 lutego 2009, 22:02 przez oliver, łącznie zmieniany 4 razy.


Dla 39 kibiców, mecz finałowy pomiędzy Liverpoolem a Juventusem był ostatnim, w jakim mogli wziąć udział. Kibice Bianconerich nigdy nie zapomną o tamtych wydarzeniach. Heysel 29 maj 1985r.

koniec iti
Machnes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 stycznia 2004
Posty: 500
Rejestracja: 24 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 19 lutego 2009, 21:50

No rzeczywiscie wielka zazdrosc, ja tam nie widze nic zlego w tym co napisal ArtHur Zaslaniaja sie licencja Amici i fuzja przed degradacja, to czemu mamy ich tak nie nazywac? :whistle:

Inna sprawa, ze zyczylem im zwyciestwa w tym meczu, Udinese pokazalo, ze jest tylko wloskim sredniakiem. Tak naprawde gdyby zawodnicy Lecha nie przestraszyli sie ich nazwy (wcale nie takiej strasznej) to spokojnie by wygrali. Bramki dla Udinese moim zdaniem z niczego. Jak juz nie mieli co do stracenia pokazali na co Lechitow naprawde stac, szkoda ze tak pozno. Zobaczymy jak zaprezentuje sie Lech we Wloszech, bez swoich kibicow.
pozdrawiam


Melex

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 sierpnia 2008
Posty: 37
Rejestracja: 09 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 19 lutego 2009, 22:09

oliver pisze:
stahoo pisze: To samo było na któryms meczu Juve ;)

Z Genoa CFC ;-)

Chyba nie :)

Obrazek


Szkoda bardzo Lecha bo gral bardzo dobrze, druga bramka stracona po prostu mega glupio... przy pierwszej tez koszmarny blad.

Ogolnie Udine przewagi nie mialo a pod koniec nawet bylo kompletnie zepchniete do defensywy.

Kolejorz mogl spokojnie wygrac ten mecz, na Fruli bedzie ciezko o zwyciestwo... nie tracmy nadziei :ok:


oliver

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 maja 2008
Posty: 1124
Rejestracja: 11 maja 2008

Nieprzeczytany post 19 lutego 2009, 22:16

JuveLethal pisze:
oliver pisze:
stahoo pisze: To samo było na któryms meczu Juve ;)

Z Genoa CFC ;-)
Chyba nie :)
Rozpędziłem się, ale widziałem, że strzeliliśmy 4 gole, tylko wbił mi się do tego w głowę karny G.Milito niewiedząc czemu.


Dla 39 kibiców, mecz finałowy pomiędzy Liverpoolem a Juventusem był ostatnim, w jakim mogli wziąć udział. Kibice Bianconerich nigdy nie zapomną o tamtych wydarzeniach. Heysel 29 maj 1985r.

koniec iti
Pawełek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 listopada 2004
Posty: 785
Rejestracja: 23 listopada 2004

Nieprzeczytany post 19 lutego 2009, 22:25

Machnes pisze:Zobaczymy jak zaprezentuje sie Lech we Wloszech, bez swoich kibicow.
pozdrawiam
A właśnie, że z kibicami ;) Z tego co wiem to do Udine wybierają się kibice Kolejorza.


Sky is the limit!
Machnes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 stycznia 2004
Posty: 500
Rejestracja: 24 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 19 lutego 2009, 22:27

Pawełek pisze:
Machnes pisze:Zobaczymy jak zaprezentuje sie Lech we Wloszech, bez swoich kibicow.
pozdrawiam
A właśnie, że z kibicami ;) Z tego co wiem to do Udine wybierają się kibice Kolejorza.
No domyslam sie ze beda, ale nie tylu co na Bulgarskiej :prochno:


Fred_juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 listopada 2008
Posty: 173
Rejestracja: 14 listopada 2008

Nieprzeczytany post 26 lutego 2009, 19:04

jak narazie Sampdoria przegrywa 2-0 z Metalista i Sampdoria pojedzie do domu a myślałem że włoskie kluby w PU namieszają :-D
eh no szkoda Lecha bo gorsi nie byli,udinese było do ogrania


ODPOWIEDZ