Sny o Juve i o wszystkim:)

Wszystko co nie związane z Juventusem i sportem. Aktualne wydarzenia ze świata polityki, muzyki i kina.
ODPOWIEDZ
Il Storico

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 639
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 12 lipca 2008, 18:55

W tym temacie możecie opowiadać o swoich snach o Juve,ale nie tylko.
Jest taki temat na tej stronie,ale tylko na temat Juve.
Także ja idę na pierwszy ogień.Miałem kilka snów,które szczególnie zapadły mi w pamięć.Najczęściej mają temat,tego co myślałem przez cały dzień.
A więc:
Chyba każdy z nas go miał.Po prostu w sezonie 2003/04(wtedy mi się śniło.Pamiętam do dziś)byłem na Delle Alpi.Rozmawiałem z Gigim,Alexem i Treze(po polsku hehe)dostałem od nich autografy i różowy strój:)
I drugi:
ZOSTAŁEM NEWSMANEM NA JP
Ale pierwszy dzień okazał się porażką
Pisałem newsa przez...8 godzin,ale mimo to nie zostałem wywalony.
Grałem też raz długo w Port Royale i później miałem sen,że podbijam inne kraje.Ehhhh...można wymieniać i wymieniać.Jak coś przypomnę sobie to napiszę.Pozdro!
Ostatnio zmieniony 23 stycznia 2009, 21:04 przez Il Storico, łącznie zmieniany 2 razy.


Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9981
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 12 lipca 2008, 19:19

Il Tifoso pisze:ZOSTAŁEM NEWSMANEM NA JP!!!!!!
Ale pierwszy dzień okazał sie porażką:(((
Pisałem newsa przez...8 godzin,ale mimo to nie zostałem wywalony.
Na szczęście takie rzeczy to tylko w snach :smile:


Railis

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2006
Posty: 1489
Rejestracja: 01 lutego 2006

Nieprzeczytany post 12 lipca 2008, 19:33

Siewier pisze:
Il Tifoso pisze:ZOSTAŁEM NEWSMANEM NA JP!!!!!!
Ale pierwszy dzień okazał sie porażką:(((
Pisałem newsa przez...8 godzin,ale mimo to nie zostałem wywalony.
Na szczęście takie rzeczy to tylko w snach :smile:
'
Są tacy co piszą i dłużej... Czasami nawet miesiąc... :lol:


Il Storico

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 639
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 12 lipca 2008, 19:34

Siewier pisze:
Il Tifoso pisze:ZOSTAŁEM NEWSMANEM NA JP!!!!!!
Ale pierwszy dzień okazał sie porażką:(((
Pisałem newsa przez...8 godzin,ale mimo to nie zostałem wywalony.
Na szczęście takie rzeczy to tylko w snach :smile:
To znaczy,że nie mam szans na bycie nim :lol:
Mały offtopic wybaczcie:)Pozdro
Ostatnio zmieniony 23 stycznia 2009, 17:41 przez Il Storico, łącznie zmieniany 1 raz.


Okoni

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2007
Posty: 642
Rejestracja: 18 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 12 lipca 2008, 20:37

Nie dawno śniło mi się, że grałem w barwach Juve w meczu z Interem :-D. Mecz odbywał się na sali, a zawodników było po 5 w każdej drużynie :wink: . Z piłkarzy poznałem tylko Giovinco i Marchisio reszta to jakieś ziomy z Primavery. W pierwszej połowie dostawaliśmy w dupę 0-7 :/ . W przerwie meczu wykożystałem mój skromny angielski, żeby pogadać z jednym piłkarzem Juventusu. W następnej połowie roznieśliśmy Inter i wygraliśmy 10-7 :D ja strzeliłem 2 gole :happy: Pierwszą po rykoszecie i błędzie bramkarza. Później piłkarze odjechali autokarem do Turynu, a ja zostałem w domu. Z meczu oprócz goli pamiętam jeszcze, że kapitalny mecz rozegrał Marchisio :prochno: . A kiedy już chciałem się pochwalić na JP obudziłem się :/ :doh: . Ale i tak to był dobry sen :P .

Miałem jeszcze jeden sen z Giovinco w roli głównej, ale nie nadaje się do opowiedzenia :P


stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 12 lipca 2008, 21:41

Okoni pisze: Miałem jeszcze jeden sen z Giovinco w roli głównej, ale nie nadaje się do opowiedzenia :P
Co z tym biedakiem robiłeś? :shock:


Il Storico

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 639
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 12 lipca 2008, 22:05

Post Nr.100 :!:
A na temat:Miałem sny,że byłem bohaterem GTA VC(nie robiłem nic złego :naughty: ),przed orzeczeniem kar Calciopoli miałem sen,że zostawią nas w Serie A,ale z -50pkt.Sny są ciekawsze i głupsze.Ja miewam zdecydowanie te głupsze;)
Ostatnio zmieniony 23 stycznia 2009, 21:03 przez Il Storico, łącznie zmieniany 1 raz.


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 12 lipca 2008, 22:12

To ja powiem Wam trochę o innym snie, żeby trochę zepsuć humor. O dziwo, sen dwa razy się powtórzył.

Mieszkałem w jakimś dziwnie wysokim wieżowcu, obok betonowego boiska. Na boisku grali piłkarze Juventusu (nie pamiętam jacy). Kiedy wchodziłem po klatce schodowej, z okien zaczęły wypadać szyby i leciały w dół. Kiedy doszedłem do mojego mieszkania wychyliłem się i zobaczyłem jak szyby poprzecinały osoby na boisku :shock: masakra...


mateelv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 listopada 2006
Posty: 1512
Rejestracja: 26 listopada 2006

Nieprzeczytany post 13 lipca 2008, 10:25

Niestety w tematyce piłkarskiej w snach mogę pochwalić się jedynie snami, kiedy to namiętnie w jakiejś szatni rozmawiałem ze Zlatanem i Figo w barwach interu.

Kiedy indziej śniło mi się, że przed pewnym sklepem w moim mieście rozgrywałem mecz z Terrym i Lampardem.

Na szczęście, kilka dni temu poznałem Claudio Ranieriego 8)
Miejscem akcji był Piotrków Tryb. ( :shock: ) Biegałem za naszym trenerem z aparatem i w podświadomości wiedziałem, że o zdjęcie będzie trudno. I rzeczywiście. Cały czas w obiektyw wchodziła mi jakaś osoba. Fotki niestety nie zrobiłem.. i po obudzeniu się jak zwykle pozostał jakiś mały... niesmak :doh:


Pawel1897

Juventino
Juventino
Rejestracja: 19 czerwca 2008
Posty: 145
Rejestracja: 19 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 13 lipca 2008, 16:08

Mi przed euro1008 sniło sie ze pokonamy niemcow 3-1 ale oczywiscie nic z tego nie wyszlo :(


drozdi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 marca 2007
Posty: 1412
Rejestracja: 06 marca 2007

Nieprzeczytany post 13 lipca 2008, 22:36

stahoo pisze:
Okoni pisze: Miałem jeszcze jeden sen z Giovinco w roli głównej, ale nie nadaje się do opowiedzenia :P
Co z tym biedakiem robiłeś? :shock:
zakładam że wolelibyśmy jednak tego nie wiedzieć...
Mi przed euro1008 sniło sie ze pokonamy niemcow 3-1 ale oczywiscie nic z tego nie wyszlo :(
ile kolega ma lat :?: :smile:

sorki za off top ale jak sobie coś przypomne z moich snów o Juve to napisze ;)


Obrazek
stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 15 lipca 2008, 08:03

Dzisiaj miałem idiotyczny sen :roll: W sumie pierwszy raz od dawna mi się coś sniło xD No wiec w tym snie byłem Ja, był mohj kumpel i paru graczy Juve. Wszyscy byli naturalni i wygladali normalnie xD Na pewno był tam Giovinco i Buffon. Buffona twarz taki bardziej z FIFY niż z RL był, no ale mniejsza z tym... :roll: Najsmieszneiejsze jest tylko to, ze akcja działa sie na szlaku w Polskich Tatrach, a dokładnie w tym miejscu:
klik :shock: Wszystko było bardzo realistyczne... No i dalej jest jeszcze bardziej porycie. Wchodzilismy tą drabinką ale nikt nie mógł wejść bo się ślizgali i co chwila ktoś spadał. Ja przeżyłem... xD :? :roll:

edit. ok Buffona twarz ^^:P
Ostatnio zmieniony 15 lipca 2008, 13:35 przez stahoo, łącznie zmieniany 1 raz.


Mati

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 kwietnia 2004
Posty: 1427
Rejestracja: 15 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 15 lipca 2008, 12:53

stahoo pisze:(...)Buffona ryj(...)
Ty weź się zastanów dwa razy zanim coś napiszesz. Ręce mi opadły.
(Edit: Teraz już troszkę lepiej Stahoo, ale Buffona twarz "taki" bardziej z Fify nadal jest dalekie od ideału: ja napisałbym Buffona twarz - taka bardziej z Fify :) )

Co do snów, to rzadko mi się coś śni .. aż tu nagle w ubiegłym tygodniu chyba pięć razy z rzędu. Wie ktoś co to może oznaczać ? Troszkę się zdziwiłem :).

A właściwie to źle się wyraziłem, bo przecież człowiekowi zawsze się coś śni, ale ja nigdy snów nie pamiętam, a ostatnio było inaczej.
Ostatnio zmieniony 15 lipca 2008, 17:44 przez Mati, łącznie zmieniany 1 raz.


@Kuba@

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 grudnia 2005
Posty: 54
Rejestracja: 04 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 15 lipca 2008, 16:53

mi się śniło kiedyś, że byłem graczem Juve i jak strzelałem na bramkę to zawsze był gol :D a jak strzelał Alex to nigdy nie trafiał :P a na bramce przeciwników grał.....uwaga....kangur :C a w kieszeni miał buffona :roll:

ahh glupie te sny :p


Obrazek
Nicolas

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 kwietnia 2008
Posty: 303
Rejestracja: 13 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 17 lipca 2008, 07:40

.........
Ostatnio zmieniony 25 lipca 2011, 11:27 przez Nicolas, łącznie zmieniany 1 raz.


ODPOWIEDZ