El MŚ 2010

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ
Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 18 września 2009, 12:19

Miśq, ale to jest po prostu kiepski trener, dlatego ciężko go nie krytykować. A że w ogóle pomysł 'tymczasowego trenera' jest zupełnie poroniony, to już inna broszka.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
Majos

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 1175
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 18 września 2009, 17:04

Czy ja wiem czy poroniony... Co do samego Stefana Majewskiego, moim zdaniem mógłby on sprawdzić się na stanowisku selekcjonera Polski. Ju mam po wyżej uszu jak słyszę ciągle Smuda, Smuda, Smuda, Kasperczak, Kasperczak. To tylko moje zdanie, a i tak Grzegorz lato podejmie własną, niepodważalną decyzję.


Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 18 września 2009, 21:23

MajosJuventino pisze:To tylko moje zdanie, a i tak Grzegorz lato podejmie własną, niepodważalną decyzję.
Niekoniecznie, władzę mają ci, co wykładają pieniądze, a Lato raczej będzie starał się im dogodzić :wink:. Całkiem niedawno pojawił się news, że sponsorzy kadry chcą zagranicznego trenera. Zatem Stefan Majewski może rzeczywiście być opcją tymczasową. W sumie, dla mnie nie ma żadnego znaczenia kto poprowadzi reprezentację w tych dwóch meczach, skoro eliminacje i tak są już przegrane. Swoją drogą ten pan jest chyba do wzięcia przez PZPN :prochno:. Co Wy na taką kandydaturę :?:


Obrazek
pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 18 września 2009, 21:29

madmo pisze:Swoją drogą ten pan jest chyba do wzięcia przez PZPN :prochno:. Co Wy na taką kandydaturę :?:
Jestem za, wieniec do pochówku polskiej piłki już ma:
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/c ... iksson.jpg


Azrael

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 marca 2008
Posty: 1317
Rejestracja: 15 marca 2008

Nieprzeczytany post 18 września 2009, 22:30

Artur Szczepanik w [i]Dzienniku[/i] pisze:(...)Grant też nie jest idealny, bo PZPN chciałby kogoś z większym nazwiskiem, jeśli decydowałby się na obcokrajowca(...)
No to panowie szaleją! Nie chcą trenera Chelsea Londyn, który jedynie osiągnął finał LM. Widać Chelsea im się nie podoba i Ancelotti raczej odpada, więc z "wielkiej czwórki" w PL zostaje jeszcze Ferguson, Wenger i Benitez... :think:

Wiecie kto wg mnie mógłby być idealnym trenerem reprezentacji z WIELKIM nazwiskiem? Claudio Ranieri!!! :dance:
Jeśli "działacze" z PZPN jeszcze trochę się poociągają z tym wyborem :pray: , to może "romaniści" zdążą jeszcze przegrać kilka meczów w PE i serie A i pani Roselka uwolni "siwuska" z DNA zwycięzców, od obowiązków trenera Romy, co otworzyłoby mu drogę do naszej reprezentacji. Niech "działacze" idą za przykładem Anglików i zatrudnią włoskiego trenera z "sukcesami"... :prochno:


Pozdrawiam!
Jack

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2005
Posty: 241
Rejestracja: 22 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 18 września 2009, 22:59

Azrael pisze:
Artur Szczepanik w [i]Dzienniku[/i] pisze:(...)Grant też nie jest idealny, bo PZPN chciałby kogoś z większym nazwiskiem, jeśli decydowałby się na obcokrajowca(...)
No to panowie szaleją! Nie chcą trenera Chelsea Londyn, który jedynie osiągnął finał LM. Widać Chelsea im się nie podoba i Ancelotti raczej odpada, więc z "wielkiej czwórki" w PL zostaje jeszcze Ferguson, Wenger i Benitez... :think:

Wiecie kto wg mnie mógłby być idealnym trenerem reprezentacji z WIELKIM nazwiskiem? Claudio Ranieri!!! :dance:
Jeśli "działacze" z PZPN jeszcze trochę się poociągają z tym wyborem :pray: , to może "romaniści" zdążą jeszcze przegrać kilka meczów w PE i serie A i pani Roselka uwolni "siwuska" z DNA zwycięzców, od obowiązków trenera Romy, co otworzyłoby mu drogę do naszej reprezentacji. Niech "działacze" idą za przykładem Anglików i zatrudnią włoskiego trenera z "sukcesami"... :prochno:
Chyba nie chcesz powiedziec ze Capello jest trenerem bez sukcesów? :shock:


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 18 września 2009, 23:00

To doprawdy cyrk jakich mało... A Smuda czeka... To on moim zdaniem jest jedynym, który mógłby jeszcze coś sensownego z reprezentacją wyczarować. A oni zatrudniają, do tego tymczasowo, Majewskiego... Porażka na całej linii. Potrzebny jest ktoś z jajami, kto swoją charyzmą zmieniłby diametralnie oblicze tego zespołu. I tak pewnie koniec końców zatrudnia jakiegoś obcokrajowca, bo przecież oni najlepsi, nawet jeśli na temat trenerki wiele więcej od nas nie wiedzą...


D-Rose

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 stycznia 2007
Posty: 1863
Rejestracja: 01 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 18 września 2009, 23:15

Smiech bedzie jak pojedziemy jeszcze na mundial z Majewskim, bo przy cudownym układzie wyników jest mozliwe :shock: :shock:


Obrazek
Azrael

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 marca 2008
Posty: 1317
Rejestracja: 15 marca 2008

Nieprzeczytany post 18 września 2009, 23:40

Jack pisze:Chyba nie chcesz powiedziec ze Capello jest trenerem bez sukcesów? :shock:
Chcę powiedzieć, że każdy ma sukcesy na miarę swoich możliwości (bądź możliwości swoich "kolegów")... :whistle:
VirusT pisze:Smiech bedzie jak pojedziemy jeszcze na mundial z Majewskim, bo przy cudownym układzie wyników jest mozliwe :shock: :shock:
Życzyłbym sobie takiego obrotu wydarzeń. W ogóle najlepiej byłoby gdyby Stefan okazał się "bogiem reprezentacyjnej trenerki". Powiem więcej: marzy mi się, żebyśmy wszyscy na tym i innych forach, musieli "odszczekiwać" swoje słowa, na ulicach tłumy rozradowanych Polaków po przyjeździe kadrowiczów z przyszłorocznego mundialu (w domyśle z medalami na szyi) wynieśli na rękach "działaczy" PZPNu i odśpiewali im gromkie "sto lat", a nazajutrz prezydent z premierem biliby się o to kto pierwszy uściśnie dłoń Jacka Krzynówka i kto przypnie fajniejszy medal do wypiętych dumnie piersi reprezentantów Polski (nie wspominając o obwisłych nieco piersiach "działaczy")... :smile:
___________

No i na koniec dla poczucia pełnej szczęśliwości: jak to w Polsce robią "leśne dziadki"... :whistle:


Pozdrawiam!
kaczy19FJ

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 marca 2009
Posty: 409
Rejestracja: 07 marca 2009

Nieprzeczytany post 19 września 2009, 09:45

Według mnie selekcjonerem powinien zostać jakiś zagraniczny trener. Rozumiem..co Polskie to by lepsze było, ale jakoś my nie mamy pieniędzy do
szkolenia piłkarzy i trenerów i do tego Polscy kopacze tak jak trenują, tak piją sobie browca codziennie, palą i imprezują. Jeśli jakiś Polski trener dochodzi do władzy, to jemu woda sodowa uderza do głowy i jest jak jest.

Co lepsze, nawet Beenhakker był dobrym selekcjonerem, tylko że Polski PZPN jak zawsze musi coś Zepsuć.

Prowadził Ajax, Feyenoord, Real Madryt i 6 reprezentacji w tym Polska. Gdzie z Holandią doszedł do 1/8 finałów, Trynidad i Tobago wprowadził jako pierwszy selekcjoner w historii do fazy grupowej Mundialu 2006.
Polska pierwszy raz wystąpiła w Euro, dzięki Benhakkerowi.

Patrząc na wszystko to, to chyba żaden Polski trener nie ma tyle doświadczenia co On, ale Polacy są jacy są ; ). Stracą zawsze dobrą szansę. To wina była w narodzie a nie w trenerze. ;P


ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 19 września 2009, 18:36

Nie wiem czy ktoś sobie zdaję sprawę, ale bieżący rok jest najgorszym rokiem w historii polskiej piłki od ponad 10 lat. Wcześniej nie pamiętam jak to było, bo nie interesowała mnie piłka tak bardzo, ale śledząc wszystkie lata od 2000 roku, można by znaleźć w każdym z nich jakiś sukces polskich piłkarzy. A to świetna gra w eliminacjach MŚ i ME, a to jakiś sukces klubowej drużyny itd.
Natomiast w tym roku nic! Kompletnie nic :!:
Polska piłka stacza się na dno, każdy to widzi. Miejmy nadzieję, że nam nie odbiorą tego EURO, bo w tym tylko widzę jedyny ratunek.

Co do trenera to mam nadzieję, że zostanie Smuda lub ewentualnie Janas. Nie jestem przekonany do Majewskiego.


ps. kolega wyżej dostał kartkę za wulgaryzm...ludzie nie przesadzacie trochę? Co było takiego wulgarnego w jego wypowiedzi :roll:

Post został zmieniony i nie ma już w nim wulgaryzmu. Kornknot


[quote=pumex latem 2019 o Lukaku]
Jestem przekonany, że Belg okaże się flopem, biorąc pod uwagę absurdalnie dużą kwotę, którą trzeba za niego zapłacić [...]Nawet za połowę tej kwoty niechętnie widziałbym tego drewniaka u nas.
piotrinho1234...

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 maja 2009
Posty: 480
Rejestracja: 04 maja 2009

Nieprzeczytany post 19 września 2009, 18:43

ewerthon pisze:Nie wiem czy ktoś sobie zdaję sprawę, ale bieżący rok jest najgorszym rokiem w historii polskiej piłki od ponad 10 lat. Wcześniej nie pamiętam jak to było, bo nie interesowała mnie piłka tak bardzo, ale śledząc wszystkie lata od 2000 roku, można by znaleźć w każdym z nich jakiś sukces polskich piłkarzy. A to świetna gra w eliminacjach MŚ i ME, a to jakiś sukces klubowej drużyny itd.
Natomiast w tym roku nic! Kompletnie nic :!:
Polska piłka stacza się na dno, każdy to widzi. Miejmy nadzieję, że nam nie odbiorą tego EURO, bo w tym tylko widzę jedyny ratunek.

Co do trenera to mam nadzieję, że zostanie Smuda lub ewentualnie Janas. Nie jestem przekonany do Majewskiego.


ps. kolega wyżej dostał kartkę za wulgaryzm...ludzie nie przesadzacie trochę? Co było takiego wulgarnego w jego wypowiedzi :roll:
Polska piłka to dno od dłuższego czasu,właśnie EURO 2012 może być odskocznią od tego dna.


Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 19 września 2009, 18:54

Wywiad ze Stefanem Majewskim. Jak do tej pory, widzę jeden plus tej nominacji, nasz nowy selekcjoneiro zapowiada, że w reprezentacji będą grać tylko ci, co mają miejsce w klubach.

Z innej beczki, Platini mówi, że nie ma alternatywy dla Euro 2012 w Polsce. W takim razie możnaby dokonać "krwawej" rewolucji w PZPN. Wykluczenie naszych klubów z europejskich pucharów byłoby raczej niską ceną, reprezentacja do 2012 roku nie rozegra żadnego meczu o stawkę, a gospodarza z turnieju nie wykluczą. Pomimo, że to rozwiązanie wydaje się kuszące, to jednak perspektywa rządowych "fachowców" w PZPN wydaje mi się jeszcze gorsza niż leśni dziadkowie.


Obrazek
ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 19 września 2009, 20:33

piotrinho1234... pisze: Polska piłka to dno od dłuższego czasu,właśnie EURO 2012 może być odskocznią od tego dna.
Ten dłuzszy czas to według Ciebie chyba kilkanaście miesięcy. Kilka lat temu na pewno nie byliśmy na dnie. Gdybyśmy tam byli to byśmy nie przebrnęli tych wszystkich eliminacji to Mistrzostw. Polska piłka od dawna była słaba, ale w tym roku to już naprawdę jest sięgnięcie dna.


[quote=pumex latem 2019 o Lukaku]
Jestem przekonany, że Belg okaże się flopem, biorąc pod uwagę absurdalnie dużą kwotę, którą trzeba za niego zapłacić [...]Nawet za połowę tej kwoty niechętnie widziałbym tego drewniaka u nas.
Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 22 września 2009, 10:16

http://sport.onet.pl/0,1248770,2047101, ... omosc.html

Nonsens. Niedawno twierdził, że będzie powoływał tych co grają.
:roll:

Borubar, mimo wszystkich swoich wpadek i podejścia do wykonywanego zawodu, jest naszym najlepszym bramkarzem. I gra.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
ODPOWIEDZ