El MŚ 2010

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ
pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 22 września 2009, 15:03

Już się zaczyna narzekanie i wytykanie pojedynczych zdan, mimo że Majewski jeszcze nie poprowadził żadnego meczu. Dalibyście mu święty spokój może? Majewski jest w tragicznej sytuacji, bo już jest źle, a będzie jeszcze gorzej - wygranie z marszu z Czechami i Słowacją i korzystny układ tabeli graniczy z cudem, spójrzmy prawdzie w oczy. Ale przynajmniej polscy kibice już znaleźli sobie laleczkę do bicia i wieszania psów. Zapominając, który trenejro doprowadził "krok po kroku" do takiej sytuacji.
kaczy19FJ pisze:Patrząc na wszystko to, to chyba żaden Polski trener nie ma tyle doświadczenia co On, ale Polacy są jacy są ; ). Stracą zawsze dobrą szansę. To wina była w narodzie a nie w trenerze. ;P
Ja bym jeszcze dorzucił, że to wina Kwaśniewskiego, bo podpisał że zgarniają za posiadanie.


Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 22 września 2009, 18:50

pan Zambrotta pisze:Ale przynajmniej polscy kibice już znaleźli sobie laleczkę do bicia i wieszania psów. Zapominając, który trenejro doprowadził "krok po kroku" do takiej sytuacji.
Nikt mu nie kazał być selekcjonerem, mógł zachować się z klasą i odmówić Lacie, zważywszy, ze zwyczajnie nie zasługuje na prowadzenie kadry, i chyba nie jest aż tak zadufany w sobie, by o tym nie wiedzieć. Sam chciał być tą laleczką.
Ale może masz rację: skoro jest - trzeba dać mu szansę. Oby poszło mu jak najlepiej.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 22 września 2009, 19:24

Łukasz pisze:Nikt mu nie kazał być selekcjonerem, mógł zachować się z klasą i odmówić Lacie, zważywszy, ze zwyczajnie nie zasługuje na prowadzenie kadry, i chyba nie jest aż tak zadufany w sobie, by o tym nie wiedzieć. Sam chciał być tą laleczką.
Zachować klasę i odmówić? Ciekawe który trener nie chciałby poprowadzić reprezentacji. To tak jakbyśmy krytykowali Molinaro, że nie powinien był tu przychodzić. Nie jego winą jest, że ktoś go tu sprowadził, co ma biedak zrobić. Takich okazji sie nie wypuszcza z rąk.
100% Majewski :prochno:


Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 25 września 2009, 17:11

Łukasz pisze:http://sport.onet.pl/0,1248770,2047101, ... omosc.html

Nonsens. Niedawno twierdził, że będzie powoływał tych co grają.
:roll:

Borubar, mimo wszystkich swoich wpadek i podejścia do wykonywanego zawodu, jest naszym najlepszym bramkarzem. I gra.
I proszę: http://sport.onet.pl/0,1248770,2049539, ... omosc.html

Wujek Stefan musiał mocno uderzyć się w głowę powołując Dudka. Bardzo miło, że Jurek dorabia do emerytury siedząc na ławce w tak wspaniałym klubie jak Real Madryt, ale może łaskawie dajmy mu już spokój? Jego czas minął, a mecz z Finlandią tylko przelał czarę goryczy. MC Artur może nie gra najlepiej, ale pod nieobecność Fabiańskiego to on powinien bronić (jest jeszcze Kuszczak, który na pewno słabszy od Dudka nie będzie).
Powoływanie Bieniuka, który gra w zespole z 2 ligi (obecnie zwanej pierwszą) to jakaś kpina. Może kogoś z Dolcanu Ząbki? Jest kilku zdolnych chłopaków.
Do reszty nazwisk nie mam zastrzeżeń.


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
paku

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 czerwca 2003
Posty: 1183
Rejestracja: 11 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 25 września 2009, 17:48

Co by nie patrzeć na formę Boruca, należy mu się miejsce w kadrze. I to nie przez pryzmat dobrego występu na Euro, ale przez pryzmat tego że jest w obecnej chwili najlepszym bramkarzem świata.
Szkoda że nie ma Cabaja :cry:


Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 25 września 2009, 17:51

Radek Majdan lepszy, albo Mariuszek Pawełek :ok:


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
paku

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 czerwca 2003
Posty: 1183
Rejestracja: 11 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 25 września 2009, 17:53

Szczerze mówiąc to zamiast Przyrowskiego widział bym Skabę. Ale ja się nie znam na futbolu :D


zoff

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 3523
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 25 września 2009, 18:59

Stefan pokazał. Cieszę się, że do kadry wraca Główka czy Iwański, ale nie potrafię doszukać się jakiejkolwiek logiki w jego powołaniach. Nie mam zielonego pojęcia co tam robi Jurek Dudek. Na prawdę. Facet ma 36 lat i nie wiadomo czy do Euro 2012 będzie w ogóle kontynuował karierę. A skoro powołujemy zawodników z większym stażem to dlaczego nie widzę w kadrze Żewłaka, który jako nieliczny gra z powodzeniem w Champions League. Z całym szacunkiem dla innych, ale uważam, że w 2012 roku Żewłakow i tak będzie prezentował wyższy poziom niż kiedykolwiek obrońca typu Pawelec, Bieniuk czy Polczak.

Co do Dudka to myślę, że został powołany tylko z tego powodu by mógł zostać wybitnym reprezentantem Polski, ponieważ do 60. występów z orzełkiem na piersi brakuje mu bodaj dwóch meczy.

Innego powodu nie widzę.

Co in plus? Miejsce w kadrze dla Iwańskiego, Głowackiego, Janczyka, Peszki oraz Kokoszki.
paku pisze: Szkoda że nie ma Cabaja :cry:
Mam nadzieję, że żartujesz.


Obrazek
Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 25 września 2009, 19:28

zoff pisze:dlaczego nie widzę w kadrze Żewłaka,
Może należał do słynnej grupy "baletowej"? ;)
zoff pisze:Co in plus? Miejsce w kadrze dla Iwańskiego, Głowackiego, Janczyka, Peszki oraz Kokoszki.
Dodałbym jeszcze brak Krzynówka, do widzenia panie Jacku.


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 25 września 2009, 20:18

no. Majewski powołał, to można zacząć krytykę. Sam też się skuszę :C

Jakbym był dziennikarzem na tej konferencji prasowej, to po wypowiedzeniu przez trenera nazwiska "Dudek" bezczelnie bym przerwał i zapytał wprost: Co Jerzy D. może nam zaoferować w kontekście Euro 2012? Powołanie człowieka bez ambicji sportowych jak dla mnie to zwyczajna kpina.
Brak Boruca jeszcze potrafię zrozumieć, facet przeżył dużo w ostatnim czasie, lepiej odsunąć go na bok dla jego dobra.
Najważniejsze zmiany jak dla mnie to środek obrony - IIligowy Bieniuk i IIligowy Kokoszka, żegnamy się za to z Zewłakowem. W sumie najwyższa pora. Brawo za wywalenie wielkiej świętej krowy Krzynówka, szkoda że tak późno. śląsk się doczekał swojego reprezentanta, podobnie jak ten cały Polczak. Cóż, każda kadra ma swoich Pazdanów.


Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 25 września 2009, 20:40

Dobrze, że nie ma Krzynówka i Ślepego. Dobrze też, że są Peszko, Janczyk i Kowalewski. Powołanie dla Dudka śmieszne, ale z drugiej strony - skoro był rezerwowy Celticu, może być ławnik z Realu, dlaczego nie.
Brak powołań dla Dudki i Boruca jest w moim odczuciu potwierdzeniem słów De Zeuwa o balandze przed słoweńskim łomotem.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
zoff

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 3523
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 25 września 2009, 22:35

Łukasz pisze:Powołanie dla Dudka śmieszne, ale z drugiej strony - skoro był rezerwowy Celticu, może być ławnik z Realu, dlaczego nie.
Załuska jest rezerwowym dopiero od tego sezonu, natomiast Jurek siedzi już na ławce kilka dobrych sezonów.
Łukasz pisze:Dobrze, że nie ma Krzynówka i Ślepego.
O kogo Ci chodzi?


Obrazek
Corcky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 marca 2005
Posty: 1127
Rejestracja: 09 marca 2005

Nieprzeczytany post 25 września 2009, 23:13

pan Zambrotta pisze: Jakbym był dziennikarzem na tej konferencji prasowej, to po wypowiedzeniu przez trenera nazwiska "Dudek" bezczelnie bym przerwał i zapytał wprost: Co Jerzy D. może nam zaoferować w kontekście Euro 2012? .
Abstrahując od Dudka, według mnie Majewski powołał takich piłkarzy, którzy mogą dobrze grać w tych dwóch ostatnich meczach i ewentualnie na mundialu. Kontekst Euro 2012, szczególnie na pozycji bramkarza, jest w tym momencie bez znaczenia.

Cieszę się, że w kadrze nie ma Krzynówka, Żewłakowa, Dudki. Pierwszy powinien wylecieć już niej dawno, natomiast Dudka prócz słabej gry należy do grupy "baletowej".
Żewłakow? Nie mam do niego przekonania po ostatnich meczach i powinien ponieść konsekwencje swojej słabej gry. Mało obchodzą mnie jego występy w LM, skoro w reprezentacji gra bardzo słabo i przerosła go funkcja kapitana.

Mimo wszystko obrona wygląda na najsłabszą formację. Do reszty nie mam zastrzeżeń.
Majewski lubi grać 3-5-2. Co powiecie na taką formację? :lol:


Obrazek
Alessandro Del Piero ole!
Szilgu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 2240
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 26 września 2009, 01:03

No to zaczyna się. Wiadomo było, że powoła większość chłopaków z ekstraklasy (i I ligi :lol: ) ale kilka nazwisk zaskoczyło (i niektórych brak).
Po co Dudek?
Pawelec?
Polczak?(chociaż jego mogę jeszcze znieść. Lepszy on niż Wasiluk :lol: )
No i Przyrowski który nigdy mnie nie przekonywał. W dodatku jeśli już pan doktor ma odwagę stawiać na ligowców to czemu zabrakło Małeckiego?
Jeśli chodzi o plusy to na pewno wielki za Grosickiego i Głowackiego.
I jeszcze mam pytanie, jak obecnie gra Bieniuk? Bo nie wiem czy krytykować, może jest w życiowej formie :smile:


oliver

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 maja 2008
Posty: 1124
Rejestracja: 11 maja 2008

Nieprzeczytany post 26 września 2009, 03:22

Majewski sam z siebie robi idiotę. Gada, że będą grali tylko Ci co mają miejsce w swoich klubach, za kilka dni powołuje Murawskiego czy Jurka, dodając, że ten drugi za 3 lata będzie miał 39 wiosen to w ogóle jakieś jaja.
I ten Bieniuk! :happy: Majewski po dwóch meczach wylatujesz!


Dla 39 kibiców, mecz finałowy pomiędzy Liverpoolem a Juventusem był ostatnim, w jakim mogli wziąć udział. Kibice Bianconerich nigdy nie zapomną o tamtych wydarzeniach. Heysel 29 maj 1985r.

koniec iti
ODPOWIEDZ