Juventus 2007/08 by Donnie

Tapety, bramki, filmy, kompilacje, grafiki - jednym słowem wszystko co związane z multimediami dotyczącymi Juventusu i nie tylko.
ODPOWIEDZ
Donnie

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 września 2006
Posty: 688
Rejestracja: 17 września 2006

Nieprzeczytany post 03 czerwca 2008, 18:49

Przygotowałem kompilację streszczającą rozgrywki ligowe Juventusu w sezonie 2007/08. Narazie wrzuciłem tylko na youtuba, jak będę miał czas, to wrzucę tez na inny serwer.

część I

część II

Całość trwa poad 15 min, jest to moja pierwsza kompilacja.


Viking

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2006
Posty: 670
Rejestracja: 01 września 2006

Nieprzeczytany post 03 czerwca 2008, 18:55

Moim zdaniem troszke za czesto piosenki zmieniales w tej kompilacji co laczylo sie z brakiem plynnosci. Ale po za tym milo sobie przypomniec jak gralo Juve w poprzednim sezonie ;P


matekkuba

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 stycznia 2007
Posty: 436
Rejestracja: 16 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 03 czerwca 2008, 19:22

Trochę denerwowała cisza między poszczególnymi meczami, ale ogólnie bardzo dobra kompilacja, "We are the champions" - piękne!!!
Donnie pisze:Jak mówię, była to moja pierwsza komplacja, dlatego może nie jest doskonała. Czekam na uwagi i instrukcje innych kompilatorów, gdyż będą mi one bardzo pomocne w przyszłości.
Wszystko idzie w dobrym kierunku :ok:
Ostatnio zmieniony 03 czerwca 2008, 21:42 przez matekkuba, łącznie zmieniany 1 raz.


Donnie

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 września 2006
Posty: 688
Rejestracja: 17 września 2006

Nieprzeczytany post 03 czerwca 2008, 21:37

Jak mówię, była to moja pierwsza komplacja, dlatego może nie jest doskonała. Czekam na uwagi i instrukcje innych kompilatorów, gdyż będą mi one bardzo pomocne w przyszłości.


sisman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 sierpnia 2006
Posty: 497
Rejestracja: 03 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 03 czerwca 2008, 22:50

na +
- sam pomysł
- poczęści muzyka...
- treść jaką chciałeś przekazać
- jak mi się wydaję robiłeś to na Movie Markerze, także wykonanie techniczne nie mogło być lepsze...
na-
- czas trwania, pod koniec się nudziła
- za dużo nie potrzebnych urywek
- zbyt często zmieniana muzyka
- brak skrótów z meczu z Romą
Jak napierwszą kopmilację to jest ok. Moja pierwsza napewno lepsza od mojej "dziewiczej" kompilacji :) :) :) Pozdrawiam i zachęcam do dalszej pracy...


Day after day I'm getting better and better.
ODPOWIEDZ