Euro 08' // Gr. D (Grecja, Szwecja, Hiszpania, Rosja)

ME 16' // MŚ 14' // Euro 12' // MŚ 10' // Euro 08' // MŚ 06' // Euro 04'
Zablokowany
Sapo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 lipca 2006
Posty: 1281
Rejestracja: 15 lipca 2006

Nieprzeczytany post 10 czerwca 2008, 22:38

1 mecz: zdecydowana wygrana Hiszpanow po pieknym meczu, choc Rosjanie mieli takze swoje sytuacje ale ich nie wykorzystali. Kapitalne kontrataki Hiszpanow - jak oni to robia? :shock: Masakra. Dla mnie na razie drugi najlepszy mecz po potyczce Wlochow z Holendrami.

,,Ksawi" :prochno:

2 mecz: Grecja mi sie wogole nie podobala, nawet mnie irytowaly te ich klepania blisko wlasnego pola karnego :? Szwedzi grali spokojnie i konsekwentnie i to im sie oplacilo. Mellberg prawie samoboj, ale ogolnie dobrze gral - nie mam zastrzezen, moze byc na zmiennika :D ladnie Ibra dostal w jajka - tyle o tym meczu :D :smile:


Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9969
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 10 czerwca 2008, 22:52

Sapo_JuveFan pisze:ladnie Ibra dostal w jajka - tyle o tym meczu :D :smile:
Ciekawe rzeczy zostają Ci w pamięci :prochno:


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 10 czerwca 2008, 23:05

Siewier pisze:
Sapo_JuveFan pisze:ladnie Ibra dostal w jajka - tyle o tym meczu :D :smile:
Ciekawe rzeczy zostają Ci w pamięci :prochno:
To ustaw sobie to na tapetę :D

Pragnę tylko zauważyć, że 2 lata temu Hiszpania zaczeła turniej równie efektownie. A jak skończyła - wszyscy wiemy.
Styl Greków to żenada. Oni tak nie grali nawet 4 lata temu. Eh, ci 3 stoperzy...


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
Sapo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 lipca 2006
Posty: 1281
Rejestracja: 15 lipca 2006

Nieprzeczytany post 10 czerwca 2008, 23:07

Proponuje sprowadzic Karagounisa do Juve :D razem z Chiellinim zadbali by o to, zeby Ibra nie mial latwego zycia :smile:


figc1898

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 listopada 2003
Posty: 502
Rejestracja: 04 listopada 2003

Nieprzeczytany post 10 czerwca 2008, 23:25

Dzisiaj na spokojnie zobaczyłem te dwa spotkania i byłem bardzo zaskoczony dzisiejszymi wynikami. Hiszpania zawsze na początku turnieju gra bardzo dobrze a później... wszyscy wiemy jak się to kończy. Rosja natomiast nie miała tego sprytu boiskowego żeby móc dobrze zagrać z Hiszpanami, widać było że Hiddink źle ustawił drużynę.
Grecja jest dla mnie drużyną, która na pewno nie wyjdzie z tej grupy. To już nie to samo co 4 lata temu. Szwecja zagrała dobre spotkanie ale tylko dzięki Ibrze, który przełamał strzelecką niemoc w reprezentacji i napewno wyjdą z grupy. Po za tym Larsson, zawodnik o olbrzymim doświadczeniu, brał na siebie ciężar drużyny i nią dyrygował i było to widać w tym meczu Grecja-Szwecja, chociaż kapitanem jest Ljunberg.


Obrazek
Obrazek
ArtHur

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 marca 2007
Posty: 541
Rejestracja: 10 marca 2007

Nieprzeczytany post 10 czerwca 2008, 23:27

Zadnego samobója Mellberga by nie było, widać, że planował tak zrobić, a piłką poleciała wysoko nad poprzeczką.
Ladny gol Zlatana. Obiektywnie patrząc.


Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2008, 07:12

ArtHur pisze:Zadnego samobója Mellberga by nie było, widać, że planował tak zrobić, a piłką poleciała wysoko nad poprzeczką.
Ladny gol Zlatana. Obiektywnie patrząc.
Mellberg kontrolował sytuację. Bliski swojaka był Hansson.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2008, 12:54

Trener Hiszpanów nie popełnił tego błędu,który zrobił Donadoni.Zauważcie,że część zawodników poszła w odstawkę,m.in.świetny Xabi Alonso(chwalę Go między innymi dlatego,że to na 90% nowy Juventino 8) ),Raul,który w ogóle nawet nie pojechał....Liczyła się zwyczajnie dyspozycja piłkarzy w danym momencie.U Azzurrich Donadoni liczył natomiast na następujących graczy-Pirlo,Gattuso,Materazziego...Kierował się zwyczajnie w głównej mierze zwycięskim ustawieniem z mundialu...Jestem przekonany,że gdyby tylko dał od pierwszej minuty szansę Pinturicchio,Kielonowi oraz De Rossiemu,w tym momencie to my bylibyśmy szczęśliwi :!: W spotkaniu z Rumunią wszystko powinno wrócić do normy :bravo: :pray:


pałer_rendżer

Juventino
Juventino
Rejestracja: 04 sierpnia 2006
Posty: 45
Rejestracja: 04 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2008, 13:19

Nie było mi dane oglądać meczu Szwedów z Grekami, mógłby ktoś napisać jak spisał się nasz nowy nabytek, Mellberg?


Okoni

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2007
Posty: 642
Rejestracja: 18 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2008, 13:24

pałer_rendżer pisze:Nie było mi dane oglądać meczu Szwedów z Grekami, mógłby ktoś napisać jak spisał się nasz nowy nabytek, Mellberg?
Solidnie, solidnie raz strzałem ala Riise posłał piłkę nad poprzeczką swojej bramki.Ale ogólnie na mnie wrażenia wielkiego nie zrobił, chociaż na zmiennika się na pewno świetnie nadaje.


Niasty

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2008
Posty: 815
Rejestracja: 20 stycznia 2008

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2008, 14:01

Okoni pisze:
pałer_rendżer pisze:Nie było mi dane oglądać meczu Szwedów z Grekami, mógłby ktoś napisać jak spisał się nasz nowy nabytek, Mellberg?
Solidnie, solidnie raz strzałem ala Riise posłał piłkę nad poprzeczką swojej bramki.Ale ogólnie na mnie wrażenia wielkiego nie zrobił, chociaż na zmiennika się na pewno świetnie nadaje.


Jaki Riise :think: ,ale ogólnie masz racje co do Mellberga.

W ogóle smieszyły mnie uwagi,które uslyszalem w czasie meczu ze Grecy graja tak samo jak 4 lata temu.To smieszne.Cztery lata temu nie grali Antyfutbolu jak to bylo wczoraj.


Obrazek
Okoni

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2007
Posty: 642
Rejestracja: 18 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2008, 14:35

Niasty pisze:
Okoni pisze:
pałer_rendżer pisze:Nie było mi dane oglądać meczu Szwedów z Grekami, mógłby ktoś napisać jak spisał się nasz nowy nabytek, Mellberg?
Solidnie, solidnie raz strzałem ala Riise posłał piłkę nad poprzeczką swojej bramki.Ale ogólnie na mnie wrażenia wielkiego nie zrobił, chociaż na zmiennika się na pewno świetnie nadaje.


Jaki Riise :think:


John Arne Riise.Chodziło mi oto, że Mellberg raz wybił piłkę głową nad poprzeczką swojej bramki.W podobnej sytuacji swojaka wsadził sobie Riise w meczu z Chelsea.I stąd moje porównanie ;).
Ostatnio zmieniony 11 czerwca 2008, 15:49 przez Okoni, łącznie zmieniany 2 razy.


Niasty

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2008
Posty: 815
Rejestracja: 20 stycznia 2008

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2008, 14:50

Okoni pisze:
Niasty pisze:
Okoni pisze:
Solidnie, solidnie raz strzałem ala Riise posłał piłkę nad poprzeczką swojej bramki.Ale ogólnie na mnie wrażenia wielkiego nie zrobił, chociaż na zmiennika się na pewno świetnie nadaje.


Jaki Riise :think:


John Aren Riise.Chodziło mi oto, że Mellberg raz wybił piłkę głową nad poprzeczką swojej bramki.W podobnej sytuacji swojaka wsadził sobie Riise w meczu z Chelsea.I z tond moje porównanie ;).


No tak pamiętam te akcje...Zle przeczytalem twoj post.Mój błąd. :wink:


Obrazek
steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2008, 20:02

Kolejny zespół, który zapewnił sobie awans do następnej fazy rozgrywek to Hiszpania. Po dość ciekawym, ładnym meczu pokonała Szwecję 2-1.

Atak Hiszpanii prezentuje się znakomicie. Dwóch świetnych napastników, przede wszystkim bramkostrzelnych ale równie dobrze radzących sobie w konstruowaniu ataków. Hiszpania wygrała ten mecz zasłużenie. Moim zdaniem z przebiegu całego meczu, zaprezentowała się lepiej od Szwecji, która grała dobrze tylko do przerwy (być może ma na to wpływ zejście Zlatana).

Patrząc pod kątem sędziowania mam kilka zastrzeżeń. Ręka w polu karnym, nieodgwizdany faul na Silvie w polu karnym w pierwszej połowie (jak dla mnie bardziej przekonujący niż faule Lewandowskiego i Panucciego) i akcja Hiszpanii którą sędzia przerywa i kończy pierwszą połowę. Każdy może inaczej interpretować te sytuacje ale według mnie sędziowie znów nie spisali się najlepiej.


hara

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 listopada 2004
Posty: 708
Rejestracja: 28 listopada 2004

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2008, 20:16

Ja dodam, że Mellberg mi się podobał.


Capo di tutti capi
Zablokowany