Juventus w Lidze Mistrzów 2008/09

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
slay_mac

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 lutego 2008
Posty: 351
Rejestracja: 15 lutego 2008

Nieprzeczytany post 25 lipca 2008, 12:43

Athletico, Galatasaray, ale ogólnie nie jest tak źle.


choco

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lipca 2008
Posty: 21
Rejestracja: 25 lipca 2008

Nieprzeczytany post 25 lipca 2008, 12:51

ja myśle że trafimy na Brann lub Twente a chciałbym Aalborg bo Duńczyków już troche znamy... co ciekawe jesli te drużyny Liverpoo, FC Barcelona, Arsenal, Schalke 04 awansują do LM to do grup bedziemy losowani z .... III koszyka ;/;/;/ a jeśli jedna z tyhc drużyn odpadnie to mamy II więc 3 majmy nie tylko za Juve kciuki jeśli chcemy coś zwojować w tej Lidze mistrzów


slay_mac

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 lutego 2008
Posty: 351
Rejestracja: 15 lutego 2008

Nieprzeczytany post 25 lipca 2008, 15:56

Jeśli będziemy losowani z III koszyka to nie będzie już tak łatwo jak dawniej wyjść z grupy. Przynajmniej zobaczymy więcej ciekawych spotkań.


PabL0o

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lipca 2008
Posty: 17
Rejestracja: 25 lipca 2008

Nieprzeczytany post 25 lipca 2008, 19:49

choco pisze:ja myśle że trafimy na Brann lub Twente a chciałbym Aalborg bo Duńczyków już troche znamy... co ciekawe jesli te drużyny Liverpoo, FC Barcelona, Arsenal, Schalke 04 awansują do LM to do grup bedziemy losowani z .... III koszyka ;/;/;/ a jeśli jedna z tyhc drużyn odpadnie to mamy II więc 3 majmy nie tylko za Juve kciuki jeśli chcemy coś zwojować w tej Lidze mistrzów
No racja gdyby juve było w III koszyku łatwo by nie było, trza liczyć na porażkę innych :twisted:


Gałcio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2004
Posty: 403
Rejestracja: 14 lutego 2004

Nieprzeczytany post 25 lipca 2008, 21:18

A moim zdaniem nie wazne z kim w grupie, ważne by awansować. To druzyny z I i II koszyka powinny się martwić że mogą trafic na Juve a nie my ze jestesmy w tym trzecim ...


Nigdy nie dyskutuj z <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>,najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu,a potem pokona doświadczeniem.
KeRmit19

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 marca 2008
Posty: 577
Rejestracja: 29 marca 2008

Nieprzeczytany post 25 lipca 2008, 21:36

Gałcio napisal:
A moim zdaniem nie wazne z kim w grupie, ważne by awansować. To druzyny z I i II koszyka powinny się martwić że mogą trafic na Juve a nie my ze jestesmy w tym trzecim ...
W 150% sie pod tym podpisuje :!: Ludzie jak czytam wypowiedzi w ktorych mowicie, ze trzeba liczyc na porazke innych bo jak bedziemy losowani z III koszyka to bedzie zle to mi sie az cos robi :evil: TO MY JESTESMY JUVE I TO NAS SIE MAJA BAC :!: :!: Jesli pilkarze mieliby nastawienie takie jak widze u niektorych to nawet przez eliminacje bysmy nie przebrneli.. Ja mysle ze mozemy cos ciekawego ugrac w tej edycji LM i ze nie ma sie co obawiac takich zespolow jak Barca, Real, czy MU! bedziemy wyjatkowo zdeterminowani takze jestem optymista :wink:


juveman7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2005
Posty: 643
Rejestracja: 13 października 2005

Nieprzeczytany post 25 lipca 2008, 21:40

Niby ta liga mistrzów jest na wyciągnięcie ręki, ale jednak trzeba wygrać jeszcze ten jeden mecz. Nie wiem jak Wy ale ja się strasznie boje tego pojedynku, który daje awans do fazy grupowej. Oby to się tylko skończyło na moich obawach.
Kiedy patrze na potencjalnych rywali Juventusus nie widzę tam groźnych rywali, noi nie ważne z kim zagramy zawsze to Juve będzie faworytem, a faworytom zawsze się ciężko gra bo ciąży na nich presja. Mam nadzieję że Juventus pokażę klasę nie tylko w tym meczu ale także w meczach ligi mistrzów :wink:


...kiedyś przyjdzie prawdziwy deszcz i zmyje cały ten gnój...
Niasty

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2008
Posty: 815
Rejestracja: 20 stycznia 2008

Nieprzeczytany post 25 lipca 2008, 22:54

Gałcio pisze:A moim zdaniem nie wazne z kim w grupie, ważne by awansować. To druzyny z I i II koszyka powinny się martwić że mogą trafic na Juve a nie my ze jestesmy w tym trzecim ...


Oczywiście,ale jeśli naprzykład trafimy na Atletico to oni nie podłożą się dlatego że grają z Juventusem.


Obrazek
choco

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lipca 2008
Posty: 21
Rejestracja: 25 lipca 2008

Nieprzeczytany post 25 lipca 2008, 22:57

może i nie ma co sie obawiać takich drużyna jak real,barca czy man.utd ale chyba lepiej mieć łatwiejszych przeciwników żeby zmęczenie sezonem było mniejsze skoro walczymy na trzech frontach...


KeRmit19

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 marca 2008
Posty: 577
Rejestracja: 29 marca 2008

Nieprzeczytany post 25 lipca 2008, 23:16

Moze i latwiej ale wlasnie przez zwyciestwa z takimi zespolami jak ManU, real, Barca zdobywa sie prestiz, renome i uznanie :wink: A to zostalo przez ostatnie 2 lata niestety nadszarpniete :/ A z drugiej strony to czy przeciwnik latwy, czy trudny to i tak nikt za darmo 3 pktow nie odda i mimo wszystko zawsze trzeba zostawic troche zdrowia na boisku :wink:


Mati

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 kwietnia 2004
Posty: 1427
Rejestracja: 15 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 25 lipca 2008, 23:23

juveman7 pisze:Niby ta liga mistrzów jest na wyciągnięcie ręki, ale jednak trzeba wygrać jeszcze ten jeden mecz.
A czy przypadkiem eliminacje LM nie składają się z dwumeczu ? Pamiętam jak z Djugardens graliśmy dwa mecze, wydaje mi się, że ciągle tak jest ?


choco

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lipca 2008
Posty: 21
Rejestracja: 25 lipca 2008

Nieprzeczytany post 25 lipca 2008, 23:26

KeRmit19 pisze:Moze i latwiej ale wlasnie przez zwyciestwa z takimi zespolami jak ManU, real, Barca zdobywa sie prestiz, renome i uznanie :wink: A to zostalo przez ostatnie 2 lata niestety nadszarpniete :/ A z drugiej strony to czy przeciwnik latwy, czy trudny to i tak nikt za darmo 3 pktow nie odda i mimo wszystko zawsze trzeba zostawic troche zdrowia na boisku :wink:

Prestiż,uznanie i renome w naszych oczach Juve miało zawsze i bedzie miec a inni kibice i tak tego nie bedą doceniac... więc lepiej grac z Wisłą i Petrżalką niż z ManU i Barcą


juveman7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2005
Posty: 643
Rejestracja: 13 października 2005

Nieprzeczytany post 25 lipca 2008, 23:34

Mati pisze:
juveman7 pisze:Niby ta liga mistrzów jest na wyciągnięcie ręki, ale jednak trzeba wygrać jeszcze ten jeden mecz.
A czy przypadkiem eliminacje LM nie składają się z dwumeczu ? Pamiętam jak z Djugardens graliśmy dwa mecze, wydaje mi się, że ciągle tak jest ?
No tak, no tak :ok: . Trzeba wygrać dwumecz, ale to nie zmienia faktu że trzeba się lepiej zaprezentować od drużyny przeciwnej. Jak już pisałem będziemy w roli faworyta, a to wielkim plusem nie jest.


...kiedyś przyjdzie prawdziwy deszcz i zmyje cały ten gnój...
zoff

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 3523
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 25 lipca 2008, 23:37

Mati pisze:
juveman7 pisze:Niby ta liga mistrzów jest na wyciągnięcie ręki, ale jednak trzeba wygrać jeszcze ten jeden mecz.
A czy przypadkiem eliminacje LM nie składają się z dwumeczu ? Pamiętam jak z Djugardens graliśmy dwa mecze, wydaje mi się, że ciągle tak jest ?
Dokładnie. I jaki to by nie był przeciwnik to trzeba się skoncentrować i grać cały czas swoje. Drużyny ze Skandynawii są wyjątkowo "upierdliwe" w tej części sezonu poprzez system gry wiosna - jesień. Z Djugardens w meczu na wyjeździe też zremisowaliśmy.


Obrazek
KeRmit19

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 marca 2008
Posty: 577
Rejestracja: 29 marca 2008

Nieprzeczytany post 26 lipca 2008, 00:30

choco19 napisal:
KeRmit19 napisał:
Moze i latwiej ale wlasnie przez zwyciestwa z takimi zespolami jak ManU, real, Barca zdobywa sie prestiz, renome i uznanie Wink A to zostalo przez ostatnie 2 lata niestety nadszarpniete kwasny A z drugiej strony to czy przeciwnik latwy, czy trudny to i tak nikt za darmo 3 pktow nie odda i mimo wszystko zawsze trzeba zostawic troche zdrowia na boisku Wink

Prestiż,uznanie i renome w naszych oczach Juve miało zawsze i bedzie miec a inni kibice i tak tego nie bedą doceniac... więc lepiej grac z Wisłą i Petrżalką niż z ManU i Barcą
Nie wiem czy zrozumiales.. To ze prestiz, renome, uznanie Juve mialo, ma i miec bedzie w oczach kibicow Juve(czyli w naszych) to oczywiste :wink: Takie cos wsrod kibicow innych druzyn zdobywa sie wlasnie zwyciestwami nad wielkimi klubami i zdobywaniem roznych tytulow, wiec nie zgodze sie z Toba, ze inni kibice nie beda tego doceniac.. no chyba, ze byliby to niektorzy kibice Interu, czy Torino :wink: :prochno:


ODPOWIEDZ