Przegląd Sportowy

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ
Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 22 kwietnia 2008, 13:22

Wszyscy znamy ten tytuł, wszyscy mieliśmy z nim do czynienia.
"PS" to gazeta, której ogromnym atutem zawsze była aktualność i (do niedawna) niezłe artykuły/felietony.
Nigdy nie czytaywałem "Przeglądu..." codziennie, ale ten raz czy dwa w tygodniu zawsze mi się zdarzało.
Niedawno zauważyłem, że "Przegląd..." czyta mi się zdecydowanie gorzej. Na początku myślałem, że po prostu przeszkadza mi nowa szata graficzna, której zmiana miała miejsce kilka miesięcy temu (po co zmieniać coś, co jest dobre?), ale szybko porzuciłem tę myśl. Tu chodziło o coś więcej. "Przegląd..." zwyczajnie się zepsuł. Pojawiło się w nim dużo więcej polskiej ligi, a felietony - delikatnie mówiąc - straciły na wartości.
Zastanawiałem się skąd taki nagły spadek jakości, aż wreszcie spojrzałem na stopkę. Próżno tam szukać nazwisk Kołtonia, czy też Lepy; nowym naczelnym jest niejaki pan Adamczyk, zaś sam "PS" wszedł w skład koncernu Axel Springer.
Kołtonia można lubić lub nie, ale "Przegląd..." pod jego wodzą trzymał pewien poziom. Jasne - nie pozbawiony był błędów (pamiętna wkładka-wpadka :? o Juve, a raczej o Bońku...), ale dało się to czytać. Dziś jest inaczej. Wciąż zdarza mi się go czytać i za każdym razem, gdy to robię mam poczucie, że właśnie wyrzuciłem w błoto 2 złote. Szkoda, bo to wielce zasłużony dla polskiej prasy tytuł.
Jak Wy zapatrujecie się na nowy "PS"? Co sądzicie o zmianach?




P.S. Próbka możliwości naczelnego


Obrazek


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
marcinek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2003
Posty: 1197
Rejestracja: 04 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 22 kwietnia 2008, 13:30

faktycznie za taki kawalek tekstu to ten pan nie powinien pracowac w tak prestizowej gazecie ;P


Stefano Tacconi o pseudokibicach: "Szkoda, że czyjeś starania, by zrobić coś dla sportu są niszczone przez bandę idiotów..."
Venomik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lipca 2005
Posty: 1980
Rejestracja: 20 lipca 2005

Nieprzeczytany post 22 kwietnia 2008, 13:48

O kurde :shock:

Tak żałosnego tekstu dawno nie czytałem. Przyznaję, że nie czytam gazet sportowych zbyt czesto, ale kilka numerów w ręce nie wpadło. Dla mnie za coś podobnego zwykły redaktor wyleciałby z pracy.


Dirty mind
mnowo

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 7470
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 22 kwietnia 2008, 13:50

Dobrze, że tata Cristiano ma bardzo rozsądne poglądy polityczne. To przekonało mnie już w pełni co do geniuszu piłkarza i piękna jego Cristianików.


Kamil_on

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 sierpnia 2006
Posty: 838
Rejestracja: 24 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 22 kwietnia 2008, 13:53

Łukasz pisze:

P.S. Próbka możliwości naczelnego


Obrazek
Ten artykuł nie nadaje się nawet na papier toaletowy. Daje sobie głowę uciąć , że napisałbym znacznie lepszy tekst mimo tego, że nie mam wielkich uzdolnień. Oto co mi się nie podoba w tym "artykule":

:puck: Faworyzowanie ManUtd. Dobra... być może ManUtd jest obecnie najlepszym klubem na świecie, ale żaden redaktor nie powinien umieszczać swojej opinii na łamach prasy. Jak chce się określić, to proponuje założenie blooga(u).

:puck: "...nudna jak Formuła 1 " - bez komentarza. Mnie nudzi golf, ale nigdy nie napisałbym takich słów do osób, które są zwolennikami tego sportu. Jak już mówiłem: swoje poglądy pisze się na forum lub bloogu.

:puck: Zaje... argumenty: gra w ManUtd i nosi nazwisko na cześć byłego prezydenta USA. Rzeczywiście, te dwie zalety sprawiają że C.Ronaldo jest niesamowity :doh:


"Przejście do Juventusu, klubu, w którym pracuje się najciężej na świecie, to był wielki postęp. Wspiąłem się na poziom, którego nie osiągnąłbym nigdzie indziej" - Zinedine Zidane
Radek_88

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 stycznia 2005
Posty: 2351
Rejestracja: 22 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 22 kwietnia 2008, 15:13

Przeciez i tak o wielkosci CR7 decyduje mimika twarzy, to w koncu najwazniejsze :happy: Nie technika, szybkosc, ani gra, ale wlasnie mimika...

Naprawde zalosny artykul..


Sapo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 lipca 2006
Posty: 1281
Rejestracja: 15 lipca 2006

Nieprzeczytany post 22 kwietnia 2008, 15:17

Ha ha ha nawet moj kumpel - kibic Man Utd wysmial ten artykul :D dawno sie tak nie usmialem :D


tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 22 kwietnia 2008, 15:41

też dość dawno nie czytałem Przeglądu i powiem ze po tym co tu dzisiaj przeczytalem nie mam zamiaru juz go kupywac.. szkoda pieniedzy

jak mozna twierdzic ze CR jest najlepszym piłkarzem w Europie bo "nikt tak jak on nie umie nabierać sędziów, symulować kontuzji i prowokować rywali..". naprawde żałosne jak mozna pochwalac takie rzeczy na łamach prasy - i to w dodatku bedac naczelnym

szkoda słow na takie rzeczy..


Obrazek
drozdi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 marca 2007
Posty: 1412
Rejestracja: 06 marca 2007

Nieprzeczytany post 22 kwietnia 2008, 16:00

Od razu widać komu kibicuje ten pan... czesto gdy odwiedzałem dziadka przeglądałem różne gazety sportowe nie majace taiego prestiżu jak "PS" i nigdy nie widziałem czegoś aż tak żałosnego...

zdecydowanie najsłabszy tekst jaki czytałem...
Łukasz pisze: Wciąż zdarza mi się go czytać i za każdym razem, gdy to robię mam poczucie, że właśnie wyrzuciłem w błoto 2 złote.
za to ja już nie wezme w ręce tej gazety...


olecki1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 grudnia 2007
Posty: 236
Rejestracja: 29 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 22 kwietnia 2008, 16:04

Po tym tekscie już nigy nie kupię tej gazety. Wolę przeczytać wiadomości w necie, a nie tracić czas na tak żałosne teksty. A ten pan powinien już szukać sobie nowej pracy.


Obrazek
Niasty

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2008
Posty: 815
Rejestracja: 20 stycznia 2008

Nieprzeczytany post 22 kwietnia 2008, 16:17

Ten felieton był dodatku o Euro nie w samym przegladzie,ale swoją drogą rzeczywiscie żenada,ale nie dziwota bo ten pan pracował kiedys(o ile sie nie myle)w najgorszym polskim brukowcu czyli gazecie "Fakt"


Obrazek
losbond

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 maja 2006
Posty: 219
Rejestracja: 08 maja 2006

Nieprzeczytany post 22 kwietnia 2008, 16:18

Nigdy nie zdazylo mi sie czytac "PS" i po tym tekscie to na bank sie nie zmieni. To "cos" to jedna, wielka MASAKRA :doh: . Jak to przeczytalem to nie wiedzialem czy smiac sie czy plakac :/ . Alex Springer wie cos o tworzeniu poczytnej prasy o ugruntowanej wysokiej renomie :rotfl: ...


Spotkajmy się o czwartej tak jak zwykle na ławce na Corsa Re Umberto.
Che Juventus!
mateo369

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lutego 2006
Posty: 1861
Rejestracja: 18 lutego 2006

Nieprzeczytany post 22 kwietnia 2008, 16:22

Łukasz pisze:"Przegląd..." zwyczajnie się zepsuł. Pojawiło się w nim dużo więcej polskiej ligi
kiedyś PS był jedyną gazetą którą czytałem od pierwszej a nie ostatniej strony, teraz nawet to się zmieniło bo o lidze polskiej poprostu nie lubię czytać no ale cóż począć w końcu mieszkamy w Polsce :roll:
Łukasz pisze:Wciąż zdarza mi się go czytać i za każdym razem, gdy to robię mam poczucie, że właśnie wyrzuciłem w błoto 2 złote. Szkoda, bo to wielce zasłużony dla polskiej prasy tytuł.
to w poniedziałki, na tygodniu wyrzucasz jedynie 1,80 zł :P

a co do tego arykułu o boskim ronaldo - kiedyś kiedyś gdy jeszcze zdarzało mi się przeglądać bravo sport jestem pewny ze zdarzały się tam teksty na wyższym poziomie, trzeba podkreślić ze rzadko ale się zdarzały


"Freddy believes if a fridge falls in front of you, it's your job to get out of its way. I believe it's the fridge's job to get out of mine." - Frank Underwood
Swider10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2005
Posty: 806
Rejestracja: 27 lipca 2005

Nieprzeczytany post 22 kwietnia 2008, 16:35

zal.pl tak to mozna nazwać nic bardziej idiotycznego NIGDY nie czytałem (bynajmniej sobie nie przypominam) Jak mozna wogle cos takeigo wydrukować i poźniej sprzedawać ludzią... bez komentarza.


"Pozytywne rezultaty to coś wspaniałego , ale istnieje coś większego: móc powiedzieć, że jest się kibicem Juventusu i być z tego dumnym."

"Dla tych barw niektórzy stracili swe życie"
Tasak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 kwietnia 2005
Posty: 435
Rejestracja: 08 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 22 kwietnia 2008, 16:53

Powiem tak. Przed przeczytaniem samego artykułu przeczytałem cały temat, i pomyślałem sobie, że nie może być tak źle... A okazuję się, że to faktycznie stoi na takim poziomie, jak raczyliście wszyscy napisać. Po prostu żenujące. Ja kupuję PS tylko w poniedziałki bo mam nudne lekcje, a coś robić trzeba, i to głównie ze względu na to, że chce mieć wszystkie wyniki w jednym miejscu bo typowo bukmacherskie tygodniki, "Tylko Piłka" i "Poradnik Kibica" Wychodzą we wtorek i środę. No co do Pana Adamczyka trudno sie dziwić, temu jaki poziom prezentuje, faktycznie tak jak pisał Niasty był szefem działu sportowego dziennika FAKT.

"Jacek Adamczyk został nowym redaktorem naczelnym Przeglądu Sportowego, który od piątku wydawany jest przez Axel Springer Polska.
Jacek Adamczyk od blisko dwóch lat był zastępcą redaktora naczelnego Faktu. Wcześniej kierował działem sportowym w gazecie. Adamczyk na stanowisku naczelnego Przeglądu Sportowego zastąpił Romana Kołtonia.
Zastępcami Adamczyka w Przeglądzie Sportowym zostali: Krzysztof Świercz (wcześniej m.in. szef działu sportowego i politycznego w Fakcie) oraz Waldemar Lodziński (wcześniej m.in. były szef Tempa).

News z dnia 02.11.2007

PS
Dowody :rotfl:
http://www.plotek.pl/plotek/1,78649,4026845.html

Uwaga Kimi! Pod żadnym pozorem nie wchodź na ta stronę, są tu treści przeznaczone dla osób dorosłych, i możesz poczuć sie zgorszony!!!


ODPOWIEDZ