Jakiego Polaka widzielibyście w Juve?

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 08 września 2011, 15:30

stahoo, daj już spokój z tym ItalJuve ;P To jest przesada, żeby kibice takiego klubu jak Juventus mieli za złe stawianie na Włochów.

Szczęsny by się nadawał, ale żaden szanujący się klub nie sprzedaje bardzo młodego i bardzo zdolnego bramkarza, który jest już podstawowym zawodnikiem zespołu. Trzeba by rozbić bank.


Kubba

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2006
Posty: 1576
Rejestracja: 27 lipca 2006

Nieprzeczytany post 08 września 2011, 15:33

Szczęsny to obecnie bardzo dobry bramkarz co udowodnił w meczu z Niemcami. Talent ogromny, jeszcze się chłopak rozwinie i może stać najlepszym.

Także chciałbym zobaczyć Wojtka w Juve jako następce Buffona, bo wszelkie predyspozycje do tego chłopak ma, ale... Czy sam Szczęsny chciałby zamienić średni Arsenal z najlepszej ligi na świecie, na średni Juventus czwartej ligi globu...?


deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 08 września 2011, 15:40

Ouh_yeah pisze:stahoo, daj już spokój z tym ItalJuve ;P To jest przesada, żeby kibice takiego klubu jak Juventus mieli za złe stawianie na Włochów.
De Cegllie, Palladino, Paro, Grosso. Dzięuję, dobranoc.
Ouh_yeah pisze:Szczęsny by się nadawał, ale żaden szanujący się klub nie sprzedaje bardzo młodego i bardzo zdolnego bramkarza, który jest już podstawowym zawodnikiem zespołu. Trzeba by rozbić bank.
Buffon, jak do nas przychodził mial 23 ;) Ale nie mamy nikogo, na miarę Zizou, kogo można by sprzedać. Bo Zezol to jednak nie ta klasa :smile:


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
@D@$

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 kwietnia 2004
Posty: 2566
Rejestracja: 02 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 08 września 2011, 15:46

zahor pisze:Najbardziej ulozony ?? Chyba pomylil Ci sie z grzecznym chlopczykiem Fabianskim. Szczesny to niewyparzona geba, ma to po ojcu. Nie pamietasz jak sie awanturowal, ze Wenger nie daje mu dostatecznie duzo szans (a mial wtedy chyba z osiemnascie lat i zero doswiadczenia)? Zapomniales juz jak bedac trzecim czy czwartym bramkarzem wprost krytykowal swoich starszych kolegow mowiac, ze maja problemy z podstawami bramkarskiego rzemiosla? Poki co trafial na odpowiednich ludzi i jakos mu sie upieklo, ale jak np. podpadnie Smudzie, ktory jest msciwy, to zebysmy sie nie zdziwili jak nie dostanie powolania na Mistrzostwa Europy. Albo przynajmniej obejrzy je z lawki. Frankowski za Janasa tez palnal o jedno zdanie w wywiadzie za duzo i do Niemiec nie pojechal.
Tego nie pamiętam, za to pamiętam jak po meczu z Niemcami powiedział (wiele nie musze pamiętać, wczoraj to było :) ) że nie czuje się bohaterem, że miał farta i tyle, ale kto wie, może się zgrywał. Inna rzecz, że fakycznie Di Natale prowokował przed karnym, cóż. Wolę go niż Kuszczaka, który przy każdym wywiadzie mówi jakie to ma świetne relacje z Fergusonem i "lada dzień" będzie pierwszym bramkarzem :) Za Janasa tez marudził, że nie jest pierwszym bramkarzem na mundialu...
Aha, Frankowski nie został w domu za jakiś wywiad, ale z tego powodu, że przez rok gola nie strzelił, taki szczegół. Z resztą Leo go tuż po mundialu powołał raz i już potem nigdy.
Co by nie powiedzieć, Szczęsny ma ostatnio swoje 5 minut, kilka świetnych występów, dobrze się ustawia, poprawnie interweniuje, oby jak najdłużej.
deszczowy pisze:
Ouh_yeah pisze:stahoo, daj już spokój z tym ItalJuve ;P To jest przesada, żeby kibice takiego klubu jak Juventus mieli za złe stawianie na Włochów.
De Cegllie, Palladino, Paro, Grosso. Dzięuję, dobranoc.
Faktem jest, że połowa forumowiczów marudzi na Włochów, a te nazwiska co wymieniłeś, to jeszcze nie powód by Włochów nie kupować. Że tak odbiję piłeczkę: Quagliarella, Matri, Pirlo, Chiellini, Barzagli + Rossi nad którym ludzie ostatnio "fapali"


Bartek88

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2009
Posty: 1289
Rejestracja: 09 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 08 września 2011, 16:24

Kubba pisze:Szczęsny to obecnie bardzo dobry bramkarz co udowodnił w meczu z Niemcami. Talent ogromny, jeszcze się chłopak rozwinie i może stać najlepszym.

Także chciałbym zobaczyć Wojtka w Juve jako następce Buffona, bo wszelkie predyspozycje do tego chłopak ma, ale... Czy sam Szczęsny chciałby zamienić średni Arsenal z najlepszej ligi na świecie, na średni Juventus czwartej ligi globu...?
Szczesny jak patrze na jego interwencje to przypomina mi Buffona 6 lat temu, a On ma dopiero 21 lat.
Pozatym za jakies dwa lata bedzie sens sprowadzania kogos na zastepstwo Buffona, albo daj boze dluzej, a wtedy mozemy byc spowrotem na szczycie ;]





KLIK ==>www
Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 08 września 2011, 16:56

deszczowy pisze:De Cegllie, Palladino, Paro, Grosso. Dzięuję, dobranoc
Nie sprawdzić się może tak samo Brazylijczyk za którego płacisz 25 baniek i dajesz mu jeden z najwyższych kontraktów w klubie. Nie, nie pije do nikogo konkretnego.
Panowie powyżej przynajmniej kosztowali grosze albo wcale.


stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 08 września 2011, 17:34

IGI pisze: Skoro, Ty jako forumowicz masz prawo krytykowac naszych zawodnikow, dlaczego bramkarz nie moglby wypowiadac sie niepochlebnie na temat innego bramkarza?
On to mówił będąc juz powołanym, czy jeszcze nie, fapiąc po debiucie przeciwko United? Jeśli ta 2 wersja to ok, jeśli krytykował kumpla z drużyny to...
Ouh_yeah pisze:stahoo, daj już spokój z tym ItalJuve ;P To jest przesada, żeby kibice takiego klubu jak Juventus mieli za złe stawianie na Włochów.
Och, ja nie mam nic przeciwko Włochom, gdyby ta repra była obecnie topowa w Europie, byłoby to świetne wyjście. Ale nie jest ;)
Szczęsny by się nadawał, ale żaden szanujący się klub nie sprzedaje bardzo młodego i bardzo zdolnego bramkarza,
Juve Van der Saara? :prochno: Tak wiem, wyciałem z kontekstu.


Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 08 września 2011, 19:26

Moim zdaniem, charakter Szczęsnego to jeden z jego atutów, a w zrobieniu naprawdę wielkiej kariery mogą mu przeszkodzić tylko kontuzje. Ostatnio jego sportową klasę docenili nie tylko kibice Arsenalu, ale również Oliver Kahn: "Premier League. Wojciech Szczęsny piłkarzem miesiąca w Arsenalu". Chętnie zobaczyłbym go w Juventusie jako następcę Buffona.


Obrazek
Giacobbneri

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 czerwca 2007
Posty: 348
Rejestracja: 12 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 08 września 2011, 19:30

Wydaje mi się, że zarówno Juventusu nie stać na Szczęsnego ani sam Wojtek nie chciałby przejść do Turynu.

Wydaje mi się, że skoro w Juve na obronie grają De Ceglie na lewej i Bonucci na środku to podobny poziom mogliby zapewnić ich polscy odpowiednicy : Wawrzyniak i Głowacki
:C


Ouaresma, Benzema, Van Der Vaart i Huntelaar - takie rzeczy tylko w FM-ie !

Marnotta gdzie te transfery ? Delneri gdzie ta piękna gra ?

Moggi wróć !!! Lato 2011 już niedługo !!!
YaSq

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 240
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 02 października 2011, 02:33

Ja bym chcial zobaczyc 2 Polakow w Juve. Pierwszy to Wojtek Szczesny, ktory ma szanse stac sie najlepszym bramkarzem swiata. Drugi to Robert Lewandowski. Idealnie by sie nadawal jako cofniety napastnik. Mega, mega kreatywny, do tego silny, swietnie grajacy tylem do bramki. Problemy ma tylko z wykonczeniem jednak mysle ze to tylko kwestia czasu. Oby tylko jemu tez nie przytrafila sie zadna kontuzja a bedzie b. dobrze 8)


"Gwizdy z trybun? Jeszcze trochę i będą nam bić brawo" L. Del Neri
Mate.G

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 września 2011
Posty: 1252
Rejestracja: 10 września 2011

Nieprzeczytany post 05 października 2011, 11:36

Lewandowski ostatnio Hat Trick i asysta 4:0 wygrana :)
Na pewno bym się ucieszył gdyby trafił do Juve lecz wątpię w to :prochno:

Życzę mu jak najlepszej kariery :D


fazzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2006
Posty: 2769
Rejestracja: 16 maja 2006

Nieprzeczytany post 05 października 2011, 13:01

Obecnie chyba tylko Szczęsny prezentuje poziom odpowiedni do gry w Juve.


Pavel Nedved pisze:"Juve ponownie jest nieprzyjemne? Mam nadzieję, nie interesuje mnie bycie miłym, tylko zwycięskim"
deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 05 października 2011, 13:20

^FAZZI^ pisze:Obecnie chyba tylko Szczęsny prezentuje poziom odpowiedni do gry w Juve.
Bo Piszczek miał jeden gorszy mecz w lidze...? :roll:


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
fazzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2006
Posty: 2769
Rejestracja: 16 maja 2006

Nieprzeczytany post 05 października 2011, 13:27

deszczowy pisze:
^FAZZI^ pisze:Obecnie chyba tylko Szczęsny prezentuje poziom odpowiedni do gry w Juve.
Bo Piszczek miał jeden gorszy mecz w lidze...? :roll:
Nie przesadzajmy z tym Piszczkiem. Wiem ze jest dobry nawet bardzo, ale to Szczęsny może być world class.


Pavel Nedved pisze:"Juve ponownie jest nieprzyjemne? Mam nadzieję, nie interesuje mnie bycie miłym, tylko zwycięskim"
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7315
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 05 października 2011, 13:31

to że jest lepszy niż Grygera nie musi od razu oznaczać, że się nadaje...


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
ODPOWIEDZ