Pierwsze powołania na Finlandię!!

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ
zoff

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 3523
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 14 stycznia 2008, 21:51

Selekcjoner reprezentacji Polski, Leo Beenhakker wysłał pierwsze powołania do kadry na towarzyskie spotkanie z Finlandią, które ma odbyć się 2 lutego na Cyprze.

Wszystkie powołania mają zostać ogłoszone oficjalnie w najbliższy czwartek.

Powołanie na mecz z Finlandią otrzymali:

Bramkarze: Mariusz Pawełek (Wisła Kraków).

Obrońcy: Grzegorz Bartczak (Zagłębie Lubin), Marcin Kuś (Korona Kielce), Jakub Wawrzyniak (Legia Warszawa), Adam Kokoszka (Wisła Kraków), Mariusz Pawelec, Michał Pazdan (obaj Górnik Zabrze)

Pomocnicy: Łukasz Garguła (PGE GKS Bełchatów), Kamil Grosicki (Legia), Michał Goliński, Wojciech Łobodziński (obaj Zagłębie Lubin), Piotr Brożek, Marek Zieńczuk (obaj Wisła Kraków)

Napastnicy: Paweł Brożek (Wisła Kraków), Dawid Nowak (PGE GKS Bełchatów), Tomasz Zahorski (Górnik Zabrze)

Ponadto do "Białej Gwiazdy" dotarło powołanie na kolejne spotkanie kadry Leo Beenhakkera 6 lutego z Czechami. Otrzymał je obrońca krakowskiego klubu, Dariusz Dudka.

http://www.pilkanozna.pl

No i pierwsze selekcje w roku 2008 mamy już za nami. Osobiście dziwi mni brak w kadrze chociażby Rafała Murawskiego czy Adriana Sikory, ale Leo ma to do siebie, że już nie raz nas zaskakiwał. Cieszę się natomiast, iż w kadrze znalazło się miejsce dla Marka Zieńczuka, obawiałem się, iż po słabych 45 minutach w meczu z Węgrami Beenhakker odpuści już go sobie. Co wy na to??
Ostatnio zmieniony 15 stycznia 2008, 16:53 przez zoff, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
drozdi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 marca 2007
Posty: 1412
Rejestracja: 06 marca 2007

Nieprzeczytany post 14 stycznia 2008, 23:42

No i pierwsze selekcje w roku 2007 mamy już za nami.
przepraszam ale mamy rok 2008 ;)

tylko jeden bramkarz?? to oznacza brak rywalizacji na treningach na zgrupowaniu...


Obrazek
Venomik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lipca 2005
Posty: 1980
Rejestracja: 20 lipca 2005

Nieprzeczytany post 14 stycznia 2008, 23:49

To tylko polska liga... reszta w czwartek ;)
Wszystko w tresci


Dirty mind
deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 15 stycznia 2008, 00:44

Wylgąda to całkiem ciekawie. Szczególnie ciekaw jestem, co pokażą Zieńczuk, Brożek i Garguła. Zastanawia mnie natomiast trochę powołanie Kusia. Jakoś nie mam do niego przekonania. Ni pies, ni wydra. Oby talentem błysnął Grosicki. I Kokoszka!


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
ODPOWIEDZ