Duma (Wielko)Polski

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 13 stycznia 2008, 14:41

"Nadzieja umiera ostatnia"
Odlewowi kibicuję od momentu, kiedy dowiedziałem się o istnieniu HKS-u, czyli od jakichś dwóch lat. Staram się w miarę regularnie odwiedzać stronę tego "najlepszego polskiego klubu piłkarskiego". Losy Kabana (megagwiazdy), Grupskiego (zawsze solidnego prawego pomocnika), Larssona (nieustannie balanującego między pierwszą jedenastką i ławką; na moment znienawidzonego przez kibiców i nazwanego - pogardliwie: Janem Andrzejewskim - gdy obciął wyróżniające go dready), Pelego (kapitana; nie odszedł do Lasu Puszczykowo, gdy ten chciał go kupić za skrzynkę wódki ), Sławka (skrzydłowego ze Szczecina, który swego czasu potrafił będąc na boisku przyswajać prawo rzymskie), Rosoła (którego nie przejdziesz, bo ciężko go obiec; zakończył karierę), Wiwacza (którego przejdziesz, ale i tak nic Ci to nie da, bo zostaniesz wycięty), Szafira (łowcy karnych, za to, że Odlew "całkowicie spełnia jego ambicje) i reszty (przepraszam za tą "resztę", ale zawodników, obecnych i byłych ('legend') jest wiele...) są naprawdę fascynujące.

juveni pisze: A tak troszke poważniej musze powiedzieć, że Ci ludzie zaimponowali mi swoim podejściem do świata
Mi też; sam podejście owo podzielam.

P.S. Polecam szczególnie relacje i fotorelacje z meczów :lol: .

[A tak w ogóle w Wyborczej można natknąć się na artykuły duetu Grupa/Leśniowski].


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
ODPOWIEDZ