Serie A (18): Catania 1-1 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Pajo1906

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 maja 2007
Posty: 349
Rejestracja: 23 maja 2007

Nieprzeczytany post 12 stycznia 2008, 11:20

Obrazek - Obrazek


[LIVE][AVI][HQ] Obrazek



Obrazek
Sonyr

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 stycznia 2008
Posty: 2
Rejestracja: 06 stycznia 2008

Nieprzeczytany post 12 stycznia 2008, 11:47

Czemu w przewidywanym składzie Juve nie ma Trezeguet'a...?? :think: :think: :think: :think:


FORZA JUVE....Trezegol RULEZ...;D najlepszy napastnik na swiecie...
mesju

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 kwietnia 2005
Posty: 1568
Rejestracja: 10 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 12 stycznia 2008, 12:53

Sonyr pisze:Czemu w przewidywanym składzie Juve nie ma Trezeguet'a...?? :think: :think: :think: :think:
nabawił się urazu mięśni i jego występ jest niepewny. Dlatego w przewidywalnym składzie go brakuje


stanisz11

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 stycznia 2008
Posty: 1
Rejestracja: 12 stycznia 2008

Nieprzeczytany post 12 stycznia 2008, 15:33

jezeli ine bedzie sie wygrywalo tkich meczy to mozna zapomniec o mistrzostwie 8) bapewno wygramy FORZA JUVE!!


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 12 stycznia 2008, 15:39

Nasze ostatnie mecze (oprócz z Lazio) były bardzo nudne, a mimo to mocno się stęskniłem za kopaną we Włoszech.
Życzyłbym sobie, żeby ten mecz był meczem Tiago. Nie żadnego Alexa, Nedveda czy Buffona. Niech Tiago wystąpi w spotkaniu i pokaże swoją wartość, jestem już zniesmaczony tą ciągłą telenowelą.
Mecze Catanii u siebie:

Calcio Catania - Genoa CFC 0 : 0
Calcio Catania - ACF Fiorentina 0 : 1
Calcio Catania - Empoli FC 1 : 0
Calcio Catania - AS Livorno Calcio 1 : 0
Calcio Catania - UC Sampdoria 2 : 0
Calcio Catania - Atalanta Bergamo 1 : 2
Calcio Catania - US Citta di Palermo 3 : 1
Calcio Catania - Udinese Calcio 2 : 0

Jeśli spodziewamy się strzelaniny, to raczej nie w tym meczu. Juventus musi poprawić passę zwycięstw na wyjeździe, a Catania jest dość ciekawym zespołem. Sądzę, że mecz może być podobny do spotkania ze Sieną.
To nasz pierwszy wypad na Sycylię w tym sezonie. Nie spaprajmy tego :P


kubica

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 sierpnia 2007
Posty: 4
Rejestracja: 01 sierpnia 2007

Nieprzeczytany post 12 stycznia 2008, 15:43

mecz na pewno bedzie trudny, bo Catania ma niezle statystyki gier u siebie. Mimo to mysle, ze sobie poradzimy. Jesli chce sie myslec o mistrzostwie takie mecze trzeba wygrywac. Licze na 0:2 i dobry wystep Tiago :-D


Szymek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2004
Posty: 1406
Rejestracja: 19 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 12 stycznia 2008, 16:16

Dzisiejszy mecz, jak chyba wszystkie w tym sezonie, będzie oczywiście transmitowany na www.bet365.com, mam nadzieję, że jakość jak zawsze będzie świetna.

Catania do łatwych przeciwników nie należy. Oby przerwa świąteczno-noworoczna nie spowodowała jakiegoś rozluźnienia w naszych szeregach, bo rywala zlekceważyć nie możemy, inter gonić trzeba...


Conrad JUVE

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2006
Posty: 294
Rejestracja: 04 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 12 stycznia 2008, 16:43

mesju pisze:
Sonyr pisze:Czemu w przewidywanym składzie Juve nie ma Trezeguet'a...?? :think: :think: :think: :think:
nabawił się urazu mięśni i jego występ jest niepewny. Dlatego w przewidywalnym składzie go brakuje
tu jest aktualizacja skladu : http://www.gazzetta.it/Calcio/SerieA/Squadre/Juventus/

tylko nie wiem czemu na prawej pomocy gra Nocerino :doh: wedlug mnie on tam nie pasuje na prawej obronie powinien zagrac Zdenek a na pomocy Hasan i by byla gitara a tak nie do konca jestem pewny tego ustawienia z Nocerino na prawej :think:


NA ZAWSZE JUVENTINO !!!
Szymek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2004
Posty: 1406
Rejestracja: 19 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 12 stycznia 2008, 16:48

A mi się to ustawienie podoba, chodzi mi o prawą stronę. Oczywiście nie jest to gra klasycznym skrzydłowym, bo brakuje nam Camora, jednak nie funkcjonuje to źle jak się może wydawać. Nocerino biega i walczy wszędzie, nie gra przy linii jak skrzydłowy. Hasan gra dobrze w obronie i bardzo często się podłącza się do akcji ofensywnych, wchodzi na prawe skrzydło, a tam ma wolne miejsce ponieważ zostawia je mu Antonio. Wszystko się kończy na tym, że Nocerino jest wszędzie, a Hasan biega po całej prawej stronie. Graliśmy tak w ostatnim meczu.


Patrol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 lipca 2005
Posty: 269
Rejestracja: 05 lipca 2005

Nieprzeczytany post 12 stycznia 2008, 21:01

Gol dla Catani,ktorego nie powinno byc bo Spinesi byl na spalonym.
W dodatku mielsmy okazje gdy Alex byl 1 na 1 ale sedzia podniosl chorągiewke i sie pomylil...sam nie wiem co o tym myslec :think:


Desant.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 maja 2007
Posty: 421
Rejestracja: 01 maja 2007

Nieprzeczytany post 12 stycznia 2008, 21:05

Wiem,że to dopiero 30 minut gry, ale nie zapowiada się najlepiej.Szybko stracona bramka i do tego brak pomysłu-zupełny brak pomysłu. :?

Ja mam tylko nadzieje, że mimo wszystko nasi chłopcy się przełamią i wygrają dla nas to spotkanie.Jestem wielkim optymistą i wieże w zwycięstwo do ostatniego gwizdka.Więc jeszcze wszystko się morze zdarzyć.


~LoKeR~

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 stycznia 2007
Posty: 40
Rejestracja: 23 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 12 stycznia 2008, 21:20

zupełna bezradność w ataku... robią co mogą ale nie ma wykończenia... jeszcze cały czas faule na Del Piero... A Tiago niestety na razie nic nie pokazał...


hijjawi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 października 2007
Posty: 125
Rejestracja: 06 października 2007

Nieprzeczytany post 12 stycznia 2008, 21:20

1-0 Spinesi (Min 15)
Click Here For Video


mati888

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2007
Posty: 687
Rejestracja: 16 września 2007

Nieprzeczytany post 12 stycznia 2008, 21:23

Oby w drugiej połowie Alex zaczął strzelać z tych wolnych, bo teraz, to głównie dośrodkowuje :/ chociaż...strzał też mu do końca nie wyszedł... wierzę w wynik 1-3, ale będzie bardzo ciężko...oby Ranieri nimi mocno wstrząnął...bo może być nienajlepiej...


'Czasem lepiej nic nie mówić i sprawiać wrażenie głupiego niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości'
Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 12 stycznia 2008, 21:23

Pocieszam się tym że drugie połowy mamy zazwyczaj lepsze.
Cały zespol gra na razie jedno wielkie dno. Hasan probuje ale i tak nasza prawa strona jest masakrowana, to co Vargas i Mascara robią z naszej obrony to jest parodia. Legro zawalił przy golu, olał Spinesiego i takie są efekty, wynik jak najbardziej zasłużony, Catania stanowi kolektyw, walczą, wspierają się a my ... indywidualne przebłyski i długa piłka na aferę tak to wygląda, oczywiście sędzia musiał nas ograbić ze spalonego a co za tym idzie z karnego ktory byłby podyktowany gdyby nie sędzia liniowy. Iaquinta na boisko za Tiago, Nocerino do środka i reszta raczej bez zmian, ale wszystko leży w guście Ranieriego, ufam mu gdyż wielokrotnie przekonał mnie o swoim fachu. Teraz szczerze wam powiem iż wierzę w zwycięstwo ale remisem bym nie pogardził i brałbym go w ciemno. :whistle:

FORZA JUVENTUS!
Ostatnio zmieniony 12 stycznia 2008, 21:24 przez Vincitore, łącznie zmieniany 1 raz.


Zablokowany