Dexter [NOWA SONDA]

Wszystko co nie związane z Juventusem i sportem. Aktualne wydarzenia ze świata polityki, muzyki i kina.
ODPOWIEDZ

Który sezon Dextera był najlepszy?

Czas głosowania minął 16 stycznia 2010, 11:22

1
3
19%
2
7
44%
3
0
Brak głosów
4
6
38%
 
Liczba głosów: 16
steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 11 września 2008, 13:25

Trzeba odkopać ten temat bo Dexter powraca/powrócił :wink:

Premiera ma dopiero nastąpić, ale na necie jest już pierwszy odcinek ( preair ). Oglądał ktoś?
Ja dziś obejrzałem i przyznam, że na mojej twarzy znów pojawił się ten uśmiech który towarzyszył mi przy oglądania poprzednich sezonów Dextera 8)

Dexter wraca w moim rankingu seriali na swoje należyte miejsce. Absolutnie najlepszy serial pod słońcem :wink:
spojleros pisze:Dexter tatą? :smile:


Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 11 września 2008, 14:44

Jakby na to nie patrzeć drugi odcinek na pewno nie wyjdzie w preair. Zatem wolę poczekać jeszcze te 2,5 tygodnia i potem oglądać na bieżąco. Na pewno będzie się działo. Coś mojej klasyfikacji najlepszych seriali brakuje zdecydowanego lidera. :D


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
Nevermind

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 czerwca 2008
Posty: 1133
Rejestracja: 20 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 11 września 2008, 15:38

Ja Dextera wlasnie sciagnelem i za chwile obejrze.
Pozniej napisze swoje refleksje dotyczace nowego odcinka.

Sporo czekalem na ta chwile.. Dexter to obecnie najlepszy serial jaki ogladalem :wink:

Obejrzalem. O fabule odcinka nie bede pisal. Nie lubie bawic sie w "widmo cytaciki" :wink: .

Pierwszy odcinek zaskoczyl mnie pozytywnie. Znowu zobaczylem fantastycznie grajacego glownego bohatera, muzyke oddajaca klimat serialu i nowe przygody.

Musze to otwarcie przyznac. To najlepszy film ukazywany w czasie terazniejszym.


Moze ktos wyprowadzi mnie z bledu?
Mysle, ze nie.. 8)
Ostatnio zmieniony 11 września 2008, 21:17 przez Nevermind, łącznie zmieniany 1 raz.


Venomik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lipca 2005
Posty: 1980
Rejestracja: 20 lipca 2005

Nieprzeczytany post 11 września 2008, 21:16

preair - o to znaczy?


Dirty mind
pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 11 września 2008, 21:19

Odcinki, które wyciekły do sieci przed premierową emisją w TV


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 12 września 2008, 10:23

Juventino90 pisze:Obejrzalem. O fabule odcinka nie bede pisal. Nie lubie bawic sie w "widmo cytaciki" :wink: .
Leń !! :smile: Wysil się trochę :lol:
Juventino90 pisze:Pierwszy odcinek zaskoczyl mnie pozytywnie.
Dla mnie żadne zaskoczenie. Dexter zawsze był genialny :prochno:
Juventino90 pisze:Moze ktos wyprowadzi mnie z bledu?
Mysle, ze nie.. 8)


No ja Cię napewno z błędu wyprowadzać nie będę :wink:

Martin ja bym nie dał rady czekać wiedząc że Dexter już krąży po sieci. A co Ci szkodzi? Warto obejrzeć :wink:


Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 12 września 2008, 11:44

Na razie rozkoszuję się czekaniem. To też ma swoje pozytywy :D


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 16 września 2008, 08:59

No i wreszcie obejrzałem sobie pierwszy odcinek. Ahhh... co za rozkosz. Warto było czekać. Szkoda tylko, że teraz trzy tygodnie na drugi odcinek.
Dexter 3x01 pisze:
Trzeba przyznać, że rozpoczęło się spokojnie, aczkolwiek zaskakująco. Już myślałem, że na rozgrzewkę scenarzyści podadzą nam na tacy kolejną ofiarę a tu proszę, Dexter zabija "spontanicznie" i bez planu. Przez chwilę mu się to spodobało, ale widać, że dręczyły go wyrzuty. Na szczęście Oscar Prado nie jest taki czysty jakby się wydawało. Zdaje sobie sprawę z tego nawet Miguel. Co więcej Dexter przechodzi nad tym do porządku dziennego i w ostatniej scenie wspomina o "własnym kodeksie". Co to oznacza dla serialu? Mam nadzieję, że kolejną dawkę emocji. I mam nadzieję, że Dexter wróci do swojej mrocznej postaci z pierwszej serii bo jakoś go nie widzę w roli ułożonego ojca rodziny? A może w tym cały sekret? Ile razy już słyszeliśmy, że "taka spokojna rodzina, a ojciec okazuje się mordercą". Czyżby tędy droga?
No i końcówka... Dexter tatą. Ale przecież można było przewidzieć. W całym odcinku się częściej "mizdrzyli" niż przez całe dwie ostatnie serie. Każdy dorosły wie czym to "grozi" :whistle:

Czy ktoś może wie czy sezon 3. jest oparty na postawie 2. ksiązki?


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
YoUri`

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 października 2002
Posty: 492
Rejestracja: 12 października 2002

Nieprzeczytany post 18 listopada 2008, 22:38

"Trochę" odkopuję temat, ale po obejrzeniu genialnego ósmego odcinka trzeciej serii nie mogłem się powstrzymać! Chwała scenarzystom za trzymanie poziomu tak długo. Nie wiem jak wy, ale ja często zaglądam na tv.com (takie imdb dla seriali :). I o ile początek sezonu zbierał różne oceny, potem już średnia wynosiła 9.2, tak za ostatni odcinek średnia ocen wynosi 9.7 i moim zdaniem zupełnie zasłużenie!
3x08 pisze:Postać Miguela Prado naprawdę się sprawdza! Co udowadnia ostatni odcinek. Dexter nie jest już zagubionym uczniem, a niepewnym kroków swego protegowanego nauczycielem. Jego desperacja w dążeniu do posiadania choćby jednej bliskiej osoby objawiała się już w poprzednich sezonach, ale w tym może mieć wyjątkowo ciekawe konsekwencje. Miguel, który poczuł zapach krwi, w ostatniej scenie odwiedza panią adwokat, co zostawia nas z naprawdę monstrualnym cliffhangerem, bo ta postać jest w tym momencie zupełnie nieobliczalna! Shit! Dawno już nie siedziałem jak na szpilkach, po obejrzeniu odcinka serialu ;) Chwała Dexterowi!


swiergot

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 czerwca 2003
Posty: 3134
Rejestracja: 22 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 18 listopada 2008, 22:49

Ja tylko czekam kiedy Miguel dowie się, że Dexter zabił mu brata. Wtedy się będzie działo.


Obrazek
leniup

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2003
Posty: 1829
Rejestracja: 07 listopada 2003

Nieprzeczytany post 19 listopada 2008, 23:32

3x08 pisze:Serial genialny, po prostu genialny. O ile wychwalałem pod niebiosa Prison Breaka za pierwszy sezon, to w tej chwili uważam, że Dexter przynajmniej o klasę przerósł perypetie Scofielda. Drugi sezon lepszy od pierwszego, trzeci sezon bombowy, a mają nakręcić jeszcze dwa. Jeśli nadal będzie to trzymać w takim napięciu i nie skończą im się ciekawe pomysły, to chyba długo żaden serial nie przebije Dexa.
Dobra co do właściwej treści czyli odcinek 3x08. Rzeczywiście cudo, kulminacyjna scena zabójstwa po prostu powala na kolana, takiej miny u Dextera jeszcze nie widziałem. Prado ani się chwilę nie zawahał a myślałem, że będzie celebrował i celebrował. Chłop naprawdę daje radę. No i końcówka, nikt nie wie co się tak naprawdę wydarzy, uwielbiam tą nieprzewidywalność.
Wiązanka Debry do Quina rządzi ! :P Poza tym scena u jubilera, sprzedawczyni się przysłuchuje a Debra fuck i shit i fuck i shit :prochno: Ma kobieta ciętą ripostę oj ma :)
Tak trzymać kurna ! :)
A, jeszcze jedno, nie wydaje się wam, że Miguel powinien się już kapnąć mimo wszystko, że Dex to Bay Harbour Butcher?


Obrazek
YoUri`

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 października 2002
Posty: 492
Rejestracja: 12 października 2002

Nieprzeczytany post 19 listopada 2008, 23:58

3x08 pisze:
leniup pisze:A, jeszcze jedno, nie wydaje się wam, że Miguel powinien się już kapnąć mimo wszystko, że Dex to Bay Harbour Butcher?
Ja byłem pewien, że Prado kapnie się podczas rozmowy, w której stwierdził, że Freebo nie był pierwszym Dextera. Bardzo możliwe, że on już to wie, ale mu to wisi, bo Dexter otworzył przed nim możliwości, których on, jak widać, szukał całe życie :) Fuckin' psycho! :P


Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 01 grudnia 2008, 09:40

Dexter 3x09 pisze:No i balon pękł. Tyle czekaliśmy i się doczekaliśmy. Wątpliwości, które zżerały Dextera pod postacią zmarłego ojca wreszcie przyniosły efekt. Miguel owija sobie ludzi dookoła palca zgrywając człowieka niewinnego i chcącego jak najszybciej poprawić popełnione błędy. Ale nie takie numery z Dexterem. Bo Dexter wykorzystany to Dexter bardzo, bardzo zły. Balon pękł, a w kolejnym odcinku będziemy oglądać tego konsekwencje. Już nie mogę się doczekać.


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
swiergot

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 czerwca 2003
Posty: 3134
Rejestracja: 22 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 01 grudnia 2008, 21:21

Długo czekać nie musisz, bo kolejny odcinek już jest :)
Dexter 3x10 pisze:A każdy kolejny odcinek tego sezonu śrubuje poziom. I to dopiero początek, bo najciekawiej jest, gdy Dexter jest przyparty do muru, a tego co wykręcił Miguel Dex w ogóle się nie spodziewał. Wojna rozgorzała na dobre. Brakuje tylko, żeby Miguel dowiedział się prawdy o śmierci brata, oczywiście wcześniej, niż już będąc owiniętym w folię ;) Oczekiwanie na kolejny odcinek będzie niesamowitą męczarnią.


Obrazek
YoUri`

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 października 2002
Posty: 492
Rejestracja: 12 października 2002

Nieprzeczytany post 02 grudnia 2008, 00:05

3x10 pisze:God damn! Rzadko się zdarza, żeby serial z sezonu na sezon podwyższał dostarczaną dawkę adrenaliny, ale Dexter to serial inny niż wszystkie :). Wojna dwóch mega-silnych charakterów wybuchła na dobre, do tego LaGuerta, która zaczyna podejrzewać Miguela, niewyjaśniona sprawa Quinna z wydziałem wewnętrznym i masa innych rzeczy, przez które finał trzeciego sezonu Dextera jest chyba najbardziej oczekiwanym przeze mnie wydarzeniem telewizyjnym ever :P God bless screenwriters!:lol:


ODPOWIEDZ