Serie A (16): Lazio 2-3 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
bianconeristy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 października 2007
Posty: 138
Rejestracja: 23 października 2007

Nieprzeczytany post 15 grudnia 2007, 22:52

mecz super!
JUVE!!!!
zmienili komentatora na C+ haha spelnilo sie nasze zyczenie:D
wspominali na C+ o obecnosci JPC na meczu, fajnie ;)


Marcin_FCJ

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 czerwca 2003
Posty: 896
Rejestracja: 16 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 15 grudnia 2007, 22:54

Pierwszy gol zdecydowanie na konto Treze. Po strzale Salihamidzica piłka podbiła się od nogi Francuza i zmyliła Scaloniego uniemożliwiając mu wybicie piłki. Zanetti pokazał, że jest w naprawdę życiowej formie, Buffon równierz kapitalnie. Del Piero pokazał, że wciąż jest naszym najważniejszym i najlepszym piłkarzem. To tyle.. może Lazio zasłużyło na coś więcej, ale taka jets piłka i taki jest Juventus. Za sobą mamy już oba wyjazdy do Rzymu, do Florencji a także jeden mecz w Mediolanie i Neapolu. Jakby nie patrzeć w rundzie rewanżowej większość meczów z najgroźniejszymi rywalami mamy u siebie.. A wyjazd na Inter tylko pokaże naszą siłę.


Elohi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 sierpnia 2003
Posty: 376
Rejestracja: 23 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 15 grudnia 2007, 23:08

Dzisiaj na plus Buffon, Zanetti, Salihamdzic, Alex i Tiago... Nedved i Molinaro na minus. Reszta +/-

Spodobala mi sie gra Tiago... Najlepiej jego gre opisal Lipinski... Czasu mu trzeba a beda z Niego ludzie!
Marcin_FCJ pisze:
Pemek pisze:Dzisiaj na plus Buffon, Zanetti, Salihamdzic, Alex i Del Piero... Nedved i Molinaro na minus. Reszta +/-
No ja też nie wiem czy lepszy był Alex czy Del Piero :D. Nie mogłem się powstrzymać. :lol:
czepiasz sie :P
Ostatnio zmieniony 15 grudnia 2007, 23:16 przez Elohi, łącznie zmieniany 1 raz.


""Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta""
Marcin_FCJ

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 czerwca 2003
Posty: 896
Rejestracja: 16 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 15 grudnia 2007, 23:10

Pemek pisze:Dzisiaj na plus Buffon, Zanetti, Salihamdzic, Alex i Del Piero... Nedved i Molinaro na minus. Reszta +/-
No ja też nie wiem czy lepszy był Alex czy Del Piero :D. Nie mogłem się powstrzymać. :lol:


RaFaJuVe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 grudnia 2007
Posty: 7
Rejestracja: 10 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 16 grudnia 2007, 00:13

FORZA ALEX FORZA GRANDE JUVE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Alex poprostu majstersztyk przy 3 bramce,przyjecie z pieteczki i bach,poprostu bosko.MOżemy dopisac 3 pkt


m-a-t-t-e-o

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 marca 2005
Posty: 532
Rejestracja: 22 marca 2005

Nieprzeczytany post 16 grudnia 2007, 00:15

Całkiem fajny mecz, zwłaszcza 2. połowa... Oj jak zazdroszczę osobom które obejrzały ten mecz na żywo...

Jeśli chodzi o Juve to oczywiście trzeba napisać o fantastycznym meczu Alexa, który dawno nie rozegrał tak dobrego meczu... Piękne bramki z kontr, widać że ćwiczyli takie rozgrywanie kontrataków (poza 2 bramkami było jeszcze bodajże jedno takie podanie. Akcja przerwana jednak niesłusznie przez sędziego...), przy których klasę pokazał Zanetti... Świetnie zagrał też Gigi, cały czas przed oczami mam sytuację w której wyjął strzał Rochieggo... Nasza defensywa spisywała się dzisiaj kiepsko, a gra w defensywie opierała się głownie na farcie i Gigim... Cieszy mnie udane wejście Tiago, fajnie że zagrał dziś "aż" 45 min. Może w końcu zacznie grać trochę częściej... Dziwi mnie trochę brak zmian. Myślę że np wpuszczenie Criscito za Molinaro czy Palladino za Treze mogłoby w końcówce przy stanie 1-3 dać niezłe skutki...

Moje noty:(skala 1-10 bez "połówek")
Buffon 8, Zebina 6, Chiellini 6, Legrottaglie 7, Molinaro 5, Nedved 6, Zanetti 8, Nocerino 6, , Salihanmidzic 7, Del Piero 9, Trezeguet 7, Tiago 7


naros

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 sierpnia 2004
Posty: 1070
Rejestracja: 10 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 16 grudnia 2007, 00:16

Wspaniałe zwycięstwo na trudnym terenie z wymagającym przeciwnikiem. Takie zwycięstwa cieszą najbardziej, tym bardziej :P że w tym sezonie na wyjazdach albo nas oszukiwano albo nie byliśmy w szczytowej formie. Piękne i bardzo ważne zwycięstwo, nareszcie Alex się przełamał strzelając dwie fantastyczne bramki.
Oby tak dalej!!! FORZA JUVE!!!


Obrazek
Un capitano c'è solo un capitano!!!
Kostek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 kwietnia 2003
Posty: 118
Rejestracja: 20 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 16 grudnia 2007, 00:19

Wynik napewno cieszy, ale bądźmy szczerzy graliśmy kiepsko...Praktycznie żadnej składnej akcji , albo przechwyt i podanie , albo jakies próby zdobycia wolnego/rogu.W sumie niedziwie sie już Ranieriemu ze Tiago nie wystawia bo po co?Skoro gramy na długą piłke bez środka pola.

Del Piero-dziś był klasą samą dla siebie,szkoda ze nieudało sie ustrzelić hattricka.
Buffon-poraz kolejny udowadnia że to najlepszy bramkarz na świecie
Molinaro-przęciętnie
Legro-starał sie,walczył można powiedziec ze na plus
Zebina-nic specjalnego
Chiellini-przeciętnie
Nedved-walczył biegał,ale nie pokazał dziś nic wielkiego
Nocerino-na plus,próbował dośrodkowań,biegał.
Zanetti-świetny mecz,jeden z najlepszy graczy na boisku,świetne podania,sporo fauli ale i odbiorów
Hasan-pozytywnie,walczył biegał,starał sie
Trezegol-nic specjalnego dziś nie pokazał,"strzelił gola" a raczej został ustrzelony,spudłował w sam na sam , dziś bez rewelacji
Tiago-niemógł dziś w pełni rozwinąć skrzydeł,ale pare dobrych podań,duzo biegał walczył,dlamnie na plus


Obrazek
KieLoN

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 kwietnia 2006
Posty: 98
Rejestracja: 17 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 16 grudnia 2007, 01:33

te bramki Alexa przypomniały mi (zresztą nie pierwszy raz) czasy Capello. Mamy dwie defensywy w srodku i gramy po skrzydłach lub długą piłką. brakuje nam jednak w srodku tego pleyaka Diego. żebyśmy sie nie udławili tym sukcesem - nie było tak kolorowo jak sie skończyło. mecz mógł polecieć w obydwie strony. mogło wygrać Lazio, mógł być remis (który przewidywałem), no i mogliśmy wygrać... po jakiś dziwnych długich piłkach.
ale generalnie bravo Juve!

ps. lazio sprawiało lepsze wrażenie z tego wzgledu, że my gramy GŁÓWNIE na ofsajdy, co jest bardzo widowiskowe.


Piccinini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 października 2007
Posty: 26
Rejestracja: 20 października 2007

Nieprzeczytany post 16 grudnia 2007, 01:42

Najlepiej byłoby to obejrzeć na Stadio Olimpico ale na razie pozostaje to tylko w sferze marzeń :(
Choć pierwsza połowa nie była najlepsza, ostateczny wynik się liczy - ważne, że wywieźliśmy 3 pkt. Podobała mi się gra Alexa, no i Jego współpraca z Zanettim - kapitalne dwa zagrania i kapitalne wykończenia akcji :-D Szczególnie ta druga asysta i przyjęcie del Piero - piętą - po prostu tak jak On to potrafi najlepiej- mogłabym je oglądać po wielokroć. Mam tylko nadzieję, że Alex częściej będzie nam zapewniał taką radość swoją grą. O geniuszu Buffona to już nawet nie trzeba wspominać - wszyscy wiemy, że mamy najlepszego bramkarza. Jutro Inter pewnie zwycięży (z ostatnią drużyną w tabeli to nie będzie raczej trudne) ale cieszę się z naszej wygranej i tego, że nie powiększyliśmy straty do lidera.
Aha, nie wspomniałam jeszcze o obronie. Ale właściwie, o czym tu mówić - Lergo nie zachwycał, Chiellini też, no i w ostatnich minutach ta bezsensowna utrata gola. Mogło spokojnie zakończyć się 1:3 ale nie bądźmy wybredni - zwycięstwo najważniejsze :dance:
Hijjawi - nie wiem skąd Ty bierzesz te filmiki (trudno się zorientować po tych kwadracikach) ale ich jakość jest prawie jak w HD
:bravo:


zoff

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 3523
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 16 grudnia 2007, 09:18

Jest dobrze. Trzy punkty pojechały do Turynu. Jak dla mnie graczem meczu był Buffon. Skutecznie przez 90 minut bronił natarcia Mauriego czy Rocchiego. Przy bramkach Pandeva większych szans nie miał. Jeśli chodzi o obrone to cała wpadła blado. Trochę się wczoraj pogubili. Pomoc natomiast rozegrała bardzo dobry mecz. Co prawda Pavel nieco zawiódł, ale juz za to Tiago, Nocerino i Salihamidzić naprawdę zagrali bardzo fajnie. Zanetti - chyba najlepszy mecz tego zawodnika w naszej ekipie. Dwie cudowne asysty!! Z duetu napastników lepszy był dzisiaj Alex. Treze co prawda również strzelił bramkę, ale np. sytuacja sam na sam z Balottą przy stanie 1:2 zdecydowała, że to Alexx był najlepszym napastnikiem dnia wczorajszego. Wielkie pochwały dla Claudio, który ściągnął Nedveda i wprowadził niepewnego Tiago - jak się okazało wczoraj bardzo pewnego :D


Forza Juve!!


Obrazek
mateelv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 listopada 2006
Posty: 1512
Rejestracja: 26 listopada 2006

Nieprzeczytany post 16 grudnia 2007, 09:21

http://juventus.it/site/ita/MATCH_lastmatch.asp - 4 fotka, Treze udowadnia Hasanowi, że piłka poszła po jego bucie :-D


jt10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 października 2003
Posty: 255
Rejestracja: 02 października 2003

Nieprzeczytany post 16 grudnia 2007, 09:42

Bobek1991 pisze: Del Piero mnie irytuje juz troche. Pokazal moze dwa jakies dobre podania dwa triki i nic! :/
Wystarczyło poczekać 10 minut i już drugi raz tego samego byś nie napisał :)
Wynik lepszy niż gra. Cieszy pierwsze zwycięstwo wyjazdowe od września (!!!); bodajże z Cagliari ostatni raz wygraliśmy na obcym boisku, nie liczę tu meczu z Torino na Olimpico.
Najtrafniej wszystko podsumował Ranieri mówiąc, że Lazio oddało więcej strzałów na naszą bramkę niż wszyscy inni nasi rywale razem wzięci. Trochę wyolbrzymił - fakt, ale faktycznie w obronie wszyscy zagrali grubo poniżej oczekiwań. Wyjątkiem jest tu oczywiście Gigi Buffon, bo on niezmiennie utwierdza w przekonaniu, że jest najlepszy na świecie w swoim fachu. Gratulację dla Del Piero za dwa piękne gole i kilka ciekawych akcji, Zanettiemu za cudowne dwie asysyty, Treze za to, że znów był tam gdzie być powinien, o Gigim już pisałem.
I jeszcze dwa słowa o Tiago i Canal+.
Jak patrzę na Portugalczyka to mam wrażenie, że potrzebuje tylko zaufania ze strony trenerów, kolegów i kibiców; ma potencjał; może faktycznie trzeba dać mu zagrać ze 3 - 5 meczów w pełnym wymiarze i dopiero wtedy można podjąć decyzję, czy się nadaje do Juve czy też nie. Ja jestem optymistą.
No i szacowne grono komentatorów z Canal+. Podoba mi się to, że Surma z Lipińskim wspominali o naszych kolegach z jpc będących na meczu :bravo:


M.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2004
Posty: 2167
Rejestracja: 26 lipca 2004

Nieprzeczytany post 16 grudnia 2007, 09:49

pan Zambrotta pisze:No i na co nam Diego ;D
Zrozumiałem aluzję :( .


:roll:
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6204
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 16 grudnia 2007, 10:16

Nie ma co myśleć o tym, co było. Trzeba szybko wyciagnąć wnioski i mieć je na uwadze przy zimowym oienku transferowym. Obrona mnie już nie pierwszy raz irytuje i gdyby nie Buffon (nie z tej Ziemii) to mogłoby być różnie. Ważne są jednak te 3 pkt. w perspektywie walki o Scudetto i to się teraz już tylko liczy.

Forza Alex! Forza Juve!


Zablokowany