Walka z kumplami.........

Spotkania kibiców, zloty, wyjazdy na mecze i najnowsze informacje z kibicowskiego świata.
ODPOWIEDZ
Slim

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 1198
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 15 lipca 2003, 15:14

Wiem co czujecie... mam ten sam problem ale ja to olewam... wiekszosc to kibole Realu ale ostatnio cos sie im glupio zrobilo po polfionalowym meczu ;]]] gdzie tak pieknie Juve rozgromilo Real... :D hehe moze teraz bede wiedzieli kto jest the best :D a jak nie to ich strata :P


laeti74

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lipca 2003
Posty: 401
Rejestracja: 09 lipca 2003

Nieprzeczytany post 15 lipca 2003, 16:18

Ja na szczęscie nie mam takich problemów. Moje koleżanki przeważnie wiedzą o piłce nożnej tyle, ile ja o wyszywaniu, więc się nie wypowiadają. A te które znają się na tym wiedzą, że drużyna jest jedna...JUVE!!!
...a póżniej długo, długo, długo nic ;)
Z kolegami w pracy jest gorzej... ale nie mam zamiaru podejmować dyskusji z kimś kto myśli, że Milan ma trzy gwiazdy na koszulce...


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8864
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 18 lipca 2003, 11:53

Eeeee jasne , ze mam takie problemy jak większość. Jak sobie z tym radzę. szkoda zwracać uwagi na <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> ale za JUVE to bym się z każdym bił :twisted:


Obrazek
JuveQL

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 marca 2003
Posty: 539
Rejestracja: 10 marca 2003

Nieprzeczytany post 18 lipca 2003, 23:07

Ja rowniez mam ten problem. W zasadzie na zywo to nie znam zadnej osoby ktora kibicowalaby Juve. Wiekszosc to kibice Real, ManU, Milan. W finale Champions League wiekszosc fanow ManU kibicowala Juve ale Realowcy stawiali na Milan. Ciekawe czmeu ??? :wink:
Ale ja juz powoli odpuszczam sobie. Nie raz sie przez poklocilem o Juve i doszedlem do wniosku ze glupote nie ma lekarstwa :wink: Rozumiem ze mozna kibicowac innej druzynie niz Juve ale nienawidze gdy taki realowiec mowi mi ze Juve mialo farta wygrywajac z krolewskimi. Troche obiektywizmu tez nie zaszkodzi. A niektorzy sa zaslepieni i patrza tylko na swoja druzyne a ich ewentualne porazki tlumacza niebywalym szczeciem przeciwnej druzyny...


Macias

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 czerwca 2003
Posty: 114
Rejestracja: 19 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 18 lipca 2003, 23:21

Ja takich ignoruje, skutkuje :):):)


matiso

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 190
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 18 lipca 2003, 23:22

U mnie tez w szkole sie z Juve nabijaja ale to olewam albo smieje sie.Z jednym kolesiem co za Manu jest ciagle sie kloce ale to sa bardzie zarty choc czasami ostre slowa padaja :)


Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 19 lipca 2003, 22:29

Zarówno w gimnazjum jak i w liceum zdecydowana większośc ludzi, która interesowała się sportem kibicowała takim drużynom jak: Real i ManU :evil: Początkowo było to dla mnie trochę irytujące, ale obserwując ich doszedłem wniosku, że nie ma się czym przejmować, bo oni przeważnie nie są prawdziwymi kibicami. Ich sympatia należy do drużyny, która jest aktualnie na topie, nie kibicują jednej konkretnej, niezależnie od tego jak się jej powodzi. Kiedy Juve awansował po pokonaniu Realu do finału LM, zauważyłem jak gwałtownie zwiększyła się liczba osób kibicujących naszej drużynie. W następnym sezonie jeżeli jakaś inna drużyna dobrze wypadnie w LM, prawdopodobnie zaczną oni jej kibicować.
Ja osobiście nie lubię takich ludzi, których sympatia do danego klubu jest jak chorągiewka na wietrze.


Obrazek
Seiru

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 czerwca 2003
Posty: 554
Rejestracja: 05 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 19 lipca 2003, 23:45

madmo pisze:Zarówno w gimnazjum jak i w liceum zdecydowana większośc ludzi, która interesowała się sportem kibicowała takim drużynom jak: Real i ManU :evil: Początkowo było to dla mnie trochę irytujące, ale obserwując ich doszedłem wniosku, że nie ma się czym przejmować, bo oni przeważnie nie są prawdziwymi kibicami. Ich sympatia należy do drużyny, która jest aktualnie na topie, nie kibicują jednej konkretnej, niezależnie od tego jak się jej powodzi. Kiedy Juve awansował po pokonaniu Realu do finału LM, zauważyłem jak gwałtownie zwiększyła się liczba osób kibicujących naszej drużynie. W następnym sezonie jeżeli jakaś inna drużyna dobrze wypadnie w LM, prawdopodobnie zaczną oni jej kibicować.
Ja osobiście nie lubię takich ludzi, których sympatia do danego klubu jest jak chorągiewka na wietrze.
Dokładnie, dokładnie to miałem na myśli...........
Nie ma tu w mojej okolicy tak oddanego swojemu klubowi kibica jak ja..........
Kto z moich kumpli szedł w 97 roku za Realem? NIKT!!
Real? a co to klub z Republiki Kongo?
A teraz gdzie nie spojrzysz tam idzie gostek w koszulce Realu..... tam.... i tam.......
Jak się zapytasz czy jest fanem Realu to odpowie że większego w okolicy nie znajdziesz........ a jak zapytasz o wynik ostatniego meczu ligowego?...... pustka mu w głowie.........
Tylko Juve ma w Polsce prawdziwych fanów...... którymi jesteśmy MY!!!

PS. ten 97 to tak dla przykładu :wink:


non mollare mai
Slim

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 1198
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 20 lipca 2003, 00:32

Ej a zastanawialiscie sie czemu wiekszosc ludzi kibicuje Realowi i MU?? wydaje mi sie ze dlatego ze oni maja te jak oni to nazywaja "prawdziwe gwiazdy" i to ich chyba przyciaga... po prostu wola faworytow... a Juve olewaja za co? no za co oni nienawidza Juve?

Real -> teraz to wiem ze za ten polfinal a wczesniej za co?
MU -> za co no za co??
inni -> no za co?? no za co!!!???

Pytalem qumpla kotry kibicuje Realowi a on odpowiedzial: nienawidze Juventusu bo graja jak szmaciarze i nie potrafia skleic akcji... jednak gdy przypomnialem mu jego slowa po meczu z Realem... zamilkl...

Wiekszosc ludzi dazy do tego by trzymac sie tego co "niezatonie" co bedzie zawsze wygrywalo... dlatego lubia REAL i MU bo wg nich oni zawsze wygrywaja a przegrana nie jest u nich codziennoscia ale czy to normalne rozumowanie??

Juventus pokazal ze moga wygrac ze wszystkimi... nie ma faworytow!!!
Ej ten temat jest tak zawily i tak zakrecony ze nie wiem jak go opisac dokladnie na to powinien byc chyba odzielny POKOJ FORUM ;] Ja kocham Juventus i jestem z niego dumny! Jego barwy,herb,pilkarze,kadra trenerska, stadion wszystko jest takie perfekcyjne nie wyobrazam sobie kibicowac innej druzynie!!....

Skomentujecie moja wypowiedz??


RadeKas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2003
Posty: 1200
Rejestracja: 12 lipca 2003

Nieprzeczytany post 20 lipca 2003, 10:42

Philby pisze:Ej a zastanawialiscie sie czemu wiekszosc ludzi kibicuje Realowi i MU?? wydaje mi sie ze dlatego ze oni maja te jak oni to nazywaja "prawdziwe gwiazdy" i to ich chyba przyciaga... po prostu wola faworytow... a Juve olewaja za co? no za co oni nienawidza Juve?

Real -> teraz to wiem ze za ten polfinal a wczesniej za co?
MU -> za co no za co??
inni -> no za co?? no za co!!!???

Pytalem qumpla kotry kibicuje Realowi a on odpowiedzial: nienawidze Juventusu bo graja jak szmaciarze i nie potrafia skleic akcji... jednak gdy przypomnialem mu jego slowa po meczu z Realem... zamilkl...

Wiekszosc ludzi dazy do tego by trzymac sie tego co "niezatonie" co bedzie zawsze wygrywalo... dlatego lubia REAL i MU bo wg nich oni zawsze wygrywaja a przegrana nie jest u nich codziennoscia ale czy to normalne rozumowanie??

Juventus pokazal ze moga wygrac ze wszystkimi... nie ma faworytow!!!
Ej ten temat jest tak zawily i tak zakrecony ze nie wiem jak go opisac dokladnie na to powinien byc chyba odzielny POKOJ FORUM ;] Ja kocham Juventus i jestem z niego dumny! Jego barwy,herb,pilkarze,kadra trenerska, stadion wszystko jest takie perfekcyjne nie wyobrazam sobie kibicowac innej druzynie!!....

Skomentujecie moja wypowiedz??
Coś w tym jest. Kiedy Juve było 3 razy pod rząd w finale wszyscy moi kumple byli ich "kibicami" (w cudzysłowie bo to byli tacy kibice jak wspomniał ktoś już w poprzedniej wypowiedzi). Po pierwszej porażce jeden został kibicem Borusii. Następny stał sie kibicem MU. Ale w jednym sie zgadzamy, Wszyscy nienawidzimy realu.


srali muszki będzie wiosna
Martinblack

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 czerwca 2003
Posty: 125
Rejestracja: 08 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 20 lipca 2003, 11:00

Hehe u mnie wdomu mój brat (naszczęscie młodszy) jest gorącym kibicem realu i interu..i ciagle mi przygaduje kto jest lepszy...ale od porazki realu z juve asie nie odzywa.. :twisted:


Mario_166

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2003
Posty: 244
Rejestracja: 24 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 20 lipca 2003, 11:23

Umnie w klasie byli fani MU i Realu ale najwieksze walki toczylem oczywiscie slowne z kibicem i nteru znzl sie na pilce dobrze i lubilem znim sie klucic ktora druzyna jest lepsza aale zawawsze konczylo to sie tak ze jak nam sie znudzilo wysmiewanie sie nawzajem to zmienialismy dyscypline sportu i gadalismy o siatkowce, koszu i tu mielismy wspolne przewaznie takie same ulubione druzyny. Alenajbardziej spodobalo mi sie ze gdy byl mecz Juve- Real to kibicowal naszym . :)


Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 20 lipca 2003, 12:00

Oni kibicują najczęściej temu klubowi, o którym jest głośniej. 0 wierności.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
Dionizos

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 marca 2003
Posty: 2230
Rejestracja: 30 marca 2003

Nieprzeczytany post 29 lipca 2003, 11:34

U mnie tez wiekszość frajerów jest za Realem. Pamiętam jak po meczu rewanżowym z Realem z kumplem, tez kibicem Juve, weszliśmy do szkolnej szatni i kirzyczeliśmy do kibiców Realu ,,OLE'', to był piękny dzień. 8)


Olszan

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 lipca 2003
Posty: 942
Rejestracja: 09 lipca 2003

Nieprzeczytany post 29 lipca 2003, 12:49

<brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> mnie to na tyle że pare razy o to sie pobiłem staram się ich ignorować ale czasami podają takie bezsensowne dowody żeby tylko pokazać że Juventus to <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> Życze wam wszystkim abyście mieli takich problemów jak najmniej i brońcie honoru naszej drużyny :!: :!: :!: :evil:


Zawsze Wierni ! ! !
ODPOWIEDZ