Sobolewski nie zagra juz w kadrze!

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ

Czy uważasz, że brak w kadrze Sobolewskiego będzie dużym osłabieniem drużyny?

Można wybrać tylko 1. opcję

 
 
Pokaż wyniki
patryks14

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 lipca 2007
Posty: 108
Rejestracja: 16 lipca 2007

Nieprzeczytany post 20 listopada 2007, 21:17

Pomocnik Wisły Kraków Radosław Sobolewski postanowił zakończyć reprezentacyjną karierę. Zawodnik zakomunikował swoją decyzję kolegom z drużyny i trenerowi po niedzielnym treningu w Chorzowie, a środowy mecz z Serbią miał być jego pożegnalnym.

Ostatecznie została jednak podjęta decyzja, że Sobolewski w meczu z Serbią nie wystąpi.

Sobolewski w drużynie narodowej debiutował 20 sierpnia 2003 roku w towarzyskim spotkaniu z Estonią. Od tamtej pory rozegrał dla biało-czerwonych 32 spotkania i zdobył jednego gola.
źródło: http://pilkanozna.pl/news.php?ID=79473


Kurcze, szkoda :cry: Może wirtuozem nie był, ale zawsze ceniłem go za waleczność i zaangażowanie podczas gry. To właśnie on był dal mnie takim cichym bohaterem meczu z Belgią. Na EURO myślę, że na jego pozycji zagra(ją) Dariusz Dudka i/lub Mariusz Lewandowski.
Dziękuję mu za jego grę w kadrze oraz w Wiśle. :bravo:
Ostatnio zmieniony 27 listopada 2007, 20:25 przez patryks14, łącznie zmieniany 1 raz.


stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 20 listopada 2007, 21:30

Uważam, że będzie w pewnym stopniu osłabieniem. Mimo wszystko był to bardzo walczeny zawodnik, zadko strzelajacy na bramke, ale obdarzony silnym uderzeniem. Ciekawe czemu zrezygnował. Onet na pisał ze zawodnik powiedział powód tylko Ben hakkerowi, a Leo nie zamirza go ujawniac :wink:
patryks14 pisze:myślę, że na jego pozycji zagra(ją) Dariusz Dudka i/lub Mariusz Lewandowski.
Lewandowski jest pewniakiem do pierwszej 11 i zawsze grał "obok" Sobolewskiego (jezeli ten grał). Może jakiś klasyczny rozgrywający? (tylko skąd takiego w Polsce :D może Garguła?)


darek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 sierpnia 2006
Posty: 1047
Rejestracja: 12 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 20 listopada 2007, 21:33

Nie nie powiem że jestem szczęśliwy z tego powodu. Może Sobol nie dryblował, nie strzelał wiele bramek, bo to nie Jego rola. Walczył, biegał, czasami groźnie strzelił. No trudno będzie go zastąpić, ale na pewno się ktoś znajdzie...


Obrazek
Bianconeri Siamo Noi!
Bartek(Juventino)

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2005
Posty: 1011
Rejestracja: 27 listopada 2005

Nieprzeczytany post 20 listopada 2007, 22:20

Bardzo dziwna decyzja. Będzie go brakowało. Prawdziwy walczak


Pajo1906

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 maja 2007
Posty: 349
Rejestracja: 23 maja 2007

Nieprzeczytany post 20 listopada 2007, 22:23

Coś mi się nie chce wierzyc ze odejdzie na zawsze! Na Euro Wroci!! :o


Obrazek
stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 20 listopada 2007, 22:24

Pajo1906 pisze:Coś mi się nie chce wierzyc ze odejdzie na zawsze! Na Euro Wroci!! :o
to jaki sens miałoby złożenie oświadczenia o rezygnacji z gry przed ostatnim meczem eliminacyjnym?
:roll:


Pajo1906

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 maja 2007
Posty: 349
Rejestracja: 23 maja 2007

Nieprzeczytany post 20 listopada 2007, 22:27

Być może podpucha na to, żeby stawiac na niego w srodku pomocy [rywalizacja z Dudką] byc może ktos go Wk**** pożądnie :?


Obrazek
kouba

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 21 sierpnia 2003
Posty: 2134
Rejestracja: 21 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 20 listopada 2007, 23:46

stahoo pisze:
Pajo1906 pisze:Coś mi się nie chce wierzyc ze odejdzie na zawsze! Na Euro Wroci!! :o
to jaki sens miałoby złożenie oświadczenia o rezygnacji z gry przed ostatnim meczem eliminacyjnym?
:roll:
a mało to osób rezygnowało a potem wracało? może faktycznie mial teraz waży powód. Pozatym pierwotnie mial zagrać w ostatnim meczu z Serbią...


stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 21 listopada 2007, 06:55

Nie, wrecz przeciwnie często wracali, ale tu jest przypadek o tyle dziwny, że gra dla każdego Polaka na wielkiej imprezie ejst czyms hmmm.. baaardzo wyjątkowym. I jeżeli chciałby grać na Euro, mysle ze by teraz nie rezygnował. W koncu wielu innych graczy jest gotowych w kazdej chwili wskoczyc na jego miejsce :wink:


Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 21 listopada 2007, 12:59

Radek to mój ulubiony polski defensywny pomocnik. Stylem gry niezwykle przypomina Alessio (strzał + twarda, agresywna, pełna determinacji, niejednokrotnie brutalna gra w destrukcji). Jego decyzja jest dla mnie, jak i dla wszystkich chyba fanów piłki w Polsce, niezroumiała. Tym bardziej, że jest obecnie w dobrej (coraz lepszej) dyspozycji i rozegrał zwój najlepszy za kadencj Leo mecz w reprezentacji. Jego decyzja oznacza pewien problem, bo oprócz Dudki i Lewego, którzy mają pewne miejsce w 4-4-2 Beenhakkera, nie mamy za bardzo solidnych defensywnych pomocników. Jest jeszcze Kaz, ale on nie mieści się nawet na ławce Porto.

Z ostatniej chwili: "Radek przerywa milczenie!" (dla dziennikarzy musi to być szok): http://www.wp.pl/r/4c276

Jednak jego enigmatyczna wypowiedź nic nie wyjaśnia.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
naros

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 sierpnia 2004
Posty: 1070
Rejestracja: 10 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 21 listopada 2007, 18:24

Powiem że trochę nie rozumiem decyzji Sobolewskiego. awansowaliśmy do EURO i on mógł uczestniczyć jako jeden z nielicznych w tym wielkim wydarzeniu dla Polskiej piłki. Jednak odszedł... trzeba to uszanować i pogodzić się z tym. Myślę że brak Sobola będzie osłabieniem ale nie wielkim bo mamy kilku piłkarzy grających nie przeciętnie na jego pozycji.


Obrazek
Un capitano c'è solo un capitano!!!
patryks14

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 lipca 2007
Posty: 108
Rejestracja: 16 lipca 2007

Nieprzeczytany post 21 listopada 2007, 18:34

stahoo pisze:
patryks14 pisze:myślę, że na jego pozycji zagra(ją) Dariusz Dudka i/lub Mariusz Lewandowski.
Lewandowski jest pewniakiem do pierwszej 11 i zawsze grał "obok" Sobolewskiego (jezeli ten grał). Może jakiś klasyczny rozgrywający? (tylko skąd takiego w Polsce :D może Garguła?)
Tez bym bardzo chciał by Polska grał z rozgrywającym. W Orange Ekstraklasie mamy ich dwóch godnych uwagi: Iwańskiego i Gargułę. Iwański niby jest dobry, ale nigdy mnie nie przekonywał. A co do Garguły hmm... Na pewno nie doszedł jeszcze do siebie po kontuzji, ale wierzę, że na EURO będzie już kluczowym zawodnikiem w strategii Leo. Zobaczymy jak wypadnie dzisiaj przeciwko Serbii.
O Dudce i Lewandowskim mówiłem na dzień dzisiejszy bo na razie takim systemem gra Polska. :-D

Pozdrawiam


alex_KiNiO

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lipca 2006
Posty: 361
Rejestracja: 18 lipca 2006

Nieprzeczytany post 21 listopada 2007, 18:51

Szkoda go bardzo. To podstawowy zawodnik w drużynie Leo i teraz ta rezygnacja. Trudno bedzie znaleźć kogoś na jego miejsce. Mam nadzieje, że gdy jeszcze troche o tym pomyśli to wróci za jakiś czas.
POzDR


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości.
Gianni Agnelli
Karol_Juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 188
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 21 listopada 2007, 18:55

Może nie był zawodnikiem z wyszej pułki ale jak był w formie to potrafił zrobić duzo zeczy na boisku :) np.ta akcja z Belgami w której w ostatniej chwili wybijał piłke obrońcom Belgijski.Szkoda :( ,ciekawe kto zamiast Sobolewskie będzie wybiegał w podstawowym składzie :)


Obrazek
.::::::FORZA JUVE::::::.
Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 21 listopada 2007, 19:38

Karol_Juve pisze:ciekawe kto zamiast Sobolewskie będzie wybiegał w podstawowym składzie
U Leo to Sobol miejsce w pierwszej jedenastce miał tylko w wypadku kontuzji Dudki/Lewego, więc to nie jest problem. Potrzebny nam solidny zmiennik.
patryks14 pisze:
stahoo pisze:
patryks14 pisze:myślę, że na jego pozycji zagra(ją) Dariusz Dudka i/lub Mariusz Lewandowski.
Lewandowski jest pewniakiem do pierwszej 11 i zawsze grał "obok" Sobolewskiego (jezeli ten grał). Może jakiś klasyczny rozgrywający? (tylko skąd takiego w Polsce :D może Garguła?)
Tez bym bardzo chciał by Polska grał z rozgrywającym. W Orange Ekstraklasie mamy ich dwóch godnych uwagi: Iwańskiego i Gargułę. Iwański niby jest dobry, ale nigdy mnie nie przekonywał. A co do Garguły hmm... Na pewno nie doszedł jeszcze do siebie po kontuzji, ale wierzę, że na EURO będzie już kluczowym zawodnikiem w strategii Leo. Zobaczymy jak wypadnie dzisiaj przeciwko Serbii.
O Dudce i Lewandowskim mówiłem na dzień dzisiejszy bo na razie takim systemem gra Polska. :-D

Pozdrawiam
Zobaczymy jak dzisiaj zagra Muraś (choć kąpiel błotna średnio ma się do meczu piłkarskiego).


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
ODPOWIEDZ