Szkocja 1-2 ITALIA /AWANS WŁOCHÓW !\

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ
figc1898

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 listopada 2003
Posty: 502
Rejestracja: 04 listopada 2003

Nieprzeczytany post 11 listopada 2007, 20:28

Trener Roberto Donadoni powołał kadrę na mecze eliminacyjne EURO 2008 ze Szkocją (17.11) i Wyspami Owczymi (21.11):

Bramkarze: Amelia (Livorno), Buffon (Juventus), Curci (Roma);

Obrońcy: Barzagli (Palermo), Bonera (Milan), Cannavaro (Real Madryt), Chiellini (Juventus), Grosso (Olympique Lione), Oddo (Milan), Panucci (Roma), Zambrotta (Barcelona);

Pomocnicy: Ambrosini (Milan), Camoranesi (Juventus), De Rossi (Roma), Gattuso (Milan), Perrotta (Roma), Pirlo (Milan);

Napastnicy: Di Natale (Udinese), Gilardino (Milan), Iaquinta (Juventus), Lucarelli (Shakhtar), Palladino (Juventus), Quagliarella (Udinese), Toni (Bayern Monachium).

źródło

Jak widać jest 5 piłkarzy Juve, 6 Milanu i 4 Romy.
To będzie najważniejszy mecz w karierze trenerskiej dla Donadoniego, przynajmniej na tą chwilę.

Mecz odbędzie się w sobotę, 17 listopada na stadionie Hampden Park w Glasgow - początek o 18:00.


Obrazek
Obrazek
lukasz9013

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 maja 2005
Posty: 162
Rejestracja: 30 maja 2005

Nieprzeczytany post 11 listopada 2007, 20:36

Mam nadzieję że włosi wygrają i powtórzy się historia tylko że teraz z udziałem reprezentacji włoch, czyli w 1998 francja wygrała MŚ a wa lata póżniej euro


Obrazek

Spokój to kłamstwo. Jest tylko pasja.
Dzięki pasji osiągam siłę.
Dzięki sile osiągam potęgę.
Dzięki potędze osiągam zwycięstwo.
Radek_88

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 stycznia 2005
Posty: 2351
Rejestracja: 22 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 11 listopada 2007, 20:47

No i pieknie. Znowu reprezentacja opiera sie na graczach JUVE, zobaczymy na jak dlugo. Najpewniejsze ze wszystkich bylo powolanie dla Buffona, tutaj nie ma nawet co dyskutowac. Chiellini - wyglada na to, ze znalazl sobie miejsze w reprezentacji Wloch i miejmy nadzieje, ze zadomowi sie w niej na dluzej. Ostatnie wystepy naprawde znakomite. Powolanie dla Camora od razu po wyleczeniu kontuzji - to mowi samo za siebie. Obecnie Mauro prezentuje taka forme, ze juz w pierwszym meczu po wyleczeniu urazu pokazal na co go stac. Iaquinta rowniez ostatnio prezentuje stabilny wysoki poziom - przytomna asysta w spotkaniu z Interem, dzis dwie bramki (jedna niestety nieuznana :? ), a trzeba podkreslic, ze oba te mecze zaczynal na lawce. No i w koncu najwieksze jak dla mnie zaskoczenie jesli chodzi o graczy JUVE - Palladino. Cieszy to, ze Donadoni powoluje go do kadry, to znaczy, ze widzi w nim taki sam potencjal jak my. Miejmy nadzieje, ze Palla bedzie w przyszlosci ostoja Azzurrich, a jesli chodzi o najblizszy mecz to bede zadowolony jesli Raffaele w ogole zaliczy w nim epizod.


Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 11 listopada 2007, 20:49

lukasz9013 pisze:Mam nadzieję że włosi wygrają i powtórzy się historia tylko że teraz z udziałem reprezentacji włoch, czyli w 1998 francja wygrała MŚ a wa lata póżniej euro
Nie chciałbym "krakać" i narzekać, ale to raczej niemożliwe. To nie jest ta drużyna, która wygrała WM '06. Najważniejsze (najgorsze): reprezentacja Italii straciła swoją największą gwiazdę...

A co do Chielliniego: ciekawe, jak Donadoni ustawi go w reprezentacji. Moim zdaniem powinien grać na środku (na bokach dwójka z mistrzostw: Zambrotta-Grosso), tylko z kim: z Canną, czy Barzaglim (a może z Kim Basinger lub z Kim-Dzong-Ilem :D )?


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
Adi Polonia BdG JUVENTUS!

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 8
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 11 listopada 2007, 21:18

Mam nadzieje że Alex bedzie bramkostrzelny w Juve bo reprezentacja bez Alexsa jakos nie widze :evil:


W SERCU POLONIA !!!

FORZA JUVE
rad3k88

Juventino
Juventino
Rejestracja: 21 lipca 2004
Posty: 154
Rejestracja: 21 lipca 2004

Nieprzeczytany post 11 listopada 2007, 21:21

Szkoda ALESSANDRO ROSINY. Dzisiaj po 5 minutach meczu doznał kontuzji, a w ostatnim z RPA pokazał się (jak zwykle) z dobrej strony, w jego miejsce Donadoni z pewnością powołał Raffaele Palladino. Co do tego że Chiellini powinien wybiec w 1 składzie, nam - kibicom wydaje się rzeczą normalną, ale znając selekcjonera rep. Italii możemy się rozczarować.


naros

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 sierpnia 2004
Posty: 1070
Rejestracja: 10 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 11 listopada 2007, 21:23

Bardzo się cieszę z powołania Palladino mam nadzieje że trener Donadoni da mu szansę pokazania się. To na pewno dla niego wielkie wyróżnienie. Mimo wszystko szkoda mi Rosiny bo to bardzo dobry piłkarz który wnosi dużo do gry.


Obrazek
Un capitano c'è solo un capitano!!!
Sapo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 lipca 2006
Posty: 1281
Rejestracja: 15 lipca 2006

Nieprzeczytany post 11 listopada 2007, 21:39

figc1898 pisze:Trener Roberto Donadoni powołał kadrę na mecze eliminacyjne EURO 2008 ze Szkocją (17.11) i Wyspami Owczymi (21.11):

Bramkarze: Amelia (Livorno), Buffon (Juventus), Curci (Roma);

Obrońcy: Barzagli (Palermo), Bonera (Milan), Cannavaro (Real Madryt), Chiellini (Juventus), Grosso (Olympique Lione), Oddo (Milan), Panucci (Roma), Zambrotta (Barcelona);

Pomocnicy: Ambrosini (Milan), Camoranesi (Juventus), De Rossi (Roma), Gattuso (Milan), Perrotta (Roma), Pirlo (Milan);

Napastnicy: Di Natale (Udinese), Gilardino (Milan), Iaquinta (Juventus), Lucarelli (Shakhtar), Palladino (Juventus), Quagliarella (Udinese), Toni (Bayern Monachium).

źródło

Jak widać jest 5 piłkarzy Juve, 6 Milanu i 4 Romy.
To będzie najważniejszy mecz w karierze trenerskiej dla Donadoniego, przynajmniej na tą chwilę.

Mecz odbędzie się w sobotę, 17 listopada na stadionie Hampden Park w Glasgow - początek o 18:00.
Jak widac jest 5 pilkarzy Juve, 6 Milanu i 4 Romy. A gdzie pilkarze MISTRZA WŁOCH? :smile: :prochno:


Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9969
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 11 listopada 2007, 23:24

Sapo_JuveFan pisze:Jak widac jest 5 pilkarzy Juve, 6 Milanu i 4 Romy. A gdzie pilkarze MISTRZA WŁOCH? :smile: :prochno:
Szykują się do Copa America ? :prochno:


Marcin_ACM

Milanista
Milanista
Rejestracja: 14 lutego 2007
Posty: 291
Rejestracja: 14 lutego 2007

Nieprzeczytany post 11 listopada 2007, 23:58

Siewier pisze:
Sapo_JuveFan pisze:Jak widac jest 5 pilkarzy Juve, 6 Milanu i 4 Romy. A gdzie pilkarze MISTRZA WŁOCH? :smile: :prochno:
Szykują się do Copa America ? :prochno:
Mogliby dla przyzwoitości powołać chociaż Cambiasso... co z tego, ze to Argentynczyk, ale chociaż nazwisko brzmi włosko, więc może nikt by nie zauwazył :prochno:


Sapo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 lipca 2006
Posty: 1281
Rejestracja: 15 lipca 2006

Nieprzeczytany post 12 listopada 2007, 08:19

rozumiem ze to Internazionale ale bez przesady :angry: :doh: nawet Livorno ma swojego reprezentanta :whistle:

:lol:


stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 12 listopada 2007, 08:57

Cieszy mnie powołanie Chielliniego i Palladino. Ale wydaje mi sie, że realne szanse na występ ma tylko Camor. No bo W ataku na pewno zagra Toni z no własnie.. chyba z Gilardino, a moze jednak Iaquinta? W pomocy dałbym Camora, bo jest w dobrej formie. Do tego Gattuso i Pirlo. A na lewą hmmm De Rossiego... Obrona to na pewno Zambro i Barzagli. Ja bym wzucił na lewa strone Chielliniego a do środka, no własnie nie wiem :prochno: Cannavaro? Aha, oczywiście zapomniałem o bramce. Po długich namysłach wstawiłbym tak Gigiego :prochno: Tak czy siak licze, ze jakiś (oby nie 1) juventini zagra :wink:


Makoto

Qualità Juventina
Qualità Juventina
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Posty: 388
Rejestracja: 23 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 16 listopada 2007, 21:48

Sapo_JuveFan pisze: A gdzie pilkarze MISTRZA WŁOCH? :smile: :prochno:
:dance: :prochno: 8) Jak widać, NI ma :wink: Choć w sumie , Materazzi by się przydał. Ale jak to mówimy, nikt nie jest niezastąpiony.

Kurcze, mam nadzieję, że będzie ok, tzn że jutro będziemy się cieszyć z dwóch wyników: pozytywnych oczywiście na Śląskim i w Glasgow. Będzie dobrze, czyż może być inaczej..? :wink: W sumie powołania(mam na myśli Włoską reprezentację) są całkiem ok, jak by Gilardino coś w końcu zdobył, to było by miło. No i nie zapominajmy o takich piłkarzach jak Palladino i Iaquinta!!Musi być dobrze. :pray:

PS: Polsat Sport o 18,Szkocja- Włochy :) Forza Azzurri!!


C'è una stella in cielo che indica il cammino.. forza Juve vincere è il tuo destino!
Bartek(Juventino)

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2005
Posty: 1011
Rejestracja: 27 listopada 2005

Nieprzeczytany post 16 listopada 2007, 23:07

Pytacie gdzie są piłkarze MISTRZA Włoch? Jak to? Jest ich aż pięciu!!!


Chiellini3

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Posty: 200
Rejestracja: 23 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 16 listopada 2007, 23:34

Mam pytanie slyszalem ze mecz jest na Rai Uno czy bedzie odkodowany?? chociaz jak nie to slyszalem jeszcze ze ZDF pokazuje ale nie wiem ile w tym prawdy

A co do meczu to bardzo wazny sprawdzian ktorego nie mozna nie zaliczyc trzeba uwazac bo to ostatnia szansa Szkocji i jedyna wiec beda gryzc trawe bo wiedza o co graja dlatego Włosi musza postawic ciezkie warunki


ODPOWIEDZ