Szkocja 1-2 ITALIA /AWANS WŁOCHÓW !\

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ
figc1898

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 listopada 2003
Posty: 502
Rejestracja: 04 listopada 2003

Nieprzeczytany post 16 listopada 2007, 23:54

liveonsat pisze:Abu Dhabi Sports
Boom Sport One
C+ Hits Sport W/E
C+ Sport 2 (Scandinavia)
CT4 Sport
DigitAlb SuperSport 1
ESPN Africa
ESPN Atlantic
ESPN Brazil
ESPN Israel
HRT 2
Kuwait TV3
M6
M6 Swiss
NTV+ Football
Polsat Sport
RAI International 3 Africa
RAI Uno
RTL 7
Saudi Sports
SF 2
Show Sports 1
Sky Sports 1 (uk)
Sky Sports HD1
Sport 1 (Ukr)
Sport TV1
SuperSport 1 [CYP]
SuperSport 1 [Hellas]
SuperSport 3 [ZA]
SuperSport Maximo
TSi 2
TSR 2
TV Avala
TV7 Bulgaria
ZDF
Czyli wybór jest duży a stawka meczu jeszcze większa.
Mecz na RAI Uno będzie kodowany - tutaj info


Obrazek
Obrazek
Chiellini3

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Posty: 200
Rejestracja: 23 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 17 listopada 2007, 00:32

Jest ZDF a jesli nie to zawsze pozostaje Sopcast Dzieki wielkie za info :D


mateo369

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lutego 2006
Posty: 1861
Rejestracja: 18 lutego 2006

Nieprzeczytany post 17 listopada 2007, 09:35

Łukasz pisze: Nie chciałbym "krakać" i narzekać, ale to raczej niemożliwe. To nie jest ta drużyna, która wygrała WM '06. Najważniejsze (najgorsze): reprezentacja Italii straciła swoją największą gwiazdę...
domyślam się że mówisz o Tottim :?:

Bartek(Juventino) pisze:Pytacie gdzie są piłkarze MISTRZA Włoch? Jak to? Jest ich aż pięciu!!!
dokładnie 8)


"Freddy believes if a fridge falls in front of you, it's your job to get out of its way. I believe it's the fridge's job to get out of mine." - Frank Underwood
Hołek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 września 2005
Posty: 282
Rejestracja: 11 września 2005

Nieprzeczytany post 17 listopada 2007, 11:05

mateo369 pisze:
Łukasz pisze: Nie chciałbym "krakać" i narzekać, ale to raczej niemożliwe. To nie jest ta drużyna, która wygrała WM '06. Najważniejsze (najgorsze): reprezentacja Italii straciła swoją największą gwiazdę...
domyślam się że mówisz o Tottim :?:


Myśle, że chodzi bardziej o grande Marcelo Lippiego -według mnie najlepszego trenera.Myślę,że to on był najwiekszą gwiadą Azzurich w Niemczech.

Italia wygra 1-2..Forza Azzuri!!
Ps.Heh dobre z tym miszczem włoch :prochno:
...::: AVE JUVE :::...


koki90

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 października 2004
Posty: 1045
Rejestracja: 15 października 2004

Nieprzeczytany post 17 listopada 2007, 11:36

Włosi grają na wyjeździe, więc mógłby zagrać Iaquinta. Bo jak napisał ktoś bodajże w newsie, Iaquinta jest wyspecjalizowany w strzelaniu bramek na wyjeździe. Facet ma forme i serce na miare juventino. Myślę, iż jeśli dostanie szanse nie zmarnuje jej i da dużo radośći Włochom i nie tylko :)
Szkocja to trudny teren lecz Włosi wykorzystując doświadczenie mogą pokonać rywala i właśnie na to licze :)


Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 17 listopada 2007, 12:25

Hołek pisze:
mateo369 pisze:
Łukasz pisze: Nie chciałbym "krakać" i narzekać, ale to raczej niemożliwe. To nie jest ta drużyna, która wygrała WM '06. Najważniejsze (najgorsze): reprezentacja Italii straciła swoją największą gwiazdę...
domyślam się że mówisz o Tottim :?:
Myśle, że chodzi bardziej o grande Marcelo Lippiego -według mnie najlepszego trenera. Myślę,że to on był najwiekszą gwiadą Azzurich w Niemczech.
Naturalnie, że chodzi o Lippiego. Sukces na niemieckich boiskach to w największej mierze Jego zasługa.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
naros

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 sierpnia 2004
Posty: 1070
Rejestracja: 10 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 17 listopada 2007, 12:44

Mecz, praktycznie o wszystko. Włosi muszą wygrać to spotkanie i zapewnić sobie awans. Mam nadzieję że dziś uda się to im jak i nam :)
FORZA ITALIA!!!

PS: Dziś mecz na żywo w Polsacie Sport o 18:00.

EDIT:
Przed reprezentacją Włoch arcyważne spotkanie eliminacyjne do Euro 2008. Mistrzowie Świata w sobotni wieczór nie mogą przegrać ze Szkotami w Glasgow, w przeciwnym razie nie pojadą na mistrzostwa starego kontynentu, które w 2008 roku zostaną rozegrane na boiskach Austrii i Szwajcarii.

Selekcjoner Azzurrich - Roberto Donadoni zdaje sobie sprawę z rangi starcia w Glasgow, ale stara się zachować spokój.

"Pod koniec treningu podszedłem do Zambrotty i zapytałem go: Czy myślisz, że taka drużyna jak my może wyjść na boisko z zamiarem zremisowania meczu? Rozumując w ten sposób na pewno byśmy przegrali."- zaczął Donadoni.

"Wiem, że zrobimy wszystko, co w naszej mocy. Jestem spokojny i nie mogę się doczekać tego meczu. Niestety nie mogę wybiec na boisko, by podać drużynie pomocną dłoń."- dodał.

Włochom do pełni szczęścia wystarcza remis ze Szkotami. Przed nimi bowiem jeszcze domowa konfrontacja z Wyspami Owczymi. Dla Szkocji to już ostatni mecz eliminacyjny.

źródło
No ciekawe co by Donadoni zdziała grając w dzisiejszym meczu :P


Obrazek
Un capitano c'è solo un capitano!!!
ArtHur

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 marca 2007
Posty: 541
Rejestracja: 10 marca 2007

Nieprzeczytany post 17 listopada 2007, 18:05

Kosmiczny początek Włochów. :-D


Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 17 listopada 2007, 18:56

Włosi całkowicie kontrolują przebieg gry. Dobry mecz Squadry. Ślisko jest. Biorąc pod uwagę to, co działo się w pierwszej połowie (wślizgi i nie tylko...), myślę że w drugiej ktoś wyleci z boiska...

P.S. Zabawnie realizator rozpisła drużynę:

=====Toni=====
Camor====Di Natale
Ale grają normalnie: Camor jako prawoskrzydłowy, a Antek - z lewej strony.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
Cornholio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 października 2006
Posty: 89
Rejestracja: 23 października 2006

Nieprzeczytany post 17 listopada 2007, 19:52

No i koniec.po meczu. Szkoda mi Szkotów :płaczę:
najbardziej żal tej sytuacji z 81 minuty. no i jeszczes ten gol z niczego na 2:1 dla Włochów :/
tak chociaż była jeszcze minimalna szansa,a tak nic :(


Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9980
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 17 listopada 2007, 19:55

Szkoci znienawidzą pewnie tego sędziego, Chiellini prawie połamał szkota tym wejściem, po którym odgwizdano rzut wolny, z którego Panucci strzelił bramkę. Coś mi się wydaje, że już niedługo napastnicy (i jak teraz było widać, nie tylko oni) będą ubierać specjalne stroje ochronne przeciwko naszemu obrońcy :lol:

Nie mniej, bramka na 1:1 strzelona z ewidentnego spalonego, Szkoci nie mają co się burzyć.

Włosi awans, w meczu z Wyspami zapewnią sobie jeszcze pierwsze miejsce, tak żeby Francuzi znali swoje miejsce w szeregu :wink:

Awans cieszy :bravo:
Ostatnio zmieniony 17 listopada 2007, 19:57 przez Siewier, łącznie zmieniany 1 raz.


CzarnyZkultury

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 sierpnia 2006
Posty: 1011
Rejestracja: 28 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 17 listopada 2007, 19:55

ciezki mecz w bardzo ciezkich warunkach. bramka ze spalonego dla szkotow, no ale coz taka gra. moim zdaniem swietna zmiana Chielliniego, w koncu to po faulu na nim padla bramka :-D teraz czekam na Polske, oby bylo podobnie :D


naros

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 sierpnia 2004
Posty: 1070
Rejestracja: 10 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 17 listopada 2007, 19:57

ITALIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D
Ależ radość! Włosi zasłużenie awansowali do Euro. Nie mogło tam zabraknąć Mistrzów Świata! Cieszę się że zagrali nasi Juventini mecz był wyrównany ale liczy się wynik zresztą gol dla Szkotów wpadł ze spalonego a Gol Di Natale powinien zostać uznany także Włosi wygrali zasłużenie!!
FORZA ITALIA!!!!
TI AMO!!!


Obrazek
Un capitano c'è solo un capitano!!!
Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 17 listopada 2007, 19:58

Druga połowa jakże inna od pierwszej - tym razem to szkoci prowadzili grę. Donadoni wbrew przedmeczowym zapowiedziom zaczął grać na remis (Chiellini za Camora, gra na czas), jednakże niespodziewanie Panucci, strzałem głową, ustalił wynik spotkania.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9980
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 17 listopada 2007, 20:03

Łukasz pisze:Donadoni wbrew przedmeczowym zapowiedziom zaczął grać na remis (Chiellini za Camora, gra na czas)
Gra na czas ? Widziałeś co obrona robiła przed tą zmianą ? Camor nie grał już zbyt wiele, Chiellini, który wszedł za niego miał wiele sił, grał pewnie w obronie i aktywnie udzielał się w ataku, czego efektem była bramka, i jego późniejszy strzał z pola karnego. Szkoci potrzebowali wygranej, Włosi mając w zapasie mecz ze słabymi Wyspami Owczymi mogli pozwolić sobie na remis, który byłby dla nich równie dobrym wynikiem, co owe zwycięstwo.
Ostatnio zmieniony 17 listopada 2007, 20:04 przez Siewier, łącznie zmieniany 1 raz.


ODPOWIEDZ