Szkocja 1-2 ITALIA /AWANS WŁOCHÓW !\

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ
ArtHur

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 marca 2007
Posty: 541
Rejestracja: 10 marca 2007

Nieprzeczytany post 17 listopada 2007, 20:04

Pozwolę sobie na zacytowanie P. Świerczewskiego: "Przepraszam bardzo, ale ten pan nie powinien sędziować..."


stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 17 listopada 2007, 20:04

Wg mnie Włosi wygrali zasłużenie. Po za tym co to by było za Euro bez Włochów :D No to teraz jeszcze tylko Polacy niszczą Belgów i na reszte druzyn jakie zagraja na Euro mam... no mam je gdześ :wink:


Robert 10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 stycznia 2006
Posty: 418
Rejestracja: 07 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 17 listopada 2007, 20:16

Sędzia mylił się w obie strony. Wynik zasłużony.
Ostatnio zmieniony 17 listopada 2007, 21:23 przez Robert 10, łącznie zmieniany 1 raz.


fataem

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 kwietnia 2007
Posty: 34
Rejestracja: 30 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 17 listopada 2007, 20:21

stahoo pisze:Wg mnie Włosi wygrali zasłużenie. Po za tym co to by było za Euro bez Włochów :D No to teraz jeszcze tylko Polacy niszczą Belgów i na reszte druzyn jakie zagraja na Euro mam... no mam je gdześ :wink:
Nie zgodzę się z tobą. Po pierwsze to naucz się pisać. Następną sprawą jest to, że pan Mejuto Gonzalez nie powinien dzisiaj wychodzić na płytę, gdyż to co on robił przebija ,,złote myśli" Wita.Ż. I najważniejsze... chociaż sercem byłem za Włochami to żal mi Szkotów, którzy w mojej opinii na awans zasłużyli bardziej niż Francja i Włochy razem wzięte. Po prostu ich gra mogła się podobać i nie brakowało im serca do walki, czego nie można było zawsze powiedzieć o dwóch wyżej wymienionych reprezentacjach.


W górę serca, niech zwycięża Lech
Niech zwycięża Lech
Niech zwycięża Lech
Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9991
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 17 listopada 2007, 20:32

fataem pisze:I najważniejsze... chociaż sercem byłem za Włochami to żal mi Szkotów, którzy w mojej opinii na awans zasłużyli bardziej niż Francja i Włochy razem wzięte. Po prostu ich gra mogła się podobać i nie brakowało im serca do walki, czego nie można było zawsze powiedzieć o dwóch wyżej wymienionych reprezentacjach.
Tabela nie podziela Twojego zdania :whistle:


figc1898

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 listopada 2003
Posty: 502
Rejestracja: 04 listopada 2003

Nieprzeczytany post 17 listopada 2007, 21:19

Ależ jestem zadowolony po dzisiejszym meczu - co za przepiękne akcje w meczu, nawet Chiellini mógł strzelić. Wszyscy zawodnicy zagrali na 100%, więc dla wszystkich ogromny szacunek za dzisiejszy mecz - reszty już komentował nie będe, bo po co.

Grazie ITALIA.


Obrazek
Obrazek
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6211
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 17 listopada 2007, 21:36

Mecz oglądałem i muszę przyznać, że był to mecz wyrównany. Wygrali Włosi, ale nie powiem, czy zasłużenie, bo to i tak nie ma teraz znaczenia. Awans do Euro 08 się liczy :wink:. Dobry mecz Chielliniego, który zagrał krótko, ale efektownie i bardziej jako środkowy pomocnik niż nominalny obrońca. Iaquinta bez rewelacji, ale występ dobry. Podobnie jak Camoranesi, który zagrał 83 minuty, a niektóre jego akcje mogły zakończyć się bramką (niekiedy zabrakło troche szczęścia). No i Buffon. Niezastąpiony Buffon, który po raz kolejny udowodnił swoją wartość.


fataem

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 kwietnia 2007
Posty: 34
Rejestracja: 30 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 18 listopada 2007, 08:57

Siewier pisze:
fataem pisze:I najważniejsze... chociaż sercem byłem za Włochami to żal mi Szkotów, którzy w mojej opinii na awans zasłużyli bardziej niż Francja i Włochy razem wzięte. Po prostu ich gra mogła się podobać i nie brakowało im serca do walki, czego nie można było zawsze powiedzieć o dwóch wyżej wymienionych reprezentacjach.
Tabela nie podziela Twojego zdania :whistle:
Tabele tak samo jak sondaże rzadko coś podzielają.


W górę serca, niech zwycięża Lech
Niech zwycięża Lech
Niech zwycięża Lech
Makoto

Qualità Juventina
Qualità Juventina
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Posty: 388
Rejestracja: 23 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 18 listopada 2007, 09:09

Jeesst! Pięknie:) Ale się cieszę. Liczyłam na Italię i nie zawiedli nas! Meczy mnie się właśnie podobał i gole także :) :) :wink: Powiem szczerze, że przy 1-1 moje serce drżało przy każdym zbliżeniu się Szkotów do bramki Gigiego, ale później tylko wolny(oczywiście podszedł Pirlo 8) bo któż by inny :wink: :smile: ) no i Panucci zdobył ładnie tego gola, troszkę jak Meterazzi w finale WC na 1-1; tyle że wtedy Francja broniła się oprócz Bartheza także dwoma piłkarzami przy słupkach :prochno: Ogólnie jestem więc bardzo zadowolona, także z tego, że Francja też jest w Euro bo może nadarzy się okazja, żeby znowu jakiś meczyk między tymi dwoma ekipami rozegrać :ok:

Forza Italia!! :happy: :happy:


C'è una stella in cielo che indica il cammino.. forza Juve vincere è il tuo destino!
Pajo1906

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 maja 2007
Posty: 349
Rejestracja: 23 maja 2007

Nieprzeczytany post 18 listopada 2007, 10:06

Szkocja-Włochy 1:2
[LIVE, Polsat Sport !!!]

[0-1] Toni [10MB] [AVI]

Kod: Zaznacz cały

http://www.sendspace.pl/file/n6pAJL4O/
[1-1] Ferguson [MB] [AVI]

Kod: Zaznacz cały

http://www.sendspace.pl/file/aesET1el/
[1-2] Panucci [MB] [AVI]

Kod: Zaznacz cały

Niebawem
Ostatnio zmieniony 18 listopada 2007, 10:44 przez Pajo1906, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
alex_KiNiO

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lipca 2006
Posty: 361
Rejestracja: 18 lipca 2006

Nieprzeczytany post 18 listopada 2007, 10:14

Pięknie, że Włosi jadą na ME, ale zresztą co to by były za mistrzostwa bez Włochów. Żal troche tych Szkotów, bo naprawde pokazali się z bardzo dobrej strony w tych eliminacjach. Pokazali, że są drużyną z charakterem i mogą rywalizować z najlepszymi, jak Francja czy Włochy, a przecież to mistrzowie i vicemistrzowie świata.
POzDRO


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości.
Gianni Agnelli
Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9991
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 18 listopada 2007, 10:26

fataem pisze:
Siewier pisze:Tabela nie podziela Twojego zdania :whistle:
Tabele tak samo jak sondaże rzadko coś podzielają.
Porównanie tabeli do sondaży jest co najmniej chybione. Sonda jest po to, żeby poznać "zdanie" większej ilości osób na dany temat, tabela przedstawia konkretne, prawdziwe wyniki. Co z tego, że drużyna gra ładnie dla oka ? Piłka nożna nie ma być ładna, ma być skuteczna, jeżeli drużyna nie potrafi wygrywać, to ładna gra i zaangażowanie na nić się zdadzą, liczą się wyniki.


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8864
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 18 listopada 2007, 11:45

Bardzo emocjonująy mecz. Od początku Włosi zaatakowali, co odrazu przyniosło efekt. Chwilę później kopia akcji bramkowej i Camor mógł podwyższyć na 2-0.
Druga połowa to nieustanne ataki Szkotów. Wyrównali jednak ze spalonego, a Italii prawidłowej bramki na 2-0 nie uznali... wiec nie ma co się czepiać faulu na Chiellinim. Generalnie z przebiegu całego meczu, remis byłby sprawiedliwy, ale konsekwencja Włochów przyniosła spodziewany efekt. Świetnie zagrał Toni, jak na osamotnionego napastnika dla mnie rewelacja, zawodnik meczu.
Grazie Italia :!:


Obrazek
Pirlo

Juventino
Juventino
Rejestracja: 08 maja 2005
Posty: 444
Rejestracja: 08 maja 2005

Nieprzeczytany post 18 listopada 2007, 12:31

Cóz.. co tu duzo gadac po takim meczu. Mogło byc tak pieknie a wyszło jak zawsze. :roll: Szkoci wyraznie nie wytrzymali psychicznie tego meczu a przynajmniej jego poczatku. Reszty juz nie widziałem ale ze skrotu widziałem ze mieli piłke na 2-1. Szkoda bo chciałem zeby sprzedawczyki Zambro i Cannavaro posiedzieli sobie w domu a Buffon i reszta naszych w reprezentacji bardziej sobie wypoczeła po sezonie. Tak czy inaczej Italia gra kiepsko i z taka gra na Euro nie ma czego szukac. :roll:


Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9991
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 18 listopada 2007, 12:47

Cris pisze:Cóz.. co tu duzo gadac po takim meczu. Mogło byc tak pieknie a wyszło jak zawsze. :roll: Szkoci wyraznie nie wytrzymali psychicznie tego meczu a przynajmniej jego poczatku. Reszty juz nie widziałem ale ze skrotu widziałem ze mieli piłke na 2-1. Szkoda bo chciałem zeby sprzedawczyki Zambro i Cannavaro posiedzieli sobie w domu a Buffon i reszta naszych w reprezentacji bardziej sobie wypoczeła po sezonem. Tak czy inaczej Italia gra kiepsko i z taka gra na Euro nie ma czego szukac. :roll:
Dla dobra naszych piłkarzy, z "zemsty" do Zambrotty i Cannavaro wolałbyś, żeby Włochy się nie zakwalifikowały ? Gratuluje :bravo:

Włochy grają kiepsko ? To w jaki sposób się zakwalifikowali? Zresztą, jak mają grać? Już teraz mają prezentować cudowną piłkę? To są eliminacje, przypomnij sobie jak grali finaliści ostatniego mundialu w kwalifikacjach 04-05, Włosi przegrali ze Słowenią, zremisowali z takimi potęgami jak Norwegia i Szkocja (która wtedy grała dużo słabiej niż obecnie), mając w grupie jeszcze Mołdawie i Białoruś, wiele spotkań wygrywali jedną bramką, grając niezbyt pewnie. Francuzi mając wtedy w grupie Szwajcarie, Izrael, Wyspy Owcze, Cypr i Irlandie 5 razy zremisowali.
Niemcy nie zachwycały w spotkaniach towarzyskich, nie grali w eliminacjach, wydawało się, że nie dadzą rady odpowiednio się przygotować, że nie zachwycą.

Mimo to te trzy ekipy podczas MŚ prezentowały futbol w najlepszym wydaniu. Eliminacje jakichkolwiek Mistrzostwo to dopiero początek pracy całego zespołu, który ma za zadanie obrać taką drogę przygotowań, by systematycznie zwiększać swoją formę tak, żeby w efekcie była ona najwyższa podczas finałów. Zespół dopiero się dociera, trener zaczyna tworzyć zespół ludzi, którzy pojadą na mistrzostwa, może pozwolić sobie na jakąś tam dozę ryzyka, eksperymentując w zestawieniu piłkarzy i taktyce.

Jeżeli tego nie rozumiesz to nawet ludzie, którzy niezbyt interesują się sportem, mogą powiedzieć, że o piłce nożnej nie wiesz kompletnie nic.


ODPOWIEDZ