Szkocja 1-2 ITALIA /AWANS WŁOCHÓW !\

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ
_Jah

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2004
Posty: 813
Rejestracja: 28 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 18 listopada 2007, 13:15

Włosi po raz 7 w finałach Mistrzostw Europy. Co za ulga! Christian Panucci! Pierwszy Włoch w Realu Madryt (?) Zatrzymali Szkotów, dla których było to najważniejsze spotkanie ostatniego 10-lęcia. Brawo!
ps. Buffon, Zambrotta, Cannavaro, Chiellini, Camoranesi, Iaquinta!


Wielkie romanse, żadnych pocałunków, w ogóle niczego. Bardzo czyste! A jednak wielkie. Uczucia, niewypowiedziane uczucia są niezapomniane... La Vecchia Signora, czyli Stara Dama!
Mr Cezary

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 grudnia 2004
Posty: 1156
Rejestracja: 21 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 18 listopada 2007, 14:28

Oglądałem tylko pierwszą połowę, w której Włosi nie pozwalali Szkotom na zbyt wiele. Gospodarze często faulowali, przez co można było odnieść wrażenie, że Włosi grają na czas. W rzeczywistości była to bardzo mądra gra zespołu Donadoniego, który, muszę to przyznać, z meczu na mecz przekonuje mnie coraz bardziej. Innego wyniku jak zwycięstwo Włochów nie oczekiwałem, po prostu nie umiałem sobie wyobrazić w Mistrzostwach Europy zabrakło aktualnych Mistrzów Świata. I cieszy również fakt, że ponownie piłkarze Juventusu są powoływani do kadry w znacznej ilości. Buffon i Camoranesi to pewniacy do wyjazdu na Euro wg mnie. Dużą szansę ma Iaquinta, a także Chiellini. Zobaczymy jeszcze co pokaże Palladino w meczu z Wyspami Owczymi, bo nie wyobrażam sobie, by z takim rywalem nie zagrał. Kto jeszcze z naszych może mieć szansę na wyjazd? Chciałbym, aby udało się to Legrottaglie. Niech tylko podtrzyma tą formę, a Donadoni na pewno da mu szansę. Natomiast na powołanie dla Del Piero raczej bym nie liczył. No chyba, że nagle Alex zacznie strzelać w każdym meczu po 2 bramki i olśniewać swoją grą, w co jakoś wątpię. Czas DP w reprezentacji po prostu mija i trzeba się z tym pogodzić.


Pirlo

Juventino
Juventino
Rejestracja: 08 maja 2005
Posty: 444
Rejestracja: 08 maja 2005

Nieprzeczytany post 18 listopada 2007, 16:58

Siewier pisze:Dla dobra naszych piłkarzy, z "zemsty" do Zambrotty i Cannavaro wolałbyś, żeby Włochy się nie zakwalifikowały ?
Tak.. zambro i canna to dla mnie nieudacznicy a dla takich nie ma miejsca na takich imprezach jak Euro. A to ze Buffon Camor i kto tam jeszcze pojedzie zostaliby w domu jakos bym zniosł 8)
Siewier pisze: Włochy grają kiepsko ? To w jaki sposób się zakwalifikowali?
W kiepski... z reszta gdyby McFadden potrafił z paru metrow celnie strzelic do praktycznie pustej bramki to by sie nie zakwalifikowali.
Siewier pisze:Zresztą, jak mają grać? Już teraz mają prezentować cudowną piłkę?
Nie.. nie musza grac cudownej piłki, wystarczy skuteczna. Rozumiem ze to elimincaje i nie trzeba grac pieknie ale jak dla mnie mistrzowie swiata nie powinni uzalezniac swojego awansu od celnosci McFaddena.
Siewier pisze:Eliminacje jakichkolwiek Mistrzostwo to dopiero początek pracy całego zespołu, który ma za zadanie obrać taką drogę przygotowań, by systematycznie zwiększać swoją formę tak, żeby w efekcie była ona najwyższa podczas finałów
Heh... mi sie wydaje ze raczej nadrzednym celem kazdych eliminacji jest uzyskanie awansu a na drugim planie budowanie druzyny na finały. Chyba ze że o piłce nożnej nie wiem kompletnie nic. :roll:
Siewier pisze:Zespół dopiero się dociera, trener zaczyna tworzyć zespół ludzi, którzy pojadą na mistrzostwa, może pozwolić sobie na jakąś tam dozę ryzyka, eksperymentując w zestawieniu piłkarzy i taktyce.
Tylko ze w tym przypadku ta doza ryzyka i eksperymenty mogły sie skonczyc tym ze ta grupa ludzi nigdzie nie pojedzie :lol:
Siewier pisze:Jeżeli tego nie rozumiesz to nawet ludzie, którzy niezbyt interesują się sportem, mogą powiedzieć, że o piłce nożnej nie wiesz kompletnie nic.
Widocznie nie wiem... :roll: :lol: 8)


Bobeknaklo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 lutego 2007
Posty: 1010
Rejestracja: 11 lutego 2007

Nieprzeczytany post 18 listopada 2007, 17:34

Cris pisze:
Siewier pisze:Dla dobra naszych piłkarzy, z "zemsty" do Zambrotty i Cannavaro wolałbyś, żeby Włochy się nie zakwalifikowały ?
Tak.. zambro i canna to dla mnie nieudacznicy a dla takich nie ma miejsca na takich imprezach jak Euro. A to ze Buffon Camor i kto tam jeszcze pojedzie zostaliby w domu jakos bym zniosł 8)
Hahaha! Dlaczego niby są nieudacznikami? Bo po degradacji Juve nadal chcieli robić to co kochają, co sprawia im przyjemność dzięki czemu mają na chleb na najwyższym poziomie?? Haha
Dlatego nie moga jechac na Euro?? :rotfl: :rotfl: :rotfl:
To prawda, ja też mam do nich duży żal i nie przepadam już za nimi ale to normalne bo jestem kibicem Juve, innych kibiców to nie obchodzi i jest im to obojętne
Aczkowiek rozumiem ich decyzje
Cris pisze:
Siewier pisze: Włochy grają kiepsko ? To w jaki sposób się zakwalifikowali?
W kiepski... z reszta gdyby McFadden potrafił z paru metrow celnie strzelic do praktycznie pustej bramki to by sie nie zakwalifikowali.
Cris pisze:
Siewier pisze:Zresztą, jak mają grać? Już teraz mają prezentować cudowną piłkę?
Nie.. nie musza grac cudownej piłki, wystarczy skuteczna. Rozumiem ze to elimincaje i nie trzeba grac pieknie ale jak dla mnie mistrzowie swiata nie powinni uzalezniac swojego awansu od celnosci McFaddena.
W tym momencie nie ma już słabych drużyn. Patrz "Polska" grupa
Np. Męczarnie Portugalczyków ze słabiakami. Kto się zakwalifikował do EURO to dla niego wielki sukces, nawet dla mistrzów świata. Spójrzcie na obsade EURO. Słabych drużyn - brak
A Portugalia gra futbol piękny dla oka, mimo to męczy sie strasznie żeby wygrac 1-0
Liczy się końcowy wynik. Nie wygrywa ten kto ma miażdżacą przewage albo gra pięknie. Włosi wygrali i są lepsi bo potrafili strzelić dwie bramki, a Szkocja tylko jedna. Taka prawda :)
Cris pisze:
Siewier pisze:Jeżeli tego nie rozumiesz to nawet ludzie, którzy niezbyt interesują się sportem, mogą powiedzieć, że o piłce nożnej nie wiesz kompletnie nic.
Widocznie nie wiem... :roll: :lol: 8)
Widocznie


PrzemasJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 marca 2005
Posty: 1169
Rejestracja: 13 marca 2005

Nieprzeczytany post 18 listopada 2007, 19:05

awansowali i basta :D Palla se zagra z owczarzami moze bramke puknie..i tez bedzie zadowolony..bardzo fajna sobota wczoraj! Polska i Włochy awansowaly i jest git!


Magica Juve resiste il mio cuore lontano da te soltanto se penso alla figa!!
kow3l

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 grudnia 2004
Posty: 73
Rejestracja: 05 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 18 listopada 2007, 22:05

Tak.. zambro i canna to dla mnie nieudacznicy a dla takich nie ma miejsca na takich imprezach jak Euro
Nieudacznicy? Obaj sporo juz osiagneli i czy chcesz tego czy nie nieudacznikami nie sa.
W kiepski... z reszta gdyby McFadden potrafił z paru metrow celnie strzelic do praktycznie pustej bramki to by sie nie zakwalifikowali.
Gdyby babcia miala wasy. Poza tym jak juz tak rozwazamy to Szkoci strzelili bramke ze spalonego, a w pierwszej polowie Wlosi powinni prowadzic 2:0, bo nieuznana bramka Di Natale zostala strzelona prawidlowo. Nawiasem mowiac Szkoci, ktorzy musieli wygrac, aby sie jeszcze liczyc w pierwszeh polowie NIE ISTNIELI. O kiepskim stylu to ja slysze cale zycie od pseudoznawcow. Sek w tym, ze obok Brazylii to najbardziej utytulowana nacja. Nawiasem mowiac to jedynie poczatek eliminicacji mieli slaby, pozniej wrocila wielka ITALIA.
Rozumiem ze to elimincaje i nie trzeba grac pieknie ale jak dla mnie mistrzowie swiata nie powinni uzalezniac swojego awansu od celnosci McFaddena.
Raczej od miernej klasy sedziego. Nawiasem mowiac nie pierwszy to tak slaby jego wystep


_Jah

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2004
Posty: 813
Rejestracja: 28 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 19 listopada 2007, 09:27

kow3l pisze:
Sek w tym, ze obok Brazylii to najbardziej utytulowana nacja. Nawiasem mowiac to jedynie poczatek eliminicacji mieli slaby, pozniej wrocila wielka ITALIA.
Zapomniałeś o Niemcach.


Wielkie romanse, żadnych pocałunków, w ogóle niczego. Bardzo czyste! A jednak wielkie. Uczucia, niewypowiedziane uczucia są niezapomniane... La Vecchia Signora, czyli Stara Dama!
naros

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 sierpnia 2004
Posty: 1070
Rejestracja: 10 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 19 listopada 2007, 17:09

_Jah pisze:
kow3l pisze:
Sek w tym, ze obok Brazylii to najbardziej utytulowana nacja. Nawiasem mowiac to jedynie poczatek eliminicacji mieli slaby, pozniej wrocila wielka ITALIA.
Zapomniałeś o Niemcach.
o Hiszpanach i Argentyńczykach również. Holandia też zła nie jest ale za najbardziej utalentowane nacje mimo wszystko uznał bym Włochy, Brazylię i Hiszpanie.


Obrazek
Un capitano c'è solo un capitano!!!
Radek_88

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 stycznia 2005
Posty: 2351
Rejestracja: 22 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 19 listopada 2007, 18:47

kow3l pisze:Sek w tym, ze obok Brazylii to najbardziej utytulowana nacja. Nawiasem mowiac to jedynie poczatek eliminicacji mieli slaby, pozniej wrocila wielka ITALIA.
naros pisze:Holandia też zła nie jest ale za najbardziej utalentowane nacje mimo wszystko uznał bym Włochy, Brazylię i Hiszpanie.
Utytułowana, nie utalentowana.


ODPOWIEDZ