Druga prawda o Calciopoli.

Dyskutuj o legendarnych piłkarzach Juventusu, wielkich wydarzeniach z przeszłości i historycznych meczach.
ODPOWIEDZ
Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 10 listopada 2009, 19:05

Lord of San Siro pisze:Cały świat wie, że zostaliście skazani, cały świat wie, że jesteście winni i cały świat wie, że to Inter nigdy nie grał w Serie B. To nie miejsce dla nas!
Prawda. Cały świat też wie, że Inter przez prawie 20 lat nie potrafił wygrać mistrzostwa Włoch i trwało by to zapewne w najlepsze dalej, mimo dużej kasy wydawanej na transfery, gdyby nie kara punktowa i późniejsza degradacja Juve.
Nie żebym się czepiał, ale skoro robimy sobie wypominki - takie są fakty.
Ostatnio zmieniony 10 listopada 2009, 19:08 przez Łukasz, łącznie zmieniany 1 raz.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
Wojt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lipca 2006
Posty: 439
Rejestracja: 02 lipca 2006

Nieprzeczytany post 10 listopada 2009, 19:06

Lord of San Siro pisze: ...Jedna z Waszych legend - Zbigniew Boniek...
Jeśli Boniek jest legendą Juventusu, to legendą Interu jest Pirlo.


From rivers of sorrow, to oceans deep with hope, I have travelled them.
Now, there is no turning back, the limit, the sky. I ask my questions:
Why? What today? When tomorrow?
Won't you join me on the perennial quest?
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6204
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 10 listopada 2009, 19:26

SAJAN pisze:to teraz pochwal się od ilu przeciwko Interowi nie podyktowano karnego chodzi mi o Serie A od ponad dwoch sezonów mogę się mylić a w tym sezonie dla interu już kilka było
20 września 2009 roku sędzia Daniele Orsato zdecydował się podyktować rzut karny przeciwko Interowi. Jedenastkę na bramkę zamienił Jeda w 16 minucie.
Lord of San Siro pisze:Jak czujecie się z tym lepiej to proszę, używajcie sobie do woli. Cały świat wie, że zostaliście skazani, cały świat wie, że jesteście winni i cały świat wie, że to Inter nigdy nie grał w Serie B. To nie miejsce dla nas!
Tak. Ja czuje się z tym lepiej. Jeżeli Ci to w jakiś sposób przeszkadza, to zawsze możesz tego nie czytać. Lubię sobie pojeździć po Interze, nawet jak cały świat jest przeciwko mnie. A i szczerze Ci powiem, że mnie denerwujesz, gdy mi przeszkadzasz, gdy mi z tej mojej piaskownicy podbierasz piasek. Mógłbyś tego nie robić?


Kamex22

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2006
Posty: 1624
Rejestracja: 19 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 10 listopada 2009, 19:56

Lord of San Siro pisze:cały świat wie, że to Inter nigdy nie grał w Serie B. To nie miejsce dla nas!

Masz absolutną rację! Serie B to nie jest miejsce dla interu! Za to szambo już jest odpowiednim miejscem dla was... A co do piasku Panie Szczypku, to oni uważają, że jak zabiorą go dostatecznie długo to może to szambo jakoś uda im się zakopać czy coś...


Lord of San Siro

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 grudnia 2006
Posty: 396
Rejestracja: 08 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 10 listopada 2009, 20:43

Łukasz pisze: Prawda. Cały świat też wie, że Inter przez prawie 20 lat nie potrafił wygrać mistrzostwa Włoch i trwało by to zapewne w najlepsze dalej, mimo dużej kasy wydawanej na transfery, gdyby nie kara punktowa i późniejsza degradacja Juve.
Nie żebym się czepiał, ale skoro robimy sobie wypominki - takie są fakty.
Trudno wygrać mistrzostwo, skoro rywale korumpują arbitrów - takie są fakty. Szkoda, że nie potraficie połączyć ze sobą tych rzeczy. Chcecie widzieć tylko slogan w stylu "17 lat bez mistrzostwa", tłumacząc sobie, że to nieudolność Interu za tym stała, prawda jest jednak bardziej złożona.
Już kiedyś pisałem w innym wątku, że szczęście dla Was, że Moggi był podsłuchiwany jedynie przez dwa lata. Trudno mi uwierzyć, że ten osobnik zaczął kręcić wałki dopiero od sezonu 2005/2006? Rozumiem, że wcześniej był uczciwym działaczem piłkarskim i nagle zmienił się o 180 stopni, a tylko pech chciał, że akurat wtedy zaczeli go podsłuchiwać? Trzeba być wybitnie naiwnym, żeby uwierzyć w taką teorię.


Cent'anni di storia ... di serie B non ho memoria!!!
Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 10 listopada 2009, 20:46

Lord of San Siro pisze:Trudno wygrać mistrzostwo, skoro rywale korumpują arbitrów - takie są fakty.
Jeśli będzie Ci to łatwiej w tej wersji przełknąć - proszę bardzo.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
Marian.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2009
Posty: 1598
Rejestracja: 25 lutego 2009

Nieprzeczytany post 10 listopada 2009, 20:51

Panowie dajcie na wstrzymanie. Nie ma sensu kłócić się nt. Calciopoli, bo ani my, ani kibice Interu nie wiedzą jak było. Jeżeli Vieri ukaże te "dokumenty" i okażą się one prawdziwe to Inter może mieć lipe. Tyle.


Obrazek
risto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 marca 2005
Posty: 264
Rejestracja: 19 marca 2005

Nieprzeczytany post 10 listopada 2009, 21:30

Rozumiem, że wcześniej był uczciwym działaczem piłkarskim i nagle zmienił się o 180 stopni, a tylko pech chciał, że akurat wtedy zaczeli go podsłuchiwać? Trzeba być wybitnie naiwnym, żeby uwierzyć w taką teorię.
no nie, kupowal mecze odkad pracowal w Juve. To jest twoja ta sama glupia gadka jak to ze teraz cos sie swieci. Trzeba byc naiwnym zeby sobie wmawiac ze Inter byl zawsze swiety. Wiem ze masz swoje racje, tak samo jak i kazdy z nas ma swoje. Masz klapki na oczach i jedziesz na swoich falach. Nie dociera do ciebie nic poza tym ze Juve zdegradowali do serie B i kropka. To ze ktos tam zostal uniewinniony czy nie mieli na cos dowodow to juz o tym nie wspomnisz. Bo masz klapki jak kon wyscigowy ktory wie ze ma jechac prosto i nic poza tym. Stary wyluzuj bo prowokujesz na nie swoim podwórku.


Eric6666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 listopada 2006
Posty: 2129
Rejestracja: 13 listopada 2006

Nieprzeczytany post 10 listopada 2009, 21:34

Lord of San Siro pisze:
Trudno wygrać mistrzostwo, skoro rywale korumpują arbitrów - takie są fakty. Szkoda, że nie potraficie połączyć ze sobą tych rzeczy. Chcecie widzieć tylko slogan w stylu "17 lat bez mistrzostwa", tłumacząc sobie, że to nieudolność Interu za tym stała, prawda jest jednak bardziej złożona.
Już kiedyś pisałem w innym wątku, że szczęście dla Was, że Moggi był podsłuchiwany jedynie przez dwa lata. Trudno mi uwierzyć, że ten osobnik zaczął kręcić wałki dopiero od sezonu 2005/2006? Rozumiem, że wcześniej był uczciwym działaczem piłkarskim i nagle zmienił się o 180 stopni, a tylko pech chciał, że akurat wtedy zaczeli go podsłuchiwać? Trzeba być wybitnie naiwnym, żeby uwierzyć w taką teorię.
Nie wiesz czy to co ty wiesz jest prawdą!! Jeżeli chcesz się napinać to idź na forum interu i razem z resztą ludzi poziomu "napinacza" rozmawiajcie jaki to Inter jest święty i zawsze był krzywdzony przez sędziów ,a Juve to patałachy ,bo zdegradowali ( a nie spadli za słabe wyniki ) do Serie B. Pozdro!

Cała sprawa związana z Calciopoli była i jest bardzo niejasna ,ale bądźmy szczerzy sprawa z Vierim to już w ogóle fenomen... piłkarz po tyu latach wylatuje z taką "rzecza" i to akurat jak procesuje się z Interem o odszkodowanie...


fazzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2006
Posty: 2769
Rejestracja: 16 maja 2006

Nieprzeczytany post 10 listopada 2009, 21:57

Lord of San Siro pisze:
Łukasz pisze: Prawda. Cały świat też wie, że Inter przez prawie 20 lat nie potrafił wygrać mistrzostwa Włoch i trwało by to zapewne w najlepsze dalej, mimo dużej kasy wydawanej na transfery, gdyby nie kara punktowa i późniejsza degradacja Juve.
Nie żebym się czepiał, ale skoro robimy sobie wypominki - takie są fakty.
Trudno wygrać mistrzostwo, skoro rywale korumpują arbitrów - takie są fakty. Szkoda, że nie potraficie połączyć ze sobą tych rzeczy. Chcecie widzieć tylko slogan w stylu "17 lat bez mistrzostwa", tłumacząc sobie, że to nieudolność Interu za tym stała, prawda jest jednak bardziej złożona.
Już kiedyś pisałem w innym wątku, że szczęście dla Was, że Moggi był podsłuchiwany jedynie przez dwa lata. Trudno mi uwierzyć, że ten osobnik zaczął kręcić wałki dopiero od sezonu 2005/2006? Rozumiem, że wcześniej był uczciwym działaczem piłkarskim i nagle zmienił się o 180 stopni, a tylko pech chciał, że akurat wtedy zaczeli go podsłuchiwać? Trzeba być wybitnie naiwnym, żeby uwierzyć w taką teorię.
Skoro takie są fakty, to podaj choć jeden przykład meczu kupionego przez Juve :) skoro to fakty, to sąd musiał cos orzec w tej sprawie.


Pavel Nedved pisze:"Juve ponownie jest nieprzyjemne? Mam nadzieję, nie interesuje mnie bycie miłym, tylko zwycięskim"
Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2693
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 10 listopada 2009, 22:01

Lord of San Siro pisze:Trudno wygrać mistrzostwo, skoro rywale korumpują arbitrów - takie są fakty.
Krótko i na temat - który mecz, kiedy, za ile i jak?. Paru interistom juz to pytanie zadalem i cholerka jakos do tej pory nikt nie odpowiedział.

edit: w rzeczy samej Fazzi ;].


calma calma
evilboy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 kwietnia 2006
Posty: 1005
Rejestracja: 30 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 10 listopada 2009, 22:17

Zanim przeczytałem wszystkie 3 strony, już ktoś mnie uprzedził i napisał "podaj kupiony przez Juve mecz" (nawet 2 osoby :P)

Zostaliśmy zdegradowani za "ogólną próbę wpływania na sędziów" - żaden mecz przekupiony nie był, żaden sędzia nie poszedł siedzieć. Skoro nie ma mowy o oszustwie sportowym, nie powinno być mowy o takiej karze - ja w propagowaną przez interistów wersję Calciopoli jak nie wierzyłem, tak nadal nie wierzę.

Jeśli natomiast chodzi o wypowiedzi Vieriego - jeśli ma, niech pokaże. Zakładam, że nie ma, bo nikt nie byłby na tyle nierozsądny, żeby spisywać takie umowy z piłkarzami. Nawet Moratti, który z roztropności nie słynie... :whistle:


"Un cavaliere non lascia mai una signora."
Alex Del Piero
Gruppo Brusco

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2008
Posty: 183
Rejestracja: 18 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 10 listopada 2009, 22:43

evilboy pisze:Zostaliśmy zdegradowani za "ogólną próbę wpływania na sędziów" - żaden mecz przekupiony nie był, żaden sędzia nie poszedł siedzieć.

Jeśli natomiast chodzi o wypowiedzi Vieriego - jeśli ma, niech pokaże. Zakładam, że nie ma, bo nikt nie byłby na tyle nierozsądny, żeby spisywać takie umowy z piłkarzami. Nawet Moratti, który z roztropności nie słynie... :whistle:
Czyli "ogólna próba wpływania na sędziów" jest dozwolona? Dlaczego doszło do tej "próby" skoro byliście tacy mocni?

Żaden sędzia nie oberwał? To dlaczego Paparesta i De Santis nie sędziowali po Calciopoli?
Vieri nie pokaże bo najzwyczajniej w świecie nie ma żadnych dokumentów. Pazera domaga się odszkodowania od Morattiego. Moratti nie chce zapłacić to Krystian wymyślił bujdę w celu szantażu w którą oczywiście tylko kibice Juventusu uwierzyli. W 2006 roku Vieriego już nie było w Interze.


kosiorekk

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 marca 2005
Posty: 233
Rejestracja: 13 marca 2005

Nieprzeczytany post 10 listopada 2009, 22:50

Lord of San Siro pisze:Cały świat wie, że zostaliście skazani, cały świat wie, że jesteście winni i cały świat wie, że to Inter nigdy nie grał w Serie B. To nie miejsce dla nas!
Tak dalej i może za 100 lat będziecie równie utytułowanym klubem, co Juventus. :)


risto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 marca 2005
Posty: 264
Rejestracja: 19 marca 2005

Nieprzeczytany post 10 listopada 2009, 22:53

no to jak juz czytacie to koledzy z Interu to prosze o ten kupiony mecz. Nie rzucacie chyba slow na wiatr tak jak w waszym przekonaniu Christian Vieri!?


ODPOWIEDZ