Ukraina 1:2 ITALIA (el. Euro 2008)

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ
naros

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 sierpnia 2004
Posty: 1070
Rejestracja: 10 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 12 września 2007, 20:52

Bartek(Juventino) pisze:Mecz ostatniej szansy dla Włochów. naros jesteś Włochem?
To znaczy wiesz... jest kilka wersji :lol: niektórzy twierdzą że tak :-D


Obrazek
Un capitano c'è solo un capitano!!!
da.pawel

Juventino
Juventino
Rejestracja: 08 lutego 2007
Posty: 12
Rejestracja: 08 lutego 2007

Nieprzeczytany post 12 września 2007, 21:40

figc1898 pisze: W ataku stawiam na Inzaghiego i Del Piero lub Iaquinte, tylko niech nie wystawia Di Natale, bo on się do reprezentacji nie nadaje - już kiedyś o tym pisałem.

Forza ITALIA!!!
a jednak wystawił Di Natale, i jak narazie to dobre posunięcię bo strzelił gola. Jak by się nie nadawał do reprezentacji to by nie był powoływany. Narazie mecz jest wyrównany, naszczęśnie włosi prowadzą. Oby ten wynik utrzymał się także po drugij połowie (ewentualnie niech Di Natale jeszcze coś szczeli).


Michał_B

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2005
Posty: 57
Rejestracja: 11 listopada 2005

Nieprzeczytany post 12 września 2007, 22:26

No i strzelil Di Natale, a tym czasem Szkoci prowadza z Francja :-D


da.pawel

Juventino
Juventino
Rejestracja: 08 lutego 2007
Posty: 12
Rejestracja: 08 lutego 2007

Nieprzeczytany post 12 września 2007, 22:45

ale w drugiej połowie ukraina osiągneła wyraźną przewage. Buffon pokazał klase. Gdy ukraina wyrównała pomyślałem sobie że awans poszedł się <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>.. naszczęście moje życzenie się spełniło i Di Natale znowu strzelił gola. Niestety na boisku nie było widać że grają Mistrzowie Świata.


Mr.Hankey

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 maja 2007
Posty: 25
Rejestracja: 16 maja 2007

Nieprzeczytany post 12 września 2007, 23:11

Odkąd odszedł Lippi, to już niestety nie są Mistrzowie Świata...


Maggie Del Piero

Qualità Juventina
Qualità Juventina
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lipca 2003
Posty: 682
Rejestracja: 22 lipca 2003

Nieprzeczytany post 13 września 2007, 08:34

Jak już to kiedyś ktoś zauważył to już nie ci sami Włosi co na MŚ :?
Jakoś wyraźnie nie ci Cannavaro i Zambrotta. Kiedyś to byli wojownicy pełni woli walki (za to porównanie dostane gromy z nieba ale zawsze 1 waleczny dla mnie to Gattuso) chęci i zdolności. Opłacało się. Cana trochę zmarkotniał jak Realscy odpadli z LM pod jego nieobecnosc. A Zambro (teraz wyjdzie moje nieoczytanie ale nie wiem czy zostałw Barcy czy nie) nie za dobrze w tej Hiszpanii się czuje, bądź czuł więc ... sami wiecie.
Ale ważne 3 punkty dla Włochów. Gratuluję. 8)


Najtańszy Show na jaki stać ten utytłany w szmirze świat ....
mateusz017

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 sierpnia 2004
Posty: 98
Rejestracja: 15 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 13 września 2007, 10:50

Najwazniejsze sa 3 pkt i 2 miejsce w tabeli ktore trzeba utrzymac i da nam awans! nawet nie wiecie jak jestem happy ze France jest na 3 pozycji oby tak do konca!


Makoto

Qualità Juventina
Qualità Juventina
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Posty: 388
Rejestracja: 23 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 13 września 2007, 12:48

No i pięknie, nareszcie wynik bramkowy! Nie to co w meczu z Francją, dla mnie remis 0-0 to najsłabszy wynik... Łatwo nie było, bo z Ukrainą zawsze gra się fizycznie, do tego Sheva nieźle atakował, chociaż chyba zabrakło mu kogoś do pomocy, jak słusznie zauważył komentator, musiałoby grać w drużynie ukraińskiej jeszcze dziesięciu Shevchenków. :roll: :wink:

Sama Italia nareszcie cosik ugrała, Di Natale... jest bardzo fajnym, przyzwoitym( 8) ) piłkarzem. Gigi oczywiście, że kapitalnie bronił a i Zambrotta, Camor też powalczyli i wiele dali grze Włochów. Oby tak dalej Squadra Azzurra! ! :bravo: :happy:
Nie muszę chyba wspominać, że cholernie cieszy mnie fakt, iż Francja przegrała w Paryżu :smile: ze Szkocją. Nadal jednak to te trzy drużyny pozostają w grze o awans, trzymam kciuki jak zawsze za Italię :ok: :)
Przed nami jeszcze mecze:

:ball: Włochy- Gruzja 13.10
:ball: Szkocja- Włochy 17.11
:ball: Włochy- Wyspy Owcze 21.11

A więc Forza tutti Azzurri!!


C'è una stella in cielo che indica il cammino.. forza Juve vincere è il tuo destino!
Szilgu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 2240
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 13 września 2007, 22:27

A jaki jest sens cieszenia się z wyniku który tylko utrudni Włochom awans? Patrząc na terminarz, widać że jest bardzo prawdopodobne, że Włosi zagrają w przedostatniej kolejce praktycznie 'mecz o wszystko" ze Szkotami. Gdyby Szkoci zremisowali albo przegrali z Francją-sytuacja byłaby łatwiejsza. Wystarczyłoby z nimi w ostatnim meczu zremisować. A tak pewnie będą musieli wygrać aby wywalczyć awans. Z pierwszego miejsca, przed Francja, ale cóż z tego skoro mogą w ogóle nie awansować? Mnie raczej martwi wynik Szkocji. To tylko pokazuje, że nie przypadkiem drużyna ta jest na 1. miejscu.
I że Włochom będzie bardzo trudno wygrać z nimi a co za tym idzie awansować do ME. Ale trzeba być optymistą :) Może Francja albo Szkocja stracą punkty z Ukrainą :roll:


Venomik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lipca 2005
Posty: 1980
Rejestracja: 20 lipca 2005

Nieprzeczytany post 13 września 2007, 22:54

oglądałem mecz Francuzów ze Szkotami i po raz pierwszy kibicowałem Francuzom.
Jak zostało zauważone wyżej - taki wynik byłby dużo lepszy dla nas. Wówczas wystarczyłby nam remis, a przy ewentualnym potknięciu wcześniejszym Szkotów to nawet przegrana nie byłaby tragedią.
Teraz jest dużo gorzej.
Mam wrażenie, że większość ludzi tutaj albo:
- nie myśli
- nie wysilała się by zerknąć na tabelę
- bardziej nie lubi Francuzów niż lubi Włochów (czego nie neguję, to forum Juventusu a nie włoskiej reprezentacji)
Ja jestem kibicem włoskiej reprezentacji. Cieszę się, że Włosi wygrali z Ukrainą, choć łatwo nie było. Dlaczego nie grał Quagliarella? Kontuzje ma? Nie słyszałem o tym, a dla mnie powinien być powołany, nawet jeśli nie grać w pierwszym składzie.


Dirty mind
_Jah

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2004
Posty: 813
Rejestracja: 28 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 14 września 2007, 02:17

Również jestem zdania, że sensacyjne zwycięstwo Szkotów nie jest dla nas dobrym rozstrzygnięciem. Francuzi zrobili nam niemiłą niespodziankę, której konsekwencje sami powinni ponieść...

Sytuacja zrobiła się niezwykle skomplikowana. Wszystko zależeć będzie od meczu wyjazdowego ze Szkotami. Do rozstrzygnięcia zostaje kwestia wyniku.
Jeżeli Szkoci zdobędą komplet punktów z Ukrainą i Gruzją(wyjazd), wówczas zmuszeni będziemy zwyciężyć! lub liczyć na zwycięstwo Ukrainy nad Francją.
To z kolei wydaje się mało prawdopodobne (wyniki takie jak ten wczorajszy, zdarzają się raz na kilka lat).

Jest również optymistyczna wersja. Wersja, w której Szkoci potykają się na którymś z rywali - Ukrainie bądź Gruzji(mecze rozgrywane będą w przeciągu 4 dni). Wtedy wówczas wystarczy nam ze Szkotami remis.

Grać jednak na remis ze Szkotami nie polecałbym. Przypomnijcie sobie pojedynek Juventusu z Celticiem. Pomimo dobrej gry naszego zespołu, ulegliśmy 3:4. Uważam, że to będzie podobne spotkanie...

Sytuacja Włochów jest trudna. Dalej się cieszycie?


Wielkie romanse, żadnych pocałunków, w ogóle niczego. Bardzo czyste! A jednak wielkie. Uczucia, niewypowiedziane uczucia są niezapomniane... La Vecchia Signora, czyli Stara Dama!
rad3k88

Juventino
Juventino
Rejestracja: 21 lipca 2004
Posty: 154
Rejestracja: 21 lipca 2004

Nieprzeczytany post 14 września 2007, 14:53

Venomik pisze:Dlaczego nie grał Quagliarella? Kontuzje ma? Nie słyszałem o tym, a dla mnie powinien być powołany, nawet jeśli nie grać w pierwszym składzie.
W meczu z Francją był na trybunach, podobnie jak Aquilani (świetna forma), Cheillini czy Foggia (świetna forma). Z Ukrainą wszedł na kilka ostatnich minut.


Makoto

Qualità Juventina
Qualità Juventina
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Posty: 388
Rejestracja: 23 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 15 września 2007, 12:10

El Mass-turbo Wiem o tym, naprawdę mam pełną świadomość, że to Francja powinna wygrać :) :)

ALe ja Francji nienawidze, dlatego cieszył mnie ten wynik, no i wierze w Italię, jak zawsze

Forza!! :happy:


C'è una stella in cielo che indica il cammino.. forza Juve vincere è il tuo destino!
ODPOWIEDZ