Portugalia - Polska

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ
RuTeK

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2003
Posty: 1217
Rejestracja: 19 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 08 września 2007, 17:41

chodzi mu o mecze eliminacyjne a nie mecze Finałowe !


- "Dziadku byłeś bohaterem na Wojnie ?"
- "Nie... ale służyłem w kompani Bohaterów "

WSZYSTKO I NIC O Amaurim i innych Drewnianych Graczach !
Makoto

Qualità Juventina
Qualità Juventina
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Posty: 388
Rejestracja: 23 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 08 września 2007, 17:50

No, ja będę szczerze zdziwiona wygraną, chociaż pewnie, że nie miała bym nic przeciwko, jakby znów wygrali :-D :-D Szczególnie, że byłoby to smutne m.in dla C Ronaldo, mojego "ulubionego" 8) [ :twisted: ] piłkarza. Może być tak 2:0 albo 3:1 dla POR, no chyba że wiecie, znów sie nasza S-kadra zmotywuje.

jak by nie było, życzę powodzenia naszym rodakom.

PS Forza Azzurri !! Vs Francia


C'è una stella in cielo che indica il cammino.. forza Juve vincere è il tuo destino!
Karol_Juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 188
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 08 września 2007, 18:23

w sercu mam Polske ale wynik obstawiam 2-1 dla Portugali
Nuno Gomes i Tiago,Krzynówek


Obrazek
.::::::FORZA JUVE::::::.
Mortal Wombat

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 maja 2007
Posty: 167
Rejestracja: 03 maja 2007

Nieprzeczytany post 08 września 2007, 18:26

Damy radę, jeśli przegramy to katastrofy nie będzie, Portugalia to ciężki i wymagający przeciwnik, ale Portugalia jeśli ten mecz przegra będzie jej bardzo ciężko awansować z grupy. Musimy być mocniejsi psychicznie i nie odpuszczać do końca, a wtedy na prawie na pewno uzyskamy dobry wynik - remis a nawet przy dobrym dniu i pomocy niebios nawet wygrać :wink: Trzymam mocno kciuki i zabawię się:

1:1 dla Polski 8)


Obrazek
..::JUVENTUS TURYN FOREVER::..
Michał_B

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2005
Posty: 57
Rejestracja: 11 listopada 2005

Nieprzeczytany post 08 września 2007, 21:43

Skład Polski: Artur Boruc - Marcin Wasilewski, Michał Żewłakow, Mariusz Jop, Grzegorz Bronowicki - Jakub Błaszczykowski, Dariusz Dudka, Mariusz Lewandowski, Jacek Krzynówek, Euzebiusz Smolarek - Maciej Żurawski.

Srodek pomocy nie wyglada zbyt obiecujaca, no, ale nie ja tu jestem trenerem, oby Leos mial acje :-D Zna ktos moze sklad Portugalii??


ArtHur

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 marca 2007
Posty: 541
Rejestracja: 10 marca 2007

Nieprzeczytany post 08 września 2007, 21:54

Mam nadzieję, że zagrają i Andrade i Tiago. Co do naszych. Gramy 1 ultradefensywnym i jednym defensywnym pomocnikiem. Na skrzydłach Ebi i Kuba, a jako ofens Krzynówek, w ataku Żuraw. Ciekawe ustawienie. Wiedząc, że Leo jest naszym trenerem i ustalił taki skład, aż prosi sie o dobry wynik :)


JaPs

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2006
Posty: 728
Rejestracja: 04 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 08 września 2007, 22:51

A ja mam nadzieje ze utrzymamy wynik :roll: . Szkoda tylko ze eliminuja sie Wasyl i Bronek. O ile Golanski zagra za Wasyla na prawej to nie wiem kto zastapi Bonowickiego. Pewnie Leo Zewlakowa przestawi na lewa tylko kto w srodku. Tymczasem sa skargi na to ze ludzi po nocach obudzilem :P


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6204
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 08 września 2007, 23:00

Gramy mało piłką, ale wygrywamy. Ważne, zeby teraz utrzymać ten rytm, czekać na Portugalczyków i grać szybkie piłki z kontry, bo w tym elemencie upatruje jakiegoś kolejnego gola. Oczywiście nie zapominając o defensywie, która też musi swoje zrobić, aby to 0 przy drużynie Portugali pozostało 0.
Brawa dla Lewandowskiego za bramkę :wink:.


ArtHur

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 marca 2007
Posty: 541
Rejestracja: 10 marca 2007

Nieprzeczytany post 08 września 2007, 23:02

U mnie na szczęście "sportowa" brama :D Cóż, nie gramy tak jak w Chorzowie, ale dzielnie się brońmy, mamy sporo szczęścia, a że ono sprzyja lepszym to wygramy ;]


stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 08 września 2007, 23:55

No i 2-2 :P Mm mieszane uczucia. Z jednej strony to wielki sukces, z drugiej po cichu liczyłem na "cos wiekszego". Wszystkie bramki (moze poza MAnicha) pieknej urody 8)


kacek_

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 kwietnia 2007
Posty: 605
Rejestracja: 23 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 09 września 2007, 00:09

Wróciłem już z pubu, cóż za emocje!
O meczu wypowiem się później, teraz Amstele za bardzo szumią mi w głowie.
Ale jedno wiem, dla takich chwil, dla takich ludzi.. warto być czasami tym niedocenianym w świecie Polakiem! Właśnie po to by zadziwiać i sprawiać takie piękne niespodzianki!
My im jeszcze pokażemy!


Ein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 grudnia 2004
Posty: 1352
Rejestracja: 11 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 09 września 2007, 00:17

Brawo :happy: . Czasami trzeba mieć jednak tego farta :lol:


Moggi: "People keep asking where Juve got the money to buy Vlahovic but they forget that the club is owned by the Elkanns. 2% of the Elkann assets are enough to buy Inter, this is not a joke, let's be clear, it's real data."
Łyko

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 września 2003
Posty: 807
Rejestracja: 28 września 2003

Nieprzeczytany post 09 września 2007, 00:26

E,mocje do konca spotkania :D:D Myslalem ze po zmianie Smolarka juz nic nas nie uratuje, a tu Jacus... 8) (KOZACK)


Lord of San Siro

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 grudnia 2006
Posty: 396
Rejestracja: 08 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 09 września 2007, 01:07

Ach jak przyjemnie było oglądać zdziwioną minę Scolariego :D Wynik bardzo dobry. W sumie w meczach z nami Portugalia ugrała tylko 1 pkt, a my aż 4. Do Finlandii po 3 punkty!!


Cent'anni di storia ... di serie B non ho memoria!!!
MrWlodek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 lipca 2006
Posty: 675
Rejestracja: 28 lipca 2006

Nieprzeczytany post 09 września 2007, 01:23

Co za emocje w końcówce :!: Mecz w wykonaniu Polaków średni, dobre momenty przeplataliśmy kiepskimi (których było znacznie więcej). Wynik bardzo dobry, nawet przez chwilę nie przeszło mi przez myśl że strzelimy dwie bramki Portugalii na ich terenie :!: A tu proszę, ot, taka miła niespodzianka :!: :) Na wyróżnienie wg. mnie zasługuje przede wszystkim Krzynio (najlepszy wśród Polaków) który ostatni gra świetnie. Dobrą partię rozegrał Wasilewski i Kuba Błaszczykowski. Nie mogę zapomnieć o niedocenianym często Lewandowskim, który od dłuższego czasu prezentuje wysoką formę. Żewłakow (poza utratą pierwszej bramki) również rozegrał dobre spotkanie.
Boruc 3,5/5
Wasilewski 4/5
Żewłakow 3,5/5
Jop 3/5
Bronowicki 3/5
Błaszczykowski 4/5
Dudka 3/5
Lewandowski 4/5
Smolarek 3/5
Krzynówek 4,5/5
Żurawski 2,5/5

Rezerwowi którzy weszli na boisko nie rozegrali dobrego spotkania. Łobodziński starał się coś zrobić, ale w większości coś mu nie wychodziło. Matusiak raz przytrzymał dłużej piłkę, a Golański poza jednym wślizgiem niczego szczególnego nie pokazał.

PS Nie wiem czy tylko ja mam takie odczucie, ale wydaje mi się że Dudka nie nadaje się do reprezentacji. Nie oglądam meczy Wisły, opieram się tylko na meczach z Orzełkiem na piersi.


Obrazek
ODPOWIEDZ