Legia Warszawa może grać w pucharach !!

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ
BartekGajda9

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2005
Posty: 153
Rejestracja: 23 marca 2005

Nieprzeczytany post 23 sierpnia 2007, 18:19

Komisja Apelacyjna UEFA złagodziła na dzisiejszym posiedzeniu karę Legii za przerwanie przez jej kibiców meczu Pucharu Intertoto z Vetrą Wilno. Kara wykluczenia z kolejnego sezonu rozgrywek pucharowych została zawieszona na okres pięciu lat; Legia została też obarczona kosztami postępowania apelacyjnego w wysokości 15 tys. franków szwajcarskich.

Jeśli Legia zakwalifikuje się w tym sezonie do europejskich pucharów, będzie mogła w nich występować. Dalsze skandaliczne zachowanie jej kibiców podczas meczów na europejskich arenach w ciągu najbliższych pięciu lat może jednak prowadzić do jeszcze bardziej drastycznych działań ciał dyscyplinarnych Europejskiej Unii Piłkarskiej.

źródło : http://legia.com.pl/pl/index.php?view=2&nID=16408


Nie myślałem, że kara odsunięcia od pucharów na 5 lat przez UEFE zostanie usunięta. Jako kibic Legii, mam nadzieje, że do takich skandalicznych zajść, jak te w Wilnie, już nie dojdzie.


"To trochę dziwne, ale uwierzcie mi, w życiu nie popełniłem większego błędu", "Obecnie pracuję nad tym, żeby móc wrócić do Juventusu" - tak Canna WRACAJ !!
Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2693
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 23 sierpnia 2007, 18:25

no dla mnie zaskakujaca decyzja...
zreszta jesli sytuacja na Legii sie nie zmieni to jestem pewien, ze predzej czy pozniej dostana jeszcze wieksza kare; zreszta ostatnio widzialem w tramsmisji, ze jest konflikt miedzy kryta i zyleta, tylko jakos nie widze mozliwosci zeby tych z zylety przekonac albo poskromic...


calma calma
Del

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 marca 2003
Posty: 572
Rejestracja: 13 marca 2003

Nieprzeczytany post 23 sierpnia 2007, 18:49

Bez kiboli powinni grac, przy pustych trybunach.


herr_braun

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 kwietnia 2004
Posty: 701
Rejestracja: 01 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 23 sierpnia 2007, 21:40

Pluto pisze:zreszta jesli sytuacja na Legii sie nie zmieni to jestem pewien, ze predzej czy pozniej dostana jeszcze wieksza kare
Jaka sytuacja?

Pluto pisze:.zreszta ostatnio widzialem w tramsmisji, ze jest konflikt miedzy kryta i zyleta
Nie ma konfliktu, może drobne nieporozumienia, ale na żylecie podkreśla sie jedność kibiców
Pluto pisze:tylko jakos nie widze mozliwosci zeby tych z zylety przekonac albo poskromic...

Poskromić to trzeba zarząd raczej :evil:

A decyzja oczywiście cieszy i jest z pewnością sprawiedliwa, choć wykluczenia z tego roku się nie odkręci a już to było niesprawiedliwe


rastapastor

Milanista
Milanista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 maja 2007
Posty: 268
Rejestracja: 24 maja 2007

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2007, 17:21

To jest naprawdę skandal...Legia poraz kolejny unika kary...może taka kara jak odsunięcie od Pucharów zmusiła by zarząd do efektywniej walki z chuliganami...ale jak to bywa stolica ma zawsze lepiej...tak jak to jest ze stadionem narodowym...od lat był w Chorzowie a teraz chcą go przenieść do Warszawy...maras jak cholera!

Pozdroo...BLESS


Obrazek
Obrazek
Obrazek
Janek1986

Juventino
Juventino
Rejestracja: 25 sierpnia 2007
Posty: 25
Rejestracja: 25 sierpnia 2007

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2007, 19:00

rastapastor pisze:To jest naprawdę skandal...Legia poraz kolejny unika kary...może taka kara jak odsunięcie od Pucharów zmusiła by zarząd do efektywniej walki z chuliganami...ale jak to bywa stolica ma zawsze lepiej...tak jak to jest ze stadionem narodowym...od lat był w Chorzowie a teraz chcą go przenieść do Warszawy...maras jak cholera!
Przyjrzałbyś się bliżej sprawie, to nie opowiadałbyś bzdur. UEFA zdecydowała się zawiesić Legii karę po przedstawieniu przez działaczy z Warszawy kroków, które poczynili oni do tej pory w walce ze stadionowymi chuliganami. Co więcej - Komisja żądała również dalszych planów służących walce z bandytami. Poza tym tylko kilka procent odwołań w skali roku jest rozpatrywanych pozytywnie, więc należałoby raczej pochwalić działaczy Legii za mocne argumenty.


rastapastor

Milanista
Milanista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 maja 2007
Posty: 268
Rejestracja: 24 maja 2007

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2007, 21:16

Najlepiej postąpiła była premier Wlk. Bryt. zagroziła iż zawiesi rozgrywki jeżeli chuligaństwo będzie nadal obowiązywało...to by było najlepsze rozwiązanie...Heh nie chcę nic mówić ale za wyjazd na mecze wyjazdowe odpowiada klub...dlatego też powinni ponieść karę...osobiście nie pamiętam aby taa sytuacja jak na meczu Legi w PUEFA miała miejsce pomijając te późniejsze...Legia pod żadnym pozorem nie powinna uniknąć kary...

Pozdroo...BLESS


Obrazek
Obrazek
Obrazek
Sky-Yu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 czerwca 2007
Posty: 12
Rejestracja: 03 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2007, 21:45

Legia ma farta że jej pozwolili grać w przyszłym sezonie ale powinna grać przy pustych trybunach.


rastapastor

Milanista
Milanista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 maja 2007
Posty: 268
Rejestracja: 24 maja 2007

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2007, 09:14

Ja się pytam jakie oni do jasnej ciasnej kroki poczynili, że huligaństwo wśród "kibiców" nie spada...co więcej rośnie jakoś nie pamiętam aby do tej pory na meczach tej rangi były jakieś zadymy...tak nawiasem mówiąc szkoda im kasy...a rządowi brakuje jaj do tego aby postawić solidne ultimatum...są burdy nie ma piłki nożnej...uspokoili by się...a jak nie to pałami ich albo wypuścić ich w pole z siekerami i nożami niech się sami pozabijają nawzajem będzie przynajmniej spokój...aaaaaaaa wkurza mnie to że człowiek nie może sobie spokojnie na mecz pojść bo może po mordzie dostać albo przez przypadek pałą od policji...i wcale bym ich za to nie winił...sami się bronią i nie patrzą na to czy leją kibola czy pożądnego kibica...

Pozdroo...BLESS


Obrazek
Obrazek
Obrazek
Safin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 marca 2005
Posty: 323
Rejestracja: 02 marca 2005

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2007, 09:50

Moze tych krokow nie ma za wiele ale ja za jeden z pozytywów uwazam wprowadzenie kart kibica bez których nie bedzie mozna wejsc na mecz Legii. Pozwoli to wyeliminowac huliganów i moze to po skutkuje . Ale z drugiej strony przy Łazienkowskiej nie ma takich problemów bo kibice jakos sie zachowuja gorzej z wyjazdami (Zurich, Utrecht, Wilno) z tym jest problem i trzeba nad tym popracowac.

A odwolanie w sumie musieli jakos przekona UEFA, bo na piekne oczy nie beda odwolywac swojej decyzji. :wink:


rastapastor

Milanista
Milanista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 maja 2007
Posty: 268
Rejestracja: 24 maja 2007

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2007, 10:34

Kara powinna być karą...ja nie wnikam w pracę komisji UEFA...ale jako kibic i jako człowiek myślę że kara była zasłużona...może nie na tak długo ale 2 lata bez pucharów posunęło by włodarzy Legii do radykalniejszych zmian...taka jest moja opinia i była by taka sama gdyby to taka kara spotkała obojętnie jaki klub...nawet Milan czy Wisła K. którą lubię...za błędy i występki trzeba ponośić odpowiedzialność....

Pozdroo...BLESS


Obrazek
Obrazek
Obrazek
_Jah

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2004
Posty: 813
Rejestracja: 28 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2007, 11:24

Cicho tam. Legia jest liderem Polskiej ekstraklasy. Jakby to wyglądało, aby przykładowo - Mistrz kraju nie mógł grać w pucharach? Legia to Legia. Musi grać w pucharach i tyle. Wolę, aby mój kraj reprezentowała Legia, a nie GKS Bełchatów, Zagłębie Lubin, Groclin itp. Nie mów nic o niesprawiedliwości, bo takowym byłoby odbieranie pucharów Legii, która na nie zasługuje. Nie tędy droga, poszukaj innych sposobów na walkę z pseudo kibicami.


Wielkie romanse, żadnych pocałunków, w ogóle niczego. Bardzo czyste! A jednak wielkie. Uczucia, niewypowiedziane uczucia są niezapomniane... La Vecchia Signora, czyli Stara Dama!
rastapastor

Milanista
Milanista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 maja 2007
Posty: 268
Rejestracja: 24 maja 2007

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2007, 11:34

Dam sobie rękę uciąć że gdyby spotkało to klub dajmy na to ten GKS Bełchatów to kara nie byłaby cofnięta pod żadnym warunkiem...macie dobrze bo macie plecy u prezydenta...poza tym tak jak mówiłeś nie dy rydy ukarać klubu ze stolicy a szczególnie Legii co jest niesprawedliwe...ja już się nioe wypowiadam o piłce nożnej w Polsce bo to już jest totalne dno i nędza...korupcje, problemy z pseudo kibicami...nie ma co marnowac slow na to...ale i tak zdania nie zmienie że Legia powinna zostać ukarana...tak nawiasem mówiąc to dopiero początek seonu i jeszcze wszystko może sie zdażyć :D

Pozdroo...BLESS


Obrazek
Obrazek
Obrazek
_Jah

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2004
Posty: 813
Rejestracja: 28 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2007, 11:55

rastapastor pisze:Dam sobie rękę uciąć że gdyby spotkało to klub dajmy na to ten GKS Bełchatów to kara nie byłaby cofnięta pod żadnym warunkiem...macie dobrze bo macie plecy u prezydenta...poza tym tak jak mówiłeś nie dy rydy ukarać klubu ze stolicy a szczególnie Legii co jest niesprawedliwe...ja już się nioe wypowiadam o piłce nożnej w Polsce bo to już jest totalne dno i nędza...korupcje, problemy z pseudo kibicami...nie ma co marnowac slow na to...ale i tak zdania nie zmienie że Legia powinna zostać ukarana...tak nawiasem mówiąc to dopiero początek seonu i jeszcze wszystko może sie zdażyć :D

Pozdroo...BLESS
Bo GKS Bełchatów pierwszy i ostatni raz grało w pucharach. A Legia to historia Polski (najbardziej utytułowany klub na arenie międzynarodowej). Frajerów chcesz z nas zrobić? mamy oddawać sezon, bo UEFA tak chce? pamiętasz jak kiedyś załatwili Wisłę? wskaż mi klub z cywilizowanej Europy, który poniósł podobne konsekwencje?
ps. Oburzyciel się znalazł, strasznie mu źle, bo Legia dostanie to, na co zasługuje. Śmieszne.


Wielkie romanse, żadnych pocałunków, w ogóle niczego. Bardzo czyste! A jednak wielkie. Uczucia, niewypowiedziane uczucia są niezapomniane... La Vecchia Signora, czyli Stara Dama!
rastapastor

Milanista
Milanista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 maja 2007
Posty: 268
Rejestracja: 24 maja 2007

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2007, 12:00

powiem jedynie jedno...buahahaha...maras


Ja Ciebie przepraszam bardzo ale czy to ze Legia jest jedną z najbardziej utytuowanych drużyn w Polsce ma oznaczać to, iż ma uniknąć kary? Buahahah...a miejcie sobie ten PUEFA i tak nic tam nie zdziałacie tak samo jak wszstkie inne poslkie drużyny z Wisłą na czele...póki nie skończy się u nas era korupcji nie mamy czego szukać w Europie

Pozdroo..BLESS


Obrazek
Obrazek
Obrazek
ODPOWIEDZ