Bałagan w Polskiej piłce.

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ
artoni

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 września 2005
Posty: 312
Rejestracja: 30 września 2005

Nieprzeczytany post 23 lipca 2007, 17:37

Właśnie przeczytałem artykuł w Przeglądzie Sportowym, który mą wstrząsnął. Wiedziałem, że w lidze źle się dzieje, ale nie że tak!
Nowy sezon oficjalnie ma zacząć się już w najbliższy piątek, ale do teraz nie wiadomo co z licencjami dla Ruchu i Polonii Bytom. Sytuacja Zagłębia Sosnowiec też jest niepewna. Wróciła sprawa Górnika Łęczna, który myśli, że jest ponad prawem i mimo kupowanych meczy pozostanie w Orange Ekstraklasie. Krakowska Wisła leci sobie ze wszystkimi w kulki i umawia się w Chicago na mecze towarzyskie z Regginą i Sevillą właśnie w weekend kiedy ma być zainaugurowana liga. To jest BURDEL. Czysta paranoja, a najgorsze jest to, że jest szansa, że Górnik PRAWNIE pozostanie w lidze.
Przypomnijmy sobie sytuację z zeszłego roku. Wszyscy wstrzymywaliśmy oddechy kiedy zapadały decyzje co do Juventusu i trzech innych klubów Serie A. Śledztwo trwało jakiś czas, ale za to wyroki były konkretne. Nawet po odwołaniu do sądu nowe decyzje znaliśmy już po kilku dniach. I na tym był koniec. Czuliśmy się zażenowani i oszukani, ale wszystko było wiadome i trzeba było pogodzić się z losem. A Polska?
Dla mnie to jest (przepraszam za wyrażenie) po prostu burdel.
Zapraszam kibiców do komentowania początkowej fazy wewnętrznego zepsucia NASZEJ POLSKIEJ ligi.


Michal17

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 grudnia 2003
Posty: 486
Rejestracja: 06 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 23 lipca 2007, 17:57

artoni pisze:Właśnie przeczytałem artykuł w Przeglądzie Sportowym, który mą wstrząsnął.
Może lepiej przestań czytać ten sportowy brukowiec, nie działa zbyt dobrze na umysł...
artoni pisze: Krakowska Wisła leci sobie ze wszystkimi w kulki i umawia się w Chicago na mecze towarzyskie z Regginą i Sevillą właśnie w weekend kiedy ma być zainaugurowana liga.
Turniej w Chicago był umówiony już dawno, tak samo jak start Ekstraklasy. Od tygodni, jeśli nie od miesięcy było wiadomo, że terminy te są nie do pogodzenia. Sęk w tym, że już jakiś czas temu Wisła uzyskała zgody PZPN, spółki Ekstraklasa oraz oczywiście Cyfry+ na wyjazd i przeniesienie meczu z Górnikiem. "Problem" oczywiście jest naświetlony przez niechętne Białej Gwieździe media (niektórzy mówią tu pogardliwie o " środowisku Warszawki", ja jednak tego określenia nie lubię i unikam). Natomiast proszę mi powiedzieć co właściwie jest złego w przeniesieniu meczu, nawet inauguracyjnego, ze względu na komercyjny turniej? Skoro wszystko dzieje się zgodnie z regulaminem i wszelkimi procedurami to czemu na Wiśle wieszane są psy?

Całej reszty błyskotliwych wniosków płynących z tego artykułu nie komentuję. To, że w polskiej piłce dzieje się źle wie chyba każdy w tym kraju i wielu na świecie, po co o tym ciągle mówić, skoro to nic nie zmienia?! "Ostatni bastion komunizmu" broni się zaciekle przed atakami normalności...


Simi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2006
Posty: 1275
Rejestracja: 07 maja 2006

Nieprzeczytany post 23 lipca 2007, 18:00

Mnie tez niepokoi ten burdel,według mnie powinni ten burdel jakos uporzadkowac a co za tym idzie to to ze musza zmienic caly zarzad.Kibocow w Polsce tez mamy udanych,niszczyc cudzy stadion ja to uwazam za czyste kretyństwo :evil:


artoni

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 września 2005
Posty: 312
Rejestracja: 30 września 2005

Nieprzeczytany post 23 lipca 2007, 18:11

Michal17 pisze:
artoni pisze:Właśnie przeczytałem artykuł w Przeglądzie Sportowym, który mą wstrząsnął.
Może lepiej przestań czytać ten sportowy brukowiec, nie działa zbyt dobrze na umysł...
artoni pisze: Krakowska Wisła leci sobie ze wszystkimi w kulki i umawia się w Chicago na mecze towarzyskie z Regginą i Sevillą właśnie w weekend kiedy ma być zainaugurowana liga.
Turniej w Chicago był umówiony już dawno, tak samo jak start Ekstraklasy. Od tygodni, jeśli nie od miesięcy było wiadomo, że terminy te są nie do pogodzenia. Sęk w tym, że już jakiś czas temu Wisła uzyskała zgody PZPN, spółki Ekstraklasa oraz oczywiście Cyfry+ na wyjazd i przeniesienie meczu z Górnikiem. "Problem" oczywiście jest naświetlony przez niechętne Białej Gwieździe media (niektórzy mówią tu pogardliwie o " środowisku Warszawki", ja jednak tego określenia nie lubię i unikam). Natomiast proszę mi powiedzieć co właściwie jest złego w przeniesieniu meczu, nawet inauguracyjnego, ze względu na komercyjny turniej? Skoro wszystko dzieje się zgodnie z regulaminem i wszelkimi procedurami to czemu na Wiśle wieszane są psy?

Całej reszty błyskotliwych wniosków płynących z tego artykułu nie komentuję. To, że w polskiej piłce dzieje się źle wie chyba każdy w tym kraju i wielu na świecie, po co o tym ciągle mówić, skoro to nic nie zmienia?! "Ostatni bastion komunizmu" broni się zaciekle przed atakami normalności...
Na bieżąco śledzę poczynania poza boiskowe ludzi związanych z polskim footballem i wiem jak wyglądała sprawa z Wisłą.
Skoro już mnie na tym złapałeś to muszę Ci przyznać rację. Napisałeś, że media rozdmuchały sprawę, ja też tak zrobiłem. Za bardzo podobało mi się to co napisałem, żeby prostować wątek Wisły. W rzeczywistości najprawdopodobniej zostanie przeniesiony termin rozgrywek o co najmniej tydzień więc nie ma przeszkód żeby Krakowiacy sobie do USA polecieli. Przepraszam wszystkich fanów Białej Gwiazdy.


steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 23 lipca 2007, 18:58

Start ekstraklasy nie zostanie przesunięty.Wisła po prostu przełożyła mecz z Górnikiem i dostała na to zgodę.Co do kwestii, że jest to rozdmuchane to może i prawda ale moje zdanie jest takie, że jak są znane terminy ligi to nie jeździ się na jakieś tournee po USA tylko walczy z zespołami ligowymi o punkty.Czasu na takie wypady było wystarczająco dużo.

Nie ma co ukrywać, że przez te wszystkie wymienione tu sytuacje spada znacznie zainteresowanie polską ligą i wszyscy temu winni ponoszą odpowiedzialność za to, że nasza liga jest zaściankiem Europy.Takie moje zdanie.

Pozdro


Juve_kubusthc

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 lipca 2007
Posty: 80
Rejestracja: 05 lipca 2007

Nieprzeczytany post 23 lipca 2007, 18:58

Wisła to wogóle beznadziejny klub... Słabo w lidze w tym sezonie a w Europie jeszce przed laty jeszcze gorzej Wisła się sypie i całe szczęscie! Lige wygrywali bo być mozwe kupowali (ja tak mysle) dla mnie zaden Polski klub jest nic nie wart no orpocz Legi :). FROZA JUVE!!


Obrazek
kacek_

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 kwietnia 2007
Posty: 605
Rejestracja: 23 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 23 lipca 2007, 19:24

co to za klub ta Lega.. ?! ;/
lepiej sie nie odzywaj czlowieku.


LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 23 lipca 2007, 21:09

Co sie koledzy klucicie? Wisła i Legia są warte siebie nawzajem, choć trzeba przyznać, ostanio - wzglednie ostatnio - sportowo lepsza jest ta pierwsza.

U nas jest BARDZO źle. Aż dziw bierze, za co myśmy dostali te Mistrzostwa Europy? Oczywiście, jak wielu, bardzo tego chciałem, ale teraz mam watpliwosci, czy wyrobimy, bo jak nie to bedzie wstyd na cały swiat.

Przeciez u nas ostatnio było tak kiepsko i dalej jest wiec czemu sie dziwicie i takie topiki powstaja?


mateo369

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lutego 2006
Posty: 1861
Rejestracja: 18 lutego 2006

Nieprzeczytany post 23 lipca 2007, 21:25

Michal17 pisze:
artoni pisze:Właśnie przeczytałem artykuł w Przeglądzie Sportowym, który mą wstrząsnął.
Może lepiej przestań czytać ten sportowy brukowiec, nie działa zbyt dobrze na umysł...
no to jaką codzienną gazetę o tematyce sportowej polecasz czytać, bo ja lepszej niż PS nie znam, no chyba że nie preferujesz żadnej a wiedzę czerpiesz z onet.pl :smile: :wink:


"Freddy believes if a fridge falls in front of you, it's your job to get out of its way. I believe it's the fridge's job to get out of mine." - Frank Underwood
Juve_kubusthc

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 lipca 2007
Posty: 80
Rejestracja: 05 lipca 2007

Nieprzeczytany post 23 lipca 2007, 21:34

Pluton pisze:
Juve_kubusthc pisze:Wisła to wogóle beznadziejny klub... Słabo w lidze w tym sezonie a w Europie jeszce przed laty jeszcze gorzej Wisła się sypie i całe szczęscie! Lige wygrywali bo być mozwe kupowali (ja tak mysle) dla mnie zaden Polski klub jest nic nie wart no orpocz Legi :). FROZA JUVE!!
poprostu szlag człowieka trafia jak czyta takie bzdury...ile Ty dziecko masz lat? Wisła nic nie grała w pucharach tak? to powiedz Mi chlopczyku co ta Twoja wielka Legia zdziała? Wisła grała pieknie w PUEFA (dla przypomnienia...Schalke Parma..przegrany 2 mecz Schalke ale po zacietych meczach) mecze z Panathinakosem..gdyby nie brak Zurawskiego i Szymkowiaka i nieszczesny błąd Majdana byłaby w Lidze Mistrzów...a Legia? Valencia...6-0? czy 6-1 bo nie pamietam:) Austria Wieden ostatnio...poprostu bomba :rotfl:
Ja mam lat 17 no byc moze ale trzeba byc totalnymi xxxxx zeby u siebie wygrac 3:1 z Olimpiakosem a potem przegrac w taki glupi sposob 4:1 :bravo: To juz było kiedyś mi chodzi o przestrzen paru sezonow a to co w UEFA pokazali bylo daremne i zakwalifikowali sie fuksem.
kacek_ pisze:co to za klub ta Lega.. ?! ;/
lepiej sie nie odzywaj czlowieku.
BO CO?


Obrazek
artoni

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 września 2005
Posty: 312
Rejestracja: 30 września 2005

Nieprzeczytany post 23 lipca 2007, 22:00

Juve_kubusthc pisze:
Pluton pisze:
Juve_kubusthc pisze:Wisła to wogóle beznadziejny klub... Słabo w lidze w tym sezonie a w Europie jeszce przed laty jeszcze gorzej Wisła się sypie i całe szczęscie! Lige wygrywali bo być mozwe kupowali (ja tak mysle) dla mnie zaden Polski klub jest nic nie wart no orpocz Legi :). FROZA JUVE!!
poprostu szlag człowieka trafia jak czyta takie bzdury...ile Ty dziecko masz lat? Wisła nic nie grała w pucharach tak? to powiedz Mi chlopczyku co ta Twoja wielka Legia zdziała? Wisła grała pieknie w PUEFA (dla przypomnienia...Schalke Parma..przegrany 2 mecz Schalke ale po zacietych meczach) mecze z Panathinakosem..gdyby nie brak Zurawskiego i Szymkowiaka i nieszczesny błąd Majdana byłaby w Lidze Mistrzów...a Legia? Valencia...6-0? czy 6-1 bo nie pamietam:) Austria Wieden ostatnio...poprostu bomba :rotfl:
Ja mam lat 17 no byc moze ale trzeba byc totalnymi xxxxx zeby u siebie wygrac 3:1 z Olimpiakosem a potem przegrac w taki glupi sposob 4:1 :bravo: To juz było kiedyś mi chodzi o przestrzen paru sezonow a to co w UEFA pokazali bylo daremne i zakwalifikowali sie fuksem.
kacek_ pisze:co to za klub ta Lega.. ?! ;/
lepiej sie nie odzywaj czlowieku.
BO CO?
Widzę, że jesteś bardzo zainteresowany, bo ten mecz Wisła grała z Panathinaikosem Ateny.
steru pisze: Start ekstraklasy nie zostanie przesunięty.Wisła po prostu przełożyła mecz z Górnikiem i dostała na to zgodę.Co do kwestii, że jest to rozdmuchane to może i prawda ale moje zdanie jest takie, że jak są znane terminy ligi to nie jeździ się na jakieś tournee po USA tylko walczy z zespołami ligowymi o punkty.Czasu na takie wypady było wystarczająco dużo.

Nie ma co ukrywać, że przez te wszystkie wymienione tu sytuacje spada znacznie zainteresowanie polską ligą i wszyscy temu winni ponoszą odpowiedzialność za to, że nasza liga jest zaściankiem Europy.Takie moje zdanie.
Start ligi nie był uzależniony od Wisły tylko od licencji dla klubów i myślenia czy Górnik i Zagłębi powinno grać w I lidze.


ArtHur

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 marca 2007
Posty: 541
Rejestracja: 10 marca 2007

Nieprzeczytany post 23 lipca 2007, 22:10

Fajnie się rozpierdziela temat, nie? Fan Legii i fan Wisły(Panathinaikos, dziecko, a nie Olimp) strasznie przypominają mi inteligencję chuliganów :)

W polskiej lidze, od dawna dzieję się źle, tragicznie... Nic mnie już nie zaskoczy. Gdy wreszcie z PZPN-em zaczął walczyć "wyższy" od nich człowiek, to się zdymisjonował.
DOWN: nie, miałem na mysli, tych którzy się kłocili.
Ostatnio zmieniony 23 lipca 2007, 22:33 przez ArtHur, łącznie zmieniany 1 raz.


artoni

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 września 2005
Posty: 312
Rejestracja: 30 września 2005

Nieprzeczytany post 23 lipca 2007, 22:23

ArtHur pisze:Fajnie się ### temat, nie? Fan Legii i fan Wisły(Panathinaikos, dziecko, a nie Olimp) strasznie przypominają mi inteligencję chuliganów :)

W polskiej lidze, od dawna dzieję się źle, tragicznie... Nic mnie już nie zaskoczy. Gdy wreszcie z PZPN-em zaczął walczyć "wyższy" od nich człowiek, to się zdymisjonował.
Czy mówiąc 'fan Wisły, fan Legii' miałeś na myśli mnie?


Michal17

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 grudnia 2003
Posty: 486
Rejestracja: 06 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 23 lipca 2007, 23:08

mateo369 pisze: no to jaką codzienną gazetę o tematyce sportowej polecasz czytać
Najlepiej żadnej, wszystkie są jednako żenujące.
mateo369 pisze:bo ja lepszej niż PS nie znam
No to szacuneczek i gratulacje wyboru lektury codziennej.
mateo369 pisze:no chyba że nie preferujesz żadnej a wiedzę czerpiesz z onet.pl :smile: :wink:
Wiedzę czerpię z różnych źródeł, bardzo rzadko są to aktualne gazety codzienne (czy portale typu wspomniany onet) a w każdym razie na pewno nie o tematyce sportowej. A jeżeli chodzi już o wiedzę sportową sensu stricto to po prostu u źródeł...

Podaj mi jedną istotną zaletę PS czy innych tego typu gazet, poza tym, że ukazują się codziennie (jeśli to w ogóle jest zaleta)? Wyniki sportowe w dzisiejszych czasach można poznać szybciej i częściej w internecie, więc co? Artykuły? Są zdecydowanie poniżej zera dziennikarskiego. Wywiady? Bez żartów... Co zatem?

PS:
steru pisze:Czasu na takie wypady było wystarczająco dużo.
Uważasz, że w dzisiejszych czasach występuje taka ogromna dyspozycyjność zespołów piłkarskich? Nawet nie chodzi o Wisłę, bardziej o Sevillę czy Regginę. Nie przeczę, że BG z pełną świadomością wybrała ten turniej mimo sprzeczności terminów z Ekstraklasą, ale z drugiej strony ponawiam pytanie: co jest złego w przenoszeniu terminu meczu?


ODPOWIEDZ