Bałagan w Polskiej piłce.

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ
Juve_kubusthc

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 lipca 2007
Posty: 80
Rejestracja: 05 lipca 2007

Nieprzeczytany post 23 lipca 2007, 23:30

I tak podsumuje jakby nie ta korupcja bez problemu takie druzyny jak Legia czy Wisla były w grupach LM ale to jest Polska i za listka dalej bedzie co bedzie bo korupcja siega wyzej niz tylko sedziow. Wsumie lata mi polska liga ja tam Kibicuje Juve nie interesuje sie Polska liga ani skim grali czy cus ktos Legie lubie bo maja sztame z Juve.


Obrazek
Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 24 lipca 2007, 02:06

No nie za ładnie to wygląda. Oddano licencję Ruchowi w zasadzie to dobrze - wywalczyli awans na boisku i napewno uatrakcyjnią ligę ale odrazu pojawily się komentarze że np 'Decyzja była nieodwołalna a Ruch z licencją'.
Juve_kubusthc pisze:I tak podsumuje jakby nie ta korupcja bez problemu takie druzyny jak Legia czy Wisla były w grupach LM ale to jest Polska i za listka dalej bedzie co bedzie bo korupcja siega wyzej niz tylko sedziow. Wsumie lata mi polska liga ja tam Kibicuje Juve nie interesuje sie Polska liga ani skim grali czy cus ktos Legie lubie bo maja sztame z Juve.
Skoro się nie interesujesz i jak to ładnie ująłeś 'lata Ci liga Polska' i nie interesujesz się nią to na jakiej podstawie twierdzisz że cała liga jest nic nie warta?


steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 24 lipca 2007, 06:34

artoni pisze:
steru pisze: Start ekstraklasy nie zostanie przesunięty.Wisła po prostu przełożyła mecz z Górnikiem i dostała na to zgodę.Co do kwestii, że jest to rozdmuchane to może i prawda ale moje zdanie jest takie, że jak są znane terminy ligi to nie jeździ się na jakieś tournee po USA tylko walczy z zespołami ligowymi o punkty.Czasu na takie wypady było wystarczająco dużo.

Nie ma co ukrywać, że przez te wszystkie wymienione tu sytuacje spada znacznie zainteresowanie polską ligą i wszyscy temu winni ponoszą odpowiedzialność za to, że nasza liga jest zaściankiem Europy.Takie moje zdanie.
Start ligi nie był uzależniony od Wisły tylko od licencji dla klubów i myślenia czy Górnik i Zagłębi powinno grać w I lidze.
Nie mówię, że był uzależniony od Wisły...Zwracam uwagę na bałagan panujący w lidze.Czytaj ze zrozumieniem...
Michal17 pisze:
PS:
steru pisze::
Czasu na takie wypady było wystarczająco dużo.
Uważasz, że w dzisiejszych czasach występuje taka ogromna dyspozycyjność zespołów piłkarskich? Nawet nie chodzi o Wisłę, bardziej o Sevillę czy Regginę. Nie przeczę, że BG z pełną świadomością wybrała ten turniej mimo sprzeczności terminów z Ekstraklasą, ale z drugiej strony ponawiam pytanie: co jest złego w przenoszeniu terminu meczu?
Właśnie sęk w tym, że Wisła z premedytacją zaplanowała ten turniej w USA znająć termin ekstraklasy. Wisła gra w Ekstraklasie i moim zdaniem ma obowiązek grać tak jak terminarz tego nakazuje, ot cała moja filozofia.

Pozdro


zoff

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 3523
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 24 lipca 2007, 10:29

Michal17 pisze:
artoni pisze:Właśnie przeczytałem artykuł w Przeglądzie Sportowym, który mą wstrząsnął.
Może lepiej przestań czytać ten sportowy brukowiec, nie działa zbyt dobrze na umysł...
artoni pisze: Krakowska Wisła leci sobie ze wszystkimi w kulki i umawia się w Chicago na mecze towarzyskie z Regginą i Sevillą właśnie w weekend kiedy ma być zainaugurowana liga.
Turniej w Chicago był umówiony już dawno, tak samo jak start Ekstraklasy. Od tygodni, jeśli nie od miesięcy było wiadomo, że terminy te są nie do pogodzenia. Sęk w tym, że już jakiś czas temu Wisła uzyskała zgody PZPN, spółki Ekstraklasa oraz oczywiście Cyfry+ na wyjazd i przeniesienie meczu z Górnikiem. "Problem" oczywiście jest naświetlony przez niechętne Białej Gwieździe media (niektórzy mówią tu pogardliwie o " środowisku Warszawki", ja jednak tego określenia nie lubię i unikam). Natomiast proszę mi powiedzieć co właściwie jest złego w przeniesieniu meczu, nawet inauguracyjnego, ze względu na komercyjny turniej? Skoro wszystko dzieje się zgodnie z regulaminem i wszelkimi procedurami to czemu na Wiśle wieszane są psy?

Całej reszty błyskotliwych wniosków płynących z tego artykułu nie komentuję. To, że w polskiej piłce dzieje się źle wie chyba każdy w tym kraju i wielu na świecie, po co o tym ciągle mówić, skoro to nic nie zmienia?! "Ostatni bastion komunizmu" broni się zaciekle przed atakami normalności...
No i co z tego, że turniej był umówiony wcześniej?? Liga jest ligą, a turniej towarzyski, zwykłym turniejem. Polska liga to jest jakaś cholerna wolna amerykanka. Wisła, choć doskonale wie, że liga zawsze zaczyna się już w ostatni weekend lipca jedzie na turniej towarzyski do USA. Łęczna jak widać jest ponad prawem. A Ruch, który przez cały zeszły sezon dominował w II lidze i wpełni zasłużył sobie na awans, nie mógł być do końca pewny miejsca w Orange Ekstraklasie. Ręce same opadają...

Najbardziej w tej sytuacji denerwuje mnie Wisła, która woli sobie pojechać na mecze towarzyskie niż brać udział w I kolejce tego sezonu. Jak dla mnie to ludzie z Ekstraklasy S.A są zbyt pobłażliwi dla niektórych klubów...


Obrazek
Michal17

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 grudnia 2003
Posty: 486
Rejestracja: 06 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 24 lipca 2007, 10:44

steru i zoff
Uczestnictwo w rozrywkach organizowanych przez PZPN i wszystkie okręgowe związki wymaga akceptacji odpowiednich regulaminów a nie są one tylko zbiorem nakazów i obowiązków. Na szczęście terminy poszczególnych meczów nie są sztywne i podlegają korekcie. Od Ekstraklasy po klasy okręgowe wszystkie kluby mają prawo do zmiany dnia i godziny rozgrywania danego meczu, oczywiście zgodnie z tym zaakceptowanym regulaminem. Wisła Kraków skorzystała ze swojego prawa, z którego w ciągu sezonu różne zespoły korzystają wielokrotnie. Dlaczego więc to Wisła jest przedstawiana jako klub lekceważący nasze krajowe rozgrywki? Czy powód zmiany terminu meczu jest dla kogoś szokujący? I wreszcie dlaczego BG "ma obowiązek grać tak jak terminarz tego nakazuje"?

EDIT:
zoff pisze:Najbardziej w tej sytuacji denerwuje mnie Wisła, która woli sobie pojechać na mecze towarzyskie niż brać udział w I kolejce tego sezonu.
Wisła weźmie udział w pierwszej kolejce z tym, że w innym terminie niż pozostałe zespoły, mecz z Górnikiem będzie we wtorek 14 sierpnia o godz 20.00.


Juve_kubusthc

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 lipca 2007
Posty: 80
Rejestracja: 05 lipca 2007

Nieprzeczytany post 24 lipca 2007, 11:03

Pelson pisze:No nie za ładnie to wygląda. Oddano licencję Ruchowi w zasadzie to dobrze - wywalczyli awans na boisku i napewno uatrakcyjnią ligę ale odrazu pojawily się komentarze że np 'Decyzja była nieodwołalna a Ruch z licencją'.
Juve_kubusthc pisze:I tak podsumuje jakby nie ta korupcja bez problemu takie druzyny jak Legia czy Wisla były w grupach LM ale to jest Polska i za listka dalej bedzie co bedzie bo korupcja siega wyzej niz tylko sedziow. Wsumie lata mi polska liga ja tam Kibicuje Juve nie interesuje sie Polska liga ani skim grali czy cus ktos Legie lubie bo maja sztame z Juve.
Skoro się nie interesujesz i jak to ładnie ująłeś 'lata Ci liga Polska' i nie interesujesz się nią to na jakiej podstawie twierdzisz że cała liga jest nic nie warta?
To powiedz mi co jest warta nasza liga. Była coś warta za komuny...


Obrazek
ODPOWIEDZ