Prawo jazdy

Wszystko co nie związane z Juventusem i sportem. Aktualne wydarzenia ze świata polityki, muzyki i kina.
ODPOWIEDZ
M.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2004
Posty: 2167
Rejestracja: 26 lipca 2004

Nieprzeczytany post 28 grudnia 2009, 01:13

sk1le pisze:30.12 :D mam egzamin.
Ja miałem egzamin 31.12 poprzedniego roku. Egzaminator oszukał mnie na przejeździe kolejowym :? . Za drugim razem, jakoś w marcu, oszukałem sam siebie na próbie skręcenia w lewo z prawego pasa na drodze dwupasmowej o jednym kierunku ruchu :? . Pod koniec maja perfekcyjnie oszukałem egzaminatora i zdałem. A co najdziwniejsze, do każdego egzaminu podchodziłem bez żadnego stresu, zagadywałem egzaminatorów, raz nawet chciałem włączyć radio, bo ten gbur z prawej nie odpowiadał na moje zaczepki :lol: .

Wszystkim zdającym życzę powodzenia.


:roll:
stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 28 grudnia 2009, 09:40

M. pisze:[ zagadywałem egzaminatorów,
Na 1 egzaminie też zagadywałem, próbowałem zrobić miłą, rodzinną atmosferę, ale facet obok nie bardzo podzielał moje chęci.

Na 2 egzaminie odezwałem sie może 3 razy do tej #### obok, ale zdałem :happy:


Simi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2006
Posty: 1275
Rejestracja: 07 maja 2006

Nieprzeczytany post 04 stycznia 2010, 18:38

stahoo pisze:
M. pisze:[ zagadywałem egzaminatorów,
Na 2 egzaminie odezwałem sie może 3 razy do tej #### obok, ale zdałem :happy:
Dzień dobry, Do widzenia, Dziękuję ? :smile:
tzuggen pisze: A tym co się wydaje, że jak zdali to od razu są świetnymi kierowcami, ja mówię POWODZENIA. i żeby to było drzewo, a nie inny, przypadkowy samochód, lub pieszy.
Dokładnie, zgadzam się z Tobą w 100%, ile takich ludzi potrafi popsuc komuś życie... :think:
tzuggen pisze: a tak dla rozładowania sytuacji:
http://www.joemonster.org/filmy/11841/S ... rawa_jazdy
:prochno:


stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 04 stycznia 2010, 18:55

Simi pisze:
stahoo pisze:
M. pisze:[ zagadywałem egzaminatorów,
Na 2 egzaminie odezwałem sie może 3 razy do tej #### obok, ale zdałem :happy:
Dzień dobry, Do widzenia, Dziękuję ? :smile::
Dzień dobry,

No przecież ona weszła na pasy i zaraz odstawiła nogę dlatego zachamowałem, przecież musiała pani to widzieć!!,

Dziekuję.


Boksic9

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2006
Posty: 98
Rejestracja: 04 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 05 stycznia 2010, 23:54

witam , ja zapisywałem sie na prawko jakoś w 2007 roku i oblałęm przez ten czas trzy razy ehh raz przy samym wordzie wracająć ;/ mam pytanie ile jest wazny taki kurs tzn chodzi o to zebym nie musial na nowo wykupywac 30 godz na nowo godz wszystkie


Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9969
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2010, 06:07

Boksic9 pisze:witam , ja zapisywałem sie na prawko jakoś w 2007 roku i oblałęm przez ten czas trzy razy ehh raz przy samym wordzie wracająć ;/ mam pytanie ile jest wazny taki kurs tzn chodzi o to zebym nie musial na nowo wykupywac 30 godz na nowo godz wszystkie
Prawdopodobnie do usranej śmierci, ewentualnie 5 lat.


stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2010, 08:27

Siewier pisze:
Boksic9 pisze:witam , ja zapisywałem sie na prawko jakoś w 2007 roku i oblałęm przez ten czas trzy razy ehh raz przy samym wordzie wracająć ;/ mam pytanie ile jest wazny taki kurs tzn chodzi o to zebym nie musial na nowo wykupywac 30 godz na nowo godz wszystkie
Prawdopodobnie do usranej śmierci, ewentualnie 5 lat.
Po któryms oblaniu trzeba wykupić dodatkowe 5 h. Nie jestem pewien czy przypadkiem nie po 3 ;)


Bob

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lutego 2004
Posty: 635
Rejestracja: 09 lutego 2004

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2010, 11:08

Siewier pisze:
Boksic9 pisze:witam , ja zapisywałem sie na prawko jakoś w 2007 roku i oblałęm przez ten czas trzy razy ehh raz przy samym wordzie wracająć ;/ mam pytanie ile jest wazny taki kurs tzn chodzi o to zebym nie musial na nowo wykupywac 30 godz na nowo godz wszystkie
Prawdopodobnie do usranej śmierci, ewentualnie 5 lat.
byłem kiedyś sie dowiadywać około rok temu i powiedzieli mi ,że 10 lat bo byłem ze znajomym i tak mi powiedziano . jak co to masz numer do WORD Skierniewice 46 833 33 95 tam dokładnie udzielą informacji a jaZdy dodatkowe 3ba wykupić po 3 , 6 ,9 niezdanych, 13 jest gratis ;)


http://yanosik.org/nieoznakowani - niedajcie sie Tajniakom - Wszystkie nieoznakowane pojazdy Policyjne w Polsce ( o których wiadomo).
http://alkomaty.biz/wirtualny_alkomat/
Majos

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 1175
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 15 stycznia 2010, 18:45

Nie miałem wcześniej sposobności, dlatego teraz się chwalę. 8.01.10r. Zdałem prawko za 1. podejściem., Strasznie się bałem, ale się udało. Miałem 28. godzin Micrą, a tu masz Ci los trafiłem na Corsę D, ale tak jak już pisałem udało się. Wpłaciłem kasę i teraz czekam tylko na odbiór.


Buri

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2005
Posty: 684
Rejestracja: 04 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 16 stycznia 2010, 01:08

Majos pisze:Nie miałem wcześniej sposobności, dlatego teraz się chwalę. 8.01.10r. Zdałem prawko za 1. podejściem., Strasznie się bałem, ale się udało. Miałem 28. godzin Micrą, a tu masz Ci los trafiłem na Corsę D, ale tak jak już pisałem udało się. Wpłaciłem kasę i teraz czekam tylko na odbiór.
nie no stary respekt :D


"Kocham te barwy i nie wstydzę się tego powiedzieć. Kocham je i wszystko, co z nimi związane." - Alessandro Del Piero
stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 16 stycznia 2010, 10:57

Majos pisze: Miałem 28. godzin Micrą, a tu masz Ci los trafiłem na Corsę D,
Dlatego ja wybrałem taka szkołe nauki jazdy, która wszystkie godziny uczyła mnie na Clio, którym też zdaje się w moim mieście egzaminy :)


Madzia:)

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 lipca 2005
Posty: 224
Rejestracja: 11 lipca 2005

Nieprzeczytany post 16 stycznia 2010, 21:47

stahoo pisze:
Majos pisze: Miałem 28. godzin Micrą, a tu masz Ci los trafiłem na Corsę D,
Dlatego ja wybrałem taka szkołe nauki jazdy, która wszystkie godziny uczyła mnie na Clio, którym też zdaje się w moim mieście egzaminy :)
hehe... niestety nie we wszystkich miasta jest tak, że WORD ma jeden typ samochodu :P W Łodzi np. na egzaminie są dwa różne auta Opel Corsa i Toyota Yaris i w zależności, który komputer Ci wylosuje tym jedziesz :-D


Majos

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 1175
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 17 stycznia 2010, 12:22

Madzia:) pisze:
stahoo pisze:
Majos pisze: Miałem 28. godzin Micrą, a tu masz Ci los trafiłem na Corsę D,
Dlatego ja wybrałem taka szkołe nauki jazdy, która wszystkie godziny uczyła mnie na Clio, którym też zdaje się w moim mieście egzaminy :)
hehe... niestety nie we wszystkich miasta jest tak, że WORD ma jeden typ samochodu :P W Łodzi np. na egzaminie są dwa różne auta Opel Corsa i Toyota Yaris i w zależności, który komputer Ci wylosuje tym jedziesz :-D
Tak samo jest w Częstochowie. Można wylosować Nissana Micrę lub Opla Corsę, C. lub D. W różnych miastach jeździ się różnymi samochodami, widziałem też Fiaty, p. Punto.


drozdi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 marca 2007
Posty: 1412
Rejestracja: 06 marca 2007

Nieprzeczytany post 03 lutego 2010, 09:11

za godzinę trzecie podejście... masz Ci los, ze dosc dawno nie jezdzilem... wolalbym nie musiec kupywac godzin u instruktora Siewiera :prochno:

edit:
no i ceha wielki jak szelki... jaka pogoda na śląsku jest każdy mieszkaniec wie... droga zaśnieżona, nie dostrzegłem pasów i linii zatrzymania i d.upa (dlaczego to jest cenzurowane?) zimna... a wracałem na ośrodek :angry:


Obrazek
Majos

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 1175
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 05 lutego 2010, 18:15

drozdi pisze:za godzinę trzecie podejście... masz Ci los, ze dosc dawno nie jezdzilem... wolalbym nie musiec kupywac godzin u instruktora Siewiera :prochno:

edit:
no i ceha wielki jak szelki... jaka pogoda na śląsku jest każdy mieszkaniec wie... droga zaśnieżona, nie dostrzegłem pasów i linii zatrzymania i d.upa (dlaczego to jest cenzurowane?) zimna... a wracałem na ośrodek :angry:
Kurde szkoda, bo w takich warunkach się bardzo źle zdaje. Jeszcze żeby byli bardziej wyrozumiali egzaminatorzy to rozumiem, ale oni nie wiem co sobie myślą. Najgorsze jest czekanie.


ODPOWIEDZ