Liga Mistrzów 2007/2008

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Niasty

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2008
Posty: 815
Rejestracja: 20 stycznia 2008

Nieprzeczytany post 01 maja 2008, 11:30

Na pewno nie faworyzuje włoskiej pilki bo jakby Milan z Interem grałby w finale też nie byłbym szczęsliwy.
Ale nie wierze po prostu w wielkie widowisko w tym meczu.


2. post:


Finał to będzie jedna wielka niewiadoma,Chelsea pierwszy raz w finale i manchester pierwszy raz po 9 latach,jednak moim zdaniem na wielkie widowisko nie ma co liczyć,obie ekipy zdają sobie sprawe że to najwazniejszy mecz sezonu i moim zdaniem dużo bramek nie zobaczymy.


Obrazek
Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 01 maja 2008, 12:38

Finał angielski. Spotkają się bezsprzecznie dwa najlepsze zespoły w tym sezonie w swoich ligach i w Europie. Wczoraj Chelsea pokazała Liverpool, trzymałem kciuki za drużyną Granta gdyż Liverpoolu nienawidzę. Wielki mecz Drogby ktory poprowadził The Blues do finału. W Moskwie czekał na Chelsea będzie wielki Manchester United. Liczę iż Czerwone Diabły sięgną po Puchar Europy w tym sezonie.


szaman00

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 czerwca 2007
Posty: 167
Rejestracja: 23 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 01 maja 2008, 13:26

Podobnie jak Pelson nie lubie Liverpoolu więc dobrze że The Blues awansowali do finału i mam nadzieje że w finale też dokopią Manu. Uważam, że Chelsea bardziej zasłużyła na zwycięstwo swoją grą w przeciągu ostatnich sezonów niż podopieczni Fergusona, poprostu Puchar mistrzów należy im się za całokrztałt twórczości ;p no i nie lubie cieszącego się ze zwycięstwa Chomika [ czytaj Fergusona] irytuje mnie troche ... :D


kacek_

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 kwietnia 2007
Posty: 605
Rejestracja: 23 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 01 maja 2008, 14:25

A co takiego The Blues pokazali w ostatnich sezonach, że należy im się zwycięstwo i puchar LM? Pieniądze? :lol:

Trzymam kciuki na ManU. Najeżdżacie na nich niemiłosiernie nie mając żadnych podstaw ku temu (nie licząc najważniejszego argumentu, że gra tam Ronaldo - gej, playboy, żelboj i słaby piłkarz.. a to wszystko wasze słowa.. :lol: ). A dla mnie to klub, który darze dużym szacunkiem, mający w swoim składzie wciąż jeszcze grające legendy stanowiące o jego sile.


I nie wyskakiwać mi z tekstami, że jestem fanatykiem Czerwonych Diabłów! ;)


meloo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2008
Posty: 236
Rejestracja: 17 stycznia 2008

Nieprzeczytany post 01 maja 2008, 15:21

kacek_ pisze:A co takiego The Blues pokazali w ostatnich sezonach, że należy im się zwycięstwo i puchar LM? Pieniądze? :lol:
Mistrzostwa Anglii, FA Cup, Carling Cup, półfinały LM... ale co tam :roll: ...w koncu maja pieniadze :lol:
kacek_ pisze: A dla mnie to klub, który darze dużym szacunkiem, mający w swoim składzie wciąż jeszcze grające legendy stanowiące o jego sile.;)
milan i inter tez maja grajace jeszcze legendy.... tez ich darzysz szacunkiem :lol:


Machnes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 stycznia 2004
Posty: 500
Rejestracja: 24 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 01 maja 2008, 15:56

juvelook pisze:milan i inter tez maja grajace jeszcze legendy.... tez ich darzysz szacunkiem :lol:
tak owszem ja np. mam szacunek do tych klubow, i nie widze w tym nic dziwnego. Z Milanem przez dlugie lata bilismy sie na wszystkich frontach. Maldiniego bardzo szanuje i uwazam, ze przez dlugie lata nie bedzie takiego stopera, ktory przez tyle lat nie zawodzil. Co do Interu, sa teraz bardzo mocni mimo, ze ich nie znosze (nawet bardzo :whistle: ) mam do nich 'jakis' tam szacunek. I nie cwaniakuj tak, bo wcale jakis elokwentny nie jestes :/
pozdrawiam


szaman00

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 czerwca 2007
Posty: 167
Rejestracja: 23 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 01 maja 2008, 16:39

juvelook dzieki za poparcie :D no kacek tak jak powiedział kolega co chelsea osiagneła, to mało? co roku dochodzi daleko w Lm i gra naprawde dobry footbol, a tak nawiasem mówiac to do C. Ronaldo nic nie mam, jest dobrym zawodnikiem, nawet bardzo dobrym ale w przyszłym sezonie juz tak dobrze nie bedzie grał przekonasz sie :) a co do legendarnych gwiazd Manu, w Chelsea też nie brakuje gwiazd które zaśługują naprawde na Puchar Champions League chociażby Frank Lampard i John Terry im nie można tego odmówić...


kacek_

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 kwietnia 2007
Posty: 605
Rejestracja: 23 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 01 maja 2008, 17:27

juvelook pisze:
kacek_ pisze:A co takiego The Blues pokazali w ostatnich sezonach, że należy im się zwycięstwo i puchar LM? Pieniądze? :lol:
Mistrzostwa Anglii, FA Cup, Carling Cup, półfinały LM... ale co tam :roll: ...w koncu maja pieniadze :lol:
kacek_ pisze: A dla mnie to klub, który darze dużym szacunkiem, mający w swoim składzie wciąż jeszcze grające legendy stanowiące o jego sile.;)
milan i inter tez maja grajace jeszcze legendy.... tez ich darzysz szacunkiem :lol:
Milan darze dużym szacunkiem, a Paolo Maldini powinien być dla każdego młodego obrońcy nie mniejszym wzorem do naśladowania niż Ferrara czy Montero. To jest dla mnie oczywiste, i jak już widać nie tylko dla mnie.
szaman00 pisze:do C. Ronaldo nic nie mam, jest dobrym zawodnikiem, nawet bardzo dobrym ale w przyszłym sezonie juz tak dobrze nie bedzie grał przekonasz sie :)
niby dlaczego? argumenty poproszę.


sempaju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 stycznia 2008
Posty: 69
Rejestracja: 23 stycznia 2008

Nieprzeczytany post 01 maja 2008, 17:53

C.Ronaldo będzie grał tak samo dobrze, ale zostanie przyćmiony przez Giovinco, który podbije serca kibiców na całym swiecie i będziemy wylęgarnią sezonowców -.-

Licze, że w finale Chelsea rozgromi Manchester, gdyż nie przepadam za tym klubem, bo gra tam Ronaldo (-.-). Jest to oczywiscie moja opinia, z która ktoś może się nie zgodzić.


Sapo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 lipca 2006
Posty: 1281
Rejestracja: 15 lipca 2006

Nieprzeczytany post 01 maja 2008, 18:07

sempaju pisze:C.Ronaldo będzie grał tak samo dobrze, ale zostanie przyćmiony przez Giovinco, który podbije serca kibiców na całym swiecie i będziemy wylęgarnią sezonowców -.-
Wtedy bede pytal tych ,,kibicow": ,,A gdzie byliscie gdy Juve bylo w Serie B?" :twisted:


szaman00

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 czerwca 2007
Posty: 167
Rejestracja: 23 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 01 maja 2008, 18:14

kacek_ pisze:
juvelook pisze:
kacek_ pisze:A co takiego The Blues pokazali w ostatnich sezonach, że należy im się zwycięstwo i puchar LM? Pieniądze? :lol:
Mistrzostwa Anglii, FA Cup, Carling Cup, półfinały LM... ale co tam :roll: ...w koncu maja pieniadze :lol:
kacek_ pisze: A dla mnie to klub, który darze dużym szacunkiem, mający w swoim składzie wciąż jeszcze grające legendy stanowiące o jego sile.;)
milan i inter tez maja grajace jeszcze legendy.... tez ich darzysz szacunkiem :lol:
Milan darze dużym szacunkiem, a Paolo Maldini powinien być dla każdego młodego obrońcy nie mniejszym wzorem do naśladowania niż Ferrara czy Montero. To jest dla mnie oczywiste, i jak już widać nie tylko dla mnie.
szaman00 pisze:do C. Ronaldo nic nie mam, jest dobrym zawodnikiem, nawet bardzo dobrym ale w przyszłym sezonie juz tak dobrze nie bedzie grał przekonasz sie :)
niby dlaczego? argumenty poproszę.
Już argumentuje to, odpowiedź jest dość prosta żaden zawodnik nie utrzyma świetnej dyspozycji bardzo długo, Ronaldo przeżywa swój najlepszy sezon w życiu, ale wkoncu bedzie musiał zwolnić i przestać grać na najwyższych obrotach, bo jego organizm może tego nie wytrzymać, bedzie grał dobrze, ale nie tak jak teraz przykład: Ronaldinho 2 lata temu, zachwycał teraz gra słabo. Kaka rok temu grał super, a teraz nie jest już w tak fenomenalnej dyspozycji chociaż nadal utrzymuje bardzo wysoki poziom! Kolejny zawodnik Nedved kiedy prowadził Juve do finału LM z Milanem nie było na niego mocnych [ prawdopodobnie gdyby zagrał w finale to puchar byłby nasz, ale nie ma co gdybać] teraz też gra dobrze, jest jednym z najważniejszych zawodników ale to nie jest ta forma co kilka sezonów temu! Następnym przykładem niech bedzie Joe Cole jakieś 2 sezony temu no moze 3 grał świetnie, jego rajdy na skrzydle zawsze były niebezpieczne, obecnie nie gra już tak rewelacyjnie, na takim poziomie jaki reprezentują Ci zawodnicy i wielu innych obciązenie musi być ogrome, nawet tego sobie nie wyobrażamy a organizm ma ograniczone możliwości... pozdro


Wojt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lipca 2006
Posty: 439
Rejestracja: 02 lipca 2006

Nieprzeczytany post 01 maja 2008, 18:35

No przepraszam, ale ten sezon jest dla Joe Cole'a najlepszy w karierze. Gra dużo, dużo asystuje i strzela wiele goli.
A co do Ronaldo, w tamtym sezonie też wszyscy mówili, że to jego najlepszy sezon do tej pory i długo takiej dyspozycji nie utrzyma. A tu proszę...


From rivers of sorrow, to oceans deep with hope, I have travelled them.
Now, there is no turning back, the limit, the sky. I ask my questions:
Why? What today? When tomorrow?
Won't you join me on the perennial quest?
Niasty

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2008
Posty: 815
Rejestracja: 20 stycznia 2008

Nieprzeczytany post 01 maja 2008, 20:17

Wojt pisze:No przepraszam, ale ten sezon jest dla Joe Cole'a najlepszy w karierze.

Jak dla mnie najlepszy sezon Cola to był podczas pierwszej kadencji Mourinho.


Obrazek
olecki1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 grudnia 2007
Posty: 236
Rejestracja: 29 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 22 maja 2008, 00:02

Ależ to był finał :D Brawo dal ManU. Cieszy mnie wynik, i to bardzo, bo nie lubię Chelsea. Naprawdę emocjonujący mecz.


Obrazek
Sapo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 lipca 2006
Posty: 1281
Rejestracja: 15 lipca 2006

Nieprzeczytany post 22 maja 2008, 00:05

Mecz w pyte, nawet ja obgryzalem paznokcie z nerwow podczas karnych, a mecz ogladalem z kumplem fanem Man Utd - o nim to juz lepiej nie mowic bo nie da sie tego opisac :D Obawialem sie ze angielski mecz bedzie nudny, ale na szczescie sie pomylilem - mecz byl swietny :D nie chce mi sie rozpisywac wielce :D Gratulacje Man Utd ale za rok ustapicie z tronu bo Juventus powraca do LM :twisted:

Ciesze sie, ze ManU wygral bo nie trawie sztucznej Chelsea ;)


ODPOWIEDZ