Liga Mistrzów 2007/2008

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Brutalo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 grudnia 2006
Posty: 2663
Rejestracja: 19 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 19 lutego 2008, 23:46

Cytat ze strony interu:

"Od początku dzisiejszego spotkania zanosiło się na duże kłopoty. Przez pierwsze piętnaście minut Inter nie potrafił wyjść ze swojej połowy, a żółte kartki ujrzeli już Materazzi i Chivu. Po kwadransie Nerazzurri zaczęli grać nieco lepiej, zauważył to sędzia i postanowił wkroczyć do akcji. W 30 minucie Materazzi przegrał pojedynek bark w bark z Torresem, za co otrzymał drugą żółtą kartkę, a w konsekwencji czerwoną. Przyzwyczajeni do gry w osłabieniu gracze Interu do końca pierwszej połowy nie dopuszczali swoich przeciwników pod bramkę i ta odsłona zakończyła się bezbramkowym remisem"

Czy mi się zdaję, czy ten fragment o sędziowaniu jest co najmniej "DZIWNY" patrz:jakaś paranoja czy coś... w sumie to mi szkoda interu :prochno: dostac tak w picze w CL z 5 drużyną ligi angielskiej to powód do smutku(nie umniejszam klasy Liverpoolu ale dziś ewidentnie zdemolował niepokonaną drużynę Serie A.....czy to nie dziwne???
Ostatnio zmieniony 19 lutego 2008, 23:49 przez Brutalo, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
WWW.PAJACYK.PL <-- KLIKNIJ
m-a-t-t-e-o

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 marca 2005
Posty: 532
Rejestracja: 22 marca 2005

Nieprzeczytany post 19 lutego 2008, 23:48

RavaneVialli pisze:
Slim pisze:90% dzisiejszych wynikow mi sie dzisiaj zgadzalo, ale nie oto chodzi.
Były tylko 4 mecze, więc w jaki sposób wyszło Ci to 90%? :D
Zaokrąglił... XD

Ja oglądałem mecz interu... liverpool że tak ujmę, zniszczył inter, choć głównie dzięki przewadze jednego gracza... Mecz średnio ciekawy, imo zbyt jednostronny :twisted: Teraz oglądam skróty na TVP więc może poźniej coś dopiszę...


Globusik

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 stycznia 2007
Posty: 155
Rejestracja: 16 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 19 lutego 2008, 23:53

bloktorun pisze:Cytat ze strony interu:
dostac tak w picze w CL z 5 drużyną ligi angielskiej to powód do smutku(nie umniejszam klasy Liverpoolu ale dziś ewidentnie zdemolował niepokonaną drużynę Serie A.....czy to nie dziwne???

No prosze :lol: A ten słaby Inter kilka tygodni do tyłu rezerwowym składem potrafił was wyeliminować z PW :doh: Czy taka debata to nie temat rzeka? piłka to piłka i można wymieniać wiele argumentów kolego w każdym meczu... opinia co do dzisiejszego jest jasna! Wygrał zdecydowanie lepszy i wstyd mi za to :/


Forza Inter! Forza Nerazzurri ;)
Slim

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 1198
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 20 lutego 2008, 00:12

RavaneVialli pisze:
Slim pisze:90% dzisiejszych wynikow mi sie dzisiaj zgadzalo, ale nie oto chodzi.
Były tylko 4 mecze, więc w jaki sposób wyszło Ci to 90%? :D

90% DZISIEJSZYCH dobra niech Ci bedzie inaczej 3 na 4 ktore wytypowalem sa OK pomylilem sie tylko co do Chelsea bo nie sadzilem ze bedzie remis ;]


Mr Cezary

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 grudnia 2004
Posty: 1156
Rejestracja: 21 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 20 lutego 2008, 00:33

Oglądałem na żywo spotkanie Roma-Real Madryt. Mimo iż postawiłem w STS-ie pieniądze na klub z Madrytu lub remis, to im dłużej spotkanie trwało, tym bardziej kibicowałem Włochom. A zaczęło się przecież nienajlepiej. Rykoszet od Raula i 1:0 dla Królewskich. Później nieuznana (słusznie) bramka Van Nistelrooya i wydawać by się mogło, że Real zmiecie Romę z powierzchni ziemi. Tymczasem niespodziewany gol Pizarro i stan meczu się wyrównał. Na początku drugiej połowy jeden jedyny raz błysnął Totti i to wystarczyło, by Rzymianie zdobyli bramkę dającą prowadzenie i w rezultacie zwycięstwo. Idealnie w tempo zagrał do wychodzącego sam na sam z Cassillasem Manciniego, a ten nie miał już problemów z pokonaniem go. Później jeszcze Van Nistelrooy trafił w słupek, wynik się jednak nie zmienił. Bardzo podobała mi się gra Romy, która wreszcie, chyba w najbardziej odpowiednim dla siebie momencie, zagrała z charakterem. Zapomnieli o klęsce ze Sieną, wymęczonym zwycięstwie z tragicznie słabą Regginą oraz o porażce w Turynie. Wygrali z wielkim Realem, jednak czy to wystarczy do awansu?

Jeżeli chodzi o inne mecze, to zobaczyłem jedynie skróty. A więc po krótce, Inter przegrał na Anfield, jednak grając godzinę w 10 to chyba nic dziwnego. Swoją drogą jednak sędzie był naprawdę drobiazgowy, wg mnie kartka Materazziemu należała się, owszem. Ale tylko jedna. Żółta. I to dopiero po drugim faulu. Drugim niemalże identycznym. No ale nie mnie to oceniać, więc zostawię tą sprawę analizom. Liverpool jest praktycznie w ćwierćfinale. Nie wierzę, że Inter na San Siro odrobi straty.

Bardzo dobry mecz w Gelsenkirchen, Schalke cały czas kontrolowało przebieg na boisku, zasłużone zwycięstwo 1:0. W rewanżu na Dragao na pewno będą emocje.

Najnudniejszy mecz w Pireusie. Remis 0:0. I tyle.

PS. Swoją drogą ciekawe, że Avram Grant wyżej od Ligi Mistrzów ceni Puchar Ligi Angielskiej xD


Wicior

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 sierpnia 2003
Posty: 1226
Rejestracja: 15 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 20 lutego 2008, 01:05

Globusik pisze: Uważasz że Juve by sobie lepiej poradziło?
W tym wypadku Juve mnie nie interesuje.Inter sromotnie przegrał i to był temat mojej wypowiedzi.
Co ma tak w ogóle piernik do wiatraka?
Tyle samo liter.
To który Ty mecz oglądałeś?
W przeciwienstwie do Ciebie potrafie być elastyczny.


tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 20 lutego 2008, 07:58

ja jestem w pełni zadowolony z wczorajszych wyników

Roma - Real - kibicowałem Romie z prostego powodu - nie lubie Realu bo mysla ze jak nakupia zawodnikow za miliony ojro to od razu beda wygrywac, sa zawsze pewni siebie i dobrze ze Roma dała im nauczke

Liverpool - Inter - marzyłem o takiej porażce bo teraz awans dla Interu staje sie wg mnie niemozliwy. musiałby wygrac 3-0. wkoncu ktos im pokazał gdzie jest ich miejsce

Olimpiakos - Chelsea - nie miałem faworyta, cieszy dobry mecz żewłakowa

Schalke - Porto - tez było mi obojetne, widac wygrał lepszy


Obrazek
M.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2004
Posty: 2167
Rejestracja: 26 lipca 2004

Nieprzeczytany post 20 lutego 2008, 08:31

Wczoraj nerwy na livescorze sięgały zenitu. Ciekawa taktyka Manciniego: bramkarz, 8 zawodników defensywnych, drewniany Cruz i Zlatan, któremu wystarczy zostawić odrobinę wolnego miejsca, żeby zdążył się rozpędzić z piłką i wywalić się na niej, tym razem nie zdała egzaminu. Do tego doszła zmiana Vieiry za Cruza :lol: . Na szczęście Liverpool spisał się nieco lepiej niż w ostatni weekend i miejmy nadzieję, że sprawa awansu nie ulegnie już zmianie.
Globusik pisze:A co do dzisiejszego meczu to przyznaje się bez bicia że kicha straszna... Karteczka za nazwisko co prawda ale gra pozostawiała wiele do życzenia
W Europie już nie możecie liczyć na przychylność sędziów?


:roll:
Monte Cristo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 września 2006
Posty: 1592
Rejestracja: 15 września 2006

Nieprzeczytany post 20 lutego 2008, 19:51

tabo89 pisze:ja jestem w pełni zadowolony z wczorajszych wyników

Roma - Real - kibicowałem Romie z prostego powodu - nie lubie Realu bo mysla ze jak nakupia zawodnikow za miliony ojro to od razu beda wygrywac, sa zawsze pewni siebie i dobrze ze Roma dała im nauczke

Liverpool - Inter - marzyłem o takiej porażce bo teraz awans dla Interu staje sie wg mnie niemozliwy. musiałby wygrac 3-0. wkoncu ktos im pokazał gdzie jest ich miejsce

Olimpiakos - Chelsea - nie miałem faworyta, cieszy dobry mecz żewłakowa

Schalke - Porto - tez było mi obojetne, widac wygrał lepszy
Z jednej strony dobrze ze Inter odpadnie, Valencia udowodnili ze to klub ktory nie umie wygrywac, teraz to przypieczetowali, ale... z drugiej strony teraz beda mogli sie skoncentrowac tylko na lidze (no, PW).


Del

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 marca 2003
Posty: 572
Rejestracja: 13 marca 2003

Nieprzeczytany post 20 lutego 2008, 21:58

No coz, Inter jakos w Serie A to wszystko ciagnal, co prawda dzieki sedziom, ale jednak jednak minimalnie do przodu. Zanosilo sie na taki wynik. Jak nie mozna liczyc na sedziow to Inter bezradny, co pokazali w meczu z Liverpoolem.
Mam nadzieje, ze teraz im sie wszystko posypie i bedadostawac tez w Serie A. Koniec ze sciemami!


Sapo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 lipca 2006
Posty: 1281
Rejestracja: 15 lipca 2006

Nieprzeczytany post 20 lutego 2008, 22:27

Po tym co pokazala ,,obrona" Celticu mam wrazenie, ze gdybysmy grali w tym roku w LM to zaszlibysmy calkiem wysoko :lol: Brawo Artur Boruc ;)

EDIT.
Łukasz pisze:
Sapo_JuveFan pisze:,,obrona" Celticu
raczej palisada
lub slupki treningowe :D
Ostatnio zmieniony 20 lutego 2008, 22:48 przez Sapo, łącznie zmieniany 1 raz.


Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 20 lutego 2008, 22:37

Sapo_JuveFan pisze:,,obrona" Celticu
raczej palisada


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
ArtHur

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 marca 2007
Posty: 541
Rejestracja: 10 marca 2007

Nieprzeczytany post 20 lutego 2008, 22:51

Obrona Celtów to jest nieporozumienie, szczególnie ten Robson czy jak mu tam. A strzał Heńka to cud, miód!
Arsenal zremisował z Milanem? Dla mnie dalej jest 50/50 szans na awans. Szczególnie żal tej ostatniej sytuacji Adebayora, tylko on wie jak tego nie trafił, zapowiada się pasjonujący rewanż. Ogólnie szykują się super mecze, ale TVP zaserwuje nam pewno Real z Romą.


Globusik

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 stycznia 2007
Posty: 155
Rejestracja: 16 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 20 lutego 2008, 22:54

Wicior pisze:
Globusik pisze: Uważasz że Juve by sobie lepiej poradziło?
W tym wypadku Juve mnie nie interesuje.Inter sromotnie przegrał i to był temat mojej wypowiedzi.
Więc na cholere taka pogarda? "obserwuj swoje podwórko zanim zaczniesz obgadywać sąsiada" :roll:
Wicior pisze:
Globusik pisze: Co ma tak w ogóle piernik do wiatraka?
Tyle samo liter.

I chyba nic więcej...
Wicior pisze:
Globusik pisze:To który Ty mecz oglądałeś?
W przeciwienstwie do Ciebie potrafie być elastyczny.


Za onet.pl ?


Forza Inter! Forza Nerazzurri ;)
pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 21 lutego 2008, 08:52

Nie wiem jak można stracić 2 gole, oddając 2 "strzały" na bramkę, nie mieć żadnego rzutu rożnego i mieć 42% posiadania piłki. Trzeba mieć Valdesa, żeby coś takiego mogło się stać. Celtic wczoraj miał w pierwszej połowie 1,5 akcji a dzięki Valdezowi zamieniły się na 2 gole. Jakby Neeskens powiesił na bramce ręcznik, wyszłoby na to samo.

Kiedyś w polskich mediach była moda na Krzynówka. Zamiast mówić, że Krzynówek źle podał, mówiono że koledzy z zespołu nie dochodzą do dobrych podań pana Jacka.
Teraz w kręgu zainteresowania jest Boruc. Wszędzie Boruc i Boruc. Strzał w środek bramki, Boruc łapie i ekstaza. "Broni bardzo dobrze Boruc", "kapitalnie" itd.
Nie trzeba chyba na siłę promować tego bramkarza, każdy wie że ma klasę. Ale po kiego licha skupiać się 90% na grze Polaka i go wychwalać pod niebiosa, skoro strzelali wprost w niego? Były tylko 2 interwencje godne bicia braw. Reszta - nie nadawała się na takie oklaski, jakie zaprezentował wczoraj Iwański.
W I połowie, gdy Boruc przy rzucie rożnym wypuścił piłkę, Iwański uogólnikował i powiedział: "błąd gospodarzy"... :lol:
Od nowego sezonu kupuję dekoder n-ki. Tam przynajmniej można wybierać mecze i będę miał pewnośc, że co 2 tygodnie będzie lecieć Juventus.
W wieczornym studiu podczas puszczania skrótów, Jasina nie mieszczący sie w kadrze. I Stec z kolbą kukurydzy na głowie :roll:

Najbardziej mnie interesował wynik meczu Fenerbahce - Sevilla. Szkoda, że tylko 1punktowa zaliczka Turków przed rewanżem. Może byc ciężko. Ale wierzę, że zdobędą puchar 8) . Nie może on trafić w łapska "elyty".
Ostatnio zmieniony 21 lutego 2008, 10:25 przez pan Zambrotta, łącznie zmieniany 2 razy.


ODPOWIEDZ